Nu nu, kādas tad ir tās audī ergonomikas problēmas? Pastāsti, gribu zināt ko es, nepilnus divus metrus garš cilvēks, esmu palaidis garām ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Nepieciešams viedoklis
Nu nu, kādas tad ir tās audī ergonomikas problēmas? Pastāsti, gribu zināt ko es, nepilnus divus metrus garš cilvēks, esmu palaidis garām ![]()
Tēma: Nepieciešams viedoklis
Tev ir zināma taisnība. Tas akords noteikti saliks kaut kādas fofāgena grupas mašīnas ārējajos izmēros, un ļoti ticams ka savas arhaiskās uzbūves dēļ būs arī diezgan uzticams. Servisa apmeklējumu izmaksas gan tas pēdējais punkts maz ietekmēs, jo galvenie servisi kas būs jāapmeklē, būs metinātājs un krāsotava, un tie nav tie lētākie. Attiecībā par ērtībām - 20 gadus atpakaļ lielā honda, akords, bija ar iekšējo ietilpību labi ja tā paša laika A4 līmenī, paredzēta četriem sēdoša suņa auguma japāņiem - es ceru ka šis modelis ir bik progresējis ![]()
Tēma: Nepieciešams viedoklis
Kas jau kuram ir astronomisks. Jauna DSG kārba ir sevišķi lētāka par jaunu multitronika kārbu? :D
Tēma: Nepieciešams viedoklis
Tu šobrīd salīdzini mašīnas pēc pilnīgi tukšiem skaitļiem - pilnu masu un maksimālo jaudu. Kad tu nesen brauci ar to piekto nemotora golfu, tajā bija četri pasazieri un viņu bagāža? Bet mašīnu paātrina griezes moments, nevis jauda.
Tēma: Nepieciešams viedoklis
Tu kaut ko esi sajaucis - nav tur nekas kaitīgāks - vienkārši jaunās atgāzu normas ir pietiekami šauras ka benzīnniekiem, lai tajās ierakstītos, vajag tos filtrus.
Tēma: Speciāli usaexperc
Dižās pilsētas pašā centrā viena tāda pati ēka, tikai tur tas brezents jau ir izjucis...
Tas tā ir tiem, kas brēc ka mašīna ir ekstra. Tiem, kam mašīna ir vajadzība, nevis ekstra, ir arī neelastīgas vajadzības. Man, piemēram, ir dzelžaini 200 kilometri nedēļā + ekstras.
Kur tu šitādu statistiku izrauj? Pat ja tā būtu, tas izveidojas pēc tāda pat principa kā latvijas vidējās algas - trīs nopelna 250 eiras, ceturtais nopelna 2000 eiras, visi četri vidēji nopelna 687 eiras. Vidējā latvijas privātpersona, tb vairums no uz ceļa esošajām mašīnām, vairāk par 15k gadā noteikti nenobrauc - 15 štukas - tas izveidojas tad, ja tev ikdienā jābrauc 2x25 km uz darbu, un vēl šur tur. Tikmēr mums ir daudz pilsētnieku, kas stumdās īsus gabalus un tam ciparam pāri nekādīgi nevar tikt [pilna dižā pilsēta ar tādiem, un citur arī], daudz pensionāru, daudz cilvēku ar divām un vairāk mašīnām - kur varētu rasties lieli vidējie nobraukumi?
Tēma: Speciāli usaexperc
Par čehiem un slovākiem neko nezinu; kad kādus gadus atpakaļ padzīvoju un pastrādāju ačgārnajā salā, strādājot darbavietās kur bija diezgan daudz poļu, satiku VIENU krieviski runājošu poli - viņam tolaik [šīs dekādes sākumā] bija ap 40, teica ka krievu valodu esot iemācījies augstskolā.
Tēma: Speciāli usaexperc
Uzsvars uz vārdu "saņemot minimālo algu". Latvijā tās algas, kas pirms gada bija minimālās, arī tagad ir minimālās tikai tad, ja darbavieta ir valsts sektorā.
"pēcāk noteikumus par nopietniem sodiem ja indivīdi staigā pa šoseju apdraudot sevi un citus" Šitas bija kā jāsaprot - par kādiem indivīdiem tu runā - aļņu un stirnu indivīdiem? Latvijā uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt šosejas, kurām pa vidu ir žogi, kuru mērķis ir atturēt cilvēkus iet pāri - šaubos vai kādai tām ir oficiāli aizliegts iet pāri.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Kāpēc lai nebūtu iespējams? Viss ir iespējams, vienīgi ja rokas aug no nepareizā gala, tad jā, varētu būt gŗūti. Interneta lietotājs, kurš te nespēj ielikt bildi ir līdzvērtīgs autobraucējam kurš māk tikai spaidīt divus pedāļus un ar mokām tomātu ieštepselēt draivā.
Es zinu vienu cilvēku, kurš darbina savu pārdesmit gadus veco nissan ķīseli ar atrabotku. Kā šis stāstīja - litrs atrabotkas 18 centi, lai uzlabotu viskozitāti, šis bik pielej benzīnu, tā litra cena paceļas līdz 27 centiem - ja sanāk daudz braukāt, mēnesī tā var sanākt ietaupīt kādas 300 eiras - ja akurāt jābrauc uz pilsētu, ielej bākā degvielu.
Atkarīgs no konstrukcijas un šofera tehniskajām zināšanām. Lai noslāpētu uguni, jāatņem degviela vai gaiss - raznosā aizgājušu ķīseli var noslāpēt, aizbāžot ieplūdi.
Nu tāpēc arī saku, jo tas variants ir dzirdēts :D Lai stumdītos pa pilsētu, muļķīgi jo tas notiktu elektriski vai uz benzīna, bet korķiem ziemā, kad vajag siltumu, vai šosejām, būtu kā reiz... :D
Tevis nosauktais maršruts kā reiz ir priekš hibrīda neizdevīgs - jā, nu baigi forši ka prīmuss tajā spēj ierakstīties 4,8 litros - bet visdrīzāk kāds B3 A80 2.0E arī to spētu, bez komsosa tehnoloģijām motorā un bez elektropiedziņas :D Vēl vairāk, tā kā tas ir šosejas gabaliņš, to prīmusu naudas ekonomijā izpogā gan ķīselis, gan gāzes plīts - nu par gāzes plīti pat nav ko runāt, tur kā minimums tajos rubļos ierakstās sagāzēta C5 A6 2.8 kvatra - es domāju ka bik ir starpība pret prīmusu :D Bet nu protams, var jau arī to prīmusu sagāzēt, lai viņš tiešām paliktu ekonomisks... :D
Viņš to izrāva no kasiņa agrākajiem jūsmīgajiem postiem. Bet nu tam ir pamatojums - viņš notrāpīja kaut cik sakarīgā stāvoklī esošu eksemplāru, tas ir viens, un degvielas patēriņš - un patēriņš - ar to prīmusu pamatā tika čunčināts pa dižo pilsētu, un kasiņš dzīvo kaut kur uz Elles gatves, tur jau vien sanāk ekonomija tīri dēļ tā ka jāstumdās, ko prīmuss dara ar izslēgtu motoru... :D
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Intereses pēc pastāsti par aprīkojumu un to, kā tajā mašīnā sastāv ar interesantiem salona/aprīkojuma risinājumiem. Gribas zināt cik liels progress ir noticis pēc tā priekšteča, lokanās dacītes universāļa, ar kuru ir sanācis bik iepazīties.
Ideāli būtu ja tu varētu nofočēt un ielikt bildi ar priekšas lukturiem pienākošajiem vadiem, jo mani šausmīgi moka ziņkārība, vai joprojām dacīte ir paredzējusi vadītājiem tumsā ceļu meklēt ar balto spieķīti, jeb tomēr pa pēdējajiem 10 gadiem ir noticis kāds progress... ![]()
Par motopoweri neko nezinu, bmwpowerī arī paretam ar vienu aci palasot kādu atsevišķu tofiku, pietiekami daudz sviesta lasīts, kas nozīmē ka tur nekas netiek revidēts un ja ir kontrole, tad ļoti minimāla... :D
Tā bija līdzība, nevis salīdzinājums. Pēc manas loģikas jūs esat muļķi vai naivi cilvēki, kas cenšoties ieseksot centu - aiz "man apnika" lielākoties slēpājs "tūlīt būs kaut kas lielāks jādara" - vairāk apdala sevi, jo šī pieeja kaut ko iesekso vienīgi tad, ja pērk pa 200 eirām mašīnu ar svaigu skati, un pēc apskates beigām cikls sākas no jauna. Tikmēr tā kā man nav šīs tavas un daža laba problēma ka piepeši mašīna "apniks", tad to var taisīt priekš sevis, naudu rēķinot attiecībā pret savu maciņu un pret izmaksu adekvātumu, nevis mašīnas vērtību. Tā nu man ir golfs ar motoru un tam pieskaņotajām lietām [bremzes utt], četriem elektriskiem logiem, kruīza kontroli un ādas ķebļiem [pilnais aprīkojuma saraksts būtu baigi garš; mk2 varēja būt apbrīnojami pliks], jo visu laiku prātā nestāv doma "vai vai vai, ja es nopirkšu to vai sataisīšu to, tad es būšu iegrūdis mašīnā tās otru vērtību un nebūs centa mīlestības!". Attiecībā par brīvā laika pavadīšanu skrūvējot - pa lielam tāds ķeblī pirdēju mīts un iedomas. Labā stāvoklī esoša pagājušā gadsimta mašīna laiku un naudu prasa maz. Man personīgi līdz tam vēl ir jānonāk, tā nu pēdējos divarpus gados ceturkšņi, kad mašīnai netika darīts nekas, mijušies ar kādu nedēļu vai divām ilgiem periodiem, kad kāda puse brīvā laika pavadīta garāžā, kaut ko skrūvējot - šogad tā bik vairāk, jo dažu detaļu izbeigšanās izraisīja pakāpenisku bremžu un ritošās daļas uzlabošanu un pārvākšanu, vēl tik jāuzliek jauni amarti un lielais stabilizatora stienis ar saistītajām detaļām un par piekari dažus gadus principā varēs nedomāt.
Par apkopi brīdinātu IN1 vai IN2 pie iedarbināšanas odometrā - nu, B5.5 varbūt ir krutāks odometrs un tur kaut kāds smukāks uzrakstiņš iedegas, deviņdesmito gadu fofāgeniem un audī ir IN1, IN1 un OEL.
Tēma: 2.0 tdi 140hp 2008.
Nu vispār ir nevis kaut kas jāpārliek, bet jāpiespraužas ar kabeli un jāpārbauda.
Pirms māra te bija panīkums, nevis stulbums. Vēl agrāk šis bija vidējā autobraucēja forums, un nevis kā tagad - vidējā jaunas tačkas ķeblī pirdēja forums. Cik esmu nopratis, powerī tāds modelis - īpaši nekāda moderu un adminu darbība, un viss notiek pašplūsmā - lieliski darbojas. Protams, tur ir tā mazā nianse ka tas ir lielākais latvijas bmw forums, un līdz ar to kritiskā masa ir sasniegta, cilvēki tiek pievilkti, un ja tur kaut kādi brēcēji un raudātāji atsijājas, pie kājas. Šim forumam tāda lietotāju pievilkšanas momenta trūkst...
Tēma: Jumta bagāžnieks.
Nezinu kā tagad un citos depo, vismaz agrāk liepājas depo arī stāvēja čupiņa thule jumta stieņu.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6