Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Lancia Kappa

GB12 rakstīja:

Shiirs rakstīja: Par vertibas kritumu to es pats neizdomaju, vari papist praatu klarksona kungam.

Nu, ne jau auto kvalitāte nosaka vērtības kritumu, bet vairāk pircēju aizspriedumi. Piemērs - vēl kādus 10-15 gadus atpakaļ 10 gadīgi autiņi ar automātiiem maksāja lētāk, kā tādi paši ar mehānikām. Bet jauni ta' dārgāki. Otrs piemērs - kaut vai tas pats Hyundai... Gandrīz visi plus mīnus autoritatīvie auto kvalitātes ziņojumi jau kuro gadu raksta, ka Hyundai kvalitātes ziņā ir uzticamāks par... nu, kaut vai to pašu VW vai Audi. Bet vērtība korejietim tomēr krītas ātrāk.

Vēl kādus gadus 10 atpakaļ? Vai tomēr joprojām? Es kaut kā pāris trīs interneta vietās no potenciālajiem 10 gadus vecu audī pircējiem jūtu ka ideālais 10 gadus vecais audī ir aprīkots ar 1.9 zobu sāpēm un mešalku, un vēlams vēl kardānu. Brālēna 15 gadus vecajam C5 2.5 TDI tomātavantam ejošā tirgus vērtība ir nokritusies tik zema ka tā mašīna pārdota netiks - nakuj labu mašīnu pa cenu, kas ekvivalenta pusotrai štukai, pārdot

Tēma: radiators

Plastmasas, precīzāk sakot, polietilēns. Pašam savulaik šitāda herņa sanāca - sākumā līmēju pipuku klāt ar epoksīdu, ielejot tajā vietā tādu klucīti, kurš reizi nedēļā krita nost, tad beigās kolēģis tajā caurumā iegrieza vītni, uzgrieza uz trubiņas vītni, ieskrūvēja caurumā un aplīmēja apkārt ar "šķidro metālu", tad turējās, bet arī tikai dēļ vītnes, tas šķidrais metāls, kā jau epoksīds, neko tur neturēja un motoram uzsilstot varēja redzēt mazus garainīšus ceļamies.

Nopirkt jaunu radiatoru un viss. Thermotec, hvz kas tas tāds ir, ķīnietis vai polis sākas no kādiem 30 ls, kamēr šrotos prasa 15-20 par sūdiem hvz kādā stāvoklī. Protams, vēlams nopirkt kaut ko labāku.

Tēma: Lancia Kappa

Palaidniex rakstīja: Ko ta nebrauci ar sēdinātajām atsperēm un 16" diskiem? Nespētu vien beigt remontēt unikālā audī piekari?

Tev skauž, ka cilvēkam ir citādāks, oriģinālāks un krietni vien retāks auto? Lai tak brauc! Neviens tak neliek tev ar to auto braukt,ne to pirkt, ne par tavu naudu uzturēt.

Un kāda tev šķirba vai un kā tas to remontē un apkopj? Tā taču nav ne mana ne tava problēma.

Tici man, ir daži audi modeļi, kam tikai bremžu kluči maksā vairāk par tavu antikvariātu...

Skaust te nebūtu ko, pat ja es šādu nodarbi piekoptu - te var tikai izteikt cilvēkam līdzjūtību, ka tā vietā, lai paņemtu kādu C4, paņēmis tāda paša vecuma itāli.

Bet ja tevi ļoti interesē kāpēc manam audī ir šitentās atsperes - varu iedot iepriekšējā īpašnieka numuru, varbūt piecu gadu laikā nav nomainījis, varēsi viņam paprasīt tā, kas ar to mašīnu brauca, numuru, lai viņš izstāsta Īpašnieks kaut ko minēja ka 1997. gadā 16" mizas nekuja neesot varēts dabūt. Man pašam ne sēdinājums, ne 16" ripuļi nakuj nav vajadzīgi - mašīnai ir jābūt adekvāti augstai, lai var izbraukt, un riepām ir jābūt kaut cik augstām lai zobi negrabētu, un to izmēram jābūt mazākajam, kurš pas uz priekšas bremzēm.

P.N. Man ir pie dziļas pakaļas ka kaut kādam audī modelim, kuru latvijā ir tik, cik manā ciemā kvatru, varētu bremžu kluči trīsciparu skaitli maksāt - man toties nepatīk pats fakts, ka bez tā kluču komplektiņa, ko es sev pāris nedēļas atpakaļ nopirku, liepājā uz sitiena tādi komplektiņi varēja būt vēl viens vai divi... Nerunājot par to, ka šādas tādas detaļas man nu jau nākas kā tofika autoram pasūtīt - vienīgi jureckis un ko atved dažu dienu, nevis dažu nedēļu laikā.

Rxx rakstīja:

Tas tavs Audi nav nekāda retā mašīna, jo tādi burbuļi Latvijā ir navalom, katrā miestā vismaz daži desmiti. Tas, ja tavējais ir Q un 90, uz to visiem ir vairāk vai mazāk pajāt - tas vienalga paliek klasisks lauku burbulis.

No tavas mutes dieva ausī, ceru ka pēc ārienes sakārtošanas līdz galam joprojām neviens diži uzmanību nepievērsīs. Pagaidām, kamēr uz pakaļas ir uzrakstīts "Audi" "1.8" "S", var tiešām reizēm novērot ka dažs labs no tiem retajiem vadītājiem, kas uz ceļa nodarbojas ar braukšanu, gaida no manis tipiska 1.8 bezpiedziņas braucēja gājienus - un parauj stieni ka es paātrinos, izdaru apdzīšanas manevrus un reizēm arī pārkāpju atļauto ātrumu tā vietā lai vilktos aiz fūrēm vai kaut kur sēņotu

Tēma: 5 pak. automāts

Vispār jau eļļai ir izsūcēji, domāti pamatā lai no motora caur mērstieņa caurumu izsūktu ja kaut kāda iemesla dēļ nevar kartera skrūvi atskrūvēt...

Tēma: nissan radiotors

Kopš kura laika nissens skaitās kaut kas sūdīgs?

Tēma: Lancia Kappa

Saki, pilna rīga ar kvatrām?

bobcat rakstīja:

Nortel rakstīja:

msh rakstīja: A kam vispār jānotiek lai vajadzētu mainīt atsperes?

Jāved daudz kartupeļu.

Pietiek tikai braukt pa Latvijas ceļiem bez kartupeļiem

Šitādus tekstus izlasot, palika tīri interesanti cik tad vecas ir uz mana audī esošās atsperes - zinu ka viņas tur ir apmēram 15 gadus, jo mašīna 1997. no vācijas atnāca ar sēdinājumu un 16" ripuļiem, divām latvijai, jo sevišķi tolaik, nepiemērotām lietām, no kurām tā tika atbrīvota, jautājums tik vai uzlika jaunas, vai lietotas. Jebkurā gadījumā, spriežot pēc virsbūves stāvokļa, tās atsperes ir sekmīgi pārcietušas ne tikai latvijas ceļus, bet arī kādas trases tramplīnus. Nav arī dzirdēts ka citi pazīstami cilvēki būtu saviem VAGmobīļiem pirkuši atsperes, izņemot variantu ar šrota atsperēm ja esošās ir par augstu vai zemu.

Tēma: Lancia Kappa

A kam vispār jānotiek lai vajadzētu mainīt atsperes?

Tēma: Lancia Kappa

Itāļu mersis ir ar lupatas ķebļiem?!

Tēma: Lancia Kappa

P.N. Tu laikam esi palaidis garām ka priekš tiem, kam svarīga ir litru ekonomija, audī arī ražoja un ražo eksemplārus ar kuļmašīnām - feniņdrātes stāsta ka litru patēriņš ir ne sliktāks par tevis nosaukto...

Tēma: Lancia Kappa

Nu tātad, kuros veikalos tu šīs detaļas pirki?

