Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 448 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tavs, es atvainojos, bet tomēr stulbums - nav atdalāms no MAGA stulbuma - ļoti salīdzināmi izteikumi un gudrības avoti. Jā arī attiecībā uz veselības tēmu ;) Es jau teicu kā tieši es atbalstu "to slepkavošanu", un tas ka tev tas škiet labs arguments jebkurā tēmā - mani "nerausta", tā ka vari droši "doties pa priekšu", vai arī sāc diskutēt pēc būtības, uz ko gan  tu acīmredzot neesi spējīgs, ko diezgan skaidri jau vairākkārtīgi ( un ne tikai ar mani) esi jau parādijis !

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Te es teiktu tā, tā pati atsauce uz pētijumua Aļaskā, ja iedziļinās skaidri parāda pētījuma "kvalitāti". Tiek izvēlēta tēze un meklēti pierādījumi konkrētai tēzei, neņemot un neapskatot kaudzi ar bûtiskiem blakus faktoriem, kā fiziskā aktivitāte, ķermeņa metabolisms kontekstā ar vides temperatūru, ķermeņa uzbūve, dzimums utml.  Piem. ja Aļaskā cilvis piekops laisku dzīves veidu - viņš "kājas atstieps" visticamāk "nosalstot no bada", un vari pētīt kā gribi, tas nekad neuzrādīs kardiovaskulāras problēmas, statistikas kontekstā. Attiecīgi viņa visa dzīve spiež viņu "kustēties", un tad jau ir diezgan vienalga ko īsti tu "rij", ja vien tā nav prasta inde.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tukša diršana, tas ir mans režīms pie kura pieturos, ar ko tas būs sliktāks par jebkuru citu režīmu joprojām neesmu dzirdējis nevienu argumentu ?!?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ne kad nav ienācis prātā tava retorika var eksistēt tikai tāpēc ka ir tādi šarlatāni kas tīri labi nopelna yz tādu pošmīžu "informēšanu" ?!? Es zāles lietoju ar kārtu varbūt 1 vai 2 reizes 5 gados (ieskaitot vakcīnas), man ne silts ne auksts kādā "sulā vāras" tie vai citi kadri ... Gribat mīzt no potēm - droši, tik paturat tos savus aiz matiem stieptos argumentus pie sevis ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Atkal garām, man nav apsēstības ar Trampu, man ir žēl sakarīgu Republikāņu, tā kā idioti ir pārņēmuši grožus šajā partijā. Man ir daudz vairāk simpatizējošu lietu konservatīvā politikā kā tajā ko piedāvā Demokrāti, taču prastu stulbumu es nepiedodu, un šobrīd Demokrāti dara to ko vajag darīt kamēr skaļākie Republikāņi tikai tupi bļaustās. Tas ir kaut kur līdzīgi tam kā reiz Taylor Swift ar asarām acīs teica savam tēvam - Republikānim no matu galiem, līdz papēžiem  ... ja interesē tad nebūs grūti atrast ko viņa ir par to teikusi ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu pag man šodien režīms ir ēst brokasti plkst 6:30, pusdienas 12:00 līdz 13:00 un vakariņas jebkurā laikā no 19:00 līdz 1:00 naktī, man arī režīms, ar ko tas sliktāks par tavu piedāvāto ??? Un ēst 6dien un 7 dien pilnīgi citos laikos ar ir MANS režīms, un ja labi gribēšu sacerēšu pasaciņas kā tas padara manu dzīvi veselīgāku ! Un  kas liek kvalificēt tavu piedāvāto atkarību no laika kā savādāk kā "atkarību ēst noteiktā laikā".

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kad beidzot kaut mazliet padomāsi, sapratīsi, ka ASV ir reāla un iglaicīga pārēšanās problēma ( kas pie tam nav vienīgā) , līdz ar to vari pētīt jebkuru vietu pasaulē un salīdzināt ar ASV un rezultāts būs, ka valstīs ar sliktu vai sliktāku veselības aprūpi daudz kas ir labāk nekā ASV, protams pieņemot ka pētījumi ņem vērā salīdzināmus lielumus, nevis salīdzina teiksim ar vietām kur piemēram ūdens ir, prasti sakot, dzīva inde ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Atkal jau - tev nav ne mazākās nojausmas ko tieši es aizstāvu, un tas pavisam noteikti nav komunisms ... BET tas jau bija gaidāms no BIEDRA kuram nav ne mazākās sajēgas par to kas ir komunisms un par ko pats runā !  P.S. Mazs ( bet nojaušu ka bezjēdzīgs) ieteikums  MAZĀK klausies MAGA un Trampa atbalstītājus, tad varbūt spēsi ieraudzīt realitāti !

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Atkal gribi izcelties ar savu muļķību ??? Tā nav alternatīvā medicīna, jeb nu tad mēģini pastāstīt kuru/kuras procedūras uzskati par alternatīvām ... mana pieredze gan liecina ka lielākā daļa "alternatīvās medicīnas" ko par tādu varētu patiešām saukt ir saistīta ar dažādām zālēm ( nereti homeopātiskām) kas nāk iekšā no Krievijas. Bet tas gan nenozīmē ka tās vai "alternatīvā medicīna" nepalīdz reāliem konkrētiem cilvēkiem - viss ir atkarīgs no tā par kādu "problēmu" un ārstēšanu ir runa ... P.S. par "pišanu taisni" puis - vai ta jau aizmirsies, kā tev te jau pāris reizes izgāja pašam ???

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tikai ar vienu niansi - nav tādas "netradicionālas medicīnas" iekš tā Orto, ir tikai metodes kuras tā vai cita slimnīca neatzīst vai atzīst par mazāk piemērotām. Tas pats ir ar jebkuru citu LV spēcīgu slimnīcu. Par piemēru varu pateikt ka es savulaik (2010 gadā.) nogulēju RAKUS ar "īslaicīgām" redzes problēmām vienai acij ( apsaldēts vai arī kādas citas problēmas sekas, par kuras cēloņiem joprojām nav ne jausmas), tur gan antibiotikas špricēja pa tiešo acīm (radzenē, ja tagad pareizi atceros to "daļu"), gan gāju uz "aizvēsturiskām" procedūrām kurās izmantoja magnētismu. Ar acīm tagad viss labi un joprojām (nu jau gadus 30) esmu ITšņiks "bez brillēm" ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kādas tam visam vēl sakars ar ticību, kāds sakars ar kaut kādiem pulksteņiem kad kaut kas jāuzņem vai nē ??? Moš vēl pēc horoskopim un mēness fāzēm paskatīties, jo tie jau ar kaut kā mūsdienu dzīves ritmu ietekmē ??? Jā agrāk ar piem. kurzemes hercogu ar ārstēja ar "indēšanas" metodi: www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/vesture/medicinas-vesturniece-hercogs-birons-mira-no-arstesanas-ar-dzivsudrabu.a216573/ Tavam ķermenim ir jāēd tad, kad patiesi gribas ēst, nevis pēc kaut kāda idiotiska pulksteņa un ja esi paēdis tad nav ko līst pie "cepumu pakas", ej un strādā. Piemēram - esmu dzīvojis kādu laiku ASV štatā kuram ir 10 stundu laika starpība ar Latviju - tad pēc kura laika man teiksim tagad "izlaist brokastis", kurš būs tas liktenīgais manas veselības "noslēpums" ???? Pirms stumt kaut kādu vispārīgu tuftu - nu moš tomēr var drusku padomāt ???

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

BTW Nissanam ir elektrisko "kastīšu" atsaukums, cik saprotu tad pa visu pasauli, incanti kā ir LV : www.consumerreports.org/cars/car-recalls-defects/nissan-leaf-evs-recall-for-possible-unintended-acceleration-a1050537132/ www.nhtsa.gov/recalls

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nekad nav ienācis prātā, ka liela daļa cilvēku nerij neko, un attiecīgi nevienam nestāsta internetā ka viņiem viss ir labi nedarot neko ?!?!?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vari izstāstīt piem. kāda X pēc ir vajadzība gavēt un kāds no tā labums ???

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

NU ir pieredze ar terases "koka"/plastikāta dēļu izstrādājumu - saulē jams tiek saēsts ļoti ātri, vēl gan 4 gados nav redzami caurumi, bet es jau redzu, kā jams pamazām sadalas "reizinātājos" ... man šitam jokam ir ļoti "zema (uz)ticība" ... P.S. tad zin no "aizvēsturiskās" burukuģu būves nākušām tehnoloģijām man ir lielāka "ticība" ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Hmm, elastība jau nebūtu slikti, bet kā nodrošināsi meteoroloģisko laikapstākļu aizsardzību, visi koki kas ir noturīgi pret laikapstākļiem ir ļoti smagi, un tie kuri nav - 10 gados "sadalīsies" pat vienkārši "karājoties" kur nu vēl pie slodzēm ko rada rotācija un vējš. Pie kam galīgi nav pārliecības ka koksnei kā materiālam nepieciešamo fizikālo īpašību kopums ir viendabīgs ...   Vējdzirnavas kādreiz protams arī bija ar koka spārniem, bet nu to griešanās ātrums bija ļoti ierobežots ...

