Uz Jelgavas šosejas viss bez izmaiņām. Zīmes 100 gan noņemtas
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Uz Jelgavas šosejas viss bez izmaiņām. Zīmes 100 gan noņemtas
Tēma: OCTA arī nekustīgam auto
Tas ir stāsts par to, cik viegli vienu teikumu var izlasīt/saprast dažādi. Es uzreiz grozījumus sapratu tieši tā, kā tagad izskaidrots. Kā parasti mediji no mušas grib uzpūst ziloni un mūsu naivā bāleliņu tauta viegli uzķeras uz šādu informāciju.
Tēma: OCTA arī nekustīgam auto
Es izmaiņas saprotu tā, ka polise vajadzīga, ja ar transportlīdzekli, kuram octa ir obligāta, brauc arī vietās, kuras nevar uzskatīt par ceļu satiksmi. Ja transportlīdzeklis netiek kustināts, tad octa joprojām nebūs nepieciešama
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Ā, tad esmu pārpratis. Maniem ir adaptīvās tuvās - tālās gaismas. Šāds brīnums nav. Bet tas nozīmē, ka tas afigenna labais apgaismojums ir tikai tad, ja pretī kāds brauc. Pārējā laikā ir tādas pašas tālās gaismas kā citiem, ne?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pat manai Zafirai ir adaptīvās gaismas, protams, arī CR-V un Jazz tādas ir. Jau iepriekš rakstīju, ka tā tiešām ir viena no opcijām (Hondām tā pat nebija opcija konkrētajā aprīkojumā), par kuru ir vērts piemaksāt.
Ceturtdien iešu uz jaunā Citroen dīlera Karlo motors Citroen centra atklāšanas svētkiem. Būs iespēja tuvāk aplūkot Citroen pēdējo laiku sasniegumus autobūvē. Jau ļoti sen neesmu šīs markas auto aplūkojis tuvāk
Varbūt kādreiz būs vairāk laika un uzrakstīšu kādu garāku rakstu par savu nu jau 2 gadus veco CR-V. Dinamiku vēlētos labāku, bet visādi citādi esmu ļoti apmierināts ar pirkumu
Vai testa eksemplārs bija ar 1.0 l motoru? Ja ar 1.3 litru, tad īsti negribas piekrist par dinamiku. MAn tā likās pielnīgi pietiekama. Protams, ja pēc 283 ZS iesēžas Civic, tad var likties, ka ir gauss.
Tēma: Toyota Sienna atsauksmes
Reiz LPG uzpildes laikā apskatīju vienu 2013.gada Sienna. Ļoti patika. Pie 7 komfortablām sēdvietām liels bagažnieks. Īpašnieks teica, ka jau nez kuro Sienna nopircis. Katru reizi arvien jaunāku. Es pirms Zafira iegādes arī kā variantu izskatīju, bet neizvēlējos cenas un ekspluatācijas izdevumu dēļ. Vēl vienu līzi ņemt negribējās
Uzskatu, ka tūrisma nozarei stratēģiski svarīgās vietās ir jābūt ierobežotam pakalpojumu sniedzēju lokam. Lidostā, autoostā, pie Centrālās stacijas, pie viesnīcām. Tas varbūt nenodrošina zemāku cenu, toties augstāku kvalitāti noteikti. Bieži tieši taksometrs ir tas, kas rada pirmo iespaidu par Rīgu. Ja vēl kāds atceras pirms nepilna mēneša manu iesūtīto video par baltā taksometra Toyota vadītāju, kurš iebrauca tehniskās apskates bedrē Antenas ielā, tad varu papildus darīt zināmu, ka tieši šīs firmas īpašnieks (viņam pieder lielākā daļa šādas mazas un blēdīgas taksometru formas) ir tā persona, kas panāca šo visnotaļ dīvaino spriedumu. Viņam reiz piederēja melnie merši, tad baltās toyotas. Visi, kas siro pa un ap Vecrīgu, autoostu u.c. Vadītāji latviski nerunā un mazāk par 10 EUR gandrīz nekad nav gatavi vest pa no Laimas pulksteņa līdz viesnīcai Latvija.
Olainē. Te Mežaparka estrāde tādos pašos toņos
www.google.lv/search?q=olaines+estr%C4%81de&client=firefox-b-ab&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwit-MPgp5DWAhUIQpoKHdtzCYYQ_AUICigB&biw=1600&bih=791#imgrc=ekF0at4heUSoTM:
Mana māja ar nav tālu. Uz Jelgavenes varēsim kārtīgi notestēt!
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Mazāks nobraukums oplīzes laikā nedod nekādu atpakaļpirkuma vērtības palielinājumu. Turpretī lielāks nobraukums rada pienākumu maksāt papildus diezgan lielu summu. Hondas jebkurā gadījumā ir izdevīgāk pašam pārdot, jo tirgus vērtība ir augstāka nekā oplīzinga līgumā norādītā. Par Renault neesmu tik drošs
Gaumes lieta. Man, piemēram, ļoti patīk.
Biju reiz brīvdienās paņēmis no Nippon testā tieši šo pašu konkrēto, kas bildē, jauno Honda Civic ar 1.5 l benzīna motoru maksimālajā komplektācijā. Tādam jaunam cena 27,5 kEUR. Teikšu tā, ka šādi aprīkotu auto gribētu savu nākamo auto. Nevar teikt, ka mans CRV būtu slikti aprīkots, bet ir vairākas lietas, kas man tiešām patika, kā praksē darbojas: 1) adaptīvā kruīzkontrole. Nekad tā nebiju ar tādu saskāries, bet tā ir super opcija. Distanci līdz priekšējam auto var regulēt 3 pozīcijās (tālu, vidēji, tuvu) un priekšē'jā auto ātrums tiek monitorēts ļoti precīzi, gan samazinot ātrumu, gan palielinot ātrumu. Te gan es iedomājos, ka diez vai iedegas bremžu signāli, smazinoties ātrumam, līdz ar to aizmugurē braucošajam diez cik omulīgi nav, redzot, ka strauji samazinās ātrums, bet bremžu ugunis nedeg. Varbūt kļūdos. 2) Brake Hold funkcija. Apstājoties D režīmā, nav jātur nospiests bremžu pedālis. Zinu, ka VW šāda opcija jau sen ir, bet Hondām līdz šim nebiju manījis. 3) bezvadu uzlādes stacija. Ar Samsung Galaxy S8 strādā perfekti. Ar Iphone 6S bija problēmas - nestrādāja 4) automāts strādā klusi, nemanāmi, nodrošina ļoti labu dinamiku (182 ZS); 5) braukšanas joslas saglabāšanas palīgsistēma arī ir laba štelle - tā notur auto joslas vidū un samazina nepieciešamību manuāli veikt korekcijas ar stūri. Tas tiešām reāli strādā. Apzināti izmēģināju. 6) par lietus sensoriem, adaptīvajām gaismām, joslu maiņas brīdinājuma sistēmu, aklās zonas sensoriem neko nerakstu, jo tas viss ir pat manā Jazz, līdz ar to priekš manis nebija nekāds jaunums. Nobraucu kopā 680 km, no kuriem par pilsētu kādus 15 km, pārējais šoseja un grants ceļš (kādi 50 km). Borta kompis rādīja vidējo patēriņu 6,7 l/100. Reāli pēc bākas metodes bija 7,0 l/100 km. Protams, tas ne tuvu neatbilst ražotāja solītajam degvielas patēriņan, bet melošu, ja teikšu, ka braucu ekonomiski. Nebūt ne. - Neliels, bet tomēr mīnuss, ir tas, ka trūkst saules briļļu novietnes (griestos vai priekšējā panelī). - Biju pārsteigts, ka nav start&stop sistēmas. Man CRV un Jazz tāda ir. Personīgi es šādas sistēmas trūkumu novērtēju ar plus zīmi, jo saviem auto tāpat to vienmēr izslēdzu, kad braucu. - Lielākais jaunā Honda Civic (hečbeka) trūkums ir troksnis salonā. Ja līdz 100 km/h vēl ir normas robežās, tad, piemēram, pie 130 km/h sarunāties salonā jau kļūst apgrūtinoši un ceļa+vēja skaņas jau kļūst kaitinošas. Pie 150 km/h pat radio uzgriezts uz max īpaši nelsāpē trokšņus. Runā, ka sedani neesot tik skaļi un tā ir hečbeku īpatnība, bet negibas tam ticēt. Jazz nav tik skaļš, CRV arī ne. Pat Opel Zafira ne tuvu nav tik skaļa, neskatoties, ka fonā var dzirdēt nelielu dīzeļa rūkoņu.
Patstāvīgi un pastāvīgi TA reizi gadā eju kopš 1999.gada (tolaik VAZ-21011). Līdz šim brīdim NE REIZI nav prasīts uzrādīt aptieciņu, ugunsdzēšamo vai avārijas trīsstūri. Ugunsdzēšanamais man ir tikai Opel Zafirā. Vēl no rūpnīcas. Pat nezinu, vai derīgs. Aptieciņa un trīsstūris ir visās mašīnās.
1 h ir iebraukšanai. Brauc ārā kaut vai pēc nedēļas
Vienmēr pirms iebraukšanas samaksāju 2 EUR ar Mobilly aplikācijas palīdzību. Ērti un nav dārgi, ja ņem vērā, ka par P nav pēc tam jāmaksā
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
VW nav 5 gadu garantijas, kā piemēram, KIA. Ražotāja garantija ir spēkā arī citās valstīs.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Domāju, ka jā. Tik jaskatās, vai 5 gadi ir rūpnīcas vai dīleta garantija. Bieži ražotājs dod 3 gadus, bet dīleris dod pats pagarinato līdz 5 gadiem. Tad gan citā valstī tas var nestrādāt
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Domāu, ka ekonomiski izdevīgāk ir turpināt braukt ar esošo auto, par kruu nevien maksā ikmēneša oplīzes maksājumus, bet arī esi veicis pirmo iemaksu. Nu un, ka dīzelis un maz nobrauksi. Toties viens normāls auto, ar kuru vajadzības gadījumā var braukt arī ceļojumā. Parkoties "pa lielam" nekādas starpības. Ja gribi izlīst vismaz pa nullēm, tad sarēķini, vai šobrīd esošā tirgus cena irpietiekama, lai segtu atlikušo oplīzes maksājumu ar visu atpakaļpirkuma maksu. Ja vēl izdodas atsists atpakaļ arī pirmo iemaksu, tad vispār ideāli.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Gaumes lieta. Man tajā patika viss, izņemot lielo troksni salonā
Es savu S8 par 570 eur nopirku. Tas ir krietni lētāk kā Iphone 7
Es C kategoriju mācījos Fortūnā. Par instruktoru Māri tikai pašas labākās atsauksmes . Diemžēl no telefona pazudis viņa numurs. D1 kategroiju dabūju bonusā, tikai atkārtoti vajadzēja ierasties CSDD nokārtot teoriju atsevišķi uz D katgeoriju.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nekad nav bijis tā, ka ar savu CR-V nevarētu ieparkoties, ja paredzēta vieta 1 auto. Man pilnībā pietiek vietas ieparkoties, ja vietas garums pārsniedz 0,5 m no automašīnas garuma. Ir bijis, kad vieta pat mazāk, bet tad gan ir baigi jāstumdās. Bet nav neiespējami