Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 448 >

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Drīzāk gan intersanti, ka "kvēlais" narkotiku, u.c. robežproblēmu ar Meksiku apkarotājs aiztur kopsummā 4 miljardus finansējuma ( kas šiem mēŗkiem ir paredzēts) aizbildinoties ar fufeli kuram piedevām pat atvēlētu tikai maksimums 1/8 (patiesībā no konkrētās apspriestās "pakas" vispār tikai 1/16 vai pat mazāk) daļu no kopsummas, no kuras liela daļa būtu pa tiešo samaksāta amerikāņu personālam un ražotājiem ... Visai intersanta metode kā pieprasīt finansējuma izlietošanas caurspīdīgumu, gluži tāpat kā sienas būvniecības mērkaķošanās ... Labi ka Bradypus tāpat kā Trampam nav ne morālu problēmu ne morālu paģiru šādas muļķības "ietilpinot vienā teikumā". Varbūt ejam vēl tālāk un sakam, ka visa palīdzības ķēda sākot ar ASV senatoriem līdz Ukrainai ir vien vienīga korumpantu ķēde, arī republikāņi ... viss var būt, viss ... :D

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tas ka tu izlasi mazu daļu no tur rakstītā, nenozīme ka esi precīzi sapratis un atreferējis tur rakstīto ;) Lūk tas gan ir precīzi. Varbūt tev patiks šis citāts : ---- But the White House explanation that Trump wants to ensure the money is being spent properly isn’t sitting well with lawmakers on Capitol Hill, where members of both parties have pushed to increase military assistance to Ukraine and U.S. military efforts to deter Russia in Eastern Europe. There is “an at least temporary effect,” said Rep. Tom Malinowski, a New Jersey Democrat who sits on the House Foreign Affairs Committee. “The bigger problem is that Trump is once again showing himself to be an asset to Russia.” Sen. Bob Menendez (D-N.J.), the ranking Democrat on the Senate Foreign Relations Committee, vowed that the administration’s move “will be met with fierce opposition in Congress.” “Enough is enough,” he said in a statement. “President Trump should stop worrying about disappointing Vladimir Putin and stand up for U.S. national security priorities.” --- vai varbūt šis: --- The administration dropped a plan last week amid congressional fury that would have cut more than $4 billion across 10 areas of foreign assistance, including funds for international peacekeeping operations, narcotics control and global health efforts. The administration also backed off a similar plan last year. Rep. Hal Rogers (R-Ky.), ranking member of the House Committee that oversees funding for the State Department, and Sen. Lindsey Graham (R-S.C.), a member of the Senate Foreign Relations and Appropriations committees, both warned Trump against the package of funding cuts. Top Republicans and Democrats on the House Foreign Affairs Committee and Senate Foreign Relations Committee also sounded the alarm. ---

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Pirmkārt precizēsim, es neienīstu visu ko viņš izdarīja, es "ienīstu" prastu "mutes brūķēšanu" kopā ar muļķību sastrādāšanu. Ja vēl mācētu vietā paklusēt, es vēl saprastu ka "muļķības" ir nezināšanas, nemācēšanas vai vienkārši kļūdas pēc, bet ja tu vēl "bļauj visos ruporos" cik "skaista un laba ir tava kļūda" ... nu piedod ... Kur tur tā lielā jaukšana no Trampa puses īsti bija, gan tā grūti saskatīt: www.atlanticcouncil.org/blogs/ukrainealert/trump-and-poroshenko-the-billionaire-boys-club/ Un vai pareizi būsi saskatījis tās "puses": www.politico.com/story/2019/08/28/trump-ukraine-military-aid-russia-1689531

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nopietni? Tu parādi to vietu kurā ir apstiprinājusies kaut viena no tā laika tenkām/teorijām Dr. Bradypus, varbūt tiešām man kaut ko ir izdevies palaist garām. ;)