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Šito ķēmu ar derētu patīrīt: iauto.lv/forums/user/replies/23608

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Intersanti - no "koka" gatavotas vēja turbīnas: www.thecooldown.com/green-tech/modvion-wooden-wind-turbine-sweden/ Nez, nebūs tāpat kā ar Dāņu koka tiltiem ?!?

Tēma: Lietota auto izvēle

Jautājums par gadagājumu un  nobraukumu utt.,  vienubrīd skatījos ka O.Fiļs savu (vai arī dzīvesbiedres)  tirgo nost ar tā kā "siekala notecēja", bet nu kamēr domāju vai man tā īsti vajag - aizgāja ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kā būtu pirms rakstīt tukšu drusku padomāt un mazliet painteresēties no kurienes tās subsīdijas, stratēģiskas rezerves un citas lietas nāk ??? www.cfr.org/backgrounder/state-us-strategic-stockpiles progress.institute/food-reserves-global-food-security/ Markss neko neparedzēja, viņš tikai "uz papīra" fiksêja klasiskas cilvēku tā laika dzīves problēmas un cerēja ka spēj izdomāt labāku "attiecību" modeli ... bet atsevišķi cilvēki jau sapisīs jebkuru ideju ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Grāmatvedības "miskaste" un auditoru kompetences kritums pasaulē: fortune.com/2023/07/26/pcaob-audit-completely-unnacceptable-error-rate-enron-big-4-consulting/ Jo tālāk jo lielāka loterija ir investīciju pasaule, īpaši ja publiskotiem auditiem ir 40% kļūdu. Protams jautājums kur un kādas ... bet kā pie velna tad vispār var saprast vai uzņēmums vispār drīkst izmaksāt dividendes vai prēmijas , jo moš jams nemaz nestrādā ar peļņu, bet ir pamatīgs mīnuss ....

Tēma: Atsauksmes par robotu zāles plāvēju ORBEX

Dīvaini vai ne, kā tā pasaule iet "uz priekšu" : therobotmower.co.uk/2023/03/08/robot-lawn-mowers-without-a-perimeter-wire-2023/

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Zināma taisnība jau tev itkā ir, tiesa es gan gribētu teikt ka ukraiņu "ierakumu taktika" vairāk atgādina Vjetnamas kara taktiku, ar nelielu ātru tādu kā partizānu sitienu, pa svarīgiem krievu punktiem/tehnikas vienībām, kas prasa daudz un precīzu info (pieļauju ka NATO piegādātu). Par amerikāņi vs briti - nav tiesa par britu problēmām, tie uz Amerikas zemes bija labāk apgādāti un nocietināti kā amerikāņi, un arī finansiāli labākās pozīcijās taču Wašingtonam bieži izdevās piečakarēt britus ar to kas tad būs uzbrukuma mērķis un no kuras puse draud briesmas. Un tikai vēlāk Francija un laikam arī Spānija sāka atbalstīt gan finansiāli gan ar karaspēka daļām.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

2. pasaules kara "rezultāti" būtu pamazām jāaizmirst brīdī kad ir pieejami droni. Un ja kājnieku utml. mīnas joprojām ir efektīvas, tad būtu pēdējais laiks pārtraukt sūtīt uzbrukumā "lielgabalu gaļu" ... Citādi tas man atgādina laiku kad parādījās pirmie puslīdz precīzie šaujamieroči, britiem "skaistas" sarkanas formas, izcilas taisnas kājnieku rindas pāri laukam soļo pretī amerikāņu diezgan pelēcīgi ģērbtiem kājniekiem kas pa pusei guļ, pa pusei uz ceļa nometušies, izkaisīti un pat nereti aiz kokiem paslēpušies. Lieki piebilst kuru "labi saredzamu" mērķi "noslaucīja" no zemes virsmas ... P.S. Tas tāds spilgts pastāsts iz man ASV mācītās/pasniegtās "American history"... www.lovetoknow.com/home/antiques-collectibles/british-revolutionary-war-uniform

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Piekrītu (pacēlums sākas ap Āgenskalnu/Torņakalnu) , ir tādas vietas arī otrpus Daugavai, kuras varētu raksturot kā "smilšu kāpas" ap/aiz dzelzceļa loka, ar "iesēdymiem" ap ezeriem, un kāpu Berģi - Jaunciems vai kaut kā tā ...

< 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 448 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti