Palaidniex rakstīja: Ko ta nebrauci ar sēdinātajām atsperēm un 16" diskiem? Nespētu vien beigt remontēt unikālā audī piekari?
Tev skauž, ka cilvēkam ir citādāks, oriģinālāks un krietni vien retāks auto? Lai tak brauc! Neviens tak neliek tev ar to auto braukt,ne to pirkt, ne par tavu naudu uzturēt.
Un kāda tev šķirba vai un kā tas to remontē un apkopj? Tā taču nav ne mana ne tava problēma.
Tici man, ir daži audi modeļi, kam tikai bremžu kluči maksā vairāk par tavu antikvariātu...
Skaust te nebūtu ko, pat ja es šādu nodarbi piekoptu - te var tikai izteikt cilvēkam līdzjūtību, ka tā vietā, lai paņemtu kādu C4, paņēmis tāda paša vecuma itāli.
Bet ja tevi ļoti interesē kāpēc manam audī ir šitentās atsperes - varu iedot iepriekšējā īpašnieka numuru, varbūt piecu gadu laikā nav nomainījis, varēsi viņam paprasīt tā, kas ar to mašīnu brauca, numuru, lai viņš izstāsta
Īpašnieks kaut ko minēja ka 1997. gadā 16" mizas nekuja neesot varēts dabūt. Man pašam ne sēdinājums, ne 16" ripuļi nakuj nav vajadzīgi - mašīnai ir jābūt adekvāti augstai, lai var izbraukt, un riepām ir jābūt kaut cik augstām lai zobi negrabētu, un to izmēram jābūt mazākajam, kurš pas uz priekšas bremzēm.
P.N. Man ir pie dziļas pakaļas ka kaut kādam audī modelim, kuru latvijā ir tik, cik manā ciemā kvatru, varētu bremžu kluči trīsciparu skaitli maksāt - man toties nepatīk pats fakts, ka bez tā kluču komplektiņa, ko es sev pāris nedēļas atpakaļ nopirku, liepājā uz sitiena tādi komplektiņi varēja būt vēl viens vai divi... Nerunājot par to, ka šādas tādas detaļas man nu jau nākas kā tofika autoram pasūtīt - vienīgi jureckis un ko atved dažu dienu, nevis dažu nedēļu laikā.
Rxx rakstīja:
Tas tavs Audi nav nekāda retā mašīna, jo tādi burbuļi Latvijā ir navalom, katrā miestā vismaz daži desmiti. Tas, ja tavējais ir Q un 90, uz to visiem ir vairāk vai mazāk pajāt - tas vienalga paliek klasisks lauku burbulis.
No tavas mutes dieva ausī, ceru ka pēc ārienes sakārtošanas līdz galam joprojām neviens diži uzmanību nepievērsīs. Pagaidām, kamēr uz pakaļas ir uzrakstīts "Audi" "1.8" "S", var tiešām reizēm novērot ka dažs labs no tiem retajiem vadītājiem, kas uz ceļa nodarbojas ar braukšanu, gaida no manis tipiska 1.8 bezpiedziņas braucēja gājienus - un parauj stieni ka es paātrinos, izdaru apdzīšanas manevrus un reizēm arī pārkāpju atļauto ātrumu tā vietā lai vilktos aiz fūrēm vai kaut kur sēņotu 