Pirmais rakstīja: rekur ir komiska situācija
www.apollo.lv/...
Morāle - māju ir jākurina ar malku, nevis gāzi ![]()
Pirmais rakstīja: rekur ir komiska situācija
www.apollo.lv/...
Morāle - māju ir jākurina ar malku, nevis gāzi ![]()
Ja atskaita pareizo piedziņu, nekā īpaša tur nav - parasta bezvērtīga šķībaču naglu kaste.
Es domāju 10-15 gadus vecu audī alumīnija sviras, kur viena svira - alumīnija gabals ar buksi vienā galā un stāvābolu otrā galā maksā 30-40 lašus normālas firmas izpildījumā. Da pļin, par kādām mistiskām miskastēm tu visu laiku runā, kur viens gumijas gabals maksā virs 50 lašiem? ![]()
Oriģināla subāra bukse maksā 100+ ls gab?
Davai, dod piemēru kvalitatīvākiem poliuretāna izstrādājumiem par powerfleksi - par manis iemestā piemēra buksēm ir lasīts variants kur sūdīgās plaukta bukšu konstrukcijas dēļ tur iekļūst smiltis un veicina bukšu nolietošanos, kā rezultātā bukse izbeidzas viena - divu gadu laikā.
ValdisM rakstīja:
Tu vismaz tehnisko apskati savam lūznim izgāji ??....
poliuretāna bukses viņam ;D
Tu jau zini kurš no mums abiem ar lūzni brauc...
Jā, izgāju ar pirmo pirms kāda pusgada. Drīz būs jāsāk ķerties klāt piekarei, par cik aprīkojumā vairs diži daudz nekā netrūkst - vispārējos vilcienos - klima, elektriski recaro ķebļi, salona saulessargi ar lampelēm, slēdzeņu apsilde un vēl pāris ķiņķēziņi - kamēr piekare ir pliks standarts, ko esmu aizticis tik, cik samainīt dažas bukses un pāris amartu atbalstus.
aansis rakstīja:
Kaut kur nepareizi skaties... Poliuretāna bukses ir pilnīgi citā cenu kategorijā. Nav brīnums, ka tādas, ko var dabūt par tevis nosaukto cenu, ātri izbeidzas. Par poliuretānu atstāj domāt tiem, kam viena oriģinālā maksā vairāk par 50Ls.
Tu esi kaut ko sajaucis - poliuretāns ir domāts tiem, kas grib padarīt piekari stingrāku, nevis rolsroisu, bentliju un kadiljaku īpašniekiem, kuri nevar atļauties saremontēt savu tačku...
Davai, dod piemēru ar dārgāku un kvalitatīvāku analogu šitentajam www.adparts.lv/...
Un vēl iedod piemēru ar kādu mašīnu, kurai piekarē ir vismaz dažas bukses, kuras maksā 50+ lašus - sviras, kuras domātas mainīt sborā, neskaitās.
Es agrāk gribēju savam audī salikt powerflekšus, bet tagad nezinu - dzirdēti gadījumi kad diezgan ātri tās bukses izbeidzas [lai arī mūža garantija] utt, un četras bukses 50 laši...
ValdisM rakstīja:
1160 Ls manuprāt ir neadekvāti augsta cena par plaša patēriņa masveida auto modeli, kuru sāka ražot ~ 1985.g , tātad par auto, kas tika projektēts un konstruēts pirms 30 ( !!!) gadiem.
"Plus " tam visam nāk klāt balta krāsa, "traktorisks" dīzeļdzinējs, arhaisks un neergonomisks pēc mūsdienu izpratnes salons, kā arī nenromāla rūsēšanas problēma (par W124 vairāk rūsē šķiet ka tikai pirmo paaudžu Opel Omegas un Ford Sierra / Scorpio)
Ja tā padomā, kla 1160Ls var nopirkt vidējā klases auto, kas ražots ~ 2000-2002.gadā un bieži vien ir arī 90-to gadu beigu vai 2000.gadu sākuma modelis. Tātad ~3 auto paaudzes modernāku auto.
Tu brauc ar projektu vai mašīnu? Varēji labāk pateikt cik astoņdesmito gadu otrās puses 626 mazdas par to ciparu sanāk...
Tēma: Vai auto ziemā jāsilda?
DekstersFF rakstīja:
Nu, šorīt bija uzsilis tā, ka viss priekšlogs un sānu logi bija atkusuši un salonā bija jūtami silts.
Ja tavam šrotam vajag pusstu ndu lai uzsiltu 10 grādu salā, tad tur ir ārprātīgākie kapi visam. Par ko nebrīnos.
Ārprātīgākie kapi būtu ja desmit grādu salā uzsiltu 10-15 minūtēs kā te dažam labam - tev tā kā vajadzētu saprast ka motora silšanas spēja brīvgaitā ir tieši proporcionāla degvielas patēriņam... ![]()
Tēma: Vai auto ziemā jāsilda?
JankaV rakstīja:
msh rakstīja: P.N. Es gribētu zināt cik daudz tas dekstera dīzelis pa tām 15 min sasilst - mana audī benzīna kapsētai brīvgaitā desmit grādu salā vajag pusstundu lai uzsiltu līdz darba temperatūrai, kamēr VAG 1.9 TDI tur laikam varētu klabēt līdz bāka būtu sausa, bez rezultāta...
cik tew 1.9tdi ir bijuši gudrieniek?
0 - bet stiliņš ir pilns ar traktoristiem, kuri vaimanā ka dīzelis nesilst tāpat kā benzīns.
Tēma: Vai auto ziemā jāsilda?
nomiks rakstīja:
Pēc 10-15 min vēl vietām nav atkusis logs???
Viņam droši vien arī ir dīzelis...
Tēma: Vai auto ziemā jāsilda?
P.N. Es gribētu zināt cik daudz tas dekstera dīzelis pa tām 15 min sasilst - mana audī benzīna kapsētai brīvgaitā desmit grādu salā vajag pusstundu lai uzsiltu līdz darba temperatūrai, kamēr VAG 1.9 TDI tur laikam varētu klabēt līdz bāka būtu sausa, bez rezultāta... ![]()
Tēma: Vai auto ziemā jāsilda?
Ar ko tu brauc - otro golfu - ka nevari ielikt sigu ar remote start funkciju? ![]()
Nortel rakstīja: Ja runājam par uzticamību, tad drīzāk atkrīt vācieši, nevis franči.
Latvijā beidzot ir labi ceļi parādījušies lai tās franču tarataikas te varētu izturēt ilgāk par 10 gadiem? ![]()
DekstersFF rakstīja:
Tu vispirms nopērc kādu auto par savu naudu un tad dziedi
Kur es taupu uz komforta rēķina??
Hoķ tas gadījums kad tu tēlojot makreju aptini audī ap koku un pēc tam saliki A80 lukturus, noteikti lai ieseksotu dažus desmitus latu - es nesen savējam beidzot ieliku pilnos, starpība ir graujoša, tie lukturi ir vērti katru latu virs dalīto sūdu cenas. Pie tā, ka tev vajadzēja ļoti ilgi nodzīvot lai nostātos pie viena opeļa, noteikti no iepriekšējā pusmiljona mizu, ko tu pirki un pārdevi, uz pusi bija kāda līdzīga seksonomija izveikta.
Tēma: Benzīna cena Ls 0.703
Šoreiz jāpiekrīt deksim.
P.N. Vienam pazīstamam gatera īpašniekam neizmantotā ēkas daļā stāv sakrāmēti visādi materiāli - stāvot gadu un vairāk izžūst ļoti labi, tas nekas ka apkure tur nav ![]()
DekstersFF rakstīja: Bet ja tu būtu nopircis VW Golf II 1,6 dīzeli par 500 latiem toreiz, iedomājies, cik tad būtu ietaupījis !!
Morāle? Iebāz pakaļā to stāstu par ietaupīšanu. Ne sūda tu neesi ietaupījis. Taupītājs herovs. Ar taupīšanu nekur tālu netiksi, kā redzams.
Huļi to saka "savas naudas pavēlnieks" kas taupa pat uz sava komforta rēķina? ![]()
Tēma: Benzīna cena Ls 0.703
P.N. Nīcas kingā 98. maksā 98 saņus, 95. maksā 95 un ķīselis 96. Liepājā vidēji tie cipari ir par diviem saņiem lētāki, bet es labāk ielejos kingā to 98., jo pārbaudīta vērtība.
Tēma: No bypass uz Blow off
A huļi tas ir vajadzīgs? Sābs tiešām ir tik briesmīgi garlaicīga mašīna lai ka vajag to mēslu lai brauciena vienmuļību vismaz pārtrauktu bezjēdzīgi "pšš pšš" no motortelpas?
Risinājums abiem taviem tehniskajiem risinājumiem ir programmējams vadības bloks, jo tos var gan ieprogrammēt nejukt prātā pirmajā gadījumā, gan rēķināt gaisa masu pēc MAF un MAP, jo otrajā gadījumā ar vienu pašu MAF ir par īsu. Diemžēl šajā gadījumā būs vēl viens iemesls lai mašīnu sauktu par opel 9-5, jo motora vadība tad arī būs kā pie cilvēkiem, bez sarkanā bloka... ![]()
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Tajā laikā vidusmēra cilvēks rij nevis guļ, ar to arī tie izkrāmētāji noteikti rēķinājās
![]()
Tēma: Benzīna cena Ls 0.703
Fan, tu iespējams neesi pamanījis ka visos normālos tankos pārdod vismaz divu oktānskaitļu benzīnus, tāpēc minot benzīna cenu, ir arī jānosauc oktānskaitlis...
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
5