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

1. Es neko neesmu nomainījis, runa ir par manu protestu pret atklātu stulbumu. 2. "Mūsu žoga" korupcija ir nonākusi tieši tur, kur tai jānonāk - tiesā, un lai arī dažus pārmetumus "mūsu sienas" būvniekam uzskatu par nepamatotiem, tomēr par vainu spriedīs tiesa, un tad jau manīsim. ASV Trampa sienas "centieni" savukārt ir vienkārši izsmiekls pašiem amerikāņiem, kur vēl dažs labs pamanījās "labi" iereklamēt ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Pietiks nu izlikties ka nesaproti ko nozīmē politika, ja jau Merkele un partija tā ļoti uzskatītu ka visu pareizi izdarīja tad nez vai Vācijai būtu jauns kanclers ;)

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Pirmkārt neattaisnoju, bet gan izprotu situāciju. Neviens nav naivs, tomēr nevar arī uzskatīt pastāvīgi ka visi būs divkoši un liekuļi, un ja ekonomiskās intereses sakrīt tad politiskos "nesmukumus" jebkurš normāls cilvēks "piecieš". Un nevis Putina priekšā, bet gan nacionālekonomikas priekšā, ja Vācijas ražošanas izmaksas saskrien "kosmosā", tad daudzu citu valstu produkcija vairs tik slikta nešķiet, pat tad ja tai detaļas jāmaina divas līdz 3 reizes biežāk. Merkeli tāpat kā Netanjahu neviens neņemtu par pilnu, ja viņi nerūpētos minimums par Vācijas (un attiecīgi Izraēlas) ekonomiskajām interesēm. Un tava muldēšana par "vainīgajiem" vispār maigi sakot ir sviests, īpaši ņemot vērā cik bieži neidziļinies, kļūdies ( vai iespējams apzināti melo). Šādā situācijā nepieļaut to ka jebkurā izglītības, amata utml. līmenī cilvēki kļūdās (vai tiešām arī apzināti melo) , nu teiksim tā gaidīju drusku vairāk intelektuālā potenciāla no tevis. Vienīgais kas acīmredzot pretstatā Merkelei nekad nenotiks - Bradypus nekad neatzīs, ka pats kaut nolažojis, samelojis, vai nezina. Es zinu ka lieliski piesaucu Skulti, tikai tu atkal laid absolūtu lažu, pat pieņemot ka tavi motīvi ir tādi kā tu deklarē, no kārtējā sava grābekļa nebūsi spējīgs izvairīties. 1. Vispirms pie reālpolitikas, kāda jēga ir vienpusēji atteikties no RU gāzes, ja teiksim ASV, ES utml. turpina no RU iepirkt energoresursus, tu tak pats diezgan regulāri protestē pret to ka LV ir ES dažādu muļķīgu regulu izpildītāju primrindniekos ( protams citur kur būtu bijis labāk darīt vairāk - atkal esam pēdējie "rajonā"). 2.Manipulatīvi apgalvojumi - pieņemsim, tik tā nejauši sagadījies ka mans kvantitatīvais vērtējums (kurš IR atrodams iAuto) ir ļoti tuvs tam ko var tagad atrast Skulte LNG lapās, un tāpat tas cipars vēl ir patāls no realitātes, kaut protams tas vairs nav vairākas reizes "uzpūsts" bet ir kādus ~ 20% "tāls" no realitātes !!! 3. Tikai Bradypus var sekot Trampa piemēram un par pilnīgu fufeli mēģināt "izmest" naudu ar domu, jo ātrāk jo labāk. Es saku - NĒ, uzticamības kredīts konkrētiem investoriem ir 0, jeb tieši tāds pat kā Krievijai uz šo brīdi, līdz ar ko vēl stipri jāpadomā pat par garantiju sniegšanu. Un ar Trampu es salīdzinu "Trampa sienas" kontekstā, galvenais, ka tika ātri uzraut, nav svarīgi ka būvnieki nejēgas, ka tur kur būvē jau eksistēja siena, vai tāda jau bija plānot, ka ir vietas kur pat jēdzīgas sētas nav utt. Nav jau grūti "pokazuhai" uz fasādes uzvilkt apdrukātu "kanvu", un izlikties, ka problēma atrisināta, tas nekas ka aiz kanvas "birst ķieģeļi uz galvas"...