Tēma: Lancia Kappa

Davai, Roland, ja tu tiešām esi reāls cilvēks un reāls liepājnieks, jautājums tev - kad vajadzēs tam fantastiskajam itāļu mersim detaļas, kur tu tās dabūsi? Šrotos = 0 Es domāju ka liepājas šrotos jau pat fiatiem būtu problemātiski kaut ko atrast. Jaunas detaļas varu uz kaut ko saderēt ka būs TIKAI uz pasūtījumu.

P.N. Man, braucot ar garlaicīgo audī, ir pilnas tiesības teikt ka es braucu ar retu mašīnu, kāda nav katram trešajam - cik liepājas ielās vēl ir sastopami B3 A90q? Es jau kādu gadu nevienu B3 kvatrõ sedanu neesmu redzējis. Zato kā izplatītai markai šrotos var atrast pat retākas detaļas - vienīgā problēma ka autoveikalos es sāku saskarties ar ekskluzīvu modeļu īpatnībām, tb nepieciešamību krutāku modeļu rezerves daļas pasūtīt

Tēma: 5 pak. automāts

Crankshaft rakstīja:

Nekad AT neesmu sastapies ar šādu efektu - iedarbini auto,un, kamēr skrāpē stiklus, viss ir jau darba temperatūrā, un nekas vairs nav stīvs ... Ja kas, ar tām

piedevām gan jāuzpasējas!

Es nekad neesmu redzējis mašīnu, kurai pa divām minūtēm -10 grādu salā jau ir darba temperatūra bez webasto palīdzības Bet manā gadījumā ir runa par audī 016 quattro kārbu ar kodu AKU, mašīnu lietojot sēdies - brauc režīmā, tfu, piešķiļot, patērējot kādu minūti vai max divas lai izkasītu dažas šaujamlūkas un braucot.

Tēma: atsaldeņi ar cāļu smadzenēm

Tad tev kaut kas uz tā bembja ir uzrakstīts, ar neredzamo tinti vai redzamo. Man kaut kā ar muteres mk3 1.6 mono golfmašīnu braucot liekas ka opelisti ir pretīgi sēņotāji kopā ar vēl lielu daļu satiksmes dalībnieku. Būmerus nemana, vai nu aizlidojuši, vai nebrauc

Tēma: Jaunas KIA par sviestmaizi

Pilsētas ceļotājs

Tēma: 5 pak. automāts

Tāpatās daļējā eļļas maiņā tikai mazāko daļu nomaina.

Kanibaals rakstīja:

No turienes arī mana teorija, ka labāk neaiztikt to kas strādā.

Un ko tad, ja sūdīgi strādā? Man, piemēram, nekas nebūtu pretī ja ziemā pie -15 grādiem piešķiļot nebūtu ar jūtamu spēku jārausta stīvs kloķis... Gan jau kaut kad nāksies noriskēt, tik pie viena piešaujot klāt kādu kosmisko piedevu.

Tēma: 5 pak. automāts

Tātad, cik noprotu, stāsts bija sekojošais - bija mašīna, viss bija labi, paņēma, izlēja veco eļļu ārā, ielēja jaunu sintētiku, sāka gaudot. Nomainīja kārbu, nomainīja eļļu un atkal sāka gaudot Esošajai kārbai laikam eļļu nemainīja un nekas negaudo.

Tēma: 5 pak. automāts

Kaut vai savā garāžā, ja saproti ko dari.

Jautājums kloķvārpstai - pazīstams cilvēks savam audī 90 nomainīja kādas divas vai trīs kārbas [neatceros skaitu ], jo pēc eļļas maiņas - ielejot specifikācijai atbilstošu 75w90 eļļu, zinot to cilvēku, pieņemu ka lēja nevis bezfirmas pussintētiku bet kāda pieklājīga ražotāja sintētiku - sāka gaudot gultņi. Esošo kārbu laikam uzlika un eļļu nemainīja Iemesls šitādam jokam?

Tēma: Iesakiet Auto - džipu vai minivenu 2k Ls

Tur drīzāk vajag ko šitādu www.ss.lv/... - gan var kravu vest, gan dabū tupēt kā vista uz laktas, gan arī var viskautkur izbraukt - un es diži nešaubos ka konstrukcija arī ir nopietnāka par kaut kādiem parketnieciņiem.

Tēma: VW Passat B6 dzīvē

Jā, gābešņik, smiltis birdinošais večukiņ, skrienu augties.

P.N. Passāc ar četru katlu ķīseli - kāzu auto? Bomāriem? Parasti jau tomēr izvēlas kaut ko līdzīgu limuzīnam...

Tēma: Degvielas patēriņš - braukšanas ieradumi

Precīzi.

GB12 rakstīja:

"gābešņiks" ziemā ir "neizkašājies" tikai 1 reizi - uz laiku ceļa, izvairoties no pretimbraucoša urļika, kas ar nojātu A80 izpildījās līdzīgi kā tu tajā video ar norauto paneli...

bet kopumā tu tagad runā pavisam par ko citu, nevis, ko es biju domājis. tāpēc, ja nespēj izsekot, varbūt nejaucies?

Tu biji domājis to, ka visi ziemā izpildās kā tu - pedālis grīdā, riepas kašājas, paiet brītiņš, "o, jā, izdevās izkašāties", un līdz ar to patēriņš gaisā, jo, lūk, ziemā esot jākašājas Svaigās fabijas braucēja [gadījums, kas man vislabāk palicis atmiņā] arī uzkašājās uz ceļa pa slīpumu - kad man jau bija apnicis to skatīties un es ar mazu gāzīti jau biju mierīgi pagājis garām.

Tēma: VW Passat B6 dzīvē

Kura no tipiskajām slimībām tevi piemeklēs nākamā?

Tēma: Degvielas patēriņš - braukšanas ieradumi

GB12 rakstīja:

Es atkal vairāk biju domājis, ka iespējams šams piesauc manu brauktprasmi un manu auto... bet, nu, varbūt nortel arī brauc ar pasātu, nezinu...

Bingo! Kā var runāt par nepieciešamu ziemā gāzēt ar bezpiedziņu... Kā reiz tajā laikā, kad mans ikdienas braucamais bija ar bezpiedziņu, tb kad man bija 20-21 gads, ne reizi vien ziemā nācās iet garām šitādiem gābešņikiem, kas sēžot pajaunās mizās, naivi cerēja ka ar gāzēšanu kaut kur izkašāsies...

Tēma: Degvielas patēriņš - braukšanas ieradumi

1. Tā ir nevis borta kompja, bet motora vadības problēma - kompis sarēķina to, kādu patēriņa signālu viņam motora vadības bloks padod, pārējo izdomā pats.

3. Ja ir tik lielas problēmas ar braukšanas māku, tad kā minimums to passātu vajadzēja ņemt ar 4motion, gāzēt vispār vajag pareizo piedziņu, kamēr bezpiedziņai jācenšas noķert to mazo gāzīti, kad riteņiem vēl ir saķere... , tb jāgāzē mazāk nekā vasarā. Pārējais it kā būtu pareizi.

Tēma: Volvo S80 iegāde

DekstersFF rakstīja:

Tev ir bijis kāds Audi ??

Laukā viens stāv.

recluse rakstīja:

Ja cinkots auto rūsē, tas ne pa ko labu neliecina. Ne visi pērk auto metināšanai, špaktelēšanai un krāsošanai.

P.S. Zobus arī var izsist un pēcāk salikt citus, bet nu tā jau individuāla izvēle.

Ja cinkots auto rūsē, tas nozīmē ka cinks ir beidzies.

Reku visādas cenas tu nosauci - lētāk būs pārkrāsot mašīnu nekā kādu pusduci jauko volvo detaļu mainīt...

Tēma: Volvo S80 iegāde

DekstersFF rakstīja:

Audi arī ir silts, bet nav skandināvu.

Lai audī būtu silts, tam jābūt aprīkotam ar labu salona apsildes radiatoru...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti