Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 180 grādi

Nu tā, lielākā daļa A80 gods godam aiztransportēti uz tolmetu. Pāri palika vienīgi salona grīda, jumts, haube un grabažnieka vāks - tiem vietas busā nepietika Nekas, tos aizvedīs kaut kur citur.

Liepājā bija jauks laiciņš, atbraucot mājās kuj, savelkas mākoņi

Tēma: NSNF 180 grādi

Deksteram žetons par erotisko dārza rūķi

Tēma: Mitsubishi Pajero braukšanas režīmi

Gachs rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Saki ? Es,kad nopirku pirmo džipu-Nissan Terrano II , iebraucu pļavā ,slapjā, rudenī...un izmēģināju visus saslēgumus,pārnesumus un tā džipa spējas. Vislabākā skola.

nevaru tavu postu izlasīt, man nets nestrāda un iauto.lv ar neiet.

Tēma: Mitsubishi Pajero braukšanas režīmi

Sretsked rakstīja: Rodas jautājums, ko jēdz cilvēks, kurš neprot saslēgt kloķus džipam. Durvju atvēršanas manuāli nevajag ?

+1

Tēma: NSNF 180 grādi

Fartuks rakstīja:

Viņi pamatā tās skaidas apēd ar krējumu...

Da es jebū, kur viņi viņas liek?

Tēma: NSNF 180 grādi

Fartuks rakstīja:

MB dubļus nebaidās...

Vai tad es saku ka baidās? Protams ka nebaidās, pat mīl! Mīl tik ļoti ka paliek kopā ar dubļiem un tālāk nekust.

Tēma: NSNF 180 grādi

SuperZigis rakstīja: Piedod, Audī netiek apskatīts vispār. Turklāt man vajag Skudras Tirsu. Kur var iebāzt Madonas mežu bomi, ar ko visādu rupekļus zvetēt

Tu gribēji teikt "tavs audī" Tev vajag vismaz 23 gadus vecu ciguārkvatrõavantu, ar tādu piedevām varēs visur izbraukt, nevis kā ar mersi - tikai pa līdzeniem un sausiem ceļiem

Tēma: Riteņu balansēšana

Seene rakstīja:

Es riteņu atslēgu esmu paņemis rokā. Bet vai tu fizikas grāmatu esi? Tepat jau pirms brīža pieminēju, kā vēlamo rotācijas kustību VAR iedot arī ar atslēgu, ne tikai pistoli.

Tu garantē ka tu ar savu roku piedod tikai rotācijas kustību?

P.N. Jā, pareizi, atskrūvēšanas spēks ir lielāks - pievelku uzkāpjot uz atslēgas, atskrūvēju palecoties

Tēma: Riteņu balansēšana

Seene rakstīja:

Trubai ir vistiešākais sakars ar laušanu - atskrūvēšanas virziens ir ROTĀCIJA, bet trubai tiek pielikts TAISNVIRZIENA spēks. Un skrūve ir tā, kas šajā gadījumā viec šī spēka pārnešanu. Vienā pusē pielikts spēks papildus vēl rada lieku berzi, kas paņem ļoti lielu daļu no tā. To māca pamatskolas fizikā...

Nu tad aizver to pamatskolas grāmatu, kur viss pārsvarā izklāstīts ideālajos apstākļos un paņem rokā riteņu atslēgu Tev vēlamo ideālo rotācijas kustību diemžēl var iedot tikai ar pistoli. Ko nu - ja riepa būs caura, ejakulēsies uz servisu?

P.N. Līdz šim gadījies redzēt vienu nolauztu riteņu skrūvi - muteres golfmašīnai servisā pēc riepu maiņas pieskrūvējot nolūza skrūve , atlikumu izskrūvēja tāpat.

Tēma: Riteņu balansēšana

brmbrmm rakstīja:

2. Te 100 Ls ar visām riepām, bet diski jāpārlako: www.ss.lv/...

Jākrāso nevis jālako

Tēma: Riteņu balansēšana

Seene rakstīja:

Atslābsti, es arī neesmu nevienu skrūvi nolauzis. Bet to, kā gudrīši "pagarina" atslēgu ar trubu vienā pusē un to izdara gan esmu pieredzējis. Un ļoti labi zinu, ka ieteikumu pielikt krustiskajai atslēgai pagarinājumu abās pusēs un atskrūvēt pa diviem, lai skrūvi nelauztu bet grieztu, būtu uztvēruši kā lielāko aizvainojumu savai mākai.

Pasaki labāk kas jādara lai to trubu vajadzētu - jāskrūvē skrūves ar safistu vītni? Jāizjāj vispirms vītne stupicā?

Kāds sakars vienai trubai ar laušanu? Man liekas ka to trubu kustina atskrūvēšanas virzienā nevis kaut kādā šķērsvirzienā Krusts ir diezgan tizls veidojums, tādai nelielai atslēgai, kādas VAG vismaz pirms desmit gadiem un vēl senāk deva līdzi mašīnām nav absolūti nekādas vainas - atskrūvēt var un vietu arī maz aizņem.

Tēma: Riteņu balansēšana

Seene rakstīja:

Un nolauzīsi skrūvi... Lai būtu ar ko pačakarēties nākamo dienu. Tas tā pie apsveramajiem plusiem visu darīt pašam.

Trīs gadu laikā neesmu nolauzis nevienu skrūvi. Ja sābam bez speciālista klātbūtnes lūzt nost skrūves, laiks domāt par markas vai vismaz mašīnas maiņu

Tēma: Riteņu balansēšana

Sretsked rakstīja:

Ne,nesapratu gan.

Žēl. Tu laikam biji tas kam piederēja tas stāsts par drošekļu izbliešanu vācijas viesnīcā.

Tēma: Riteņu balansēšana

Sretsked rakstīja:

Nez kāpēc gan tomēr viņi dzīvo labāk, atpūšas un ir daudz smaidīgāki, nekā tie, kuri visu prot un var paši... bet beigās apliek pakaļkājas

Nu labi, tad novēlu tev labu atpūtu gaidot avārijas dienestu Domāju ka pats saproti par kuru tavu stāstu patlaban domāju

Tēma: Riteņu balansēšana

Seene rakstīja:

Nu redz - pats nosauci apakšējo cenu - 150Ls. Un tas ir bez garantijas ka nebūs defektu. Ar to pietiek riepu montāžai 5 gadiem - lai ar vienu auto nobrauktu vēl ilgāk, ir jābūt īpašai mīlestībai pret to. Man tādas nav.

Par pieskrūvešanu un atskrūvēšanu ar savu svaru gan esi kļūdījies. Pēc pusgada skrūve, kaut labi ieeļļota, atskrūvējama būs ar lielāku spēku, nekā tā tika pieskrūvēta. Lielākā atšķirība pneimatiskajai atslēgai ir iespēja skrūvēt nevis ar lielu vienmērīgu spēku, bet īsiem asiem triecieniem. Un tā kā laikam vienmēr esi skrūvējis riteņus pats, varu pateikt, ka skrūves arī servisā vienmēr tiek pievilktas līdz galam ar parasto, nevis pneimatisko atslēgu, lai varētu kontrolēt pievilkšanas spēku.

Ja tu tā to ņem, tad apakšējais ceņņiks droši var būt sotaks un vēl zemāk

Nu labi, vajadzēs nedaudz lielāku spēku - palekšos mazliet augstāk

Tā kā tu laikam nekad neesi lietojis pistoli, painformēšu ka tā spēka kontrole notiek ieslēdzot attiecīgu pievilkšanas spēku Tajā servisā, kurā vienu laiku bik pastrādāju, neviens ar atslēgām nespēlējās. Protams, ja baigi gribas kaut ko kontrolēt, tad neviens neliedz lietot dinamometrisko atslēgu - vadoties pēc autodatas parastos tirkšķus vispār varētu izmantot vienīgi atskrūvēšanai un visas skrūves jāvelk ar dinamometrisko

Tēma: Pirkt Renault Megane

VWBraucejs rakstīja:

Kas tur dīvains?

Es jau skatos auto, kurš būtu labs un lēts eksplotācijā, tāpēc tiek izskatīti visādi varianti.

Laba un lēta ekspluatācijā ir jebkura kopta automašīna. Bet tev jābūt gatavam uz to ka tā tāda var nebūt

P.N. Kāpēc tev ir tāds nicks?

Tēma: Pirkt Renault Megane

ValdisM rakstīja:

nu nepirks autors A80, nepirks, samierinies

ir arī daudzas citas mašīnas uz pasaules un ne būt ne sliktākas par A80, bet daudzi jau to nemaz nezina

Jā, tofika autors domāja par mk3 golfmašīnas pirkšanu

Tēma: Riteņu balansēšana

Seene rakstīja:

Kur pārdod nenojātus lietotus? Un ne jebkurus - man tomēr vizuālais izskats ir svarīgāks par pāris latu ietaupījumu.

