Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... 149 >

Tēma: VW Passat B6 dzīvē

Polo

Tēma: Auto reģ. Igaunijā (iespēja ietaupīt)

par apdirsināšanu Igaunijā - man teica, ka šiem esot produkts, kur varot apdrošināt uz 6 mēnešu periodu ko var izmantot 5 gadu laikā - ideāli kemperiem utml. It kā esot drusku dārgāk kā parastā 6 mēnešu drošināšana.

Tēma: Auto reģ. Igaunijā (iespēja ietaupīt)

apsveru iespēju Igaunijā reģistrēt kemperi - nav nekādas patikas 115 lati gadā maksāt nodokli par auto, ar ko pa Latviju nobraucu 4x gadā līdz robežai un atpakaļ...

Tēma: Trakie tramvaji! :D

Kā jums tur sliežu grauzēju slengā īsti ir, par vagonu sauc visu sakabināto sastāvu, vai vienu ermoņikas posmu? tad cik tramvaju nebrauc un cik ilgi dēļ tās vienas vācu detaļas?

Tēma: mazda6 priekšējie bremžu disii

Slinkais rakstīja: reāli neviens neievēro tos 2mm. pavērojot auto uz ielas, visiem ir pamanāmas gropes uz diskiem. TA piesienas tikai kad jau ir ahtung

katrai mašīnai ir minimālais diska biezums. TA veči no galvas zina izplatītāko auto disku biezumus, un citiem auto, domājams, aizrāda tikai tad, ja izskatās slikti.

Tēma: Auni pie stūres

Palaidniex rakstīja: Vārdu sakot - ja kāds grib pārdot savu auto - Rīģā ir jaunumi satiksmes organizācijā.

Nobraucot no G.Zemgala pārvada krustojumā ar Brīvības gatvi nu ir 4 (!!!) joslas.

pirmā - taini un pa labi, otrā taisni, pārējās divas tikai pa kreisi.

Ja gribās pārdot auto - brauciet pa pirmo joslu taisni un kontakts garantēts ja nenoraustīsieties un neatlaidīsiet gāzi vai pat nepiebremzēsiet.

Džigiti, kas uz zīmēm NEKAD neskatās un satiksmes organizācijas izmaiņām savos maršrutos neseko ar pilnas taisnības apziņu griezīs jums virsū!

Un?

tad aunu dēļ nedrīkst veikt izmaiņas satiksmes organizācijā?

Tēma: 5 pak. automāts

es tā arī nesaprotu, Recro man rekomendē eļļu mainīt automātā pēc 220 000 km, kas var būt krietni ilgāk par 5 gadi... Kā būt?

Tēma: Piedņestra

Esmu bijis Benderos un Tiraspolē 2009. gadā. No Moldovas iebaucām pa vecveco ceļu, apejot visas Piedņestras robežkontroles, paēdām pusdienas Benderos, un izbraucot no Piedņestras mums nokāsa 200 eiro kukulī par 6 cilvēkiem un 4 transporlīdzekļiem, jo itkā nebijām iebraukuši Piedņestrā.

Vobšem viss ir iespējams tajā 'valstī'

Tēma: 5 pak. automāts

nē, jo tā paliek hidrotransormatorā utml aklajās zarnās kas automātā ir pārpārēm.

Kādreiz tas pats RAAP serviss reklamēja, ka ar speciekaºtu var nomainīt visu eļļu. Tagad toe paši vēži kas saucas RECRO teic, ka ir ielējuši kārbā eļļu, kas nav jāmaina 200 000 km.

Vai god. Krankvals varētu nokomentēt šo plīz?

Tēma: 5 pak. automāts

tikko man remontēja automātu. kapitāli remontētai kārbai - eļļas maiņa pēc 200 - 220 tūkst. km.

Tiesa, tas pats čubriks teica, ka automāti vispār nobeidzoties pēc 200 - 250 tūkst. km

Tēma: Trakie tramvaji! :D

errm, par tiem trolejiem - nuuu, drusku jau padārgi izskatās, un atkal - kāpēc mums vajag visu to dārgāko? par dīzeļiem nemaz nerunājot - PRIEKŠ KAM, par tādu naudu?

Tēma: Volvo S80 iegāde

tad tev kā jaunietim jāizvēlas nevis paveca dārgā gala mašīna, bet jaunāks mazauto.

Volvo, audi, bmw jebkurā modifikācijā būs dārgāks apkopē par ford fiesta vai dacia logan!

Tēma: Volvo S80 iegāde

tad tev kā jaunietim jāizvēlas nevis paveca dārgā gala mašīna, bet jaunāks mazauto.

Volvo, audi, bmw jebkurā modifikācijā būs dārgāks apkopē par ford fiesta vai dacia logan!

Tēma: Škoda Octavia RS

nuu, ja bremžmašīnas srakanas, tad jau toč izstaro autosporta gēnus...

Zīmuļdrāžamais, imho

Tēma: iAuto portāla jaunumi

tas Gmiuss vai kā viņu tur, vai viņš arī zina, ka man ir po-kui uz reklāmām, kuras man nofiltrē adbloks? neredzu ne aužus, ne mellas malas. Tad kad netīšām ieslēdzu delfus vai ko no sveša datora, mani gandrīz trieka ķer. Sieva teica - re kā te citādi delfi?

Tēma: Logu tīrītāju problēma

tur jau izskatās ka slēdzis vainīgs

Tēma: Riepu utilizācija

man ir padsmit riepas. Varu aizvest.

Tēma: iAuto portāla jaunumi

kapča ir pazudis! Tagad iet komentārs

Tēma: iAuto portāla jaunumi

meģinot komentēt pie raksta, man liek aizpildīt visus laukus. Tur ir vārds, komentārs un 'capcha' kods. kas vēl?

Tēma: Opel Mokka - uzlecošā zvaigzne

laikam jāuzmanās lai tā moka - uzlecošā zvaigzne - kādam neuzlec uz galvas

Tēma: falšais RECARO

Chankaishi rakstīja: Izskataas tiiri smuks, cena veel smukaaka, bet turbo booster attieciibaa uz taadu mantinju liekaas nenopietni, un tas rada neuzticiibu. Es galiigi neesmu brendu vergs, bet tomeer dziivee ir pieraadiijies, ka paziistamu ziimolu iista manta tomeer ir 100 punkti priekshaa videejam liimenim. Un, ja es to varu atljauties, tad peerku. Vari mani saukt par aakstu vai kaa, bet es uzskatu ka 5-gadiigs bembis paarspeej jebkuru jaunu zemaaka liimenja markas autinju, praktiski jebkuraa zinjaa. Un taadu es varu atljauties nopirkt, braukt un uztureet. Jaunaaku nevaru, taapeec no aadas deelj taa aaraa nelecu

jebkurā ziņā?

nesen pa savu ikdienas maršrutu steidzoties (slavenais Vecpiebalgas ceļš) uz ap 110-120 drusku iesprūdu aiz fūres. Pienāca no aizmugures tāds 5 gadīgs bebelāts. Kad es apdzinu, viņš arī apdzina. mani arī. Viņš jau nezināja, ka es steidzos, bet garām laist negribēja, un brauca pa priekšu uz 120. Kādus 3 kilometrus izturēja, tad laida garām. Es Bērzkrogā iebraucu Statoilā, tas ar ieripoja, kad nācu ārā. Aprunājāmies, čals bij par kaut ko pikts. Beigās šķīrāmies kā draugi. Šis teica, ka nesapratis, kā man protēzes nekrītot ārā pa tiem pampakiem. Viņam tādā ātrumā braucot, krītot.

Tā lūk. Ikdienas mašīna - mazcenas Dacia Logan MCV. Piekares komfortam par mūsu slikatjiem ceļiem un gruntenēm dodu 9 balles no 10...

Tēma: čīkst ritenis

paldies par inforāmciju

Tēma: falšais RECARO

diemžēl to, cik kurš krēsliņš ērts, tev ne gadīgs, ne 3 gadīgs sīcis nepateiks. Bet pārdod (izpārdod, nopārdod) mums agresīvo mārketingu - večiem - Recaro, dāmām - kaut ko caur Cāļa forumiem ar tekstiem par drošību un tādām zaļām lietām. Vienā gadījumā mēs pārmaksājam par brendu, otrā - par 'resērč end develpment'.

Pērn uz dažiem mēnešiem patrāpījos ASV, ar visu famīliju (1 gads, 3 gadi sīkajiem). Jāpērk bērnu beņķi. Uz Valmartu prom, un pa 39.99 USD gabalā divi nopirkti. Nobrauca sīkie kādus 12 000 km pa ASV un Kanādu sēdēdami tajos, un nevienam ne sasuta pakaļa, ne kaut ko dikti ņaudēja. SAS pa velti ved ne tikai bērnu ratus, bet arī bērnu beņķīšus, un tā šie Valmarta beņķi nokļuva Latvijā, un braukā vecvecāku mašīnās - lai lepnie Latvijā pirktie nav jārausta iekšā / ārā no mūsu vāģa.

Un nekas.

Tēma: Opel Mokka - uzlecošā zvaigzne

tā moka ir ar korejas gēniem, imho.

GM vajadzēja dot pretsparu Škodai (Yetti) un Nissanam (kaškai).

Maza mašīna ar drusku lielāku klīrensu, bet par jūtami lielāku cenu...

Nezinu, nezinu... kam vajadzīga? šķiet ka tiem pašiem kam tā šķībā keda Juke...

Ja nu brauc maz, tad to benzīna motoru varbūt var pieciest, bet liet ap 10 litri uz simta bākā šitādam mikrobam ir dumi!

Tēma: Vēstule LCB par ceļu būvi

aizlāpīts... kas tur ir aizlāpīts? ko tur vispār var aizlāpīt? ja nav bedre, tad ir pumpa...

< 1 ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... 149 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti