Kārtot: Augošā secībā

Tēma: DEVALVACIJA

uupis rakstīja:

msh rakstīja: bla, bla, blā…

Nu skaidrs – mirčiks. Nebraucat man augumā par MAC un es nenorādīšu uz IBM PC vietu.

P.S. Es svinīgi apsolos nerēkt pilnā balsī, bet klusiņām un pēc tam, par tekstu – «А почему у этого компютера другой дисктоп?»

Neponto ar to, ka tu par to pašu IBM PC, uz kura uzinstalēta ķūnēta bezde pārmaksā diezgan normālu summiņu tikai dēļ keisa un es neko neteikšu

P.N. Crackotu mac os x reāli var uzlikt sākot ar athlon 64 un kaut kādiem vēlākiem ceturtajiem peņiem, bez crackošanas laikam c2d ar uzmanīgāk pielasītu māteni

Tēma: DEVALVACIJA

uupis rakstīja:

p.s. Visādi analfabēti un santīmjākļi lai uzrakstītu burtu ar garumzīmi spiež divreiz taustiņus ( vienam burtam – divi nospiedieni )…

Man gan vienam burtam ir viens dubultspiediens, maikrosofta dēļ piešāvos uz ALT, jo winxp nekā cita nav, atšķirībā no KDE keyboard tool, kas atļauj uzlikt vidējajai latviešu lāmei tik mīļo mīkstinājuma zīmi uz " bez "trešās puses programmām". Neesmu arī veikalos redzējis klavas ar latvisku klavu izkārtojumu, laikam tāpēc, ka esam tāda interesanta tautiņa, kam sava valoda pie vienas vietas Dāņiem, piemēram, pat winxp BSOD ir dānisks

Tēma: DEVALVACIJA

uupis rakstīja:

Visādi msh nopērk lētās desas moniori un tad brīnās ka vajag visādus filtrus pirkt un ka redze ir sačakarēta, jāiet pie acu ārsta, jānēsā brilles.

Un lai no wista pārietu uz XP JĀPĒRK ( ) downgreids – un pēc tam stāsta visiem ka tas tomēr ir lētāk. Lieto widauzas mēdijpleijeri kuram katru otro stundu strīms noraujas – toties process – paspaidījis podziņas un jūtās varens – gluži kā pārvietoties ar II golpu – motorts rēc un ir sajūta ka baigi močī – bet patiesībā pulkstenī tikai 0.7 rubļi

Savā mūžā neesmu pircis nevienu monitoru. Ai, nē, piedod, esmu gan tieši šito vienu, kurā šobrīd skatos - savulaik pirms vairākiem gadiem tika nopirkts kopā ar vienu lietotu kasti, kas aizgāja daļās. Filtrus, dārgais ūpīti, lietoja sensenos laikos, kad nebija vēl CRT tehnoloģija tik tālu attīstījusies, lai rentgenstarojumu nespētu noslāpēt pats ekrāns. Redze arī man nav sačakarēta, briļļu nav, par spīti tam, ka es to ļoti cītīgi cenšos nokaut, lūrot šitentajos divos moņos.

Tad vēl tāds sīkums, ka vista rakstās ar v, nevis w, kaut gan man labāk patiktos, ja sāktos ar p, tas tā. Windblouz mēdiju pleijeri neesmu lietojis vairākus gadus, ja neskaita embedded, kas izlec visādās lapās , vienu laiku vispār to metu no saviem winxp setupiem ārā. Tāpat kā vēl kaudzi ar standarta sūdiem. Bet vispār, kā savulaik vienam stiliņa memberim bija avatarā teksts "braucu ar ford bet sirdī audī", tā man - "uz kastes windblouz, sirdī linux"

Tēma: DEVALVACIJA

uupis rakstīja:

Nezinu – es esmu brīvs no šāda veida problēmam – mani nekrata ka ir kartes kam var un kam nevar. Man visām var. Un ja tev nevar tad tās ir tavas problēmas – kuras paturi pie sevis – mani neinteresē kantainas kastes ar tik pat kantainiem softiem un lietotaajiem.

