Kārtot: Augošā secībā

Tēma: elektrības ģenerators 32kW

Kanibaals rakstīja:

Un tagad izstāsti kāda starpība vai akumulators būs mazāk ietilpīgs vai lielākas ietilpības, jo sākotnējās 20 vienības noņems vienādi neatkarīgi no ietilpības. Abos gadījumos ar laiku būs jālādē.

....

Starpība ir tikai tajā cik ilgi tas akumlators tiek lādēts pēc izlādes cikla, aķim ar mazāk Ah, tas uzlādes laiks ir krietni īsāks, un parasti standartā paredzētam akumlatoram pietiek ar diezgan īsu uzlādes laiku - var pietikt arī ar tām 5 min. ja vien nav ielikta Uber audio sistēma kas visu ģenģera španu "aprij atplestu muti".

Turpretim aķim ar 2 x lielākām Ah parasti ar 5 min nekas nebūs līdzēts. Un kā jau te Juriz ir pieminējis tad aķim ir veselīgi stāvēt ar pilnu uzlādi nevis pustukšam.

Tēma: uzliimju izgatavoshana nedaargi?

Vēl var \"PR autocentrā\" (Dienvidu tilta Pārdaugavas gals tur tādā noliktavu centrā) uzjautāt cik maksās konkrēts darbiņš, jo tur čalis privātā kārtā piestrādā ar aplīmēšanu utml. darbiem.

www.prautocentrs.lv/...

Tēma: elektrības ģenerators 32kW

Pirmais rakstīja:

TO kura brīdī upša standarta lādeklis nespēs uzlādēt aķi, var izmērīt....

katram konkrētam gadījumam ar voltmetru pamērot var pateikt uzlādēsies tas aķis pats nu upša barokļa vai jāsauc palīgā lādētājs....

to visu mācīja skolā

Tas tavs voltmetrs dziļi pie kājas, ne par velti tas pasāciens saucas Ah (ampērstundas), t.i. lieta kas sevī ietver laika "funkciju", uzliec tam pašam BMW akumlatoru ar 2 x lielākām Ah kā paredzēts standartā un tev dienā veicot īsus pārbraucienus pa Rīgu aķis būs apmēram 1 x nedēļā jālādē. Man vienu brīdi pa Rīgu bija tādi nepilnu 5 min pārbraucieni ! Protams jaunam aķim un jaunam auto tā var arī nebūt problēma, bet jau palietotam aķim un auto kas nelec no pusapgrieziena - tāds joks noteikti nepatiks !!!

Tēma: elektrības ģenerators 32kW

APC ir mazliet "kuces bērni" vini nekur nav norādijušī kādas bačas jamie liek iekšā. Tādēļ dažreiz ir grūti saprast kas tur ir liekams. Bet tā arī es darbā iepirku ķīnīzeru bačas no Elfas un samainīju - viss notiek. Dažiem UPS ( man konkrēti Orvaldi) ir mode vispār neslēgties iekšā ja baterijas ir savu dzīvi "beigušas".

Ja pieliek aķi ar pārāk lielām Ah tas nabaga upsis nespēj jamo normāli uzlādēt, var nākties pie zināmiem apstākļiem ķert pēc akumulatora lādējamā.

Tēma: Gāzes apkure privātmājai

Domāju ka "fīča" ir tieši siltajās grīdās - tās ātrāk uzsilst, un pat ja istabas tempereatūra pie klasiskās apkures (tipa kā ar radiatoriem, vai gaisa pūšanu) ir zemāka nekā būtu kofortabli, tad ar siltu grīdu joprojām IR komfortabli !!!

UN siltām grīdām uzcelt temperatūru pie pareizas ierīkošanas var ātri, lai neteiktu ka ļoti ātri !!!

