Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Nippon Auto

Kāda šķirba starp "mazumtirdzniecības" un "profesionālajām"? Pirmās tirgo kanniņās, bet otrās mucās?

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Atkal "veiklās rokas"

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Uzrāvies?

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Uzrāvies?

Tēma: Nippon Auto

batka rakstīja: EDGE Sport 0W-40 var bez sirdzapziņas parmetumiem jaukt ar CASTROL MAGNATEC 5W-40 .Pilnigi vienadas specifikacijas

Jā, un pilnīgi vienādas piedevas un pilnīgi vienāds ražošanas process, vai ne?

Tēma: Nippon Auto

TDI rakstīja: a runaajot par oiliem - xvz kaada maarrutka peec Bensoons lej 0W kastroli , ja kastrolja homepaagee raxta ka var gan 5W gan 10W liet un intervaali nemainaas-tie pashi 20kkm peec savas pieredzes pmnju ka 93' Golps III 1,9TDI 5W oilu rija lopaa,aprox 1l uz1000km a 10W knappi 0,2-0,3l/1000km

pienjemu ja manaa gondaa lietu 5 vaj 10W oilu , tad vispaabaa nebuutu nekaadu ''doljivu'' starp apkopeem

Ēda vai puņķoja laukā gar blīvēm?

Tēma: Lojalitate SAAB

Seene rakstīja:

Ja gribi rakt tik dziļi, tad pagājušā gadsimta izpratnē neeksistē neviens auto. Visi ir pārpirkti, apvienoti, modificēti un pielāgoti. Bet šajā gadījuma tavs minētais piemērs ir pat ļoti neatbilstošs - VW un Škoda patiešām kvalitātes ziņā maz atšķiras - starpība ir jūtama tikai uz tās pašas platformas būvētajos Audi. Un SAAB šajā gadījumā ir tādā pat pozīcijā pret Opel, kā Audi pret VW - viena platforma, bet augstākas kvalitātes izpildījums.

Ko tu pīpē? Audim ir savas platformas, uz kurām paretam vw uzrauj kādu savu modeli, kā arī A3 un TT, kas ir golfi ar četriem riņķiem. Lielākā daļa motoru gan ir "korporatīvi", un tam ir zināmas priekšrocības Kamēr škoda tas pats vw vien ir, tikai ražots čehijā. Ir tomēr starpība - A4,A6,A8 ir uz savām platformām, kamēr 9-3 un 9-5 - uz vētras platformas, un bīdeļi arī nu jau ir palikuši tie paši ecotec. Atzīsti, ka sāba unikalitāte pazuda līdz ar pārdošanu gm Man pašam ļoti nepatīk tagadējās tendences auto ražotāju jomā - beigsies ar to, ka viss piederēs ķīniešiem un viss

Seene rakstīja:

Un nevajag pat "brendus" šķirot - lielākā daļa auto, ko tirgo Latvijā ir kardināli atšķirīgi no tiem, ko ar tādu pašu nosaukumu tirgo "vecajā" Eiropā. SAAB ir viens no retajiem zimoliem, kas atsevišķus modeļus joprojām ražo tikai vienā rūpnīcā, nevis latvju bāleliņiem piegādā pie lētā darbaspēka saceptos sūdus.

Ruselhaimā?

Tēma: Lojalitate SAAB

Graberis rakstīja: Tak neķer kreņķi - pēc msh domāma "Golf über alles". Nav ko attīstīt neauglīgu diskusiju.

Ja dzīvo ar tādiem uzskatiem, tad tā tiešām ir neauglīga diskusija

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Tēma: Nippon Auto

TDI rakstīja: bet sipties ar autosu -pashiem mainiit elljas utt. nau nekaac 'funs' jau kopsh kaada 1995 gada , iznjemot audio 'shtelliites' un citus siikumus -kaa piem logupaceelaaj mechaanizma remonc/nomainja waj pak.loga el.shtorka -bet tas jau uz 'krutto' OOOO attiecas , gondaaam xanuj nekas nebirzt

Skaties ka ar eļļu nesanāk kā rozem

P.S. Divdesmitgadīgām gondām nav vairs kam birt, jo viss jau sen pārkausēts

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Sviests laikam visu nakti masējis, ka tikai tagad "labrīt"

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Tā mļe. Laikam jāsāk ripināt uz darbu. Pa ceļam būs jāiegriežas vienā šrotā un jāaplasa vienai mucai sīkumi - nejauši atklāju tādas eksistenci

Tēma: Lojalitate SAAB

Kur tur skaudība? Pats minēji 9-7x, kas ir kevrolets Arī skaudība, tikai no tavas puses?

Tāds "sābs" vairs neeksistē - tas beidza eksistēt brīdī, kad pārtrauca ražot modeļus, kuri bija izveidoti Saab - scania laikā Tagad eksistē vienīgi "preču zīme" [zīmols] "SAAB", kas nozīmē apaļu rimbuli ar pūķi, kurš rāda mēli, kā arī noteiktas formas priekšējo resti un priekšējos lukturus. Pārējais atkarājas no tā, kā zviedru inženieri [un pat ne zviedru, bet vācu] izdomā pārveidot [un cik daudz jamiem atļauj kungi no okeāna otra krasta] vētras dzelžus Tāpēc arī tā lojalitāte pazūd - jo nopērkot sābu, tu nopērc krutu opeli vai kevroletu - pazūd tolks pirkt, sevišķi,ja ir kā sābam - dārgais un krutais "brends" ir bāzēts uz lēto, nevis kā VAG, kur škodas ir bāzētas uz dārgāko vw

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Daltonisms ar zilo krāsu ņipričom, daltoņiķiem ir probas ieraudzīt sarkano gaismu luksoforā

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Mļe, uzradās deksis un visi par zilajiem palika

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Sviestc rakstīja:

msh rakstīja: Bet par tēmu:

ZILIE JOPTV!!!

Saki,a vai tā ir taisnība ka Tavs īstais vārds ir Skujmīlis Līkais,un ka tiki dzemdēts tramvajā caur anālo atveri? es saprotu,ka Tev moš ir drusku par to visu ir kauns,bet nu davai,saņemies un atveries čomiem!!

ROKAS NOST NO MANIS, ZILAIS!

Tēma: Nippon Auto

Tāpēc arī nav pieprasīts Nav pieprasījuma, nav piedāvājuma

Par sievietēm - autoskolās māca zapasku uzlikt neatkarīgo no dzimuma - gribētos ticēt Vienīgi sievišķajam dzimumam varētu nepietikt svara, lai atskrūvētu skrūves - tas gan

Tēma: Alkotesteru reklāma iauto

A kur tev garantija, ka pa to laiku, kamēr meklēsi, tev promiles nesamazinās vai nepalielinās? Un kā tu meklēsi - pats braucot?

Būs vispār kaut kad jādabū kaut kur kāds tas mēsls un jāpatestē - no diviem aliņiem sanāk 0,5, vai nesanāk

Tēma: Lojalitate SAAB

Šī gadsimta sābs ir opelis

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Gachs rakstīja:

msh rakstīja: Nesapņo, nevar Reku tev saraksts

Citi vēl nav redzēti

paldies par tiem pašiem, msh

p.s ceru ka KAUT KAD admini uzliks upgrade forumam, lai var tēlaināk izteikties..

Kamēr elpo, tikmēr ceri

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

juhaN rakstīja:

Piedod, aizmirsu

Tēma: Nippon Auto

P.S. Braucam, teiksim, no rīgas uz, vienalga, daugavpili, liepāju, ventspili, pusceļā dabūnam mīksto, a rokas par līkām, lai zapasku uzliktu - ko nu? Kādu stundu jātusē, kamēr sameklēs numuru, kamēr atbrauks Es pa to laiku būšu uzlicis savu pankūku un sen būšu gabalā

Tēma: Nippon Auto

Gachs rakstīja: cilvēki ir ļoti dažādi... ir cilvēki, kas nemāk/negrib pat riepas apmainīt paši, un vējstiklu škidrumu pieliet, kur nu vēl eļļu pirkt/mainīt ... viens klients pat sauca meistaru lai šim uz ceļa, cauru riepu apmaina autiņam....

varbuūt vienkarši viņiem tas pilnīgi un galīgi neinteresē, auto lietas..nu ir tā, ko padarīsi?! tas ir tā pat kā daži netīra zobus un nemazgājas

ļoti daudzi paziņas, kuri nav saistīti ar autolietām paši ņemās, remontējās, lasa aprakstus DIY saitos un apgūst jaunas lietas, jo tas viņiem interesē un tas ir apsveicami

p.s Jā un tā ir ka pat spuldzīti/slotiņu tu nevari bez dīlera mainīt garantijas laikā, padomā pats - mainot spūldzīti, kauko salauzisi lukturī?! domā tev dilers kauko mainīs?! uzliksi aftermarket gaisa filtru, domā dilers būs priecīgs noteikumi jāievēro

Viena lieta ir interese, cita ir reālā situācija - te tev nav, teiksim, ASV, kur pa šosejām braukā tehniskās palīdzības dienesta mašīnas, kas tādiem amerikāņu nomiksēnēm palīdz. Kas latvijā atliek - kādās desmit lielākajās pilsētās ir evakuatori

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Bet par tēmu:

ZILIE JOPTV!!!

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Nesapņo, nevar Reku tev saraksts

Citi vēl nav redzēti

Lasītākie raksti

Jaunie raksti