Tēma: Zemestrīce Turcijā (M 7.8) un Sīrijā 2023

Ja sen nav redzēta zemestrīce ar sabrukušām ēkām, tad būvnormatīvi arī neprasīs seismiski noturīgas ēkas, kā japāņiem ... neviens jau "seismiski aktīvai" zonai nepievērš uzmanību līdz kāda "Zolitūdes Maxima neuzkrīt uz galvas"...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Redzi politikā notiek gluži kā ar tevi - nevar zināt kas par tipu, bet ja ekonomiskās intereses puslīdz sakrīt, laika gaitā šķieti uzticams, tad mēģini uzticēties un iet nosacītā kopsolī. Ja vēl piedevām valsts izlūkdienests snauž, vai varbūt pat baro "pareizu info", tad ir OK celt gāzes vadus (jo īpaši ja investori ir vēl kaudzīte ar Eiropas kompānijām kā Shell), tirgot Mistral utt. Bradypus redz ar, ar visām 4 ir par Skultes termināli, kaut man uz pirmo acu uzmetienu visa info kas atrodama "investoru un idejas autoru" lapelē šķita vieni vienīgi meli ... kuri laika gaitā arī tika palaboti tā "diezgan pieklājīgi" uz leju ... bet vai tad Bradypus vispār klausījās ko Wala "tur pļurkšķ" ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nu ja mētājiez ar apvainojumiem, tad nu nekautrējies ielikt uzticamu avotu, no kurienes smelies "šīs gudrības", varbūt būs iemesls analizēt, vai man pārskatīt savu viedokli ?!?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Šrēders ir diezgan labi zināms "RU gāzes palaistuve", par to nu tur gan nevienam nav ilūziju. Bet Merkelei to gan nepiesmērēsi, tas nebija vienas personas jautājums, ja vien kādam vispār rūp patiesība...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Hmm, es neiedomājos, ka video iegultā veidā sauc par linku, piedod ja vari. Bet par lietu - tava ignorance ir neizmērojama. Netanjahu video tiek nosauktas sociālisma radītās problēmas un kā viņš to ir risinājis, bet nekur netiek apgalvots, ka sociālisms ir "izravēts saknē" un dzīves patiesība ir tāda, ka atsevišķas sociālisma idejas Izraēlā ir "ieliktas atpakaļ" pat pavisam nesen, bet brīvo tirgu gan jamie sargā, un tas arī ir nopietns "cash cow" ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nē stūris ir ļoti īsts, ja reiz ieraksti ir nonākuši tur kur nonākuši. Bet Šrēderu un Merkeli pilnīgi aplami met vienā katlā. Bet nu kopsummā jau iepriekš te jau esmu rakstíjis, ka tas ir vistīrākais "tavs mīļais" kapitālisms - pērkam tur kur lētāk, un zinot to kāds bija risku izvērtējums teiksim Nordstream2, "it is just business and nothing personal", gluži tas pats kas visu laiku ir redzams ar jebkuru sankciju paketi kas vērsta pret Krieviju, pat no ASV puses. Ja vajag uz Aļaskas ciemu kaut ko nogādāt un to var veikt tikai RU kuģis, tad tiek taisīts valstiska līmeņa izņēmums sankcijām ... Tā ka tam ar "ciešām saitēm ar Krieviju" nav nekāda sakara, ar valstu ekonomiku gan. Un ja savukārt skatīties no "tava skatu punkta" uz visām lietām vienlīdz kritiski, tad man ir pamatīga aizdoma ka Bradypus pats personīgi ir tā diezgan stingri Putina režīmu pastutējis ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Kā tev vēl paskaidrot ka tavi vārdi ir ar zemu ticamíbas pakāpi, kaut gan man kļuva intersanti par kurutieši video tad runā ?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

