dizains - pē. Ja Tava Sonata vēl pēc 10 gadiem izskatīsies pēc auto, tad Džūks - diez vai. Kā šodien izskatās 10 gadīgi Ford Ka, kas savulaik bija itin stilīgi?
Japoškiem vispār dizains noveco ātrāk nekā Eiropas darinājumiem...
dizains - pē. Ja Tava Sonata vēl pēc 10 gadiem izskatīsies pēc auto, tad Džūks - diez vai. Kā šodien izskatās 10 gadīgi Ford Ka, kas savulaik bija itin stilīgi?
Japoškiem vispār dizains noveco ātrāk nekā Eiropas darinājumiem...
Tēma: Rīga-Berlīne
nav laba
pirmā dienā vajag kapāt cik tik lien bet caur Varšavu, un tad var aizbraukt līdz pat Frankfurtei pie Oderas, kur vēl poļu pusē nakcmājas drusku lētākas par friču nakcmājām.
Tēma: Lēnie pārkāpj noteikumus
es nepropogandēju 'vilkšanos'. nevajag uzreiz pārspīlēt. Un cik tādu uz 40 braucēju pēdējā laikā ir redzēti? Necik. Uz 70 - 80, jā brauc ļaudis pa sliktiem un sliktākiem ceļiem. Un pareizi dara. Un tādus uz atļautajiem 90 plus drusciņ apdzīt ir tīrā bērnu spēle.
Par 'trepi' un ātrumu. Ja uz ceļa vai tilta ierobežo ātrumu dēļ bedrēm, bažās, ka ātri braucošs transports to ceļu vai tiltu sabojās vēl vairāk - tad jāsaprot fizika - ja uz ceļu ātrāk braucošs auto iedarbojas ar lielāku spēku, tad arī tāds pats lielāks spēks iedarbojas uz auto ritošo daļu.
Tēma: Lēnie pārkāpj noteikumus
Redaktors smagi un vienpusēji tendenciozi pārspīlē lēno braucēju bīstamību. Protams, ideāli būtu, ja visi auto un braucēji būtu vienādi. Bet tā nekad nebūs. Vienmēr jābūt gatavam, ka uz ceļa būs traktors, riteņbraucējs, un kāds, kam vienkārši pa bedrēm negribas salauzt savu spooooorta sēdināto... Kāds varbūt pirmo reizi brauc pa ceļu, ka kuru tu brauc 4 x dienā, un vienkārši nezina, ka aiz līkuma nav nekā bīstama.
Un to, ka kādam ir 'tiesības' braukt ātri - nu nevajag ........, nevajag! Tās tiesības ir tik pat lielas cik citiem - braukt lēnāk.
turpat pie Vecpiebalgas ir ceļš Vecpiebalga - Raunpiebalga - Ranka. 22 kilometrus no Vec - līdz Jaunpiebalgai būvēja divos piegājienos, pēdējo posmu pabeidza pērn. Šobrīd tas jau ir saplaisājis, ar desmitos skaitāmām lāpījumu pēdām. Pirmais posms, ko būvēja ap 4 gadus senāk, arī līdzīgs. No Jaunpiebalgas līdz Rankai vispār ārrprāts - jau vismaz divi konkursi bijuši, un sākts būvēt, bet abi 'būvnieki' bankrotājuši un pazuduši. Ceļš pustaisīts pamests. No Rankas līdz Smiltenes - Gulbenes ceļam vispār ceļš slēgts, nav izbraucams. Tā paša slavenā Bērzkroga - Vecpiebalgas - Madonas ceļa posms 10 km garumā no Bērzkroga tika remontēts kādus 7 - 8 gadus atpakaļ (pēc atmiņas). Neskaitāmās vietās sāk sabrukt.
Tēma: Lēnie pārkāpj noteikumus
Redaktors rakstīja: CSN teikts:
AIZLIEGTS
...
118.3. traucēt ceļu satiksmi, bez vajadzības braucot ar pārāk mazu ātrumu;
BEZ VAJADZĪBAS
kurš būs tas, kurš notieks, bija vai nebija ,mazā vai lielā vajadzība?
Tēma: VW Passat B6 dzīvē
vispār jau tas msh ar visiem saviem trūkumiem ir malacis, jo - lai gan murgainu, bet savu domu ir veicis līdz galam...
Tēma: A kategorija.
rekomendēju šito: www.akategorija.com/...
Iedīdīja ka prieks. 2011. gada pavasarī. Patika attieksme. Pat ļoti.
VWfans rakstīja: Twīzijs sūkā, taču lielais jautājums ir - vai Škoda-Citigo, Seat-Mii un Volkswagen-up! trijotne ir pietiekami baudāms variants vai tomēr par mazu?
par mazu kam?
šito trijotni jau gadiem ir apsteigusi cita trijotne, kam ģenētika no toijotas: Aygo, C1, 107
Tēma: iAuto portāla jaunumi
Pirmais_ rakstīja: šite tak kaut kāds pedererasu saits, слёт голубых
zeme no kosmosa izskatoties zila
pērc angli, tev iedos veco viņa reģ. apl (A3 formāta lapu salocītu uz pusēm), ar izplēstu daļu, ko iepr. īpašnieks sūtīs uz savu DVLA. Tad ej uz angļu apdrošinātāju lapām un mēģini savu tačku apdrošināt. Būs interesanti, bet var. Dabū no sava pārdevēja pirkšanas pārdošanas dokumentu, līgumu vai kaut ko tādu, ko Latvijas CSDD iedot. Brauc mājās ar angļa numuriem.
Vēl variants uzreiz tačku piereģistrēt DVLA uz sava vārda. Bet DVLA ir kaut kur Velsā, un papīrus sūta pa pastu. Līdz ar to kādas 2 nedēļas jāgaida, kamēr atsūtīs.
bremžu bloks, pedāļu bloks, vadi, vadi, vadi, panelis, apšuvums no motortelpas, apšuvums no salona.
Ja nav nekāds īpašais modelis, Tev to nevajag
anonimikis rakstīja: ...starp kājām. turpat kur pelnu trauks.
bet ja nu viņš ir cita rase, kam starp kājām pelnu trauka nemaz nav?
Nē, benzīnkanna jāliek uz jumta, lai benzīns pats ar pašteci tek karburatorā. A kas tas tāds, vislabāk meklē portugāļu valodas vikipēdijā, ko latviski var pārtulkot ar Bing
dacia logan ņem. Vismaz nevajadzēs pa šrotiem nobirušus sarkanus blokus uc elektronikas figņas meklēt
Tēma: Pirmais/-ie auto
bobcat rakstīja:
VWfans rakstīja: Bobcat, vai Tavam darba Skoda-Yeti kvēpu filtrs tīrās?
Grūti atbildēt uz šo jautājumu, jo pārāk mazs nobraukums patreiz ir. Ir viena dīvainība, ka ar aukstu motoru vai par jau siltu. Motors cenšās uzturēt ap 1100 apgriezienu. Tikai kad ir 90 grādu atzīme sasniegta, tad nolaižas zemāk ~850 rpm. Es šo jautājumu uzdevu Škodai, bet atbildi tā arī neesmu saņēmis.
Ir vēl viena lieta, bāzes versijai ir tikai automātiski regulējams paneļa apgaismojums. To nevar darīt manuāli. Nākamajam aprīkojuma līmenim, gan ir gan gan variants
Riepas es ziemai uzliku 215/60R16 Bridgestone WS70 un ir ok. Vasarai stāv dzimtās 225/50R17.
Par citām dīvainībām vai neparedzētām lietām, gan jau ka te ierakstīšu
servisa intervāls kvēpu filtra pārbaudei ir 150000, ja pareizi atceros. Ko tad darīs, to nezinu. Paneļa apgaismojums neregulējas, a varbūt regulējas automātiski, nezinu. Apgriezienu tādu problēmu neesmu novērojis.
Tēma: Pirmais/-ie auto
ā, te kaut kāds oftopiks par pirmo auto?
Dzeltens 3. žigulis, 1977. gada. Tālajā 1993. gadā nokļuvu Norvēģijā lasīt ķiršus, plūmes, ābolus un bumbierus. Un pelnīt nereālu piķi, protams, jo pietrūka studijām, jo koju biedri visu nodzēra. Bet tas tā. Tam norvēģim bij astoņpadsmit gadīga meitiņa, Solveiga, protams, bet viņai nebij tiesības vadīt auto, a man bija. Tad nu ar tā tipa sievastēva auto, kas nupat bija palīdis zem velēnām (sievastēvs, ne jau auto), vedu Solveigu uz Dančiem. Kad aizvedu, izrādījās, ka vairāk kā pasažieres pienākumus viņa pildīt neko citu negrib, respektīvi, es biju tikai un vienīgi Šoferis. Bet tas nu tā, tas sievastēva auto bija jau pieminētais žigulis, ko norvēgis man atdeva. Sametināju tam izpūtēju, un braucu mājās, kad visi augļi bija nolasīti. Tik skāde, nevarēja atrast oriģinālo norvēģu tehpasi tam dzeltenajam dzelzim. Iešķieba man tādas sarkanas novelkamās bildītes numuru vietā. Stokholmā izrādījās, ka uz Rīgas prāmi (toreiz bija dzelzis ar skanīgu nosaukumu Iļjičš) vietu naff, braucu uz Tallinu. Tallinā izrādījās, ka robežsargiem nepatīk mana izdruka no norvēģu CSDD. Gāju uz Norvēģijas vēstniecību, kas bija tik laipni, un uzcepa kaut kādu papīru, ka man ir īpašumtiesības iz minēto dzelzi. Tad varēju braukt uz Rīgu, lepns kā pāvs, ka man ir Sava Mašīna. Mašīna bija varena, gāja uz 170 (gan jau ka mūsdienu GPS parādītu, ka bija kādi 150), un ar to varēja braukt arī ekonomiski, uz kādiem 6 litriem uz simtu. Jo, lai gan benzīns maksāja kādi 20 santīmi, bieži vien benzīnam pietrūka. Alum, tam gan nepietrūka nekad! Ai, kādi sūdi tik ar šito dzelzi netika taisīti! Bet, viss ir labs kas labi beidzas. Pēc pāris gadiem nācās žigulīti pārdot par 500 latiem.
Tēma: Pirmais/-ie auto
bobcat rakstīja:
ak rakstīja: Smaidīgais, par Yeti paris vārdus
Kas tieši tevi interesē?
Esmu tāda zvēra jūzeris jau pāris mēnešus. Mana versija 2.0CDTI/110Zs priekšpiedziņa onlī. Norullēti no salona 2500 km, tā kā viedoklis principā vēl veidojās. Bet ir šādas tādas domās par to čehu inžeņieru lolojumu.
Manā rīc[ibā esošais jetijs nupat tika pie 90 tūkstošu apkopes. Arī 2 litri dīzelis ar priekšpiedziņu. Patīk augstais klīrenss un mīkstā piekare, salokāmie aizmugures beņķi un degvielas patēriņš. Nepatīk paaugstais bagāžnieka slieksnis, ja kaut kas lielāks jāieceļ. Nekas būtiski slikts pa divarpus gadiem noticis nav. Braukšanas vaina. Tālākais brauciens bija uz Frenciju, drauga kāzām. Tad nācās arī gulēt mašīnā, (jo miglas dēļ kavējās prāmis no Vācijas uz Dāniju), beņķus salokot, pat varēja sagulēt divatā itin ērti. 5 pakāpju kārba tomēr nav tā labākā Vācijas autostrādēm, tāpat mašīnas augstums un mīkstā piekare par 130 kmh lielākus ātrumus padara neomulīgus. Latvijā vidējais patēriņš grozās ap 5.6 litriem. Riepu izmērs tik mazai mašīnai šķiet par platu, it īpaši tas attiecas uz ziemas riepām. Apkopes ik pa 15000 km izmaksā ap 110 latu katra. Zobsiksna paredzēta mainīt uz 210000 km. Skoda zīme aizmugurē nolupusi, šofera durvīm iet nost krāsa, un degvielas rādītājs reizēm neprecīzs, to pašlaik risinām garantijas kārtībā. redzēs, kā ies.
Tēma: Pirmais/-ie auto
iemācījos braukt ar UAZ un GAZ un citiem kolhoza brīnumiem. Uz klases vakaru 14 gadu vecumā aizbraucu ar 400. moskviču. Pirmais paša auto bija 3. žigulis, ko 18 gadu vecumā no Norvēģijas atdzinu kaut kādā 93. gadā. Tad Sierra, un tad 1998. gadā Jauns Auto No Salona, Ford Fiesta. Tad Citroen Xsara un Chrysler Voyager. Tie paša ikdienas autiņi. Darba: Citroen Berlingo, Pežo 206, Seats kaut kāds mazs, piektais VW Golf ar pilnpiedziņu (diemžēl aptinās ap koku), Suzuki SX4, Skoda Yeti. Vēl man pašam bija pa vidam: GAZ 2402, Gaz 2410 (2 gab), VAZ 2101, 2106, 2011, Land Rover Discovery, Range Rover classic (2 gab), Mitsu Shogun, IŽ Kombi. Vēl ir braukts (vismaz 1 dienu vai 100 km) ar: Skoda Felicia, MB Sprinter (vismaz 4 dažādi), Dacia Logan, Mazda Premacy, Suzuki Swift, Suzuki Vitara, Toyota 4 runner, Landrover Defender vismaz 3 dažādi), Austin Montego, Reliant Robin, Ford E450, Nissan Rouge, Chevrolet Cavalier, Opel Zafira, MB 500 (126), Renault Trafic, Citroen BX, DS, Ford Transit (2 gab), dazadi GAZi, daži smagie, vopšem visus nevar atcerēties. Plus vel visādi īres auto, kas tos visus lai atceras!
Tēma: Vai auto ziemā jāsilda?
sarashkins rakstīja:
smaidiigais rakstīja: Sūdīgi lec.
Bez svecēm, sprauslām un kompresijas vēl svarīgi, lai degviela tiktu iešpricēta pareizā momentā, ja ar gadiem ir izstiepusies ķēde, tad, laikam, sanāk, ka iešpricē tučtuč pa vēlu, attiecīgi šis moments aukstumā ir manāms.
siksnas mainītas pirms gada. Gan pirms, gan pēc tādi paši simptomusi
Tēma: Vai auto ziemā jāsilda?
nu ir tūdi
auto - dīzeļautomāts - stāv nojumē, kur ir tikapat auksts kā ārā, bet sniega uz jumta naff.
Līdz ar to viedo ieteikumus - sildīt tikai tikmēr, kamēt sniegu nokasa, nav izpildāms.
...parasti sildu pāris min, kamēr atveru vārtus un tā. Automāc ir pastīvs pāris minūtes, ja vien motors nav uzsilis riktīgi, īsa sildīšana tur neko nelīdz!
Bet ir cita sāpe.
Sūdīgi lec.
Esot visas sveces veselas, visi kompresijas cipari normā, sprauslas nemīžājot, sūknis negļučījot. Tā teica uzticamā servīzē. Bet, ja temp. mīnusos, tad 3x sildu sveces, un i to pielec tik pēc brītiņa. Vispār, ir tā, uzsit, un noģībst, tad jāturpina griezt startes, un tad aiziet. Silc lec normāli.
Ak jā, 2005. gada Voyager 2.8 dīzels.