Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 448 >

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Papīrs panes visu, īpaši ja nevienam to kājnieku mīnu nav un to lietderība ir augsta tikai "idiotu marša" gadījumā, visos citos gadījumos sametini buldozeram pieklājīgas bruņas, izturīgu "lemesi"  un vēl aizsegu kājniekiem, un uz mīnām pajāt ... P.S. aizliegums jau eksistē tikai viena iemesla dêļ, to efektivitāte militāriem mērķiem ir ļoti zema, kamēr civilie pēc tam uzraujas "biezā slānī" ja to teritoriju kaut kam izmanto, un atmīnēt pilnībā tādu lauku ir praktiski neiespējami ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Par cilvēkiem ļoti svarīgu dabas resursu - ūdeni : www.visualcapitalist.com/cp/global-water-distribution/

Tēma: Atsauksmes par robotu zāles plāvēju ORBEX

Pamēģināšu uzprasīt kas bija iepriekš un kas ir tagad. Bet izmanto tos ar vadu pa "perimetru". P.S. otrs blakus kaimiņš kā pirmo nopirka Huskvarnu, nav dzirdēts ka sūdzētos, vai ka gribētu mainīt.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Hmm, šķiet mūsdienās vienīgā "lieta" kam var uzticēties ir tā, ka akli uzticēties nevar nekam: www.sciencealert.com/18-year-olds-science-reporting-leads-stanford-president-to-quit - par to kā un kāpēc atkāpās Stenfordas prezidents un vairāku neiroloģisku pētījumu autors un līdzautors ...

Tēma: Atsauksmes par robotu zāles plāvēju ORBEX

Pats nelietoju, bet kaimiņš jau 4 vai 5 to izmēģina, šis pēdējais nav gan Huskvarna, bet kaut kāds cits, bet beidzot esot OK viņa teritorijai 2000 mīnus māja, bruģis un apstādījumi. Bet cenu ziņā viņš jau bija ļoti tuvu Huskvarnai. Bet citādi tikai Huskvarnas ir tie par kuriem nekādu pretenziju nav dzirdēts. Pat tikko V-pilī pie Viziuma - Husis redzēts lādējamies.

Tēma: Kāds tagad ir labākais TV cenas piedāvājums tirgū? Kāds modelis un kur pirkt?

Nu man gan Sony gan Philips labi kalpo, Philips jau gadus 4 laukos turpina darbu ...

Tēma: Kāds tagad ir labākais TV cenas piedāvājums tirgū? Kāds modelis un kur pirkt?

Nezinu kas tev nojūdzās, bet es savas salaboju - idiotiska savisnojuma vieta ar skrūvi, kuru nenotur pat tas viņu "Loctite" tipa štrunc, viss cits tur diezgan labi uztaisīts un pat ir viegli labojams arī elektronikai ... Bet nu viss ir Ķīna ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ir protams Rīgā vietas kuras nereti saucas "x" -kalns kuras visas +/-  ir virs 4 metri un augstākas.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Rīga ir 2 metri virs jūras līmeņa, tā ka pārējie (kas augstāk) var neiespringt (es tuvu pie 10 metri virs). ;)

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Kā jums šāda versija par okeānu līmeņa celšanos : www.businessinsider.in/science/news/humans-have-pumped-so-much-groundwater-from-the-earth-that-its-actually-caused-the-planets-axis-to-shift-a-new-study-found/articleshow/101799848.cms Pats pētījums no Korejas šeit : agupubs.onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1029/2023GL103509

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Izskatas ka M3 "wagons" ir viens izskatīgs un "garšīgs" dampis :

Tēma: Metināšnas darbi

Nu ja nu ja tādiem "sūdiem" kā Porsche utml. :D

Tēma: Metināšnas darbi

Nu jau nu jau, virsbūves remonta gadījumā vairākām markām ir gan metināšanas, gan līmēšanas procedūras.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Par to došanu/nedošanu - redz Krievijai gan dod "pa labi un pa kreisi" jo bizness : fortune.com/2023/07/18/russia-ukraine-oil-imports-american-firms-slb-baker-hughes-halliburton/

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Mja "pašu nopirktās" iekārtas ... ja jau Mitsubishi robots  bija manāms fonā, tad ka tik džeki nav "kontrabandu" ieveduši... Tiesa vēl jau šim brīnumam uz auto jānonāk ... nez kā tad tie krievu lūžņi bremzēsies, jo līdz šim redzams ka to "pakaļa" pie bremzēšanas ir "nenoķerama" ....