Un laikam jau nekad nēesi redzējis salauztas/saliektas riteņatslēgas. Un vēl jo mazāk procesu, kā tas notiek, ja reiz vari pajautāt par pārsteigumiem.

Ņem un meklē. Priekš kam ir ss.lv un tamlīdzīgas vietas? Vēl ir arī cilvēki kas no ārzemēm ved ļitakus - man liekas ka labus bēū audī ļitakus varēja pa 150-200 ls dabūt

Salauztas un saliektas riteņatslēgas neesmu redzējis. Laikam vēl viens iemesls skrūvēt pašam - ja es ar savu svaru pieskrūvēju, tātad pēc tam ar savu svaru man būs arī jāvar atskrūvēt Kaut gan pēc idejas pat ar pistoli uz stiprāko nevar tik stipri piešaut lai pēc tam nevarētu ar rokām atskrūvēt

Tēma: Riteņu balansēšana

Seene rakstīja:

Pagājušais gadsimts ir beidzies pirms nu jau gandrīz 9 gadiem. Laiks mosties. Riteņu pārsrūvēšanai un piekares diagnostikai mūsdienās izmanto pacēlāju. Un balansēšanai elektronisko stendu. Protams, ja tev tuva ir folklora un sentēvu metodes, vari gulēt zem sava auto un dziedāt tautasdziesmas ejot uz mežu pēc lāpstas kāta. Bet es tomēr labāk izvēlēšos lāpstu ar stiklšķiedras kātu.

Vēl aizmirsi piebilst ka elektroniku diagnosticē ar kompi.

P.N. Kur aiziet tevis piesauktā "specializēšanās", mēs varam pavērot rietumos - truli cilvēki kuri ārpus savas specialitātes maz ko jēdz un pa savu specialitāti arī bieži vien maz ko jēdz Vismaz ar mašīnu apkopi saistītajās un ar datoriem saistītajās specialitātēs, par citās nozarēs esošām ačgārnībām tautiešu stāsti tik ļoti nav iekrituši prātā.

Tēma: Riteņu balansēšana

Seene rakstīja:

Normālus 16" lietos jau nu pa 50Ls gan gluži nedabūsi. Un tur jau arī tie paši 300Ls tuvojas (Vai 360, ja ņemam tavu augšējo cenu). Apmainīt pusstundā... Nu jā, ja viss izdodas perfekti un visas skrūves var atskrūvēt bez pārsteigumiem, tik un tā nesaredzu nekādu baudu domkrata stutēšanā. Izteikums, ka ziemas diski padara tevi mierīgāku, man ļoti patīk... bet nu katram savs.

Sābiem visi ļitaki ir apzeltīti un ar dimanta uzrakstiem "saab"? Jeb vai tev princips neļauj pirkt kaut ko lietotu? Un kādiem jārodas pārsteigumiem ar skrūvju skrūvēšanu?

P.N. No bleķa diskiem lido nost safisti kalpaki un tādi lai droši lido.

Tēma: Riteņu balansēšana

Nebaidies Mārupes dzērāj, mani olveida ripuļi nedrebēja pie ātrumiem līdz 190 kmph, ātrāk nesanāca pārbaudīt jo A80 vairāk nespēja...

Tēma: Riteņu balansēšana

Reku viņš pats rakstīja ka tas notiek pie viena noteikta ātruma.

Protams ka nepatīkami, bet pasniegt to kā traģēdiju...

Tēma: Pirkt Renault Megane

P.N. Nesaprotu tādus cilvēkus kā tofika autors - pirkt padsmit gadus vecu mašīnu pēc principa "visām mašīnām ir četri riteņi, trīs pedāļi, mešalka un stūre, tātad tās visas ir vienādas" - tā var pirkt tikai jaunu mašīnu ar garantiju.

Tēma: Pirkt Renault Megane

windy kļūdies, dažus gadus ātrāk, neba par velti tam pirmajam veidojumam, aizmirsu kā sauca, pamatā ir otrais nevis trešais golfs.

Tēma: Riteņu balansēšana

Seene rakstīja:

Pļē - teicu tak tev... Ja nav padomā tāli braucieni, tad nevajag ar. Pats to daru profilaktiski, jo nav ne mazākā vēlēšanās konstatēt, ka ir sasniegts kritiskais brīdis, piemēram, 3 naktī uz bāņa.

Nu un kas tad tajos trijos naktī uz bāņa notiks? Sekunžu laikā ritenis aizlidos pa gaisu? Opeļsābs uzsprāgs?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti