Seene rakstīja:
WALA rakstīja:
BTW - savu balansējamo neesi iepricis, jeb tev moš vispāº serviss pieder ?!?!?
Kam? Riepu maiņai 2x gadā diviem auto?
Hmm, gribi teikt ka brauc garus gabalus, bet tikai 2 x gadā balansē riepas, tad ko sanāk ka tikai 30'000 pa gadu nobrauc ?!?!? Es uz negariem gabaliem vismaz 25'000 nobraucu.
anonimikis rakstīja:
nepārskaitu gan. bet diski nav mazgāti labi sen un ļoti labi varētu redzēt vietu, kur bijis atsvariņš
lietie diski jau īpaši nedeformējas.
Bet tagad sanāk pretruna - ja tev neviens nav novēlies - tad kā tu zini kā izskatāš tā vietā kurā jams ir bijis !??!?
Seene - jā sorry, k-kā ne tā smadzeneš salikāš tavs raxtītais.
Bet runājot par pārējiem piekares elementiem - nu LV ceļi pa lielam toč ir tāda pakaļa, ka tur riteņu disbalanss pie vienas vietas. Pie kam daudzas lietas vairāķ beidz kopā "līks" sagāzums/savērsums, kuru LV apstāķļos ar var regulēt bezmaz katru otro dienu ( jā protams paºspīlēju, bet nu apmēram tas pats kas tevis izveiktā regulārā ratu balansēšana.)
BTW - savu balansējamo neesi iepricis, jeb tev moš vispāº serviss pieder ?!?!?
Seene - lai es uz 200+ kkm savai toyotai satrauktos ka 1 gultnis aizlidos pa pieskari !??!? Mani tas nekrata, jo iespēja iesipt pa kaut ko cietu un piebiegt to gultni ir lielāka nekā to sajāt ar balansētiem bet ne katru uzlikšanas reizi (vai nx10kkm nobraukušām) riteņiem.
Pie kam man kaut kā tas tavs komentārs par to ka mazāks diametrs sūdīgāķ uzvedīsies nebalansēts - k-kā šķiet kļūdains, kaut vai tikai tadēļ ka lielaka diametra disku gadījumā rats caurmērā parasti ir smagāks par tādu kuram ir mazāka diametra disks !!!
Nez - nekad neesmu pārbalansējis, un problēmas arī neizjūtu.Tiesa uz 140 km/h sen neesmu braucis
P.S. sencis 412 MOskābelim vispār ritņus nebalansēja - problēmas parādījās apmēram pie 110 km/h - sāka rati drebēt.
Tā kā visiem tiem kam sancis prasa "mīlestību" un ātrumus virs 100 km/h neattīsta - var pat nepūlēties ar balansēšanu - protams ja rati ir standarta nevis ūber mega 18" orģinālo 13" vietā uz Corollas. 
brmbrmm rakstīja:
WALA rakstīja: Slinkums bija meklēt pareizo topicu - šôdien ar zagļu garie nagi apgrābājuši manu auto !!!
Ja neko citu nevar paņemt un salonā nekā nav , tad viena spoguļa stiklu ir izņēmuši scukas. Nu labi vismaz ka nav mersis kuram visu spoguli nofisdjī.
P.S. vispār dīlers ar izmeta ka Corollām utml. ar k-kā dikti bieži kāds meklējot spoguļu stiklus.
P.P.S. patreiz paņēmu jūzotu veselu spoguli, lai būtu pārliecinats ka nav nofenderēts (jamos nevar no āºpuses noskrūvēt !!!), bet nākamo mieºīgi attiečīgā kantorī izgriezīs un saveidos.
Varbūt jau tagad uztaisi piegrieztni, kamēr ir no kā? Vai pat uztaisi kādu pārīti rezervē, lai citreiz no rīta varētu uzreiz izņemt no no grabažnieka un ielīmēt vietā!
Tikko saliku savu spoguli atpakaļ paņēmu no UK Avenša. Stikls gan līdz ar to jamiem ir ar liekumu ( nu tipa tādā pat stila kā manējam vadītāja pusē). Tas kā jams ir izrauts principā Avenša īpāšniekam nozīmē to ka var prikt jaunu spoguli komplektā, jo līdž ar stiklu jamie principā izrauj daļu no regulēšanas mehāņisma (tādas tapiņas ar "vītni".
Protams ja sādu stiklu ierauga pārdošanā - aºī uzreiz ir redzams ka fenderēts - tā kā ja kādam kas līdzīgs gadās un atrod šādu štruntu paºdošanā ar tam tapām bet bez pārējā mehāņisma/ spoguļa ietvara - šaut pa purnu un "atsevināt".
Slinkums bija meklēt pareizo topicu - šôdien ar zagļu garie nagi apgrābājuši manu auto !!!
Ja neko citu nevar paņemt un salonā nekā nav , tad viena spoguļa stiklu ir izņēmuši scukas. Nu labi vismaz ka nav mersis kuram visu spoguli nofisdjī.
P.S. vispār dīlers ar izmeta ka Corollām utml. ar k-kā dikti bieži kāds meklējot spoguļu stiklus.
P.P.S. patreiz paņēmu jūzotu veselu spoguli, lai būtu pārliecinats ka nav nofenderēts (jamos nevar no āºpuses noskrūvēt !!!), bet nākamo mieºīgi attiečīgā kantorī izgriezīs un saveidos. 
Pirmais rakstīja:
bet parasti ir tā, ka atnāk atslēga ar citu id, bet viņu piesien mašīnai
NU ja tas strādā pēc klasiskā RFID parauga tad vispār šo pasākumu izveikt ir kā 3 pirkstus apčurāt.
Un šôdienas realitātei vēl stipri jāskatās vai daļa no "zagtajiem" nav līzinga saistību "iegruzītiem" īpašniekiem !!!
Pa lielam nevienam kārtīgi bruņotam zaglim tas tavs "breloks" nafig nav vajadzīgs un nav pat svarīgi jamo kaut pa gabalu redzēt. Galvenais jautājums ir par to cik viegli un ātri ir tikt motortelpā.
Dīleru centri nekopē atslēgas, un vēl jo mazāk tos tavus compjus - ja viņiem vajadzētu vini jebkurā brīdī pēc šasijas numura var pasūtīt dublikātu no rūpnīcas, tas nekas ka to var jebkurš autorizēts serviss tieši tikpat cik dīleris.
BTW bija k-kad kolēgam tāds jox ar bija lētu auto no privātā noskatījis - tipa Itālis uz UK pārcºļies strādāt. Tip ai pārsakitot piķi uz Westernu Romā uz sava vārda, un tad bija tip gatavs kaut līdz LV atbraukt ar auto par taisnīgu samaksu. Tikai kaut kā tas ticamības moments nebija un daºījums nenotika. 
Kaut gan nu pamēģini, tikai PLZ neaizmirstam ka Western Unioni utml. nauda pārvedumi jau saknē liecina par uzmetienu. Tā ķā saraksties un mēģīni saprast !!! Bet nu neticu ka ir viss tīri, tačū vienalga intersanti uzzinat kāda tad ir shēma 
Klau tu galīgi appīpējies Kantoris kurš located in the UK, un raksta Itāļu valodā un tulko ar google vai tamlīdzīgiem rīkiem !!!!
Kreisās puses stūres auto pat Lielbritānijā nemaksā lēti !!!
Ja gribi kaut ko ne jaunu un mazliet ekskluzīvāķu, tad iekš Uk var skatīties.
Kaut vai te :
www.pistonheads.com/sales/
Tur pārsvarā uzmetējus jau atsijā nakuj !!! Bet uzmanīties vienalga der !!!
modena rakstīja:
BusDriver rakstīja: Jautājumi Sēnei un pārējiem līdzīgi domājošiem par gaļas ēšanas priekšrocībām:
1. Kādēļ lielākā daļa sportistu ir veģetārieši?
2. Kādēļ visspēcīgākie un visizturīgākie dzīvnieki ir veģetārieši (zilonis, zirgs, ēzelis)? Salīdzinājumam tīģeris vai pantēra spēj attīstīt lielu ātrumu tikai īsu laika sprīdi.
1. Varbūt tāpēc kā visiem ķīniešiem gaļas nepietiek....
2. Tāpēc kā sila jestj uma nenado... vai tad tu pats ar kājām apkārt skraidi vai izmanto pārvietošanai transporta līdzekļus?
1) Pieejot lieta mazliet zinātniskāk - gaļas produkti, sēnes ir tās lietas ko kunģim nāķas piepūlēties lai "sagremotu". Pietiekoši daudzos sporta veidos (viss kas saistas ar skrišanu) kad runa ir par sekundes simtdaļām - gremošanas "traucējumi" pasliktina rezultātu. Bet ir sporta veidi kurs bez gaļas ēšanas vispāº nevar iztikt!!! Un tas ka sportisti ir veģetārieši - būs stipri pārspīlēts, tikai tas ka sacensību periodā bieži tiek lietota speciāla "diēta".
2) visspēcīgākais dzīvnieks - ir stipri relatīvs jēdziens, ja paskatamies plašāk tad valis ir krietni smagāks lielāks, stiprāks, un jams nebūt nav veģetārietis un pat ne vegāns.
Kaksi - slima suņa murgi - tur pat 3 daļu nevar izlasīt jau pavemt gribas.
Briti joko- \"14 carefull owners\":
www.pistonheads.com/... 
Pirmais rakstīja: starp citu - mans angļu advokāts raksta mailus no IP 41.217.2.8
vispār angļiem ir normāli epasta sūtīšanai uz latviju izmantot "ZOOM Mobile Nigeria Ltd"
Laikam šīem ar krīze un Nigerija gan lētāki ofisi gan mobilie 

Terminators publiskajā pirtī mazgājas un šim izkrīt ziepes.
Šis noliecas,lai paceltu,te pēkšņi iekšējās sistēmas paziņojums:“New hardware found !!!"
sorry iepriekš bija domāts barristers un solicitors
Hmm pa vidu visma lohatronismam, moš ir kāds kurš zina ka pareizi latviski notulkot barristres un solicitors ( tipa abi ir advokati/juristi), bet precīzi kas - aizstāvji, apsūdzētāji, prokurori ?!?!?!?
Tipa common knowledge paaugstināšanai moš kāds tuvu stāvošs advokatūrai var pakomentēt !!!
neņemšos spriest, tācu cik man zināms pat lielai firmai pilnīgi pietiek ar vienu pastkastīti, ja tā atrodas vienā adresē, un šī nemaz nav liela firma - mazs advokatu kantorelis. Tipa Barristers ir kaut kādi īpaša advokātu kategorija, kas specializējas ļoti šaurā "virzienā" (nezinu kā LViski notulkot)
Nu nez pasākums izskatās pietiekami īsts, un arī dažādas tipa "zaļās lapas" uzrāda atbilstošu šīs ēkas adrese, kontaktus un nodarbošanās veidu 
Pirmais rakstīja:
bļā, bu es tak visu jau esmu uzrakstījis iepriekš! kas tu tāpat kā deksters māki tikai rakstīt?
reku tak tiesas lēmums
www.nsnf.times.lv/...
Jā jopcik laikam kā Deskters 

Kamēr storijs iet uz beigām jau vairs sākumu neatceros ( pa vidu jāstrādā va zinies).
Lai tik Pirmais gatavo radniecības dokumentu paketi, tad "advokātu" ar krievisku akcentu ieks Londonas sameklēsim 

Pirmais rakstīja:
WALA rakstīja: Tev jāsaka, ka tev nesastādīs problēmas pierādīt ka tu esi viņa radinieks, taču pajautā čeku par tevis pārskaitīto naudu kas bija domāta tiesu , vai kā tur izdevumiem !!!
piķis bija jāsūta pa taisno tiesai
Ja vien tā nav 10-tā tiesa, tad pretī jābūt kādam oficiālam papīram, ºēķinam, vai kam tādam 
Tev jāsaka, ka tev nesastādīs problēmas pierādīt ka tu esi viņa radinieks, taču pajautā čeku par tevis pārskaitīto naudu kas bija domāta tiesu , vai kā tur izdevumiem !!!