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ļoti precīzi esi noķēris punktus kuri ir uzmanības vērti !

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es jau visu sarēķināju un "izvilku", bet vajadzīgie dati ja kādu citu interesē tyr ir atrodami, gan gada saražotās Wh gan viss cits ... Bet mērķis tikai ilustrēt kāds sviests šis viss ir ja nu gadījumā visi pēkšņi sāk bļaut ka kodolenerģija ir slikta ... Bet ja domā ka smagā tehnika pie pilnīgas atteikšanās no iekšdedzes dzinējiem tur nestāvēs garās rindās visu cauru nakti - nu padomā drusku vēl ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tas tak tāpat skaidrs, ka vienmēr ies pa "mazākās pretestības" ceļu un nečakarēsies, tik man aizdoma ka sākotnēji gribēja pārdot vairumā pa cenu par kādu nahren neviens neņemtu, tāpêc tāds rezultāts ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nē  nu skaidrs, ka nav ne ubagu, ne nabadzīgu cilvēku ... kur nu "cūkām dos apelsīnus ... maisos", labāk jau "noraks" ....

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Hmm, pieļauju ka orģinālajā rakstā neesi "iemetis aci", jo 2,8 MW ir attiecināts uz kravas auto uzlādi, tiesa es gan esmu "salaidis ķīselī" dažas lietas, kravas auto/smagās tehnikas uzlādes stacijas plānotas ik pa 120 km (ne 60 km). Attiecīgi tā uzlāde ar lielu varbūtību notiek nakts stundās, un tas padara to par "lielāku izklaidi" ja gribam to darīt "zaļi", tiesa naktīs ir vairāk brīvas enerģijas vismaz šobrīd, bet par saules enerģiju var aizmirst, tātad vai nu potenciāli "bateriju kalns" ... vai visticamāk kodolenerģija ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Veidi kā "aizdiršam" vidi, nemaz nerunäjot par to cik daudz CO2 izmests lai šīs visas ofisa mēbeles "tiktu" līdz ir izgāztuvei : www.businessinsider.com/the-herman-miller-chairs-everyone-wanted-headed-for-landfills-2023-7 "Just business" and nothing personal !

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Sorry kļūda nevis TW (teravati) bet 2,25 GW (gigavati).  Te konkrētā objekta dati : www.solarsquare.in/blog/bhadla-solar-power-plant/

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

P.S. un tā kopsummā vai vari pateikt vai 400'000 gab. saules paneļu uz aci pietiek 2,8 MW stacijai, vai par daydz, vai maz ??? Jo 400'000 paneļu pēc virsmas laukuma aizņem apmēram 2 kvadrātkilometrus lielu laukumu ... P.P.S skatoties uz lielākajiem saules paneļu mega projektiem tur ir lielāks saukes paneļu blīvums vai labāki citi parametri, piem Indijā nesen pabeigta 2,25 TW projekta aizņemtā teritorija ir 56 kvadrātkilometri  un 10 milj. paneļu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nekad nav ienācis prātā drusku parēķināt un padomāt, ka piemēram šādai stacijai ir jāatvelk iespaidīgs kabelis, jāliek "pieklājíga" izmēra transformators, kaut kur vēl tā enerģija ir jāražo un vēl pāris "sīkas" nianses. DUS skaits LV ir mazliet virs 350 vienībām. Bet citādi protams ja "pieņem" ka visur viss jau ir "pieejams" latvijas teritoriju tīri pēc laukuma formulas varētu noklāt ar 6 tādām stacijām, tātad pieļauju ka realitātē ar 10 varētu viss saiet, tik nu tas ka kaut kur tas viss ir arī jāsaražo, un visticamāk ka visvairāk kravas auto lādēs naktīs. Tad nu padomāsim kādi "zaļi" enerģijas iegūšanas veidi eksistē un paņemsim piemēram saules paneļus "kuri ir uz vilņa". Un sarēķināsim  1 tādai stacijai vajadzīgo saules paneļu daudzumu un pāris nianses, kā baterijas utml. Varbūt gribi pats veikt objektīvu pētījumu ar vienkāršotiem datiem ? Nu tā lai nav "mutē jāieliek" un pie reizes tev pašam nav nekādu šaubu par datu patiesumu ???

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Un vēl "jautrs pasākums" par cilvēku psiholoģiju un Harvardas profesoru kas izskatās ir smagi samelojies savās publikācijās:

Qou Vadis Mundus ???

< 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... 448 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti