Kindzulis rakstīja:
msh rakstīja:
Kindzulis rakstīja: ja tiek klaat sveceem un vadiem- patieshaam-nekaadu probleemu
jaaravee iepluudnieks nost...
bet relejam- gaidu perfektu instrukciju
Domā ka neieslēdzas vai kā? Varbūt vienkārši želeja bākā?
tev galvaa zjeleja.. ne man baakaa tad kad autoss ir dabuuts ruucot- viss tip top (bez tam vecs diizelists vienmeer ir prieciigs redzeet zem auto kapota caurspiidiigas degvielas trubas
par releju- aizmirsti sveces jaakjeksee aaraa un viss...
Lai veicas, ne jau man tāda proba 
Ak tā, kādu kārtību tad tev gī nesen taisīja? 
Kindzulis rakstīja: ja tiek klaat sveceem un vadiem- patieshaam-nekaadu probleemu
jaaravee iepluudnieks nost...
bet relejam- gaidu perfektu instrukciju
Domā ka neieslēdzas vai kā? Varbūt vienkārši želeja bākā? 
ursis rakstīja:
Kindzulis rakstīja: ja tiek klaat sveceem un vadiem- patieshaam-nekaadu probleemu
jaaravee iepluudnieks nost...
bet relejam- gaidu perfektu instrukciju
tas tik buus iistais njem vel raimi paliigaa
shamie ir iistie
Nu tev jau nu ne, tu vairāk par divu vadu savīšanu nejēdz, kā nekā pats ar sava sotaka elektrību pat netiec galā 
Piedodiet atvainojiet, topiku pārlūkojot linkus vaļā neveru, bet kad atveru, tad faktus, kas uz mani absolūti neattiecas [līdz manīm tak tas suns, domājams, neatskries?
]neiegaumēju.
P.N. Topikā pirmo reizi vārdu Sigulda uzrakstīja recluse
P.P.N. Pietiks cepties.
Kindzulis rakstīja: nu taa... saakam leenaam sveces diezeljbriinumam mediit...
vai arii vnk relejs jaapluurii... shitaa nav arshana
To var ļoti elementāri pārbaudīt...
Dorisa rakstīja: Laukā bija -20, istabā +23. Starp balkona durvīm noliktais tērvetnieks sasala. Šaize!

recluse rakstīja:
msh rakstīja:
Kas tad suni, dzīvu radību, Pasaules Nabā jau pie tiem suņu stabiem jāpieslēdz ar divām atslēgām, dzelzs kaklasiksnu un trosi?
Gudrs tu tiešām neesi, cilvēkam nelaime, bet tu kā tāds ******* Siguldu pa nabu saukā un bezsakarā kko dirs. Ja gribēs nozagt, tad pat no bankas seifa paņems, tas ir katra zagļa velmes/iespēju jautājums. Ej labāk visuma labāko mucu paskrūvē, tirliņ.
Kur te kādā vietā sigulda pieminēta?
Vēl vairāk zinot to, ka te 90% ir no Pasaules Nabas. Un suni noteikti arī no seifa zags
Ej izguli pohas, rīt ir darba diena 
Tagad zināšu, kāpēc reizēm stiliņā iet vaļā interesanti komentāri - apenes saostījies 
Sretsked rakstīja: Autors pats vainīgs pie suņa pazušanas. Primāri tev pašam bija jābūt skaidram, ka to suni VAR paņemt. Loģiski, nevienam nebūtu tiesību paņemt pa nakti uz ielas malā atstātas mašīnas jumta noliktu simtlatnieku.... bet paņems pilnīgi noteikti. Tad arī cepsi topiku un liksi kameru attēlus?
PS. Varbūt jaunie saimnieki sunim būs labāki.
PPS. Man ar suns pazuda,pats vainīgs biju...žēl bija...bet ...paša vaina,ko vainot....
Kas tad suni, dzīvu radību, Pasaules Nabā jau pie tiem suņu stabiem jāpieslēdz ar divām atslēgām, dzelzs kaklasiksnu un trosi?

Pirmais rakstīja:
msh rakstīja: blablabla
.... Audisti var kaifot par divdesmitgadīgiem audī to izturības dēļ.... atkal blabla blabla
es tak tev visu laiku saku tieši to pašu
a te daži mēģina apgalvot, ka jauni audī ir tieši tikpat labi izturīgi un kruti kā 20gadus vecie.... tobiš joprojām fano par burkāniem
Jaunie reņi ir par tiem jaunajiem audī izturīgāki?
Pirmais rakstīja:
msh rakstīja:
Uggga rakstīja: Šodien ieprovēju driftu ar priekšpiedziņu uz Vidzemes šosejas uz 120km/h, izrādās var arī savākt
Tas labi, HRE ir zem zemes, jo nesavāca.
nedris par to, ko nezini.... SKAIDRS?
Nebaidies, zinu ne sliktāk par tevi 
Sretsked rakstīja:
Eu,aizveries,ko? Ne tu zini,kas tur bija, ne tev par to spriest... HRE sēdēja blakus,māte pie stūres.
Nostājies pie spoguļa un pasaki to sev
Pie ruļļiem bija draudzene.
Sretsked rakstīja:
msh rakstīja:
Uggga rakstīja: Šodien ieprovēju driftu ar priekšpiedziņu uz Vidzemes šosejas uz 120km/h, izrādās var arī savākt
Tas labi, HRE ir zem zemes, jo nesavāca.
...mamma bija pie stūres...atradis ar par ko drist....
Kāda tev vēl mamma 
Nu tak volvo S40, ko jūs gribat, kungi un dāmas? 
Opis pirms N gadiem uzlika savam motoblokam magneto un darbina bez problēmām.
juha rakstīja:
Morāle: apdzēst var visu, pat MB!

Uggga rakstīja: Šodien ieprovēju driftu ar priekšpiedziņu uz Vidzemes šosejas uz 120km/h, izrādās var arī savākt
Tas labi, HRE ir zem zemes, jo nesavāca.
P.N. Pateikšu ko cinisku - smaidīgais nākamo suni droši vien pirks tādu, kurš kož arī 
Pistec, suni nozagt
Ko tev tās markas noskaidrošana dos - numuru arī izzīlēsi? 
Yetti rakstīja:
msh rakstīja:...
P.S. kikos tas zvērīgais strebiens ir uz šosejas?
Tu ar IIro 1.6d Golfu brauc?
Man tā nejauši ienāca prātā visādu A6 2.5 TDI [gan R5, gan V6] apetīte
Es pat šaubos, vai jaunais 4.2 TDI A8 strebj vairāk [es tā saprotu, ka to motoriņu iekš A6 neliek].
Kaut gan labi, parketniekiem motorus neliek, gan šitentajā topikā apspriestā kaštele ir viens no izņēmumiem, viens motors bija gan - 2.7 