Tēma: megalohatrons

brmbrmm rakstīja: Kolēģis nesen nolohojās - brauca atpakaļ no lidostas ar taksi, zaļo šoreiz nebija, iekāpa melnajā mersedesā.. ierasto 6-7 Ls vietā (Lidosta-Ķīpsala) paprasīja 15 Ls. Samaksāja, paprasīja arī čeku. Kad to ieraudzīju, mazliet apstulbu no taksista bezkaunības - tas bija, pirmkārt, uzrakstīts pa virsu cita ar roku rakstīta čeka otrajai kopijai, otrkārt, informācija par uzņēmumu - reģistrācijas numurs un nosaukums bija smuki izgriezts ārā - izskatījās kā tāds robs sānos, treškārt, ar roku uzrakstīts "Daugava taxi" (tāds vispār eksistē? )

Ko vispār darīt, kad kaut ko tādu pamani vēl taksī atrodoties? No likumiskā viedokļa?

Saukt policiju? Laikam jau ne.

Paprasīt reālu čeku un ar viltoto doties rakstīt iesniegumu policijā? Vienpadsmitos vakarā klusā Ķīpsalas ieliņā tas ir reāli?

Brauciet vēl ar melnajiem

Ja pamana, tad var palūgt taxi uzgaidīt pie mājas, lai turpinātu braucienu ... . Pa vidu droši vien ir vērts piezvanīt attiecīgai uzraugošai iestādei vai policijai (nezinu kuras kompetence tā ir !!!)un sarunāt ka pa ceļam tiks paķerts viņu darbinieks ar tiesībām "paņemt aiz olām" krāpniekus.

Tēma: Ko sakat par T 55 ?

Pirmais rakstīja:

Gauss rakstīja: ...

Un kur tu esi redzējis, ka tanku vienu pašu sūta uzbrukumā (izņemot protams mūsu armiju)? ....

mūsu armija parasti sūta uzbrukumā abus tankus... un supportē no gaisa ar helikopteru.... un ja akurāt ir karš uz dzīvību un nāvi (ķipa - pret krieviem), tad sūta palīgā 6 mīnu kērājkuģus no nīderlandes

Bet tā jau ir stratēģija - ar ledlauzi salaužam ledu "uz krievu plašo sirdi", tad pārvietojam vecās mīnas no mūsu ūdeņiem tuvāk Krievijai, un tad sameklējam jūras transportu un sūtam uzbrukumā pa jūru abus tankus, un lai krievu kuģi mēģina mūsējos noslīcināt braucot caur jaunizveidoto "mīnu lauku".

Helītis jautāsiet kam ... tas gadījumam ja mīnu lauks ir tā ierūsējis ka "neiet vaļā", tad lai ir kas savāc apkalpi no grimstošās "kaujas kuģa imitācijas".

Tēma: dzen ārā antifrīzu kauč nosities

Gauss rakstīja:

WALA rakstīja:

Gauss rakstīja: Antifrīzs ir ziemas vai vasaras?

Ķēms tāds - anti - FRĪZS, pēc definīcijas ir ziemas !!!

Vai tad ziema ir sākusies?

Sen jau ja neesi pamanījis, aš ledus jākasa no auto !!!

P.S. "zaļā" ziema.

Tēma: dzen ārā antifrīzu kauč nosities

Gauss rakstīja: Antifrīzs ir ziemas vai vasaras?

Ķēms tāds - anti - FRĪZS, pēc definīcijas ir ziemas !!!

Tēma: Ko sakat par T 55 ?

i_edgars rakstīja: ...

Tanks ir domāts VIENAM veiksmīgam šāvienam mūsdienu kara apstākļos. Otro var necensties pat tēmēt - jau uz šo būs notēmēts un izšauts vesels lērums - vienīgā iespēja ātri aiztīties prom. Ja nejēdzi nomērķēt un izšaut ātrā tempā, tad i viens šāviens nesanāks. ...

