Man ir 2013.gada Zafira un otrajā rindā kājām vietas ir vairāk kā pietiekami pat augumā ļoti raženam cilvēkam.
Par pirmās un otrās paaudzes Zafirām nemāku teikt - neesmu tādas lietojis
Izskatās, ka šie būs īstie. Vēl ir Ford Transit Custom.
Par 30kEur var jaunu dabūt.
Katrā ziņā es Mutivan un Voyager arī nenorakstītu pirms laika. Izskatās, ka autors vadās no maldīgiem priekšstatiem. Vairākirm draugiem ir Multivan, diviem - Grand Voyager. Diviem kaimiņiem - Forrd Transit Custom. Visi apmierināti. Tiesa gan visiem tie ir dārgāki par 15000 €
Ford Flex man 3 nedēļu garumā bija nomas auto Kanādā. 7 vietu izpildījumā bagažnieks ļoti mazs.
Honda FR-V, Fiat Multipla, Renault Traffic (2 rindas + liels bagažnieks). Noteikti ir vēl
Citroen C4 Grand Picasso
Citroen C8
Opel Zafira. Te pie 6 pilnām vietām mazs bagažnieks.
Honda FR-V. Bagažniekā rati + vēl viskautkas mierīgi ielien.
VW Multivan, Caravelle
Chrysler Voyager
Sarakstu var turpināt mūžīgi. Volvo XC90, Toyota Land Cruiser, Audi Q7, Škoda Kodiaq...
Svarīgi saprast arī budžetu
Ja ģimenē 6 cilvēki, priekš kam 7vietīgs auto? Ar 6 vietām nepietiek?
Visdrošāk ir braukt ar Golf II. Tos nezog.
msh ir veiksminieks!
2.paaudze. msh gadījumā - VW Golf II
Man atkal pienācis laiks šķirties no sava CR-V. Janvārī tikšu pie darba auto un 4 mašīnas pagalmā turēt nav racionāli.
Tā kā, ja kādam ir interese, dodiet ziņu. Sākumā tirgošu paziņu lokā, pēc tam likšu ss.lv, ja neizdosies pārdot. Zemāk par vidējo tirgus cenu neatdošu, dārgāk - arī nav vajadzības.
Mums te maz tādu, kam ar vecajiem Lexus ir pieredze, tā kā diez vai šis topiks gūs lielu atsaucību.
Atļautu rocība, Lexus noteikti būtu man garāžā. LS600h man, bet NX sievai 
Man diviem auto ir 16. BM klase, bet vienam - 17.
Kur tev tik liels pieaugums? Man Zafirai + 12 € (jūnijā), bet CR-V + 15 € (jūlijā) salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.
Par 3 auto kopā OCTA pat 150 € iekļaujos.
Pateiks, ka nozaudēta, izņems jaunu pasi un pārdos citam ar jauno pasi.
Iemaksā rokasnaudu un paraksti Rokasnaudas līgumu. Ja pārdos citam, tad tev atgriezīs atpakaļ dubultā tavu iemaksāto rokasnaudu. Ja tu atteiksies pirkt, tad pazaudēsi savu iemaksāto summu.
Ir vēl viena lieta - tu jau esi novērtējis autop stāvokli un atzinis to par labu esam. Pēc mēneša situācija var kardināli mainīties, bet tu jau būsi apsolījis, ka ņemsi! Padomā labi, vai ir vērts gaidīt!
Kas tas par tik ekskluzīvu auto, ka ir vērts mēnesi gaidīt? Pilns ss ar citiem auto!
Šodien biju Nipponā un apskatīju jauno Civic sedana versijā. Vairāk gan pēc hečbeka nekā sedana izskatās, bet ir sedans. Manuprāt, vizuāli daudz skaistāks kā hečbeks. Dīlera čaļi apgalvoja, ka šim ar trokšņiem salonā problēmu neesot, ir daudz klusāks par hečbeku. Tā kā vēl nav sanācis notestēt, tad nemāku teikt, vai tā ir taisnība.
Ja viss pārējais ir kā hečbekam (aprīkojums, dinamika u.c.), tad pilnajā komplektācijā tas būtu ļoti labs auto, ja vien apmierina cena.
Ja vajadzētu auto kaut ko pa vidu satrp Jazz un CR-V, tad Civic sedanu noteikti apskatītu kā galveno pretendentu.
Satekles ielā pie bijušā Trest, tagad Shell arī diennakts riepu centrs. Strādā kavlitatīvi. Arī remontē bojātos riepu diskus
Cimdi, lukturis, mazs Šveices tipa nazis ar viskautko, striķis (bez ziepēm) un piepīpēšanas vadi.
Tā kā visiem maniem auto ir spēkā palīdzība uz ceļa visā Eiropas teritorijā, tad nav īpaša satraukuma par to, ka kaut kas varētu pietrūkt.
Braucus ar šādu neesmu, bet cits kolēģis kā reiz 5dien no salona tādu izdzina. Ļoti labi aprīkotu, ar 19" diskiem, otru riepu komplektu un lielu atlaidi sanāca ap 23 000 eur. Kolēģis gan gados, tāpēc viņam mašīnas jauda nav tik svarīga.
Joprojām nesaprotu, kāpēc pirkt priekšpiedziņas auto, kas tikai izskatās kā pilnpiedziņas.
Kolēģei ir - nesūdzas. Es tādu NEKAD nepirktu. Vispirms jau izskata dēļ. Tāpat īsti nav saprotams šāda auto pielietojums.
Labāk ņemtu Qashquai. Lai gan visdrīzāk vispār neņemtu Nissan. Principā.
korozijā vājās vietas - aizmugurējo riteņu arkas un bagāžnieka vāks.
Ar detaļu pieejamību pilnīgi nekādu problēmu. Ape Motors vienmēr visu var nopirkt. Daudzas lietas sakrīt ar Civic.
Ejošās daļas - stabilizatora bukses un atsaites. Maksā salīdzinoši kapeikas, bet jāmaina biežāk kā citiem auto.
Ideāli savietojas ar LPG iekārtu, kas atļauj braukt būtiski lētāk.
Problēma tāda, ka FR-V pārstāja ražot, šķiet, 2009.gadā, līdz ar to uz jaunāku par 9 gadiem nav ko cerēt.
Tāpēc, ka ir automāts un labāk aprīkots. Jauns tāds ap 16 kEUR maksā.
Iekļaujas gan. Patēriņš un cena atbilst autora vēlmēm.
Kāpēc nebrauc caur Šauļiem? Tur satiksme daudz mazāka
Man bija tāds pats jautājums.
Manuprāt, braukšana lēnāk par atļauto ātrumu un/vai neiekļaušanās plūsmā ir tikpat bīstama satiksmei kā ātruma pārsniegšana, jo provocē pārējos ceļu satiksmes dalībniekus veikt bīstamāko no manevriem, proti, apdzīšanu.
VWfan, Tu kruīzkontroli neizmanto, ka ātrums tāds mainīgs?
Ja Zafira bija par lielu, tad FR-V arī būs par lielu. Vaii piemērots diviem pieaugušajiem bez bērniem? Diez vai.
FR-V ir vairāk ģimenēm ar bērniem paredzēts.
Bet auto viennozīgi ļoti labs. Zinu, ko runāju. Pats ar tādu daudz nobraucu. FR-V ir gan sievastēvam, gan arī maniem vecākiem.
Citroen C3 arī ir diezgan augsta sēdpozīcija. Par 3350 EUR var dabūt 2007.gada ražojumu ar mazu nobraukumu.
Ja var ticēt sludinājumā norādītajam, tad nobraukums ir 35 tūkstoši km un "orģināls nobraukumu stāvoklis" :D
Rakstīts, ka brūnā krāsā. Tas nekas, ka bildē ir pelēka :D
Vai iesaku? Nē, noteikti nē!
www.ss.com/msg/lv/transport/cars/citroen/c3/bxbkb.html