Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 448 >

Tēma: Pārcentušies ar "satiksmes mierināšanu" Jaunciemā

Mani fascinē jūsu "optimisms" kolēģi, esmu vairāk kā jieži redzêjis "ātruma" ievērotājus un ievērotājas kas 50 km/h brauc kaut kur ar 45, bet iebraucot dzīvojamā zonā tādā pat 45km/h turpina tik uz gulošā piebremzē un tad atkal "iet no manis prom"

Tēma: Vai apsildei izmantot granulu katlu? Plusi un mīnusi

Nu mehāniskās daļas esmu jau mainījis pats, un elektronika/mikroshēmu mainīšana ir daļa no mana maizes darba - katlam tas nav sarežģītāk kā serveriem ... Galvenais lai tā mikroshēma ir kaut kur atrodama un dabonama. Un mājā ir arī kamīns, gan smukumam, gan tiem gadījumiem ja ir "auza" ...

Tēma: Vai apsildei izmantot granulu katlu? Plusi un mīnusi

Labs, tas ka temperūra ir augstāka kā siltumsūknim, "slikti" - tas ka regulāri jātīra un jāpērk granulas un potenciāli tās kaut kur jāglabā. Tikko jaunuzceltai ne-koka mājai granulu katls (vai līdzvērtīgs) ar augstu iespējamu temperatūru - baigi labi kamēr no jaunbūves izdzen mitrumu, pēc tam - tad jāskatas uz enerģijas izmaksām. Koka vai koka moduļu mājai IMO no sākta gala labāk mērena temperatūra, un siltumsūknis varētu būt piemērotāks.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nu tu principā atatāsti "klasisko pieeju", bet tajā diskusijā visai korekti tiek aizrādīts, ka 30 % inflācijas rada tieši uzņêmumi (un arī "inflācijas apkarotāji" ) pārāk bieži ceļot cenas apsteidzot inflāciju + samazinot darba spēka izmaksas, a la atlaižot darbiniekus vai iesaldējot algas, tādēļ varbūt teorētiski "pareizs instruments", bet "cilvēki sačakarēs" visu !  Un patiesībā pārāk bieži "sitot" pa mazāk turígo daļu, kuri patiesībā ļoti maz ietekmē inflāciju, kamēr paši savā teiksim banku sektorā - turpina "raust" un patiesíbā gan svaidīties ar naudu, gan nereti arī uzrādīt vienus no labākajiem peļņas rādítājiem ... Tā īsti nevajadzētu būt ja inflāciju reāli apkarotu !

Tēma: Nissan X-Trail auto tests, atsauksmes un iespaidi 2023 / 2024

Mani šī visa kontekstā interesē, vai ir iespējams 100% tikt vaļā no pretbuksēšanas un pretslīdes sistēmām, jo ja nav, tad nu diemžēl bet tāds x-trails vairs nespēj to ko vecais vez visām elektroniskajām figņām. (Man te viens pavecs kungs kamēr ar laivām ņēmāmies mazliet pademonstrēja, cik ļoti tam ir "pie kājas" visas tās smilšu "kāpas" Irbes upes apkārtnē ... )

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Arī tev labrīt ! :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vienīgais pašpārliecinātais āksts izskatas ka tiko pieteicās pats, jo Arba sacītais lielā mērā attiecas arí uz mani, un arī uz jebkuru citu personāžu kurš šeit izteicies ... Bet nu "man prieks" ka tu tāds "paškritisks" !

Tēma: Kvēlsveces

Iespējams varbūt ka arī ir, bet darīt tā stabili nevajag ! Elektroniskā motora vadība ļoti daudz ko dara balstoties uz šo spiediena devēju sniegto informāciju: www.borgwarner.com/aftermarket/diesel-cold-start-ignition/pressure-sensor-glow-plugs

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nepatīk - nelasi, tevi kāds spiež? Tava personība man dzili vienaldzīga, tikai izklaidējos "pavelkot tevi uz zoba", bet "bullīti sarkanās lupatas jūtami uzrunā". :D

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Skolu slēgšana ir tikai "loģisks" rezultāts tam ka laukos darba spēku aizvieto modernas lauksaimniecības mašīnas utml. Tagad pa lielam 3 traktoristi/kombainieri ar atbilstošu tehniku var izdarīt vairāk  kā viss kolhozs kopā pat CCCP "ziedu laikos" ... T.i. saprotams  tā ķēdīte "kapēc"  - tā ir vēl krietni garāka, bet "problēmas pamatu" tā tomēr raskturo vairāk kā precīzi ... Un daudz vieglāk ir gan skolēnus gan skolotājus, kas mazajās skolās vēl palikuši aizvest uz tuvāko lielo skolu, nekā sameklēt kas tajā mazajā skolā reāli strādās un vēl spēs atbilstošā līmenī mācīt. Jā dažos gadijumos varbūt varētu atstāt lauku skolu, kā kādas ģimnāzijas filiāli, kur reizi pa reizei biloģijas un līdzīgu priekšmetu kontekstā būtu intresanti izbraukt "zaļumos" uz vietas dažas lietas apgūt/pētīt ... Bet nu izmaksu ziņā - lielākā daļa lauku skolas ir baigais mīnuss gan uz enerģijas patēriņu, uzturēšanu, gan arī tīri lai skolotājus piesaistītu ... un ir tikai apsveicmai ja kaut kur ir savādāk, bet tas ir pamatīgs retums ...

