Jā, te vajadzētu uzlabot - Apskatīšos kā ir Reddit!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tas pilnekrāna video ierobežojums nāk no YouTube, bet paldies, šo pārbaudīsim, vai varam kā apiet ![]()
Piemēram, tagad šinī forumā tēmā, manuprāt, var labāk izsekot diskusijai, ja tās atbildes nobīdas. Turklāt nav tik daudz citātu, kā vecā foruma stila platformā.
Ja atbilde forumā ir uz ierakstu, kurš ir vecāks par 24h, tad tas automātiski ir atķeksēts kā citāts un ievietojas foruma beigās. Šo mēs uztaisījām jau rudenī, jābūt labāk. Vismaz mūsu IT sarakstā ir ielikts statuss kā - IZDARĪTS. Jaunā atbilde tagad taču nav jāmeklē, kādā iepriekšējā lapā!
Tas ir ņemts vērā, tas ir paliels risinājums un ir arī mūsu vēlmju sarakstā, bet šogad nebūs. Tur palielinās uzturēšanas izmaksas ilgtermiņā. Respektīvi mēs paši to gribam, bet tuvākajā nākotnē nebūs!
Šitas bija jau agrāk rakstīt, nopietni izvērtējam un paliekam pie tā, kāds risinājums ir šobrīd. Jo lai redzētu visus komentārus, Tev nāk klāt tikai viens papildus klikšķis. Citos portālos Tev tāpat jāspiež uz komentāru sadaļu, turklāt mums nav komentāru lapas sadalītas pa lapām, bet viss vienā lapā.
Varam piemēram visus pēdējos komentārus, kuri pievienoti pēdējo 24 stundu laikā likt uz sarkana fona - vai pareizi?
Par to Atbildēšanu tas vairāk bija Ziņu sadaļā vai arī Forumā? Jo Forumā tagad ar iespēju arī citēt ir OK?!
Ir viena plānota izmaiņa, proti, samainīt vietām 2 kolonnā sadaļas "Jaunākais Forumā" ar "Lasītākie raksti"! Viedokļi?
Lai arī ir veikti būtiski uzlabojumi un lielākā daļa iAuto ir pārprogrammēta, taču ir vēl sadaļas pie kurām strādājam! Apjoms liels un varbūt esam, ko palaiduši garām, ja tev agrāk patika kāda sadaļa vai risinājums iAuto, bet tagad tas vairs nav, tad raksti te - kas, kur, kāpēc?
Tēma: "Peldošās" reklāmas
Atradu interesantu tēmu par ko daudzi cepās pirms mēs iegādājāmies iAuto! Tagad ar laika pierādījumiem varam droši teikt, ka no 2012. gada beigām portālā iAuto nav bijusi neviena peldošā reklāma, tāpat arī nav bijušas uzlecošās reklāmas!!! Tikai fakts!
Ir doma pavasarī organizēt iAuto 2017 boulinga turnīru, vai spēlētāji ir gatavi!? Sāksim, kā parasti 18:00 un līdz 21:00. Datuma vēl nav, bet jautājums par nedēļas dienām, kad Tev izdevīgāk? Otrdien, Trešdien vai Ceturtdien?
Tēma: Auto skaņas izolācija-db
Jaunais Audi Q5 2l dīzelis automāts quattro 66 db uz 90 km/h ar Sound Meter
Šis bija jautri! Tā labošanas bultiņa pa labi no pogas atbildēt ir aktīva 5 min pēc ziņojuma publicēšanas, pēc tam pazūd.
Neesi āmurs, brauc tuvāk ceļa labajai malai - iAuto.lv
Vēlos tik atgādināt, ka iAuto forumā var arī pēc komentāra publicēšanas savu ierakstu labot. Pa labi no pogas "Atbildēt" ir bultiņa, piespiežot uz to parādās iespējas Labot un Dzēst. Tas tā, ja gramatiku gribas pielabot ![]()
Neredzu nekādu pamatojumu šādas metodes pielietojumam. Pārkāpuma fiksācijai ar video jābūt skaidri redzamam transporta numurzīmei, vadītājam un laikam, kad tas ir noticis. Apstrīdot šādu pārkāpumu policijai jāuzrāda video ar visu augstāk minēto. Kurš tad to kopiju ierakstīs? Jābūt arī video fiksācijai veiktai ar sertificētām ierīcēm - pieļauju, ka tas pašvaldības kamerām ir. Izklausās pēc sviesta, bet virziena nerādītājus - jāpārmāca, tas ir pareizi.
Ja saliktu visu kopā labprāt nopublicētu iAuto kā rakstu. Tad sūti uz epastu. Kaut kā man izskatās pēc nežēlīga vērtības krituma. Skarbi, bet Opel, tas ir mīnuss.
VWfans rakstīja: Mana pieredze, deviņus gadus lietojot Opel-Meriva, bija tāda, ka automašīnas 6-7 gadu vecumā sāka rasties nelieli rūsas iedīglīši spārnu apakšā un uz sliekšņiem. Lēnām tie progresēja, un deviņu gadu vecumā interesējos par auto piekrāsošanas iespējām. Lai piekrāsotu labā kvalitātē, bija nepieciešami 400 eiro. Izlēmu neko nepiekrāsot, un pārdevu auto uzpircējam par 1700 eiro.
Par cik auto nopirki? Varbūt esi piefiksējis arī ekspluatācijas izdevumus?
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Tagad arī ar foruma ierakstiem ir vieglāk dalīties + whatsapp un nosūtīt uz epastu.
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
NSNF trīs tēmas, kā NSNF Lapkritis un NSNF Pasākumi tika apvienotas vienā zem šīs NSNF iekšējās lietas.
Salīdzinoši šajā tēmā ir ļoti plašs saturs un izrevidēt nepublisku runu ir darbietilpīgi. Viens vecs foruma biedrs sazinājās ar mums un teiksim tā, bija cemme uz šo tēmu
Tagad šī tēma ir redzama tikai reğistrētajiem lietotājiem.
Es ceru, ka par CP jautājumu tikām skaidrībā. Piezīme bija nevietā.
Es jau rakstu, nekur šāda iespēja, ka uz šo atbildēs CP nav bijusi. Piedod par tiešo runu, bet uzraksti vēl kaut kur un gaidi atbildi
ilgi
Par CSDD komentāru runājot ir pavisam cita lieta, šāda iespēja ir un argumentētam jautājumam būs atbilde, tāpēc šādu iespēju attiecīgā tēmā izcēlu
kasinsh79 rakstīja: Tēmas sakarā gribētu reālu CP atbildi sadzirdēt (kam gan īsti neticu) - kādēļ fokuss jau n'tos gadus tikai uz ātrumu, ja visi apkārt jau sen pamana ārkārtīgi daudz arī citu pārkāpumu, kas kaitina stipri vairāk?
- pagriezienu rādītāji satiksmē - daudzi tos nelieto vispār!
- daudzi acīmredzami mēģina apbraukt "lēno rindu", tad mēģina ātri iespraukties otrajā rindā kaut kur tuvāk krustojumam
- sarkanais luksofora signāls - absolūta ignorance, korķu laikā - pat nerunāsim!!!
utt. utt.
![]()
Atradu šādu Tavu komentāru, bet te nekur nav rakstīts, ka būs Valsts Policijas atbilde, va ka tāda iespēja ir...