Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Gāzes apkures katls

Birokrātija karoče

Tēma: Nippon Auto

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja:

mansotraises rakstīja: dažādi ir cilvēki. zinu vienu sevišķi smagu gadījumu, kad cilvēks brauca gaisa filtru uz dīlerservi mainīt...

čoms arī no sērijas, ka varot tajā laikā vairāk nopelnīt. Tikai viņš aizmirsa ierēkināt ceļā korķos pavadīto laiku un patērēto degvielu un to ka par 5min darbu no viņa paņema kā par 1/2h.

Drusku ir jāsaprot kāpēc tu brauc uz servisu. ja brauc un saki man lūdzu apkopīti, tad iespējams ka tev nomainīs visu ko, tikai ne to kas ir beigts. Jo tas beigtais neietilpst apkopītē.

Tas protams neattiecas uz pārbaudītiem meistariem, servisiem un sava amata fanātiem. Tie nemainīs to, kas nav jāmaina, un nesipīs tev prātu, ka pusauto ir beigts.

Bet, lai brauktu mainīt lampiņas, gaisa filtru vai logu šķidrumu... nu kaut kā nelīmējas man tas.

Ja mazliet padomā - līmējas gan. Tev mājās ir gaisa filtrs? Man nav. Un jas saskaita kopā laiku, lai to iegādātos un nomaiņu (manam auto tas ir pieejams no apakšas), ātrāk un vienkāršāk ir aizbraukt uz servisu. Logu škidrumu, protams, ieleju pats, bet papildināt eļlas līmeni braucu uz servisu (vai pareizāk sakot iebraucu, kad snāk pa ceļam) - jo nav jāsatraucas par eļļu saderību un lētāk arī sanāk. Ja jāielej ~0.5l - nopirkt var tikai litru, kas maksā ~6Ls, bet serisā pielies ar visu darbu par 5.

tev ir audī??????

tā ir vienīgā man zināmā marka, kurai jāpielej eļļa starp maiņām....

Tad saremontē savu nokauto B4 Man pat vecajam, nokautajam 1.8 karburatorniekam nebija ne pili jāpielej Šitam gan ir - jo šis ir vēl nokautāks Bet nākamnedēļ būs tai lietai jāpieķeras - laiks padarīt to motoriņu par mierīgi lietojamu - vadoties tikai pēc spuldzītēm un rādītājiem, motortelpā neskatoties

Tēma: Nippon Auto

nomiks rakstīja: un cik bieži pečkas slēdzis ir jāmaina 10 gadīgam Civic un cik - tavai mucai?

Faktiski jebkura Honda un ne tikai iekabina tavai mucai vienos vārtos!

Tu savam Audi 80 himnu (odu) vēl neesi sacerējis?

Es savam vienu reizi nomainīju un pietiek Gan jau līdz klimata ielikšanai izvilks Bet tam civikam, gar kuru sanāca seksoties, bija zaļais slēdzī - kā lai savādāk nosauc to, ja nedarbojas, visu pārkravā, un tad viss, kā par spīti, skaisti darbojas... Divdesmitgadīgai mašīnai piedodami, bet desmitgadīgai? Kaut gan pareizi, priekšā uz restes lielais H, viss skaidrs I tur vēl pašā salonā interesanti pakaļas risinājumi

Par vieniem vārtiem - ja tā jebkura gonda būs civiks ar normāliem motoriem, tad jā, uz ceļa saliks - šķībači māk ražot zāģējamus mazmotorus Bet tavam cirvim nespīd pat salikšana uz ceļa, par citurieni nemaz nerunājot

Es vispār esmu par Sretsked ideju - pārzināt savas mašīnas stāvokli un vajadzības gadījumā spēt par to parūpēties - tikai man tas nejauši aizgāja tālākā līmenī

Starp citu, mani iepriekšējie divi posti šajā topikā bija vērsti pret "nomiksēņošanu" - nespēju īpašnieka spēkiem novērst smieklīgus sīkumus Kaut gan nomiks to nemaz nedrīkst - garantija kaput Bet pārējajiem, kas, teiksim, kādus smieklīgus elektriskus sīkumus brauc novērst servisos - iesaku paskatīties, teiksim, šrotos, kā pārsvarā tiek uzliktas signalizācijas un padomāt

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Saunaab uztaisīji?