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Interesanti Mārim platformu vai kontu salauzuši, jeb pats "appīpējies"  ?!?! iauto.lv/forums/topic/41480-nft-kas-tas-ir-un-kas-ar-to-bus

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vari droši nedemonstrēt savu nekompetenci un ignoranci - tā sen jau ir zināma. Un kā pierāda jebkura iepriekšējā diskusija ar tevi, tad tev nav ne mazäkās sajēgas kas ir komunisms, sociālisms, demokrātija vai kapitālisms. Nav nekādas vajadzības TEV pīties savās muļķīgajās iedomās par medicīnu un vīrusiem, tāpat vienīgais rezultāts ar lielu varbūtību būs, ka varbūt esi daudz lasījis, bet sapratis neesi absolūti neko !

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

izsktas ka iauto.lv/forums/user/replies/23619 lieotājs Lasde izdomājuši piekakāt visu ko var atrast, lai izskatītos pēc leģitīmiem lietotājiem ar zināmu postu skaitu! ;)

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Šķiet atkal "viltīga" forma kā iesučīt kreisus linkus: iauto.lv/forums/topic/42732-ziedi-ka-davana Viens "jautā" otrs "itkā atbild" ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

:D tas ir no vienas puses rēcīgi un bet reizē mazliet skumji, ka tas virziens kuru "atbalsti tu" un kurā retoriku "stiep" ir kā lai saka, tik daudzās lietās "nekompetents" un absolūti ignorants gan kontekstā ar to ka varētu smadzeni pakustināt, gan arī izglītoties... Un pēc tam "brīnies" kādus "politmafija" lēmumus pieņēmusi ... nu nevajag gaidīt brīnumus, ja tur sēž "tauta" ar prāta spējām vēl zem tavējām ... un tu esi "prasti slinks" (domāju ne bez savām savtīgām interesēm)  uzzināt un izpētīt, bet tur vairāk kā "bieži" ir dumjāki personāži ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Arba šķiet bija ar medicīnu saistīts, anesteziologs vai ?!? Tāpēc "vesels ēdis" stumt savu tuftu ... Gribētu redzēt kā jums "anti- Big-farma" patiktu teiksim labot zobus bez atbilstošas narkozes. Pie kam es lielu daļu zobu procedūru ieskaitot raušanu spēju izturēt bez anestēzijas, bet tas ir liels, liels retums. ;)

Tēma: Atsauksmes par robotu zāles plāvēju ORBEX

ja atklāti es pats neriskētu, jo dzīve ir pierādījusi jau ar stumjamiem, trimmeriem un motorzāģiem, ka vai nu ņemt labi zināmos, vai arī sipsies "kā pliks pa nātrēm", nu tādi nolāpīti mēsli ... vairs otrreiz virsū neskatītos (lielāko daļu "eksperimentu" vieni vai otri senči ir nopirkuši).... Bet nu ar zālespļāvējiem robotiem pašam vēl nav nekādas pieredzes, payreiz stadija ir pabeigt dārzu un apstādījumus, tad laistīšanu salikt un ja viss ko gribam būs sastādīc, tad arī perimetra vadu  ... un tad arī kādu robotu ...

Tēma: Atsauksmes par robotu zāles plāvēju ORBEX

NU ja jau pamēģināja un 3 gadu vai vairāk laikā nomainīja kaudzīti ar citiem (pats redzēju vismaz 3 dažādus gar sētu braukalējam) un tagad jau vairāk kā gadu ir Gardena, tad jau laikam tie kas bija sākumā  un lētāki - tomēr neapmierināja ... Bet ja tas bija tēmēts uz Husi, tad viss jau var būt, bet mauriņš izskatās "uz goda" un Husis == Gardena  - ar kuru tagad arī otrs kaimiņš apmierināts ( ar piebildi, ka varbūt vēl drusku dārgāks variants būtu bijis labāks, vairāk nopļauj ar vienu uzlādi ... bet šis ir OK un visu ko vajag dara un uz nerva "nekrīt")

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Par to kā procentu likmju celšana patiesībā neapkaro inflācijas cēloņus, saruna ar ASV ex - Sercretary of Treasury, kontekstā ar Federal Reserve celtajām USD procentu likmēm: 

Un Eiropā ECB kontekstā situācija ir līdzīga, lai arī ne vienmēr salīdzināma ar ASV.  P.S. un tas patiesībā nav kapitālisms kurš "pats sevi apjāj", tas ir aplami regulēts kapitālisms, un drīzāk izlikšanās par tēmu kā apkarot inflāciju ... Precīzāk būtu labi izglītot cilvēkus par šādu lēmumu ietekmi uz reāliem cilvēkiem ...

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Tam tak nav nozīmes, ja tev ir klasiski "uzkrāšana tīklā", pa dienu nodod, un nakti lādē savu BEV. Kad šī "haļava" beigsies, tad gan var būt savādāk, kaut LV gadījumā, es baigi nesatrauktos ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

NU gan banķieriem ir skats uz "dzīvi LV": www.db.lv/zinas/uzkrata-bagatiba-minusos-512699 Īpaši spārda šis beigu teikums: "Mājsaimniecību bagātības pieaugumu nodrošina, visticamāk, tie, kas no ārzemēm sūta naudu uz Latviju, kā arī tie, kas ir vīlušies Latvijas uzņēmējdarbības nodokļu politikā un biznesa attīstības iespējās, tāpēc savu enerģiju labprātāk velta, uzlabojot un labiekārtojot savus mājokļus." Nu beidzam sapņot - visi cilvēki nevar būt uzņēmēji un investori, akciju utml. tirgi ar nav katram, jo riskus apzināties un izvērtēt ar "nav katram", tad ir tikai loģiski ka investē tajā "kas deguna priekšā" un ir vienkārši saprotams - tātad taustāmās lietās, īpašumā, auto utml. Un no psiholoģijas viedokļa - labi ka tā, kāda jēga nervozēt piem. par kaut kādu akciju vērtības kritumu kaut kur pilnīgi svešā valstī - no tā lielākoties Latvijā nevienam "ne silts, ne auksts", protams izņemot pašu investoru ...

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Nomiks ir saules paneļi, tā ka vasarās BEV noteikti ir gana lēts un turpinās tāds būt ...

Tēma: Mitrums iekšpusē pēc lietus

Motorgalva rakstīja: Tikai un vienīgi pēc lietus un stāvēšanas. Pat pēc moikas nekas nav mitrs. Braukt uz vējstiklu servisu, lai skatās vai kādu speciālistu labāk meklet?!

Vislabāk pie kāda kurš māk rūpīgi noņemt dekoratīvos moldingus un zin kā tikt galā ar salona apšuvumu, es teiktu ka visbiežāk tādi atrodami tur kur nodarbojas ar auto virsbūvju remontu un krāsošanu (a la pēc avārijām utml.) Un tad loģiski jāpalūr uz virsbūvi, stiklu un visādiem moldingiem un jāpadomā, kurā vietā "stāvošs ūdens" var izraisīt vislielāko problēmu ...

Tēma: Mitrums iekšpusē pēc lietus

Jautājums vai problēma izteiktāka ja stāv uz vietas , vai tad ja brauc ??? Tehniski logu utml. var pārbaudīt uz tā lejot ūdeni noteiktās vietās, tik nu apšuvumus būs jānoņem - lai kaut ko redz. UN VĒL, nevar izslēgt ka virsbūves šuves hermētiķis ir vai nu ieplaisājis, vai vispār vietām nav - to , ja ir dekoratīvi moldingi tos jāpaņem nost, un dažreiz var ar aci noķert. Bet dažreiz tikai ar "laistīšanas metodi" ... Nevar pilnībā izslēgt arī durvju blīvgumiju, bet to labāk var saprast uz paša auto durvi skatoties, tiesa es eiropiešiem tādu "gļuku" neesmu redzējis, bet manam vecam amerikānim tā konstukcija ar duvju drenāžu ir tik tupa, ka es nebrīnītos ka kaut kad tā laidīs garām, ja blīvgumija paliks vecāka ....

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Imunoloģijas pamati meklējami ap 18. gadsimta beigām, kopš tā laika medicīna kopumā ir spērusi lielus soļus. Tāpēc ticība 19. gadsimta zinātnei (medicīnai) ir laba lieta, tiesa tad neredzu starpību, vai pamatotu iemeslu kādēļ būtu jāignorē "modernā medicīna", jeb tip moderno medicīnu ir OK "pielūgt" tikai "uz kapa malas" ??? Nu padalaties ku tur ir tā "apslēptā loģika" ??? P.S. vai ja kādam šķiet ka tā loģika ir ok, tad kapēc neticēt teiksim 18. gadsimta sākuma "medicīnai", un ārstēšanai ar dzīvsudrabu, asins noliešanai utml. ... Jebkurā gadíjumā tas ir "ticības jautājums"!

< 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 448 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti