es tādu "portālu" latauto neskatos, man pietiek ar iAuto ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Mjā... Skumjas ziņas...
Apļus vajag daudz daudz vairāk izbūvēt, ir tik daudz parasto krustojumu ar luksoforiem kur autobraucēji nīkst lepnā vientulībā, gaidot zaļo gaismu.
Tēma: Kur mazgāt auto?
Statoil ir atlaide pa nakti līdz rītam tad nu izmantoju to laiku litderīgi, mazgā labi, auto tīrs
Pievērsiet uzmanību saviem braukšanas paradumiem un nežilbiniet pretim braucējus - dienas gaišajā laikā braukt ar vienlaikus ieslēgtām tuvajām gaismām un miglas lukturiem - aizliegts. Protams, miglas laikā izņēmums. Paldies par sapratni.
visiem vecās labās kundzes Distances faniem un tai priekšā esošajiem locekļiem tā kā vajadzētu satikties un aprunāties aci pret aci, kam taisnība, citādi sanāk tāda tukšpļūtīšana "sociālajos tīklos" ![]()
visiem gaismu "mīzējiem" tā kā vajadzētu satikties un aprunāties aci pret aci, kam taisnība, citādi sanāk tāda tukšpļūtīšana "sociālajos tīklos" ![]()
bļin, kas tas ir, spekrāts - speķa pīrādziņi??
piemēram ar porsche 911 tikai ar brīvgaitas apgriezieniem var sākt braukt pilsētā no krustojuma, citādi nāksies ietriekties priekšā esošajā parastajā ierindas auto
"Rodas iespaids, ka daļa autovadītāju vai nu neredz ceļa zīmes, kas liecina par fotoradaru, kam drīz jābrauc garām, vai tās ignorē, jo bremzēt pirms tā ir "vājuma pazīme". "Labāk traukšos garām kā "īsts vīrs" un pēc tam maksāšu, nekā ievērošu ātruma ierobežojumus", tā, iespējams, nodomā kāds stūresvīrs ar savdabīgu izpratni par vīrišķību." tā šodien Delfos raksta Zvirbulis. Nu re, vai tad tie nav tie īstie "mīzēji"?
ļausim poličiem arī atpūsties, labāk nebraucam pa svētkiem vispār, kādu alu nopērkam un skatamies top gear ;)
tā ir problēma jūsu audi s8 jo mans auto izkustas no vietas bez gāzes pedāļa spiešanas, tikai lēnām jālaiž vaļā sajūgs.
švaki, švaki rakstat par visādu pasugu mīzējiem, nedēļa apkārt, bet tik maz komentāru, nu saņematies, saņematies, neturiet sveci zem pūra, padalaties ar svaigiem iespaidiem, ir taču mīzēju svētki sākušies, visās malās dzerstās un steipuļo
forši, jauna tēma atklāta, agresīvie tramvaji jau apnikuši
man arī blakus viens mīzējs dzīvo, kā nāk ārā no kāpņu telpas, tā uzreiz krūmos mīž ![]()
te pienāca Kindzulis un teica:
-ne jau visiem 40 durvju atslēgas bojātas,
-visiem lētās ķīniešu signalizācijas bija ![]()
par to naudu priekš detektora iegādes var vai dieniņ cik daudz reižu maksāt mentiem ķešā, ieliec naudiņu starp tiesībām un tehnisko pasi, kad jādod, un uzprasi vai pareizie dokumenti un viss ok
Tēma: Virsbūves tipi
kas interesanti, ja brauc līdz 90 km/st, mašīna praktiski ir tīra aizmugurē, kā sāk trakot un pārkāpt noteikumus, vālējot pa šoseju 110 km/st, tā jau pēc dažiem km mašīnas aizmugure ir netīra. nu ko, iesaku braukt normāli, civilizēti - līdz 90 km/st. ja krimināli pārsniedzat ātrumu - tad secinājums, sakārtojiet savu personīgo dzīvi, ceļaties agrāk, nekavējiet savas darīšanas utt.
mums jau te nav diemžēl amerika, kur parauj roku augšā un ej pāri ielai, kur ienāk prātā