Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Volkswagen T-Roc tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Rezerves ripulis bāzītē nav, jo tā tomēr ir golfa platformas mašīna kas aprīkota ar pseidopilnpiedziņu - tāpat kā pirms 30 gadiem, arī šodien pseidopilnpiedziņa golfa platformas mašīnai nozīmē strēķīti augstāku grabažnieka grīdu nekā divritenim - tad nu te vienkārši ražotājs vēlas nodrošināt golfam, vai Tu Roc tādu pašu grabažnieka ietilpību kā divritenim ar pankūku, atstājot pankūku aiz borta. Piepērkot pankūku, tā noteikti nāk komplektā ar putuplasta ieliktni un citu tepiķi.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tev pat varētu būt taisnība, zinot kā zobārsti darbojas...

Tēma: Imantas iedzīvotāju nedienas jau otro dienu

"domāju, ka sēdēt štoperī savā auto ir patīkamāk nekā siļķu mucā." Pasažiera sēdeklī droši vien. Vadītāja sēdeklī esošajam gan būtu patīkamāk sēdēt tajā siļķu mucā.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Dzīvojamā mašīna vai dzīvojamā piekabe īsti pie automašīnām nav pieskaitāmi, lai arī likumīgi viens skaitās mašīna, un otrs piekabe...

Tēma: Uzticami mazlietoto auto tirgotāji

Atkārtoju vēlreiz - parasts tomāts ar hidrotransformatoru. Kasiņam ir bijis pasenos laikos C5 2.5 TDI ar multitroniku, tāpēc viņš neko tādu vairs negrib :D Bet no multitronika nav grūti izvairīties - vienkārši jāizvēlas jaudīgāki motori un/vai kvatra. Abet par to "Nav jau daudz cilveku, kas uzdrošināsies pirkt 20 gadus vecus autiņus." - pilna latvija ar tādām mašīnām - diez kā izveidojas tā statistika ar vidējo mašīnas vecumu 13 gadi, ja pilna dižā pilsēta ar šīs desmitgades mašīnām?

Tēma: Uzticami mazlietoto auto tirgotāji

Kārba viņam darbojas labi, jo viņa mašīna ir ap 15 gadus veca, līdz ar to kārba ir parasts tomāts ar hidrotransformatoru, kas ir diezgan uzticama konstrukcija.

Tēma: Uzticami mazlietoto auto tirgotāji

Kasiņam ir C5 2.5 TDI - tas remontos diez vai ir sevišķi dārgāks par to pašu fordeļa fuckusu - 1) kosmosa tehnoloģijas vēl nesatur 2) fuckusiem ir tizla konstrukcija, tizli tehniskie risinājumi sastūķēti mazā motortelpā, dēļ kā remontējot izpriecas ir līdzīgas kā V6 audī.

Tēma: Kurš ir labākais akumulators, kur pirkt?

Tajā sadaļā vispār nebūtu nevienam tādam jābūt - tu jau redzi - sadaļas nosaukums ir "auto akumulatori".

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kloķvārpstas blīvslēgs. Šajā gadījumā gan jau ir runa par priekšējo, nevis aizmugurējo.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Paga paga, te bija runa par motoriem, nevis piekari vai virsbūvi.

Tēma: Bluetooth

Tava pieredze šajā tofikā nav derīga - tofika autors skatās uz ierīci, kas ir oriģinālā maģa disku mainītāja emulators, nevis zilo zobu skaļrunis ar četrām pogām.

Tēma: Bluetooth

Nu tad labāku vai lētāku? :D Es jau nu labāk paskatītos vai Yatour nepiedāvā kaut ko atbilstošu...

Tēma: Lielbritānijā no auto zog katalītiskos konvertorus

Jā, es to rakstu izlasīju. Ja kas, latviski "catalytic converter" tulkojams kā "katalizators". Skaits ir pieaudzis jo ar to sākušas nodarboties grupas.

Tēma: Lielbritānijā no auto zog katalītiskos konvertorus

Tas joks nav nekas jauns, vienīgi tagad laikam tas notiek grupveidā...

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Skaidrs. Skaisti - atkal ekoloģija :D

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Katalizators tādā vecumā mūsdienās var izjukt arī pilnīgi normālas darbības apstākļos [čoms atdzina no zviedrijas pa lēto ieķertu 15 gadus vecu polo ar beigtu katalizatoru] - es nesaprotu kā kaut kas, kas atrodas IZPLŪDĒ var nonākt motorā, un nevis pa izpūtēju laukā... :D

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu paga paga. Pirmkārt - tā ir ēģipte, silta valsts - motori nedabū silt no mīnus grādiem. Otrkārt, tie ir takši - mašīnas kas tiek daudz lietotas, un dienā uzgrieztā kilometrāža tiek uzgriezta ar siltu motoru; dienā visdrīzāk ir tikai viens atdzišanas - uzsilšanas periods - tikmēr kaut kādam dižās pilsētas indivīdam, kam mašīna lai ir aizbrauktu uz 5-10 km attālo darbu, mašīna tādu kilometrāžu, kā tas taksis nobrauc dienā, izveic ar vairākiem desmitiem uzsilšanas - atdzišanas cikliem. Treškārt - atkal, tā ir ēģipte - es šaubos ka viņiem ir EURO6 normas jaunām mašīnām obligātas, un tur pircēji ir ir ar lielākām prasībām nekā pie mums - ja eiropā var iesmērēt jebkādu sūdu, tur vajag mašīnu, kas kaut cik arī iet. Rezultātā tās japāņu un korejiešu mašīnas satur motorus, kas tehnoloģiski ir tikpat attīstīti kā mana golfa motors - nē, iespējams ka vēl mazāk attīstīti, jo mana golfa motors tomēr ir no deviņdesmito vidus - un tā nu viņi ar to motoru var uzgriezt miljonu.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tas ka tādā vecumā katalizators izbeigtos būtu diezgan normāli, vismaz priekš mūsdienu autobūves, bet kāpēc lai nokļūtu motorā?

Tēma: sture labaja puse

Tas pēdējais - "lai gan normali buutu lai registree bet sturei jabuut parliktai un punkts" - tu jocīgs esi? Ja oficiāli būtu jāfiksē stūres pārlikšanas fakts, tas noteikti prasītu LIELU otrās pakāpes pārbūves projektu... Līdz šim šāds princips, ja kas, arī darbojās, tik mazliet savādāk - tie, kas no ačgārnās salas atvilka sev kādu interesantu mašīnu, pēc atvilkšanas pārlika stūri, un piereģistrēja - viņu dokumentos, vismaz tajos, kas interesē mūsu CSDD, nefigurē kurā pusē mašīnai ir stūre, un ačgārnajā salā drīkst reģistrēt arī mašīnas ar stūri pareizajā pusē, tā ka tas gājiens cauri gāja. Kamēr tagad noteikti būs sūdīgāk - ja tu savai latvijā reģistrētajai britu mašīnai gribēsi pārlikt stūri, papīru čupa noteikti būs tīri smuka, un summa, kas par to jānolika, arī.

Tēma: Vectra B Feist Lift modelis( ar jaunāku ABS el. vadības bloku) ABS problēma

Nezinu vai tam tavam blokam var, bet vajadzētu. Fofāgena grupas ABSa blokiem plika kļūdu lasīšana bez mērījuma grupām bija līdz deviņdesmito vidum.

Tēma: Raudāt par palīdzību

Es tevi apbēdināšu - es vidējo patēriņu izrēķinu katru reizi uzpildoties - nu izņemot tās reizes, kad gadās nepieciešamība bik uzliet pa virsu - tāpēc es redzu, kāds tas patēriņš grozās. Tajā konkrētajā situācijā vēl piedevām tas pieaugušais patēriņš bija maršrutā liepāja - jūrmala - liepāja - kā redzi - turp - atpakaļ ceļš. Pilnai laimei - man ir maza, viegla mašīna ar adekvātu motoru, bet ķieģeļa formu - tev noteikti ir kaut kas pretējs, ja tev nosauktie apstākļi spēj piedod PUSOTRA litra starpību - man pat braukšana uz 120 parasto 95 vietā piemet klāt kaut kādu litru, par kaut kādām reljefa īpatnībām nerunājot, tam nav pat vērts pievērst uzmanību - starpība tukša mašīna pret četriem pasažieriem un aizkrautu pakaļas logu arī ir tik nemanāma, ka nepateiksi, tie pārsimt grami patēriņa ir dēļ to pasažieru, vai varbūt kādas maršruta īpatnības dēļ. Vēja ietekmi uz manu golfu izmērīt īsti nevaru; mk2 borta kompis mēra abstraktu vidējo patēriņu - manam audī vējainā dienā braucot vienu maršrutu turp-atpakaļ momentānā patēriņa starpība bija 400-500 grami. Bet satiksme - es vienmēr braucu pretējajā virzienā nekā visi citi, tā ka satiksme manos vidējajos patēriņos īpašu lomu nespēlē

Tēma: Vectra B Feist Lift modelis( ar jaunāku ABS el. vadības bloku) ABS problēma

ESP funkcija tam ABSam arī ir? Pa lielam izklausās ka kādam ritenim devējs dod pārāk vāju signālu - impulsrats pilns ar rūsu vai devējs pārāk tālu izlīdis, ja tam konstrukcija to pieļauj [nezinu kā tādam opelim ir] . Ja man sētā stāvētu VAGmobīlis ar tādu problēmu, es spraustos klāt ar kompi, skatītos mērījumu grupas, kur redzams kādu riteņu griešanās ātrumu bloks redz, un izbrauktu kādu līkumu - tam ritenim, kur cipars ir anomāls, meklētu vainu. Gan jau tam opeļa blokam arī ar kaut ko var līdzīgi pieslēgties.

Tēma: Kurā DUS jūs pildat degvielu?

Davai, atved man no krievijas vienu kannu ar to piekto, ieliesim manā golfā un paskatīsimies ko vajadzēs darīt lai panāktu normālu darbību; no tā varēs izsecināt kas tajā degvielā tāds sevišķs :D

Tēma: Plastmasas slotiņas - kāpēc!??

Veikali strādā līdz sešiem vai septiņiem, un uz tiem ir jāpaspēj. Benzīntanki strādā jūtami ilgāk.

Tēma: Plastmasas slotiņas - kāpēc!??

Vakardien vīlos viršos - slotu klāsts šiem ir tikpat šaurs kā viadā - būtu nopircis jaunu čempionu, bet īsākā slota šiem 45 cm... :D

Lasītākie raksti

Jaunie raksti