Tas tāpat kā padomju armijas sakarniekiem - fiksē ienaidnieku (no sērijas kodolbumbu) paziņo par to "centram" un tad ņem lāpstu "rocies"- jo dziļāk, jo labāk

Tēma: dzen ārā antifrīzu kauč nosities

zbjau rakstīja: ok, varbuut plaisa galvaa. jautaajums- kaapeec atgaazes nenaak aaraa pa atbratkas trubinu, kas ir turpat no galvas laukaa un visaugstaakais punkts, bet izplessanaas bachukam pa apakssu, izmetot taadu pamatiigu liikumu?

atkarībā kurā "virzienā" tā plaisa ir !!! Ja plaisa strap dzeses kanālu un cilindru, tad vienīgais ceļš ir caur dzeses sistēmu !!!

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

uupis rakstīja:

...

Kautkādi altruisti mums te visu laiku apgrozās…

Tiem "īstenākajiem" altruistiem tagad modernāks nosaukums - nodokļu "optimizētāji".

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Sretsked rakstīja:

...

Zinu,kā notika tās kredītu došana un 'vērtēšana'

Tas jau nu toč "sarunā" lai pašu "apjāj" !!! Kaut gan ņemot vēra "ēnu" ekonomiku, droši dažiem nemaz cita ceļa nebija.

Tēma: Ko sakat par T 55 ?

Varētu pieļaut ka braucot pa dimanta vai kādiem citiem ļoti cietiem putekļiem/segumu, tās ķēdes arī varētu būt jāmaina tik bieži, bet nu parastā gadījumā ja ķēdi nesaspridzina, tad no "Maskavas līdz Berlīnei" mierīgi tāda ķēde izvelk.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Ja jugasvilli - es piekrītu ir gana daudz cilvēku kuri neapzinās "iespēju un brīvības nastu". Un tam tiešām ir domāta valsts lai aizsargātu indivīdu "no sevis paša". NU labi, būtu jau palīdzējis kaut vai tas ka beigtu optimistiski drist, kaut sūdi jau sen mutē smeļas.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

anonimikis rakstīja: ASV šobrīd notiek ļoti interesantas lietas. Milzīgs skandāls par tā saucamo foreclosure procesu (reāli mājokļu atņemšana) un process praktiski visā valstī apturēts. Jo bankas veikušas nelikumīgas darbības.

Kādas bankas ?!?! Tajās bankās sēž tādi pat cilviņi kā mēs te, kāds priekšnieķelis, vai arī paši nabaga brokerīši vairs nevar nopelnīti sakarīgai aldziņai - nu tad sanāk mazliet pakrāpties tur mazliet vēl šur, jo patiesībā jau tie kadri (īpaši ASV) ne sūda nemāk kā tikai krēslus deldēt, un arī "ai kā negribas" kaut ko darīt, ja ierasts ne sū nedarīt tik "smelt" !!!

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

NU bankas nav labdarības iestādes - tas arī tā kā būtu jāsaprot !!! Tāpat brokeri nenodarbojas ar labdarību !!!

Problēma ir tajā ka pašiem ir mode paraut vairāk "krīta" kā ir spējīgi panest + visādi kretīni "no augšas" ar bazūnēja "gazi grīdā" - nu tad nu ļautiņš parastais "ieberzās".

Arī es esmu ieberzies, tikai ar to starpību ka man neviens dzīvokli negrasās atņemt, jo "krīzes" sākumā nevis nopirkām jaunu auto bet piķi atskaitījām bankai samazinot kredīta atdošanas termiņu. NU jā un arī degviela nav jāzog utt.

Tēma: Beigts gaisa masas mērtītājs

anonimikis rakstīja: man carinae pamatā gan ar Denso elektroniku. ir tik pāris lietas no Bosch. vēl gan nav nekas tur čakarējies. tomēr, cik palasījos carina-e.ru forumā, tad plīstot tiešām galvenokārt Bosch detaļas.

Man arī savulaik bija CarinaE (93 gads) ar visu DENSO - sencis brauc ar to joprojām - tai mašīnai vienīgā (pie kam šiem auto raksturīgā nelaime) bija ūdens no loga tecēja uz indukcijas spoles, un tā kā augstsprieguma vadus neviens nebija mainījis un arī negrasījās, tad slapjā laikā autoss nedarbojās. Pēcāk paskrūvēja to indukcijas spoli tālāk - vispār vairs nekas tam auto nav noticis. Bračkas Carinai arī tāda pat indukcijas spoles nelaime - tikai jamā ir BOSCH - un noklājās pavisam ( tīri konstruktīva nelaime tā jamajām ir !!!), ielikām vietā no Celicas DENSO spoli - nācās gan mazliet "pamuhļīties", jo augstsprieguma vads savādāk stiprinās.

Tēma: beigta riepa

argis rakstīja: Tur jau tā lieta, ka vasarās parasti sanāk pa eiropu arī pabraukāties un tur jau citi ātrumi.

Kā jau teicu - paņem 2 jaunas jebkādas tavam auto piemērotas (ātruma indeksi utml) riepas ko uzlikt uz vienas ass, to veselo SP Sport - kā rezerves ratu un viss būs OK !!!

Tēma: Beigts gaisa masas mērtītājs

ValdisM - man ir arī Toyota Avensis jau pārspļāvis 250 tkm, jams nav japānis !!! Jams ir eiropietis un kas vēl sliktāk - brits no A- Z kurā ir japīša motorelis, bet visa elektronika ir BOSCH ( un ir šis tas nomiris un šis tas gļučījis). Bračkam ir CarinaE kas arī dzimusi UK, arī BOSCH elektronika - arī šīs un tas ir atņirdzies un ticis aizvietots ar DENSO no vienas Celicas ko jaucu daļās. Pārējo jau esmu pateicis iepriekš.

Tēma: Beigts gaisa masas mērtītājs

Biideklis rakstīja:

Tikai nedrist!

Shitie suudi noklaajaas biezhaak, nekaa to gribeetos.

Paarsvaraa probleemas saakas, ka gjiibst nost, un apgriezieni leekaa.

Drist/nedrist - vai 15 gadi autovadīšanas būs gana labs rādītājs ??? Šajā laikā nevienam auto gaisa masas mērītājs NAV mainīts/gļukojis ( tas pats ar radinieku auto) Un caurmērā viens auto pie manim ir sabijis vismaz 2 gadus, un vismaz 60-80 kkm (neviens nav bijis jauns no salona) !!!

Gļukainākais auto kas man ir - 90 gada Toyota Celica ar koooonisko filtru ( nopirku apdauzītu un bija doma jaukt detaļās, bet nu kaut kā "pielipa" tas auto - labs "gāžamais" pa lauku ceļiem). Lūk tam pagājušziem mitrā un aukstā laikā bija gļuks ar apgriezienu staigāšanu, bet pēc tam vairs nav atkārtojies !!!

Tēma: beigta riepa

Alternatīva ir paņemt vienkārši 2 jauans riepas un nesipt sev un citiem prātu !!! Ja to auto dod kādam sievišķim braukt, tad labāk tā arī izdari !!!

Tēma: beigta riepa

Tik vien tās nelaimes ?!? tiešām uzliec "astē", un katru rītu paskaties vai nav kāds aizdomīgs bumbulis uzmeties, ja nav tad nerauj krenķi !!!

Tēma: Ko sakat par T 55 ?

Tas tak loģiski ka šī ir plānota "diversija" - tā teikt paķert uz muļķi, mazliet "pastaipīt" utt, utjpr.

Bet intersanti vienalga.

Tēma: Ko sakat par T 55 ?

Patiesībā pielietojumu var atrast jebkurai lietai, tikai jautājums vai tas ir tā vērts ieguldīt laiku un naudu !!!

Pie attiecīgiem apstākļiem būtu prikolīgs tūrisma objekts. Vēl tik klāt jāpiepērk kāda padomju kara bāze, jāuzliek paintbola stroķi un atiet kaujā.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti