un tāpēc Tu sevi sauc par ānsi
lol
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Rail Baltica
tāpēc taču ir sarunas. Kladzina taču, ka katrs gadījums individuāls, un jāiet uz sarunām. Tad ar dokumentiem pierādiet, ka bankai vēl jāmaksā tik un tik, un pa tādu summu lai 'atsavina'. PN - kas tas vispābā par vārdu, 'atsavināt'? Man tas asociējas ar 'atņemt'.
zini, ja esi pārkāpis ātrumu, bet tiec sodīts par, piemēra, jostām, tad nepīksti un maksā. Parasti gan pārsūdz un jauc gaisu beztēmā tiek ko soda par braukšanu dzērumā.
tad beidz vāvuļot netā, un sāc ar to, ka tiem saviem 200 autobusu vadītājiem neprasi, lai viņi tik skurpulozi ievērotu savus grafikus, ka jāpārkāpj viselementārākie ātruma ierobežojumi. Pēdējais gadījums pirms pāris nedēļām buss ar ecolines zīmēm uz pakaļas laida pa Lubānas ielu ar kādi 80, izlaida pasažieri pie Saharova ielas, un pēc tam vēl paspēja daudzus vieglos, strauji manevrējot, apdzīt uz Slāvu pārvada. un nozaga manu distanci!
ir bijuši gadījumi, kad noslēdzošo operatīvo transportlīdzekli nevar sagaidīt. Jo tāda nav. KO NU? Indijā mani nostūma no ceļa... Jo izrādās, ka militārai kolonnai zils un sarkans karodziņš nozīmē to pašu, ko pie mums bākugunis!
Siguldā bija (vairs nav) ķieģelis ar papildzīmi 'ar caurlaidēm'. Es tur regulāri braucu iekšā, jo man caurlaides nebija, un es, kā apzinīgs pislonis ievēroju CSN. Reiz man pienāca kāda sieviete, un, nestādoties priekšā, sāka ar mani komunicēt ļoti spalgā, piepaceltā balsī. Man vajadzēja viņai kādas 10 minūtes stāstīt, kādu absurdu viņi uz mietiņa pienaglojuši. Pēc pusgada vai gada papildzīme pazuda. Tagad visi, kas brauc iekšā - un brauc visi pagalma iemītnieki - pārkāpj CSN.
deklarēties var tikai vienā īpašumā, bet dzīvot - pārmaiņus - var dažādos. Dilemma...
Pilsonis laikam gan interesējās kas viņam $$$ samaksas par pasu atdzišanas darbiņu
Tēma: Auto piedziņas veidi
Piekrist vai nepiekrist, tāds ir jautājums. Vienīgajā reizē, kad fiziski nevarēju izbraukt no saviem laukiem ar Citroen xsara, es biju ticis 1 km tālāk par Toyota Land Cruiser. Bet, protams, ar pilnpiedziņu braukt ir ērtāk. Un dārgāk. Ar Vienvārdsakot, izrādīšanās.
Tēma: Auto piedziņas veidi
viedokli? Lūdzu. Ikdienas braukšanai dajebkas ir piemērots. LV attālumi ir pieveicami ar dajebko, un laika apstākļu dēļ, kam prasītos 4x4, un kas ir dažas dienas gadā (daudz sniega), visu gadu vazāt līdzi 4x4 ir nesaprātīgi.
Tēma: Benzīna cena Ls 0.703
vakar, pie Pērnavas, Uulu miestā (vai ap to) cena bija .999 par 95. benzīnu.
pārreģistrēt Latvijas mašīnas uz Igauniju laikam nav variants?
Tēma: Ceļojumi
Brīvdienas Francijā. 2 dienu brauciena attālumā no Latvijas, ir Dižona, un vēl stundu aiz Dižonas ir Morvēnu Reģionālais Nacionālais parks. Te ir mežaini, zemi kalni, apauguši ar jauktu koku mežiem, lapu koki ir pārsvarā. Augsnes liesas, šaurajās ielejās redz ganāmies govis. Daudz mazu pilsētiņu, bet daudz arī pamestu un puspamestu fermu, māju, biznesu. Dzirdēts stāsts, jaunie aizbrauc, vecie nomirst, darba nav, valdība neko nedara. Zemnieki protestē pret lēto spāņu pienu, un ved sūdu kravas izgāzt pie prefektūras. Pavisam dzirdēts stāsts. Arī tas, kā tiek bīdītas lietas, caur pazīšanos, ar slēptākām un atklātākām korupcijas metodēm. Miterāns esot dzimis un uzaudzis šeit. Bieži arī iegriezies vēlāk, ar abām savām ģimenēm, ar sievu, mīļāko, sievas mīļāko, un bērniem, gan no sievas, gan no mīļākās. Visas šīs peripetijas pie vīna glāzes mums izklāsta Kriss, piecdesmigadnieks anglis, kas jau 25 gadi dzīvo starp Parīzi un Morvēnu. Viņš ir liels motosporta entuziasts, braucis organizatoru sastāvā Dakaras rallijreidos. Tagad organizē enduro motociklu braucienus pa šiem kalniem. Kad ierodamies, viņš nav sajūsmā par mūsu 80 kubikcentimetru Yamaha mopēdiem. Bet, kad mēs dienu pēc dienas lēni, bet stabili izbraucam visu, ko viņš mums sagatavojis, Kriss manāmi atplaukst. Mēs esot kā svaiga gaisa malks starp viņa parasto klientūru, kas ierodas ar mega tehniku un ekipējumu, bet tad pavada visu dienu pļāpājot par to, un, baidoties ko nebūt salauzt. Mūsu daudz cietušajiem pļerdakiem šie kalni nenāk ar lieliem pārsteigumiem, kaut kas nokrīt, kaut kas atskrūvējas. Bet līdz šim nekas tāds, kas mūs apstādinātu ilgāk par 15 minūtēm. Esam vecā kompānija, Ozs, Čārlijs, Demiens, es, plus Marks. Markam vienīgajam pašam mājās ir enduro mocis. Mūs pavada Olivjē ar 350 cc KTM, viņam ir legenda, vietējā priekšrocības, bet ar to visu reizēm nobraucam pa nepareizo kalna pusi. Kalni ir pilni ar senām takām, kas no seniem laikiem ir publiski ceļi, un jebkurš pa tiem var pārvietoties. Jāzina tikai, kurš ir sens, kurš jauns, privāts ceļš, lai neiekultos nepatikšanās. Arī brīvdienās Kriss braucienus netaisa, jo tad lielāka iespēja satikt vēl kādu braucēju, pašlaik esam redzējuši pāris meža cirtējus un sēņotājus.

Tēma: Iesakiet jaunu autiņu
Cik zinu, vislabākā autiņu price performance esot Huggies Step-Up
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Ikdienas Viešbiedra kungs, ar savām saulainajām bērnības atmiņām arī kaut kā kontrastē ar manām atmiņām par to pašu laiku. Man bija reti tie prieki, kad ar putekļus rijošiem laziem varēja atkratīties līdz Galvaspilsētai, un, vērojot žurku barus ap Centrāltirgu, mēģināt iespraukties kādā nebūt trambulī, lai tiktu līdz Bērnu Pasaulei, kur mūžīgi bija jākvern nezcik rindās, lai skolai varētu kaut ko nebūt nopirkt.
Tēma: Variators
mašīnas ražo max 10 gadiem. Nu, vismaz 1 mezgls ir ierēķināts, lai pēc 10 gadiem būtu vai nu jānoliek megakāposts servisos, vai nu lai pirktu jaunu auto.
Ja mašīna uzticamāka tehniski (japāņi, korejieši) tad vismaz dizains ir uztaisīts tā, lai jau pēc 6 gadi tas pepelacs riebjas dizainiski, un gribas jaunu.
Ar hibrīdiem un elektro tas pats. Degvielu tērē mazāk, bet summā savas dārdzības dēļ sava mūža laikā tas izmaksā lietošanā tik pat cik benzīnnieks.
Manas pārdomas pēc 2008. gada forda dīzeļa izbeigšanās kaut kur pie Venēcijas, ar sekojošu evakuatora un lidmašīnas biļešu izmaksu segšanas:![]()
![]()
nezinu, kā ksenona lampas ietekmē citādi kā vienkārši laikā nepārslēgtās parastās tālās? Motociklisti reizēm pat dienas laikā žilbina tā, ka maz neliekas neatbilstošu lampu lietošana ir tāda pat uzspļaušana uz citiem, kā visi pārējie Noteikumu punktu pārkāpšana.