Tēma: Nippon Auto

TDI rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja:

msh rakstīja: Ak tu nabaga TDI

Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās ap*******. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav

ok ok , naaksi manai gondai ,par piechuku ,piem. kalotkas mainiit -pasham kautkaa nagripaas rokas kjeepaat un pofik man taa garantiju buushanu 'zaudeeshana'

galīgi stulbs?????

kā dīleris var atteikt garantiju, ja tu pats esi nomainījis kalodkas????

nu i nakui tādu servisu!

principaa es par to ka pasham mainiit kalotkas ira 'sapadlo' un nepik saliidzinaat simpi ar pirxtu tb 20gadiigus golpus ar jauniem autosiem

Pamatprincipi 20 gadu laikā nav mainījušies Protams, manai mucai pečkas slēdzi svilpojot var izņemt, izskrūvējot dažas skrūves, kamēr desmitgadīgam civikam pusi priekšējā paneļa jānojauc Bet princips tur vienalga tas pats

Tēma: Nippon Auto

batka rakstīja:

msh rakstīja: Ak tu nabaga TDI

Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās ap*******. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav

ta tev jau ari pa golfu neko labaku nevar dot remontet.Mašina sasipejs ibio

Pēc sevis spried?

Tēma: labs fočiks par labu cenu

Par tādu lietu kā "asuma dziļums", uz kā principa darbojas visi analogie ziepjutrauki, esi dzirdējis?

Tēma: Rùsins jàj!

Sretsked rakstīja: Cikos tas un kad būs? Piebraukšu ar Aprilia,varēsiet rūsiņus pameklēt

Labs nicks

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Labrīt kinžalīt

Sviestc, kā veicas ar saunaab būvi?

Tēma: Rùsins jàj!

Plastmasas buferi un moldingi ir visām pēdējajos trīsdesmit gados ražotām mašīnām

Tēma: Rùsins jàj!

Ja līs lietus, tu būsi rūsiņš, ja?

Tēma: Nippon Auto

Ak tu nabaga TDI

Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās apmīzējs. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav

Tēma: Nippon Auto

Tas tak būtu bezmaz tas pats, kas uz golfu pārsēsties

Tēma: Rùsins jàj!

Vēl nav tas jūsu rūsiņš atjājis?

Tēma: Nippon Auto

nomiks rakstīja: niekalbi

Ja nemaldos, tad tu par šo defektu rakstīji jau labu laiku atpakaļ (kļūdos???).

Ko tad tik ilgi gaidīji?

Galu galā var jau arī kāu nedēļu vēl paciesties, kad Nippons sāks rullēt un tad jau garantijs remonts tiks veikts. Pie tam ar audio var mierīgi rīkoties arī ar viduskonsolē esošajām pogām.

Paldies Dievam manu FR-V un arī CR-V šāda liksta nav piemeklējusi!

[un smejos par to, ka sekss sīkumu dēļ ]

Tēma: opel combo spidometrs

Skaisti sarežģīta sistēma Kad tie žopeļi paliks vecāki, vidējajam latvijas santīmjāklim nepatiks - ieseksots sanis uz ABS nozīmēs braukšanu pēc tahometra

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Man ir dziļa pārliecība, ka no šajā topikā nopārdodamā sāba var uztaisīt šitādu pašu

mbjork.home.cern.ch/...

Tēma: opel combo spidometrs

phenom rakstīja:

msh rakstīja: Atvieno tak datčiku

Tik vien - kā paliek ar apkopēm?

Vot tu pļa gudriniek - kādu datčiku ir jaatvieno ? Neesi lohs, pasaki līdz galam, a to vienmēr nopiržās un aizlaižās...

Kā tad mūsdienu žopeļiem ātrumu nosaka - ar spidometra datčiku, jeb vai kaut kur ir iebūvēts gaisa ātruma mērītājs?

Tēma: opel combo spidometrs

Atvieno tak datčiku

Tik vien - kā paliek ar apkopēm?

Tēma: Jautājumi par w-124 izpūtējiem

Ak tad šitāda ir suņa kāja Bet kas tur labāks?

Tēma: Jautājumi par w-124 izpūtējiem

Ideots rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: Nē, kārba ir mehaniskā. Bet tāda savāda - pirmais ātrums uz leju, bet otrais uz augšu. Darbojas un slēdzas bez problemām.

super, Tev ir Sportline spoguļkārba-liels retums iekš vecajiem MB

A kas tur ir super, ja tizla pārslēgšanās no otrā uz trešo?

Tēma: Jautājumi par w-124 izpūtējiem

A tādai kārbai visi robi uz otru pusi vai trešais kur normālām kārbām?

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Kas tur smieklīgs?

Man ģeņģeris bik nīka nost - motortelpai uzkarstot spriegums sāka tuvoties divpadsmit voltiem... Kaimiņš sev šokolādi samainīja ["kur tas redzēts, ka ogles pārlodē, bla bla bla], jamam vecā bija bosch Piedevām ar jau reiz pārlodētām oglēm Uzlodēju jaunas, zaibis, laba šokolāde

Tēma: Rùsins jàj!

Pēc pirmo divu postu izkasīšanas sāku rēkt Pēc tam prikola pēc izlasīju pirmo

Lasītākie raksti

Jaunie raksti