Vai tad tomēr tie primitīvie releji nebija uz ierosmes tinumu?
osiss kas tur tajā bildē tas par sūdu aiz ģeņģera? ![]()
Vai tad tomēr tie primitīvie releji nebija uz ierosmes tinumu?
osiss kas tur tajā bildē tas par sūdu aiz ģeņģera? ![]()
Vispār ir vēl viens variants - izmest to ģeņģeri nah un lietot tā vietā lādētāju ![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Drīzāk būs variants numurs divi, neticu, ka varētu nebūt kosmoss, lai arī tas sūc ir elementārs
Kaut gan arī tas būs jāpainteresējas. Liepājas šrotos, protams, tik jauns, piedevām japānis, protams, nav.
P.S. Man tās replikas vienaldzīgas, viena pazīstama mazdulis enīvei ![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Labi, man pajāt, kādas metodes tu lieto
mani interesē, vai tu esi spējīgs nosaukt orientējošo cenu šitentādas tarataikas upload.wikimedia.org/...
kreiso aizmugurējo durvju atslēgas mehānismam vai tam centralkas sūdam, kas slēdz ciet un vaļā.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Sviestc rakstīja:
msh rakstīja:
Man te pirms pāris stundām kaut kādi pāris alkāni vazājās apkārt un bungājās pie kaimiņu durēm, niezēja mēle kaut ko uzdirst.
Nu tādos brīžos galvenais ir saprast, ko Tu īsti gribi un vari...
vai likvidēt uz garāmejošiem savu , pa dienu uzkrātostresu, vai censties gūt baudu no tā, ka Tevi nospāerda kautkāds Fedja, kurš netīšam te ieklīdis...
īstenībā tā ir loterija...
un ir jābēt ļoti pat azartiskam lai tādos brīžos iziet treptelpā lai ko risinātu...
Te nav Pasaules Naba ar saviem urlu bariem ![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Man te pirms pāris stundām kaut kādi pāris alkāni vazājās apkārt un bungājās pie kaimiņu durēm, niezēja mēle kaut ko uzdirst.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Man ir tikai viena "otrā seja" - tā atrodas stiliņā - dursim savulaik bija baigais stienis uzzinot, ka es lietoju stiliņu
P.S. Kas tev neliek mieru, ka tik vēlu esi augšā? ![]()
Tēma: A100 bremzes
Iz dzīves.
Viena pieredzējuša automeistara personīgā klienta deviņdesmito gadu nissanam vajadzēja iziet TA, bet visu laiku baigais pakaļas bremžu disbalanss. Mocījās kādas divas vai trīs dienas, vismaz pa pārdesmit reizēm atgaisoja visu, ko varēja atgaisot - nekādas izmaiņas. Cik atceros, arī viskautko tur mainīja, protams, saprāta robežās, nevis kā mēdz notikt Pasaules Nabas servisos, kur visu maina pēc kārtas un beigās ieruba vēl skaistu ceņņiku
Disbalanss, starp citu, kādi 50% bija. Bet TA iziet vajag. Beigās uztaisīja joku - paņēma vienu loku pieskrūvēja pie tā bleķa, kas trumulim aizmugurē ar vairākām skrūvēm un klientam pateica, lai pēc TA atbrauc vēlreiz. Klients aizbrauc uz TA, iziet, jo darba bremzes +/- norma, rocene drīkst būt 50% disbalanss, kas tur kaut kādi 40% bija
Nu ko, atbrauca, meistars barabānu nost, skrūves ārā, klients blakus stāv un smejas... ![]()
Tēma: Švaki slēdzas robos
Arī stiliņā, piedevām...
Un kā jau arī tur teica, sajūgs.
Jetij, iegaumē - audī astoņdesmit, gan B3, gan B4 kulise nekādu sūdīgu slēgšanu nespēj izraisīt - vorsprung durch technik
Es divus gadus nobraucu ar izjātu kulisi - kloķi varēja mierīgi pacelt uz augšu - absolūti nekādu problēmu. Man gan tur ir sūdīgi sinhronizatori, sevišķi otrajam robam, bet tā ir pavisam cita lieta, par kuru arī nesūdzos - ar izjūtu slēdzot nav nekādas problēmas.
Pirms kāda laika gan nomainīju kulisi - ieklīdu šrotā, kad tur jauca ārā vienu B3, kuram bija ideāla kulise un nenoturējos, tomēr, tikai cēneris ![]()
Kas tur ierobežo vietu, ka nevarētu ielikt šitādu www.global-b2b-network.com/...
normālu ģeņģeri? ![]()
Muhahā, pie oglēm
Laikam neesi pamanījis, ka tam tranzistoram ir izvadi?
Un laikam dzesēt arī nevajag, ko? ![]()
VWfans rakstīja:
msh rakstīja: Nafig tajā galā ir tik lēti, piedevām suckoilā? Vakar liepājā lukoilā 95E kkas ap 54 kapeikām.
Tev vajag pārdomāt iespēju pārcelties uz Valmieru - būs gan benzīns lētāks, gan ziema stabilāka, gan vētras mazākas.
Toties kad uzpūš kaut kas spēcīgāks, tā tajā galā visiem bikses pilnas
![]()
Nafig tajā galā ir tik lēti, piedevām suckoilā?
Vakar liepājā lukoilā 95E kkas ap 54 kapeikām.
Lūgtum. Kā jau tu redzi, šokolādei klāt pienāk pluss un masa.
Tu gribi teikt, ka tev tur tam ģeņgerim rotoram nav tinumi un ogles? ![]()