Kārtot: Augošā secībā

Tēma: eļļas līmenis, konsistence, hvz :)

Nekas jopcik es ar izcēļos mazlietiņ - strādājošam motoblokam (B&S dzinējs) izdomāju palūrēt eļļas līmeni - atskrūvēju korķi, kurš loģiski tīri labi aizlidoja pa gaisu, un savukārt eļļa skaisti tik izsmidzināta pa manu darba jaku.

Jo ja pareizi saprotu tad visiem šiem mazajiem dzinējiem eļļosana notiek ar "šļakstīšanas" metodi - bet nu secinājums viens - vairs nebrīnos ka arī šādi tas viss tīri labi tiek eļļots.

Tēma: Jauna Honda CRV gaidīšana

WALA rakstīja: Man tikai viens jautājums kādēļ auto cenas kritums netiek ņemts vērā - tas dotu objektīvāku skatu uz dzīvi !!! Bet tā protams - ļoti intersanta statistika !!!

OOps, tomēr laikam pašās beigāš esi gan piemnējis ka cenas kritums ir ņemc vērā - sorre brille laikam jāņēm rokā.

Tēma: Jauna Honda CRV gaidīšana

Man tikai viens jautājums kādēļ auto cenas kritums netiek ņemts vērā - tas dotu objektīvāku skatu uz dzīvi !!! Bet tā protams - ļoti intersanta statistika !!!

Tēma: \'Carbon look\' 2D un 3D līmpleves...

Sretsked rakstīja: Wala, nu ja tu vari pateikt,ka BMW nav asas virsbūves līnijas... esi maz bembi redzējis?

Liecies mierā - BMW nekad nav bijušas asas līnijas, asākās kādas nu jamam ir bijušas ir E28 modelim un tā vienaudžiem !!! Salīdzini kaut vai ar Lotus Esprit, Lambo Rventon, Galardo ...

Tēma: \'Carbon look\' 2D un 3D līmpleves...

^&^&$ tūneri - tad zin labāk liekat zilos "logu čurātājus". Auto Exoticā viens bija izstādījis savu Celica šādi aplīmētu - reāla buļļa kaka !!! Ja gribas kādu vietu uz auto izcelt vēl OK ( es piemēram izvēlētos jumtu no virsbūves atšķirīgā krāsā), bet visu auto aplīmēt - liekas ka nu mierā - tādi auto tāpat kā viscaur matētie (tie kuriem ir apaļas virsbūves formas) izskatās pēc buļļa kakas !!! Labi matētais krāsojums izskatās uz Lambo Gallardo, Reventon utml. - savukārt uz jebkura BMW - pēc kakas !!! Ir jābūt asām virsbūves līnijām lai auto pēc kaut kā izskatītos ar matēto melno. ja virsbūves līnijas jau tā neizceļas un vēl "uztriepj" matēto krāsu - tas auto vispār "pazūd". Un ar karbon-look ir ļoti līdzīgi - lielai daļai auto tas neder, vismaz ne visas virsbūves pārklāšanai !!!

Tēma: Gāzes iekārta sporta mašīnai

tadsjautues rakstīja:

Dark_Side rakstīja: dekster... davai bez abidas... tiekamies uz taisnes un to ir vai nav noskaidrojam. 1gear 60, 2 gear 105, 3 gear 145, u.t.t. max uz šosejas 245 kas ir dabūts, bet gāja vēl.

un tad tirs!

galiig garaam neticu nekadiem 245, un tev pietam tomaats, to tu nevari dabuut no vinja

Nav gluži iemesla neticēt, jo tas motorelis labi griežas līdz 8000+ apg./min. Pie kam dēļ variable valvve lift jams pie ~ 6500 iegūst "otro elpu". Ir ar 2litru vecāku Celicu mēģināts mērkaķoties līdzi - 2zz-ge auto tanī brīdī kad ieslēdzas VVL izskatās apmēram tā itkā "aizlektu" uz priekšu par kādu auto korpusu ...

Un es ar veco Celi lai ar neesmu braucis virs 200 km/h - tomēr 200 + izskatās pilnīgi sasniedzams, tika ta aerodinamika jamai krietni atpaliek no tās pašas Corollas !!!

Tēma: jautaajums!

Pirmais rakstīja:

...

vai arī iedomājies cilvēci, kas nupat tikai ir izdomājusi šķēpu ar ko durt mamutus.... vai tiešām viņi ticēs, ka ir iespējama atombumba?

Offtopic:

He he tikai skatoties no "pirmatnējā" cilvēka viedokļa jams droši padomātu - a kuļiš man kaut ko tādu vajag, kāda jēga "medīt" kaut ko tādu ko pēc tam nevarēs apēst nedz arī kā citādi praktiski izmantot ??? To mēs šķiet reizēm mūsdienās aizmirstam, taisam/daram kaut ko kam patiesībā nav absolūti nekādas jēgas.

Tēma: jautaajums!

Sretsked rakstīja:

Ka gāzes vadiem blakus ierok vecas sliedes ?

Nav f-kin svarīgi ko tieši ierok ( domāju ka mūsdienās cenšās ierakt ko tādu kas gana ilgi nesadalās pats reizinātājos) svarīgi ir dabūt polaritāti un svarīgi ir lai gāzes vada caurulei ir no kurienes "raut" elektronus.

Tēma: jautaajums!

Ja nu kādam vēl interesē par cauruļvadu aizsardzību ar līdzstrāvu var pameklēt google pēc "Impressed current CP"

ja pareizi atceros tad CP atšifrējās kā "corosion protection".

Tēma: jautaajums!

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja: Par gāzes vadu - pilnīgas muļķības.

nu man skolā tieši par gāzes vadiem tā stāstīja

interesanti kā tagad aizsargā dzelzs gāzes vadus no rūsēšanas?

Tev to stāstīja blakus sēdošā meitenīte 1. klasē ?

Paklau par šo gan - pirms D=st tālāk - paintersējies pats !!!

Tēma: Gāzes iekārta sporta mašīnai

Motorolers rakstīja: ... 3L A6 dīzelis ieskrienas 7 sek, kas tad tas ir - formula???

...

Tas ir Forsprungs durch technik

Minetais Corolla TSport ir 2ZZ-GE 1,8 litru dzinējs kurš ir izstrādāts ~ 1999 gadā parādījās uz Toyota Celica GT-S/TSport, uz Tsport Corollas jamsparādījās jau "pieklājīgā vecumā" !!! Savama laikam tas bija viens no jaudīgākajiem dzinējiem (192 Zs no 1,8 litri) Tiesa pāris gadu laikā Honda izlaida nebūt ne sliktāku 2 litru VTEC dzinēju, kam lai arī jauda/tilpuma attiecība nebija tik liela, taču kopumā bija jaudīgāks un ja pareizi atceros arī konstruktīvi vienkāršāks un izturīgāks !!! Un mūsdienās šādu jaudu no tilpuma praktiski izspiež jebkurš ražotājs !!!

Tēma: Gāzes iekārta sporta mašīnai

OK Kindzuli, patiešām dažādos avotos ir minēts ka tie 250 gab. ir "for UK", tad nu laikam tā limitētā sērija ir "mazliet" plašāka ...

Bet TSport pats par sevi nav šausmīgs retums, lai arī baigi daudz jamo tomēr nav. Šķiet ka pat Celica TSport un GT-S vai tik nav pārdotas lielākā skaitā.

P.S. ties "spainis" paliek "spainis" neatkarīgi no tā kas zem haubes.

Tēma: Gāzes iekārta sporta mašīnai

Kindzulis rakstīja:

WALA rakstīja:

Sretsked rakstīja: Vai kāds var paskaidrot,kas tā par SPORTA mašīnu,par kuru ir runa ?

Cik saprotu Corolla T-Sport ar 1,8 litri VVTLi. Ir gan kādas 100 pa pasauli ar VVTLi + kompresoru no rūpnīcas - bet nu neticu ka līdz LV atnākušas !!!

nu vai zini... toyotists zinoshais... 100gb...

ja nu taa- tad kjer nu sho reto eksemplaaru www.ss.lv/...

BTW- ne tuvu ne vieniigaa ieksh LV

Kā labi saproti šī nav TSport ar kompresoru !!!

Tēma: Gāzes iekārta sporta mašīnai

Kindzuli, es protams mazliet kļūdījospēc atmiņas teikdams par skaitu kādā pieejamas TSport kompressor Corollas (nu jau būs kādi vairāki gadi kopš par 2zz-ge motoriem interesējos un daudz ko izpētīju) nevis 100 bet 250, taču tev jau tas vienalga - tev jau tikai gribējās kādam uzbraukt !!!

Tēma: Gāzes iekārta sporta mašīnai

Ak jā ja kādam ir vajadzība vai vēlme kaut ko ar to 2ZZ-GE VVTLi motoru darīt tad mums Celica klubā Vamis ir jau "pudu sāls" ar jamo apēdis - daudz varēs pastāstīt par motoru, par to kur un kā labot "iedzimtās" šaizes, un arī kā un ko var darīt jaudas palilināšanai.

P.S. Par gāzes iekārtām gan var neprasīt - nav tas auto viņam ekonomijai !!!

Tēma: Gāzes iekārta sporta mašīnai

Sretsked rakstīja: Vai kāds var paskaidrot,kas tā par SPORTA mašīnu,par kuru ir runa ?

Cik saprotu Corolla T-Sport ar 1,8 litri VVTLi. Ir gan kādas 100 pa pasauli ar VVTLi + kompresoru no rūpnīcas - bet nu neticu ka līdz LV atnākušas !!!

Tēma: Gāzes iekārta sporta mašīnai

par tām VVTLi skrūvēm - daļa maksā "saņus", bet ja nolūzt darbs lai veco dabūtu ārā ir zaj^&^#@$.

Un vēl viena šo motoru nelaime - pie rūpīgas motora uzturēšānas ( bet braucot kā jau šādiem auto pienākas) jamajiem pie 150-200 Kkm sāk "atteikt" šāles - ja nokavē momentu - caurmērā tas beidzas ar jauna motora iegādi !!!

Tad kad motors jau sāk dzirdami klauvēt - slēdzam jamo ārā un ir iespājas vēl ko saglābt, ja pats noķīlēs - tad visdrīzāk vairs nsaremontēsi, ja vien nav vēlmes ņemties un līmēt čaulas utml. (Ir LV vismaz viens tāds 1,8 motors kuram nu jau līdz ar to ir lielāks tilpums un šis tas vēl tiks būvēts virsū !!!)

Tādēl ekonomēt uz eļļām vienkārši nedrīkst !!!

Tēma: Gāzes iekārta sporta mašīnai

pirmkārt VVTLi ir tikai attāli līdzīgs VTEC !!!

Otrkārt ar to motoru ja brauksi ekonomiski, tad arī jam maz ēdīs.

Treškārt gāzi var likt - tikai ne jau kurā katrā krūmu kantorī !!!

Ceturtkārt šiem VVTLi motoriem kaut kādus pirmos 2 gaudos (uz Celicām TSport un GT-S pārsvarā) ražošanā bija kasjaks - speciālās "VVTLi" skrūves sadales vārpstām mēdza nolūzt ( tādēļ joka pēc paskaties i-netā kurus gadus atsauca dēļ šī kasjaka un vai tas uz tevi attiecas meklēt pēc VVTLi lift bolts)

Tēma: LV zīme uz auto numura tikai Latvijā

LVS ir pieejami bez maksas, ja vien ej tur uz vietas un lasi !!!

Tēma: LV zīme uz auto numura tikai Latvijā

SOrry, tomēr LVS 20:2009, ipriekšjais ir novecojis un jau vismaz 2 x mainīts !!!

Tēma: LV zīme uz auto numura tikai Latvijā

Nr zīmes aprakstošais standarts : LVS 20:1999

Tēma: LV zīme uz auto numura tikai Latvijā

bobcat rakstīja:

Yetti rakstīja: nav nekādu problēmu...

Šitais neder, man vajag kādu stipru likuma pantu vai noteikuma punktu. Kašķis ir ar juristu. ))

To tu nez vai atradīsi, jo tas ir CSDD uzdevums nosūtīt pie mums legālu dokumntu un ID( Nr. zīmju) paraugus citām valstīm zināšanai. Pārējais noteikti ir atrodams Latvijas valsts standartos un iespējams CSDD mājas lapā !!!

Tēma: Zemes frēzes.

t.i. ar domu zvani un runā, kas un kā principā man zināms ir tikai par to ka viņš ņemas pārlikt motorus, bet vai uz kādu citu tehnisku jaunradi parakstās - nezinu. Personīgi pazīstams nav, tikai caur draugiem/paziņām par viņu uzzināju.

Tēma: Zemes frēzes.

Ozz rakstīja:

wala, mošs zini vai papasi tam onkulim-

rotējošā pļautene priekš MB1 kas jauna veikalā maksā 250 lvl ir viens trumulis no kaut kādas lielās poļu pļaujmašīnas ar nelielaam izmaiņām organismā. vai jamais var tādu uztaisiit un cik tas vareetu maksaat.

Voldemārs - divi-divi-31-68-19

Dislokācijas vieta - aiz Saldus uz Mažeiķu pusi.

te jams arī sludinās:

www.ss.lv/...

Tēma: Diski lo Lietuvas

Nu tai pašai Melga(i) ir lt saits. Paskaties kā tas leitiski saucas un aidā ar google.

Vai arī auto.plius.lt/...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti