Tomēr diemžēl netieku. Skolā vecāku sapulce ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
telts un piepūšamā laiva noteikti ielīdīs gan FR-V, gan CR-V.
Manā ģimenē ir 3 bērni, no kuriem viens sēž krēsliņā, kas paredzēts no 1-~3 gadu vecumam, bet divi - uz t.s. padirseņiem. Honda FR-V visi trīs var sasēsties blakus pilnīgi mierīgi, bet vēl ērtāk, ja viens sēž priekšā pa vidu, jo šis auto ir 6-vietīgs (3+3). Bagažnieks arī pietiekoši liels, lai varētu ratus iekrāmēt un vieta vēl paliek pāri. Bet šos auto pārstāja ražot šķiet 2007.gadā, līdz ar to par šo visticamāk jāaizmirst. Otrais auto - Honda CR-V. Var aizmugurē visus 3 sasēdināt, bet ir pagrūti piesprādzēt. Iepriekšējā modeļa CR-V to bija izdarīt vieglāk, jo jostas fiksators bija piestiprināts auduma siksnai, kas elastīgi padevās vajadzīgajā virzienā. Jaunam modelim stiprinājums ir uz metāla kājiņas, līdz ar to tas atrodas tur, kur ir. Sīkie paši vairs piesprādzēties nevar. Ja es to izdaru viņu vietā, tad mierīgi var salīst. Pirms Ziemassvētkiem ar CR-V visi 5 braucām uz Austriju. Bagažniekā salikām visu, kas 5 cilvēku ģimenei nepieciešams 10 dienām. Ar šo gribu teikt, ka nav obligāti jāskatās uz 7-vietīgiem auto, ja nepieciešams auto, kur vizināt 3 bērnus, kā arī kuram ir liels bagāžas nodalījums. No pieredzes - jo mazāks bagāžas nodalījums, jo racionālāk tiek pārvadāta bagāža. Nav jāņem nekas lieks.
Tēma: Logu vējsargi
Manuprāt, šādi vējsargi ir nepieciešami tiem, kas smēķē automašīnā, lai varētu atvērt logu arī lietus laikā. Bet nu uzstādīt vējsargus, lai nebūtu jāslēdz kondiška, tādējādi ietaupot degvielu... oldskūls tā teikt. Kopš man ir auto ar klimatkontroli (kopš 2007.gada), logu veru vaļā tikai tad, ja tas tiešām nepieciešams. Ja salona un gaisa filtri ir normālā stāvoklī, tad logi nesvīst ciet ne lietū, ne sniegā.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Atļaušot iepostēt vienkārši tāpat, lai nebūtu 666 komentāri! Tagad vismaz ir 667 :D
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
aigi Jautāju tāpēc, ko tā sajūsma par LED lukturu satriecošo izskatu, 17 collu diskiem u.c. ir tik liela, ka tāda var būt tikai, ja pērk pirmo jauno mašīnu. Pieņemu, ka tavam 2006.gada Fiat nekā tāda nebija. Kad no salona izripināju savu šobrīd lietošanā esošo CR-V, kas ir 4.jaunais auto, ko esmu iegādājies, man sajūsmas nebija vairs nekādas - vienkārši patīkami iekāpt jaunā auto un braukt ar to! Anyway, apsveicu ar jauno auto un novēlu, lai Tava sajūsma par šo renīti nebeigtos visā tā lietošanas laikā! Un, lai labi ripo, protams!
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
aigi Šis ir tavs pirmais jaunais auto?
Interese ir, bet vēl savu klātbūtni neapstiprinu. Visdrīzāk, ka piedalīšos, bet plāni var mainīties!
Tēma: neiet autiņš
Neesmu meistars, bet man izskatās pēc ķibeles ar signalizāciju. Vai nevar būt tā, ka kāds ir skanējis imobilaizera kodu no malas ļaunprātīgos nolūkos? Pirms pāris nedēļām pie VID centrālā ofisa Mežaparkā ar iedarbināšanu bija problēmas vairāk kā 10 VID darbinieku mašīnām, kas stāvēja stāvlaukumā. Dažas nācās evakuēt uz servisu, dažām pēc vairākkārtējas signalizācijas pārstartēšanas izdevās auto atdzīvināt!
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Iepriekšējam CR-V lietus sensori strādāja NEVAINOJAMI, jaunam algoritms nav tik precīzs, bet tāpat ir ļoti OK. Pastāvīgi irieslēgts auto režīmā. Pat neatceros, kad būtu manuāli slēdzis iekšā logu tīrītājus. Arī automātiskās tālas gaismas ir super. Vismaz pagaidām strādā ļoti precīzi. Mums tik šoferi ir pieraduši midžināt par ieslēgtām tālām gaisām pat, ja pretī braucošā mašīna ir kilometra attālumā :D
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Man aprīkojuma must have, ja pirktu jaunu auto būtu: 1) kruīzkontrole; 2) klimatkontrole, vēlams divzonu. Šo izmantoju, kad braucam tālos gabalus un naktī blakussēdetājs guļ, attiecīgi ir siltāks gaiss, lai nav auksti, bet man pie stūres pietiek ar +20 grādiem, lai nebūtu pārāk karsti; 3) parkošanās sensori ar kameru aizmugurē (ne pašam, bet citiem, kas lieto manu auto); 4) "aklās zonas" brīdinājums - iepriekš nebija, bet tagad CR-V tāds ir. Ļoti laba lieta; 5) sēdekļu un spoguļu apsilde - nu šis jau pirms 10 gadiem bija must have listē; 6) Bluetooth handsfree; 7) vieglmetāla diski; 8) diezgan laba audio sistēma; 9) automātiskās tālās gaismas - vot tā ir štelle!!! Principā ar šādu obligāto opciju sarakstu jebkurā gadījumā sanāk ļoti labi aprīkots auto, kam tāpat nāk klāt vairākas papildus opcijas, kas nev akūti nepieciešamas. Šobrīd manam auto ir arī joslu maiņas funkcija, ceļa zīmju lasīšanas funkcija + vēl viskautkaa, ko faktiski neizmantoju. It īpaši ar ceļa zīmju lasīšanu LV ir lielas problēmas - ja ir zīme ar ierobežojumu 70, tad to uzreiz nolasa, bet LV diemžēl ir prakse neuzstādīt atsaukuma zīmes, jo pie pirmā krustojuma zīmes darbība beidzas. Līdz ar to lasītājs nespēj noteikt, ka zīme jau sen vairs nav spēkā.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Manā pilnīgi noteikti arī. Es ar kruīzu pat pa Rīgu braucu. Izmantoju visu laiku.
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Es parasti pievēršu izmanību tikai divām lietām - 1) tiem rakstiem, kas ir ar lielām bildēm un pašā sākumā. Sanāk laikam, ka 6 svaigākās ziņas. 2) forumam. Forumā nepatīk tas, ka, ja kāds ir atbildējis uz komentāru kaut kur komentāru sākumā vai vidū, nav iespējams ātri tos atrast. Kādreiz bija funkcija ar tekstu iekopēšanu (citēšanu). Man tāds variants patika labāk
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nissan X-Trail dīzelim jauda par mazu. Pārāk mazs dzinējs priekš tik liela auto. Darbā 2 gab. šādi ir, abi braucēji dzied vienu dziesmu ![]()
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Smiekli pilnīgi nevietā. Loģiski, ka es te nesalīdzinu ar lielākiem auto, bet par secinājumiem vispār. Pats aiz sevis aizmugurē apsēdos, kājām vietas pietika (augums man 1,79 m). Interesanti, ka Auris aizmugurējais krēsls ir mazliet platāks, taču kājām vietas ir mazāk nekā Yaris. Ja ar Auris var braukt 5 cilvēki, tad domāju, ka Yaris vairāk par 4 pieaugušajiem nespēj sevī satilpināt.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tā. Biju šodien Amserv Krasta. Pagaidām izskatās, ka varētu palikt pie Toyota Yaris 1.3 l benz.AT. par aptuveni 16500 eur var dabūt ļoti labi aprīkotu. Paņemšu uz kādām brīvdienām testā un papētīšu sīkāk. Biju pārsteigts par salona ietilpību. Bagažnieka gan tam tikpat kā nav. Un nevajag ar : D Pārdevējs pārliecināja, ka pie tik maza plānotā nobraukuma hibrīds nebūs pareizā izvēle.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Šodien runāju ar Amserv. Cik sapratu, visi Lady Taxi hibrīdtakši tagad stāv Amserv mazlietoto auto placī. Ar finansēm šiem čābīgi. Vispār grūta tā padarīšana. Esmu ieciklējies, ka ja ņemu Toyot, tad hybrid. Starpība Yaris parastajam ar hibrīdu ir aptuveni 1200 eur. Ja gada nobraukums ir 6-7 t.km, vai ir vērts pārmaksāt par hibrīdu? Auris hibrīds man vēlamā komplektācijā ap 19 000 eur maksā, Yaris - nedaudz zem 17 000 eur. Parastais Yaris - ap 15 500 eur. Būtu Jazz par kādu 1,5-2 t.eur lētāks, vispār nebūtu jautājumu!
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tikai par nepilnu tūkstoti dārgāks kā Jazz. Toties lielāks un hybrid!
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Ko tauta domā par Toyota Auris 1.8 l hybrid? Šobrīd Amserv tāds jauns par 18500 eur nopērkams.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Paldies, nē!
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Otrais auto ģimenē ir absolūta nepieciešamība, lai varētu izvadāt bērnus pa skolām, dārziņiem, pulciņiem utt. Tā kā pamatā visa braukāšana notiek vienas pierīgas pilsētas robežās, tad nobraukums ir salīdzinoši neliels.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Inetā apskatīju arī Merivu ar labu aprīkojumu. Par šo naudu jau Jazz gandrīz sanāk max komplektācijā.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Es arī gribu automātu. Tieši tāpat kā Kasinsh79 padomāju, kāpēc nepiedāvā LPG ar automātu. Es gan LPG visdrīzāk nelikšu, jo plānotais gada nobraukums varētu būt ap 7000 km. Pie šāda nobraukuma LPG neatmaksājas.