Pareizi, tevi interesē produkti ar neprātīgu uzcenojumu no iGay sērijas

Tēma: DEVALVACIJA

Seene rakstīja:

Ja nav ko teikt, tad būtu paklusējis. Varu pilnīgi noteikti pateikt, ka ir videokartes, kam to NEVAR, un to, ka ir videokartes, kam zem MacOS to VAR. Vai pēdējā laika ražojumiem zem Win to var, nav bijusi vajadzība mēģināt.

Man kak raz ir ražojums, kas pirmoreiz atstājis rūpnīcu pirms kādiem pieciem vai sešiem gadiem

Tēma: DEVALVACIJA

Kurš - tu?

Tēma: DEVALVACIJA

HIPPY rakstīja:

msh -> JPG

D I R S Ā tev jpg

Tēma: DEVALVACIJA

Seene rakstīja:

Ceņņiks patiesībā jau sen vairs nav kosmisks. Bet dzelži patiešām ir tikai NEDAUDZ labāk atlasīti - pēdējā laikā Mac ir pat biežāk sastopamas dzelziskas problēmas, jo sāk pārcensties ar miniaturizāciju. Un viņiem pieder viena nepārspējami ģeniāla ideja - magnētisks barošanas vads laptopiem

Bet par ICC rediģēšanu - to spēj jebkurš kalibrēšanas softs. Win standartā tā elementāra versija parasti ir iekļauta videokartes draiveros. "3rd party" katrs var meklēt pēc savas gaumes. Lai "novienādotu" ar Mac, gan nekas nav jārediģē - vajag nokopēt tā sistēmas profila failu un manuāli vai ar kādu palīgrīku izmainīt attiecīgo registry ierakstu.

Nu... pie fakta, ka krievu kloniem ceņņiks mēreni augstāks kā labiem PC, kas tie arī ir...

Vari ieteikt arī kaut ko, pēc kā nokalibrēt? Man te ir divi dažādi moņi, tā kā man liekas, ka windblouz katru videokartes "galvu" uztver kā atsevišķu karteli, tad laikam diviem profiliem vienlaicīgi būtu jāiet. Nebiju agrāk īpaši par šitādu sīkumu iedziļinājies, bet bildes atšķirība bik krīt uz nerviem.

Tēma: DEVALVACIJA

Seene rakstīja:

To tev jau iepriekš uzrakstīja - "ņemšanās ar ICC profiliem un nekā nezināšana par viņiem". Ja gribi tās pašas krāsas, ielādē Win sistēmai to pašu ICC profilu (jā jā, TO PAŠU, ko lieto MacOS) un viss. Vienkārši reti kurš zin, ka arī pati OS, ne tikai programmas tādu izmanto. Un jā - Windows noklusētais ICC profils ir pilnīgi savādāks no MacOS.

Vari pastāstīt, ar ko tos profilus var editēt?

P.N. Speciāli ūpim, lielajam macu fanam, kas tikai redz, ka mac ir m/, bet ne to, kas iekšā - kopš ābols pārgāja no IBM powerpc uz fimpeļa c2d, mac ir parasts pīslis ar nedaudz rūpīgāk salasītiem dzelžiem un kosmisku ceņņiku, nekas vairāk Krievi nesen to pavisam skaisti nodemonstrēja, nodibinot kantori "russkij mac", kas stellē augšā maku klonus, protams, parastos keisos, tā ka ar tiem nevar pamētāt vēdeklīti, lai arī tehniski tas pats macs vien ir.

Tēma: cik jūsu audī ēd eļļu

Centis teiks ka jānovelk no sliedēm un jāvelk uz tolmetu

Tēma: cik jūsu audī ēd eļļu

Vot

Tēma: MK2 motoram cita kārba

Tas saraksts viņam gandrīz neko nedod - pēc tā viņš var vienīgi pateikt, kad viņa četriniece ir ražota. Detaļu atšķirības tāpat uz aci būs jānosaka, neviens saraksts tur nelīdzes

Tēma: MK2 motoram cita kārba

To kārbu kopā ar motoru tu vari saskrūvēt jebkurā gadījumā, tikai jāskatās, vai pie viena nav jāmaina manis nosauktie grabuļi, ko tu varēsi pateikt noņemot esošo un salīdzinot

Tēma: MK2 motoram cita kārba

Nu tad skaties vai kulise ir tāda pati - tik vecam golfam noteikti tas sūds ar divām trosēm, bet jaunākiem bija ar stieni, vai pusasis var pieskrūvēt un vai kārbai šlices un primārās vārpstas gala diametrs der. Nekas cits jau tur nevar diži atšķirties.

Tēma: MK2 motoram cita kārba

Kas pie velna ir mk2? Otrais golfs? Nahuj tev to četru robu kārbu - pa šoseju patīk zāģēt?

Tēma: ford escort motora parliksana

Šis laikam ir pamācošs gadījums, kas notiek, ja cilvēks nezina, kas ir mašīna un bez jebkādas tehniskas pārbaudes ieķer vecu gejobīli. Šitentajā cenā iekļaujas vesela kaudze ar vw un audī modeļiem, kuri ja nu arī būs tehniski nokauti, tad vismaz iespējamība, ka tikpat cauri, kā šī urna, būs stipri mazāka

P.N. Pa 300 ls jau var ieķert pat puslīdz lietojamu q mucu vai cigāru

Tēma: Digitālais ziepjutrauks .

Muterei darbā vairākus gadus bija A75, tad viena neveikla kolēģe nometa smiltīs, iztīrīju, bet pazuda manuālais režīms, tad visbeidzot pirms dažiem mēnešiem nomira matrica Tagad kaut kādu citu lieto, arī laikam canons, tikai tas mēsls, hvz kāpēc negrib baroties no aķiem.

Tēma: Digitālais ziepjutrauks .

Ej nu ej, kas tad canona ziepjutraukiem vainas?

Tēma: Skūtera akku lādēšana

Sretsked rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Te daudziem ir es pabraucu 3 mēneši un pardevu - nekas nenotika.

Pabrauc kaut vai 3 gadi, tad parunāsim.

Tu, pajoli, es tev pateicu piemēru, ka miris aķis atdzīvojas.

Nafig man jābrauc ar vienu tarataiku 10 gadus ?? Da kaut 3...apnīk taču. Nav vairs 1982. gads, nopirki ladu ar domu,ka brauksi pats, dēls un dēla dēls. Jāizmēģina viskautkas.

Nē, nu ja brauc ar skorpi, ta jau katra diena ir kā jaunums, es saprotu

Pareizi, 1982. gadā cilvēkus vēl nebija visādi tirgoņi traumējuši un jami varēja vismaz piecus gadus ar vienu tačku nobraukt, mūsdienās redz vairs nevar...

Tēma: ford escort motora parliksana

Šīris beidzot kaut ko prātīgu pasaka

Bik uzjautrināja recluses naivais teksts par pārbūvi

Tēma: Skūtera akku lādēšana

kliks rakstīja: Nu nav patrolim tik augst jumts, lai dabūtu ar cieņu iekšā rolleri ar visiem nolādētajiem spoguļiem.

Kas tur skrūvju vietā ir svarkojumi ka nevar ne spoguļus ne visu stūri atskrūvēt?

Tēma: Skūtera akku lādēšana

Sretsked rakstīja:

paskaties,kas ,piemēram, HD motorā ir 'vecmodīgs'

Pasaki vēl ka normāla čopera motors tāpat kā tavs aprīlis savu max jaudu atdod pie deviņām štukām Un skaņa arī nevis pļarkšķoša bet gan "zāģis"

Tēma: Skūtera akku lādēšana

P.N. Varat nestāstīt par motorolleru uzpūstajiem gabarītiem, pats redzu, bet vienalga milzīgi lieli neliekas.

Tēma: Skūtera akku lādēšana

Patrolis ir tik mazs vai motorolleris tik liels? Savulaik ar corollu universāli ir vesta rīģele ar pāris ričukiem un citām mantām pa virsu, nekāda vaina

Tēma: cik jūsu audī ēd eļļu

uupis rakstīja:

Pirmais rakstīja: sābs jau defaultā ir parodija

Bet kas tad AUDĪ ir defoltā?

Laikam jau Lamborgini, ja salīdzina ar VAZni...

Vispār jau audī salīdzina ar ferrārī, kas, tu reklāmas neskaties?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti