Sretsked rakstīja:
...
Šito nav izdevies nogremdēt foto2.inbox.lv/...
Šitam jau vismaz 2 x platākas ķēdes !!!
Tēma: Ko sakat par T 55 ?
Sretsked rakstīja:
...
Šito nav izdevies nogremdēt foto2.inbox.lv/...
Šitam jau vismaz 2 x platākas ķēdes !!!
Tēma: Ko sakat par T 55 ?
galu galā tev tak ir zināms tavas tehnikas kāpurķēžu platums x garums un arī pilna masa - nu tad vari sarēķināt kurš ātrāk noraksies pie kādiem apstākļiem !!!
Tēma: Ko sakat par T 55 ?
Šķiet pie mums tāpat kā citur - šitāds skaitas kāpurķēžu traktortehnika !!!
Tēma: Ko sakat par T 55 ?
Sretsked rakstīja: Nu ja. Nogrimušu CAT 35 tonnīgu ekskavatoru esot izvilcis un nesprauslājis pat.
Man aizdoma ka purvā tās tanka 40 tonnas drīzāk pašas nogrims i aci nepamirkšķināsi, bet tur kur cieta grunts - tur jau šitam nebūs ne vainas.
Palaidniex rakstīja:
interesanti gan, ja jau MAFi ir tik nemirstīgi, tad kāpēc tos ik pa laikam rezerves daļu veikalos pērk? tāpat vien - aiz neko darī - naudiņu nau kur likt?
CIlvēki mēdz būt dažādi - daži savā stulbumā izdomā jamos patīrīt utml. Bet saku no savas pieredzes - nevienam auto ši daļa nav atteikusies. Protams filtri tiek mainīt kā pienāķas un netiek likti kooooniskie. Tiesa vienam auto tāds jau bija kopš nopirku - ar tādu joprojām ar braucu - un nekas !!!
NU vienīgais laime varbūt tajā ka tie visis ir koyoti ?!?!?
nu pajem un paskaties uz jamo - mos vienkārši kaut kur kaut kāds sakains mitrums uz jamā, netīrumi vai vēl kāds stulbs gļuks - jo nu es savā dzīvē vēl nevienu auto ar nosprāgušu MAF neesmu redzējis !!! Un ģimenē lietoti tiek pat 20 gadu veci drapaki !!!
Tēma: Vēlam...
Sretsked rakstīja:
Nu bet es taču tev visu laiku skaidroju,jo pats nespēj saprast- tu esi tādas sugas pārstāvis,kas pats nespēj sev sagādāt iztiku, tāpēc tādiem to samet pārējie,kas spēj . Tāpēc tu oficiāli pārtiec no tā,ko es radu. Man pietiek sev un ko uzturēt tādu ņergu kā tu, nespējnieku Esam taču sabiedrība, jāpalīdz tiem,kas par sevi parūpēties nav spējīgi.
Tā ir un pamēģini tik slikti strādāt - mēs tevi ar nodokļiem apliksim
Sorry, nevarēju noturēties ![]()
Tēma: Vēlam...
Mja pa savam Gauss ir taisnība, tikai Šķēlīgais cik ir bijusi iespēja redzēt apmēram pusi no saviem "ieguvumiem" ir pazeminājis vērtību, nevis palielinājis. Viens no tādiem pozitīviem pretpiemēriem šķiet ir Dobeles dzirnavnieks - tā vērtība gan tikai cēlās laika gaitā. Tik ir baigā aizdoma ka tas nebija Šķēles nopelns., bet pārīša mazākumakcionāru !!!
Tēma: Vēlam...
Es vēl varu saprast par ko tiek atbalstīts Lembis, arī Šlesera atblastītājus varu saprast. Bet kādēļ tiek pausts atbalsts Šķēlem - man nav skaidrs. Šķēle praktiski visu kas ir bijis vērtīgs bija savācis sev, un acīmredzot nespējot vairs ieguldīt "intelektuālo potenciālu" ir visu pārdevis nahren, ko igauņiem, ko nu kam. UN pēdējā laikā sācis snaikstīties gar atkritumu biznesu - biznesu kurā lai labi dzīvotu intelektuālais potenciāls vispār nav jāiegulda !!! Manuprāt tā ir pazīme ka jams jau sen ir izsmēlis "intelektuālo potenciālu", un kam tāds vispār vairs ir vajadzīgs - nav skaidrs !!!
P.S. Intresanti vai Šķēlem no tiem padsmit miljoniem vispār vēl kas ir palicis pāri !??!?
Tēma: Jautājums riepu speciem
Sretsked rakstīja:
Saki, zemprofilam un parastai riepa ir vienāda borta cietība ?
Jā tieši tā arī gribēju teikt, ja ņemama riepas ar vienādu "masas indeksu", tad borta cietība būs vienāda. Protams uz tā fona ka vienai riepai tas borts ir platāks šķiet ka jams ir mīkstāks, un šaurākam šķitīs ka tas ir cietāks.
Protams ņemam vērā ka būs atšķirība starp "run-flat" un parastu riepu utt. tobiš salīdzinam prikstu ar prikstu, nevis pirkstu ar pim...
Tēma: Jautājums riepu speciem
Sretsked rakstīja:
Yetti rakstīja:
cieta ir tava galva, nevis riepa...
nē nu, protams, tikai tava taisnība ir pareiza, jo tu esi visdārgākās riepas spējīgs nopirkt
lai cik varbūt rupji šis vārdu salikums no Yeti puses neizklausītos, tomēr viņam ir taisnība !!! Vismaz ja nerunājam par 5 gadiem vecām kalošām "tikko no Vācijas/whatever'. To cietību parasti "panāk" - pateicoties mūsu ceļiem - pūšot tajās riepās lielāku spiedienu nekā vajadzētu, jo borti visām tām riepām ir mīksti un pat ļoti, un nav būtisku atšķirību zemprofilam !!!
Tēma: Vēlam...
Patiesībā ar to ierēdņu un valsts darbinieku armiju lielākā bēda ir nevis skaits, bet gan funkcijas kas tiem jāpilda - vienreiz saprast kas ir svarīgs un kas nav, un tad likvidēt idiotiskas un arī datorizējamas funkcijas un tad no daļas konkursa kārtībā tikt vaļā.
Citāk pēc vien sava darba devēja skatoties - atlaida daļu darbinieku, bet tūlīt vietā nācās pieņemt inženieri, darba drošības speciālistu, ēku pārvaldniekus utml. vairāk vai mazāk speciālistus, lai tikai daudzmaz izpildītu likuma prasības. NU kādas skujas pēc uz katru organizāciju/iestādi būtu vajadzīgs darba drošības speciālists, ēku pārvaldnieki ( pie kam ēkas pārvalda, organizācijas speciālisti + skaitās ka apsaimnieko VNĪA ?!??). Tāpat IT jomā ir kur optimizēties bet nu tur jau darbs notiek - tik saprotu ka ar "lobijiem" tur ir problēmas līdz šim !!!
Vēl labāk man patīk joks ar VNĪA ka valsts caur savām iestādēm maksā valsts kantorim - VNĪA par ēku apsaimniekošanu, kaut pārsvarā visu reālo apsaimniekošanu veic (vai arī neveic neviens) konkrētā iestāde.
Tēma: Vēlam...
i_edgars rakstīja: Nezinu kā tur pēc Vācijas statistikas, bet mani pārsteidza, ka turki skolnieku vecumā Vācijā savā starpā sarunājas vāciski... ar saviem vecākiem gan runā mātes valodā.
Domāju tas ir savstarpējas cieņas jautājums, jo nevar vācieši īsti bez turkiem, un turki nevar bez vāciešiem. Un mūs agri vai vēlu arī jānonāk līdz līmeni ka mēs cienam mūsu krievus/krievvalodīgos un arī viņi domāju ka atbildēs ar tieši to pašu, jo nu lielākā daļa jau mūs ciena, un pārējie arī nav "sliktāki" cilvēki + gana inteliģenti, tik protams droši joprojām kremt "atstumto" loma !!!
Tēma: Jautājums riepu speciem
Slinkais tikai tev jau neienāca prāta tāja piemērā par slotiņām ka jo tās garākās, jo lielāka slodze uz mehānismu !!! Un tas pats ir ar 17" mizām - tava auto piekare pa LV ceļiem dabū iekšā tā kā maz neliekas. Esmu gan arī lielāku un platāku ripuļu piekritējs ( saprāta robežās) - patīk tomēr tās izmaiņas "vadāmībā" (tomēr daudz mazāk riepa uz R16 vai R17 pagriezienos "padodas" pretstatā R15 ar kopējo diametru tādu pat !!!). Bet nu neizbēgami nākas biežāk mainīt piekares daļas .
Tēma: Jautājums riepu speciem
Es gan teiktu ka platāka riepa ziemā kaut ko dod tikai uz ledus, visos parējos gadījumos šaurākai tomēr būs priekšrocības !!! Bet tas ka ikdienas auto nav ko "staipīt" un jāliek standarta izmērs, tas gan fakts - nu labi ne fakts, bet nu visaz 90% gadījumu tā ir labākā izvēle !!!
Tēma: Vēlam...
Par Vienotību !
Labs sākums tam lai valsts naudu nemestu pa labi un pa kreisi. Nav ideāli, bet dzīve rāda ka virziens ir pareizais !
Tāpat arī neticu ka šo sistēmu ir iespējams pārbūvēt vienu vēlēšanu rezultātā ieliekot vienkārši "pilnīgi jaunas sejas". Alternatīvi varētu apdomāt SC, bet tad atkal koalīcija var izveidoties ne tāda kā gribētos (prokrieviskā baidīšana mani nerausta, tad Šlesis &Co šajā virzienā ir daudz vairāk pavērsušies !!!) .
Tēma: Jautājums riepu speciem
Sorry brmm,brmm - kamēr te viss tas pizdjošs gāja jau sen piemiršas ka runa ir par bembi un 195/65 R16, a es te sāku fisdjīt par pavisam citiem drapakiem.
Tēma: Jautājums riepu speciem
NU ir jau tomēr jāsaprot ka auto atšķiras, un ka džīem auto 15" diski nemaz virsū nelien, jo bremžu suports "neielien" utt. utjpr. Pie kam džipakam 195/65 R16 nav nekas tāds pārdabisks, vai tikai kaut kas tāds nenāk standarta "lētajiem" Mitsu L200.
Cita starpā esmu par to lai tās ielu malu stāvvietas tiek pakāpeniski likvidētas, un to vietā tiek uzceltas labas un ērtas pazemes stāvvietas utml. Un tad tās bijušās stāvvietas par 50% pārveidot par velo ceļiem !!!
Slinkais rakstīja:
staveshana ir apstashanaas ilgaaka par 5min kopaa ar vaditaja neesamiibu kreslaa
No kura pirksta šitādu traktējumu izzīdi ????
Vadītāja neesamība (pēc loģikas bet ne likumiem - tur nav tā rakstīts !!!) vēl būtu pieļaujama gadījumā ar apstāšanos līdz 5 min. un kravas iekraušanu !!!
Bet vadītāja aiziešana lai parakstītu papīrus/nopirkt cīgas un atnāktu atpakaļ uz auto kaut iekļaujas tajās pat 5. min - tā vairs nav apstāšanās bet stāvēšana (pēc likuma) !!!
Tēma: Jautājums riepu speciem
Kanibāls nupat kaut kādu sviestu sastāstīja !!! Varbūt tomēr padomāsi vēl !!!
Tēma: Jautājums riepu speciem
Sretsked rakstīja:
Nu jā,labi. Bet ir taču dažādas vajadzības,braukšanas manieres un lietošanas mērķi. Platāka ziemene mazāk nodils uz asfalta, bet saķere būs labāka. Un uz sasaluša sniega būs ok,pļurā...nu,cik jau nu platu uzliek. Tam pašam A4 liku gan vasarā gan ziemā 195/65 15 un nekāda vaina.
Tagad Mini tas pats izmērs kas vasarā tas ziemā un atkal nekādu problēmu.
NU 195/65 R15 - tas nav nekāds izmērs - ar to arī vieglākam auto par tavējo reālas problēmas ar sniegu nemaz būt nevar !!!
Tie radiatora korķi mdz aºī sajāties un tiešām pārspiedinu nelaist 'nost' ja pievelk līdz galam !!! Bet ja ir aizdoma par galvas blīvi - paņemt atticīgu spiedinea manometru un parbaudīt - ir sistēmā normāls spiediens, vai ir pārspiediens. ( Man bija probza uz Celicas ka mazliet pa daudz karsa - bija sajūta ka vāciņš neturēja spiedienu, samainīju 0,9 bar štruntu uz 1,0 bar vāciņu - tagad viss štokos ar radiatoriem !!!). Tā kā varianti ir dažādi !!!
Tēma: Jautājums riepu speciem
Sretsked rakstīja: Latvijas apstākļos gan ziemā gan vasarā likt ko lielāku par ražotāja ieteikto ir dīvaina izvēle. Ja nu tas nav ikdienas braukšanai paredzēts auto,tad jā,protams. Bet ikdienas auto,kas paredzēts braukšanai,nevis staipīšanai, vislabākās būs ražotāja izmēra riepas.
Es tev varu pastāstīt kur un kāpēc šaurāka riepa labāk strādā !!!
Tad kad tu ar savu auto sāc lēkāt "pa kupenām" - tad riepai ir mazāka pretestība un auto vieglāk iet cauri sniega kārtai. Protams kaut kādā brīdī kad sniegs ir slapjš un sablīvējies var gadīties ka ultra šauras riepas izkrīt cauri bet platākās noturas virspusē, taču prakse ar savu auto rāda, ka saprātīgi šaurākas ir bijusi labāka izvēle !!!