1. un 2. tavs apgalvojums par meliem neiztur kritiku, tā kā jau iepriekš pierādīju, ka tava melu atpazīšanas metodika ir greiza. Tā ka nāksiez precizēt un tad varam paanalizēt vai jebkāda vispārpieņemta melu definīcija spētu tos identificēt kā melus 3. Nē, neiznīka Izraēlas "PSR" pēkšņi nekļuva antisociālistiska utt. Un melis ir nevis Netanjahu, bet tu - ja uz to uzstāj, tad parādi šajā vai citā video/grāmatā kurā tiek teikts ka izraēlā iznīcināja sociālismu. Uz priekšu, un tad padiskutēsim par to kas ir melns, balts un pelēks..

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tad jau arī labi saproti ka tavs "pēdējais arguments" skaidri norāda uz faktu ka kārtējo reizi esi "iedzinis sevi stūrī", un ar loģiskiem argumentiem no "tā laukā netiksi". Bet ja jau reiz par finansējumu ierunājies, tad uz priekšu padiskutēsum par šiem faktiem. Sper tik ārā, par kuru personāžu "jūties komfortabli" dot pierādījumus "taviem faktiem"

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Paturpini, paturpini, 1. tik neaizmirsti noràdīt atsauces "uz maniem meliem" 2. es to vēl nedaru, kad darīšu tad noteikti tas būs "daudz labāk pamanāms". 3.Paskaidro pretrunu , kā Izraēlas sociālisms neiznīka, un kā tas neradīja miljoniem upuru. Nezinu kāda ir tava definīcija "pašiznīcinošām" lietām, bet no mana skatu punkta Izraēlai vajadzēja vai nu sabrukt un sadalīties teritorijās, vai programma minimums visiem sociālistiem "bija jānošaujas". Neredzu kaut vispār pat kaut kas minimāli tajā hirzienā būtu noticis !

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tu laikam tā arī nesaproti situācijas kuru ap sevi radi ironiju. Apzināti vai neapzināti tu "pūt šajā taurē" ... t.i. tavas domas atspoguļo to kanālu un cilvēku domas kuri atklāti mēģina stutēt Putina naratīvu par "sapuvušajiem Rietumiem", tas nekas ka komunistu laikos izstrādātās tēzes ir atjauninātas ar mūsdienīgu problemātiku ... P.S. Ņemot vērā to ka neuzskatu tevi par dumju, atliek pieņemt ka tas nav neapzināti !

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

1. Sāksim ar to pārstāsi melīgi piedēvēt otram to ko otrs nekad nav teicis, un vēl mazāk padomājis. 2. pārstāsi otru saukt par to kas viņš nav un nekad nav bijis, vai arī ja gribi to turpināt, tad esi gatavs "aci pret aci" pasākumam, un es izdomāšu "pilnīgi godīgu" apzīmējumu tavai "politiskajai nostājai", un rēķinies ka "iebildumi" netiks pieņemti, pilnīgi vienalga vai tev tas škiet ad-hominem, vai nē. 3. Ja gribi teikt ka sociālisms tiecas uz komunismu kas ir "galējs ļaunums", tad gribu saprast kā tavā modelī iederas tas, ka Izraēlas sociālisms "konverģēja" uz brīvo tirgu, un specifisku kapitālisma paveidu ?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Atkal kļūda es neaizstàvu ne tev "mīļo" slepkavniecisko ideoloģiju, ne sociālismu, ne kapitàlismu. Bet vēl intersantāk būtu ieraydzīt kà tu meklē to vietu kurā es kaut saku par "neesošiem miljoniem upuru" ... P.S. man grūti saprast to tavu domu gājienu, ja gribas "pamērīties krāniņiem", tad iesaku tematus iepazīt stipri dziļāk, kā to esi darījis līdz šim ... ja savukārt gribi piedāvāt "jaunu grābekli" uz kura gribi uzskriet laipni lūgts, tikai tava pseido aizstāvība kapitālismam arvien vairāk liek domāt par iespējamību, ka pats esi izteikts komunists, vai tāds kā Putina "līdzskrējējs", vai esi apmaldījies savos domu graudos tik dziļi, ka tava" radikāli pretēji" vērstā "ideoloģija" rada pozitīvisma "auru" ap Putinu un režīmu ...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Mazliet par veciem Subaru un "problēmām":

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

"Maigi sakot", ja gribi kāda brīdī, kad man nebūs ko darīt, es arī varu novest sarunu līdz pilnīgam idiotismam un pierādīt ka Bradypus ir melis, un atbalsta slepkavniecisku režīmu, vajag ? Jeb varbūt tomēr gribi atgriezties pie saturīgākas diskusijas ? Kaut gan "vēsture liecina" ka Bradypus diskusijas galvenā doma ir to novest līdz idiotismam, tā lai otram cilvēkam nebūtu ne mazākās vēlmes turpināt diskutēt ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

1. Netaisos tavas iedomātās muļķības apspriest, tas ka pagātni pa savam "interpolē" uz nākotni nav pierādījums kaut kam ! Tas kas ekstrēmu viedokļu, un tavējo mierīgi var pie tādiem pieskaitīt, laicīga "neatbruņošana" noved pie miljoniem upuru- tas lūk gan ir fakts, un tam nav vajadzīgs pat sociālisms ! 2. Pareizi - kapitālisma PROBLĒMAS , un nevis brīvo tirgu, un vēl pārīti labu lietu kapitālismā ! 3. atkal kļūdains secinājums - es nevainoju tieši kapitālismu, es saku ka ASV kapitālisms NEDARA NEKO, lai atrisinātu šo savu ļoti būtisko problēmu vai precīzāk nākotnes attīstības problēmu, un piedevām vēl atrodas tev līdzīgie, kuri apgalvo kas viss ir ideāli un "absolūti cirvji ir noderīgi ekonomikai" ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tiksim skaidrībā: 1. sociālisms nav slepkavnieciska ideoloģija. Tas ka ir tādi paši kadri kā Bradypus, kuri "sēž sociālistu ierakumos" un uzskata ka kapitàlisms ir ļaunuma sakne - jā noteikti, un kaut kàdà brīdī vienas vai otras puses Bradypus(iem) noteikti arī rodas idejas ka "pretējā puse" jāsit, kamēr "vēl maziņa". Tā ir katras puses "ekstrēmistu" nelaime - pilnīga pārliecība par savu "taisnību" un par to ka otra puse vienmēr "melo". 2. Es neesmu devis ne mazāko iemeslu domāt, ka mani interesē jaunu, vai vēl jo vairàk vecu grābekļu "izvilkšana dienasgaismā" īpaši "varonīgiem" darbiem ... 3. nez vai tev ir jelkāda nojausma ko ASV ekonomikai nodara lasīt-ne-prasmes problēmas ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Mēs ar tevi neesam vienojušies ne par vienu lietu un taviem uzskatiem es kopsummā vai par atsevišķām lietām es ļoti nepiekrītu.. ;) Bet tas ka cilvēks ir "lielākais ļaunums uz zemes"- jā tas gan ir fakts, regulāri pats sev izdomā grābekļus uz kuriem varonīgi kāpt virsū ... risinājumus izdomāt - nē, tas ir par grūtu, labāk bīdīt "politiku" - tā neprasa "atbildību" par neveiksmēm ... tici man nav nemaz tik grūti "neizdomāt grābekļus", vai ja izdomā, tad vismaz nebāzt tos sev zem kājām, vai nu ja galīgi citādi nevar, tad vismaz nekāpt uz tiem ... nu vismaz ne vairākas reizes pēc kārtas ... Katrā gadijumā vienīgais novērojums par tevi kas izskatas izpildās jebkurā diskusijā vai monologā ir ka skatoties uz visām vēstures gudrībām kuras škietami vismaz pārzini, izmanto tikai tam lai mēģinātu atrast un ar visu sparu kāpt vecajiem grābekļiem virsū ...

< 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 448 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti