Melnu matētu krāsu jebkurā autoveikalā var nopirkt ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pirmdienis - es par IkdienasViesa agrākajiem izteicieniem par rullzīgajiem kujdajiem, kuri ir nežēlīgi rullzīgi, jo, lūk jauni
Kaut kas te nav tīrs ![]()
Jauna atrakcija - viena komanda stumj to vraku, otrai pirmos jānovāc? ![]()
Centis_Nuudele rakstīja: Tu domā ka ceļu policistam vajadzīgas tiesības?
Kurš tad viņu apturēs lai pārbaudītu? Pats sevi apturēs
Vienīgi - lai aizbrauktu uz ārzemēm, uz leišiem iepirkties piemēram. Tāpēc viņš iet kursos.
Žetons ![]()
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: nu tak RIEVOTOS!
vai tik shis ar basaam kaajaam veel neskraida...
nebaidiet msh ,veel vecaakiem apavus pieprasiis
Nebaidies, man ir jaukas bleķa tupeles - ērtas, izturīgas un cietas ![]()
Kā var vecs mersis ripot labāk par svežaku kujdaju?
Tas tak nav iespējams
Bremžu diski "nešķobās", tie sametas
Līdzeklis - jauni diski - sviests noteikti nosauks ciparu
Komplektā jaunas kalotkas.
P.S. Aprīkojuma trūkumi vienmēr ir labojami ![]()
Sretsked rakstīja: Nu nezinu, nezinu...man Nīcā ir radi, tur esmu bijis,šitādus te rievoetos gumijniekus kā msh neesmu manījis.
Kādus gumijniekus?
![]()
ursis rakstīja:
msh rakstīja: Interesanti, kas tur nelegāls? Tās tik tādu lētās ļūļas lietotāju duršu iedomas
spravka no tvaika ielas ir legaala-par to neviens neshaubaas
Nuja, tāpēc tu ar savu šujmašīnsotaku vispār drīksti pabraukt ![]()
Interesanti, kas tur nelegāls?
Tās tik tādu lētās ļūļas lietotāju duršu iedomas ![]()
Palīdz sadedzināt degvielas atlikumu, samazinot HC
10 min pēc tā posta to atcerējos, bet tāda fīča kā edit tak iauto nav ![]()
ursis rakstīja: vispaa tas urljiks ir no Nīcas. vieteejie(bomzi) vinju zina. un satikt varot pie Pētera.
Apspriežam tavu darbību stiliņā?
Tavs paraksts ir ļoti patiess ![]()
Ja kāds baigi vēlas, atļauju man noziedot kādus 400 ls, tas būtu pirmreizējā regošana lv, ta un vēl octa uz kādu laiciņu
Tie numuri man absolūti netraucē, bet iemesla pašam regot nav ![]()
Seene rakstīja:
Biideklis rakstīja: bet pateerinju peec taa jau nevajadzetu gan reekjinaat, katram autinjam tak izmeshi atshkjiras.
Pilnīgas muļķibas, CO2 daudzums ir tikai un vienīgi atkarīgs no patērētās degvielas daudzuma. Šāda rādītāja ieviešana ir tikai "zaļā" mārketinga triks, jo tikpat labi varēja palikt vienkārši pie ierastā degvielas patēriņa.
Nu un katalizatori? ![]()
Sretsked rakstīja:
Izlasi niku no otra gala
Pļē
Laikam vēl neesmu tik smagi pārgarlaikojies, lai lasītu nickus no otra gala ![]()
Pirmdienis rakstīja: Viktorīna-Traktorīna.
Kas notiek, ja Sviestam iesprauž dibenā smilgu un palaiž lidot
Gaisā lidinās smirdīga smilga
![]()
Uggga rakstīja:
msh rakstīja:
boliks rakstīja: Varbūt kāds ir redzējis pārdošanā esot tāda fiška tjipa radio uztvērējs ar USB pieslēguma vietu, kas barojas no piepīpētāja. Sarakstot USB mp3 failus un piekonektējot to, tā raida radio signālu tevis izvēlētajā frekvencē, līdz ar to ar minimāliem līdzekļiem tiek atrisinātas problēmas ar ASV frekvencēm cena esot aptuveni 18 ls.
Vēl viens idiņš ar sūdīgu dzirdi...
Labi, ka mums ir viens tāds dīvains no Leipājas, ar pareizu dzirdi, rokas no pareizās vietas un pielūdz mucu
Es vismaz šitādu problēmu risinātu, ieliekot kaut vai parastu ķīnas pionieri, ja mašīna nav tik vērta, lai ieliktu kaut ko oriģinālu un pieklājīgu ![]()
Tēma: volgas sadursmju tests
Kindzulis rakstīja:
F323F rakstīja:
Labās puses šofera durvis
saprotu ka gads rinjkjii... bet kas tas taaaads? Anglijas versijai uravas medii? vai arii vecajai volgai 2 shoferiishi paredzeeti... viens labaas puses...otrs kreisaas...
Īpašā versija... Ja pa šmigu sajauc durvis, vienalga iekāpis pareizi ![]()
Tēma: volgas sadursmju tests
Roneens rakstīja: Tur vēl "labs" par VW transporter busiņu. Atgādina mušu, kura iesitas priekšējā stiklā.
Paskaties viģiku, kurš to atspēko ![]()
Tēma: Meklēju Skaļruņus.
Palaidniex rakstīja: mhshlunix - man Tevis patiesi žēl, ja neko labāku par sapi$tām S30-niecēm neesi redzējis (es atvainojos - esi vēl S-90nieces redzējis) un ka esi tādā anticivilizācijas nostūrī kā Liepāja...
Moš arī tu esi saklausījies un savu muzikālo dzirdi nosaki pēc jumta apšuvuma čirkstoņās - oriģināls, tieši ar mūziku saistīts salīzinājums.
Nenolaidīšos līdz tavam līmenim, jo kā gudra paruna teic - nesāc strīdēties ar idiotiem, tie novilks Tevi līdz viņu līmenim...
Atā - iefanotāj par labojamo U-7111.
Ar cieņu
Megakrutais Rīdzinieks
Jā, ko padarīsi, ka man nav apzeltītas ausis un liekas štukas, ko tērēt par nevajadzīgām audiosistēmām
Par to strīdēšanos pareizi - re cik jau tu zemu mani novilki, kāds sanāca iepriekšējais posts, pietiks ![]()