Kāda šķirba starp "mazumtirdzniecības" un "profesionālajām"?
Pirmās tirgo kanniņās, bet otrās mucās?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Nippon Auto
Kāda šķirba starp "mazumtirdzniecības" un "profesionālajām"?
Pirmās tirgo kanniņās, bet otrās mucās?
Tēma: Nippon Auto
batka rakstīja: EDGE Sport 0W-40 var bez sirdzapziņas parmetumiem jaukt ar CASTROL MAGNATEC 5W-40 .Pilnigi vienadas specifikacijas
Jā, un pilnīgi vienādas piedevas un pilnīgi vienāds ražošanas process, vai ne? ![]()
Tēma: Nippon Auto
TDI rakstīja: a runaajot par oiliem - xvz kaada maarrutka peec Bensoons lej 0W kastroli , ja kastrolja homepaagee raxta ka var gan 5W gan 10W liet un intervaali nemainaas-tie pashi 20kkm peec savas pieredzes pmnju ka 93' Golps III 1,9TDI 5W oilu rija lopaa,aprox 1l uz1000km a 10W knappi 0,2-0,3l/1000km
pienjemu ja manaa gondaa lietu 5 vaj 10W oilu , tad vispaabaa nebuutu nekaadu ''doljivu'' starp apkopeem
Ēda vai puņķoja laukā gar blīvēm?
![]()
Tēma: Lojalitate SAAB
Seene rakstīja:
Ja gribi rakt tik dziļi, tad pagājušā gadsimta izpratnē neeksistē neviens auto. Visi ir pārpirkti, apvienoti, modificēti un pielāgoti. Bet šajā gadījuma tavs minētais piemērs ir pat ļoti neatbilstošs - VW un Škoda patiešām kvalitātes ziņā maz atšķiras - starpība ir jūtama tikai uz tās pašas platformas būvētajos Audi. Un SAAB šajā gadījumā ir tādā pat pozīcijā pret Opel, kā Audi pret VW - viena platforma, bet augstākas kvalitātes izpildījums.
Ko tu pīpē?
Audim ir savas platformas, uz kurām paretam vw uzrauj kādu savu modeli, kā arī A3 un TT, kas ir golfi ar četriem riņķiem. Lielākā daļa motoru gan ir "korporatīvi", un tam ir zināmas priekšrocības
Kamēr škoda tas pats vw vien ir, tikai ražots čehijā. Ir tomēr starpība - A4,A6,A8 ir uz savām platformām, kamēr 9-3 un 9-5 - uz vētras platformas, un bīdeļi arī nu jau ir palikuši tie paši ecotec. Atzīsti, ka sāba unikalitāte pazuda līdz ar pārdošanu gm
Man pašam ļoti nepatīk tagadējās tendences auto ražotāju jomā - beigsies ar to, ka viss piederēs ķīniešiem un viss
Seene rakstīja:
Un nevajag pat "brendus" šķirot - lielākā daļa auto, ko tirgo Latvijā ir kardināli atšķirīgi no tiem, ko ar tādu pašu nosaukumu tirgo "vecajā" Eiropā. SAAB ir viens no retajiem zimoliem, kas atsevišķus modeļus joprojām ražo tikai vienā rūpnīcā, nevis latvju bāleliņiem piegādā pie lētā darbaspēka saceptos sūdus.
Ruselhaimā? ![]()
Tēma: Lojalitate SAAB
Graberis rakstīja: Tak neķer kreņķi - pēc msh domāma "Golf über alles". Nav ko attīstīt neauglīgu diskusiju.
Ja dzīvo ar tādiem uzskatiem, tad tā tiešām ir neauglīga diskusija ![]()
Tēma: Nippon Auto
TDI rakstīja: bet sipties ar autosu -pashiem mainiit elljas utt. nau nekaac 'funs' jau kopsh kaada 1995 gada , iznjemot audio 'shtelliites' un citus siikumus -kaa piem logupaceelaaj mechaanizma remonc/nomainja waj pak.loga el.shtorka -bet tas jau uz 'krutto' OOOO attiecas , gondaaam xanuj nekas nebirzt
Skaties ka ar eļļu nesanāk kā rozem
P.S. Divdesmitgadīgām gondām nav vairs kam birt, jo viss jau sen pārkausēts ![]()
Sviests laikam visu nakti masējis, ka tikai tagad "labrīt" ![]()
Tā mļe. Laikam jāsāk ripināt uz darbu. Pa ceļam būs jāiegriežas vienā šrotā un jāaplasa vienai mucai sīkumi - nejauši atklāju tādas eksistenci ![]()
Tēma: Lojalitate SAAB
Kur tur skaudība?
Pats minēji 9-7x, kas ir kevrolets
Arī skaudība, tikai no tavas puses?
Tāds "sābs" vairs neeksistē - tas beidza eksistēt brīdī, kad pārtrauca ražot modeļus, kuri bija izveidoti Saab - scania laikā
Tagad eksistē vienīgi "preču zīme" [zīmols] "SAAB", kas nozīmē apaļu rimbuli ar pūķi, kurš rāda mēli, kā arī noteiktas formas priekšējo resti un priekšējos lukturus. Pārējais atkarājas no tā, kā zviedru inženieri [un pat ne zviedru, bet vācu] izdomā pārveidot [un cik daudz jamiem atļauj kungi no okeāna otra krasta] vētras dzelžus
Tāpēc arī tā lojalitāte pazūd - jo nopērkot sābu, tu nopērc krutu opeli vai kevroletu - pazūd tolks pirkt, sevišķi,ja ir kā sābam - dārgais un krutais "brends" ir bāzēts uz lēto, nevis kā VAG, kur škodas ir bāzētas uz dārgāko vw ![]()
Daltonisms ar zilo krāsu ņipričom, daltoņiķiem ir probas ieraudzīt sarkano gaismu luksoforā ![]()
Sviestc rakstīja:
msh rakstīja: Bet par tēmu:
ZILIE JOPTV!!!
Saki,a vai tā ir taisnība ka Tavs īstais vārds ir Skujmīlis Līkais,un ka tiki dzemdēts tramvajā caur anālo atveri? es saprotu,ka Tev moš ir drusku par to visu ir kauns,bet nu davai,saņemies un atveries čomiem!!
ROKAS NOST NO MANIS, ZILAIS!
![]()
Tēma: Nippon Auto
Tāpēc arī nav pieprasīts
Nav pieprasījuma, nav piedāvājuma
Par sievietēm - autoskolās māca zapasku uzlikt neatkarīgo no dzimuma - gribētos ticēt
Vienīgi sievišķajam dzimumam varētu nepietikt svara, lai atskrūvētu skrūves - tas gan
![]()
A kur tev garantija, ka pa to laiku, kamēr meklēsi, tev promiles nesamazinās vai nepalielinās?
Un kā tu meklēsi - pats braucot?
Būs vispār kaut kad jādabū kaut kur kāds tas mēsls un jāpatestē - no diviem aliņiem sanāk 0,5, vai nesanāk ![]()
Gachs rakstīja:
msh rakstīja: Nesapņo, nevar Reku tev saraksts
Citi vēl nav redzēti
paldies par tiem pašiem, msh
p.s ceru ka KAUT KAD admini uzliks upgrade forumam, lai var tēlaināk izteikties..
Kamēr elpo, tikmēr ceri ![]()
Tēma: Nippon Auto
P.S. Braucam, teiksim, no rīgas uz, vienalga, daugavpili, liepāju, ventspili, pusceļā dabūnam mīksto, a rokas par līkām, lai zapasku uzliktu - ko nu?
Kādu stundu jātusē, kamēr sameklēs numuru, kamēr atbrauks
Es pa to laiku būšu uzlicis savu pankūku un sen būšu gabalā
![]()
Tēma: Nippon Auto
Gachs rakstīja: cilvēki ir ļoti dažādi... ir cilvēki, kas nemāk/negrib pat riepas apmainīt paši, un vējstiklu škidrumu pieliet, kur nu vēl eļļu pirkt/mainīt ... viens klients pat sauca meistaru lai šim uz ceļa, cauru riepu apmaina autiņam....
varbuūt vienkarši viņiem tas pilnīgi un galīgi neinteresē, auto lietas..nu ir tā, ko padarīsi?! tas ir tā pat kā daži netīra zobus un nemazgājas
ļoti daudzi paziņas, kuri nav saistīti ar autolietām paši ņemās, remontējās, lasa aprakstus DIY saitos un apgūst jaunas lietas, jo tas viņiem interesē un tas ir apsveicami
p.s Jā un tā ir ka pat spuldzīti/slotiņu tu nevari bez dīlera mainīt garantijas laikā, padomā pats - mainot spūldzīti, kauko salauzisi lukturī?! domā tev dilers kauko mainīs?! uzliksi aftermarket gaisa filtru, domā dilers būs priecīgs noteikumi jāievēro
Viena lieta ir interese, cita ir reālā situācija - te tev nav, teiksim, ASV, kur pa šosejām braukā tehniskās palīdzības dienesta mašīnas, kas tādiem amerikāņu nomiksēnēm palīdz. Kas latvijā atliek - kādās desmit lielākajās pilsētās ir evakuatori ![]()