Birokrātija karoče ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Nippon Auto
Pirmais rakstīja:
Seene rakstīja:
mansotraises rakstīja: dažādi ir cilvēki. zinu vienu sevišķi smagu gadījumu, kad cilvēks brauca gaisa filtru uz dīlerservi mainīt...
čoms arī no sērijas, ka varot tajā laikā vairāk nopelnīt. Tikai viņš aizmirsa ierēkināt ceļā korķos pavadīto laiku un patērēto degvielu un to ka par 5min darbu no viņa paņema kā par 1/2h.
Drusku ir jāsaprot kāpēc tu brauc uz servisu. ja brauc un saki man lūdzu apkopīti, tad iespējams ka tev nomainīs visu ko, tikai ne to kas ir beigts. Jo tas beigtais neietilpst apkopītē.
Tas protams neattiecas uz pārbaudītiem meistariem, servisiem un sava amata fanātiem. Tie nemainīs to, kas nav jāmaina, un nesipīs tev prātu, ka pusauto ir beigts.
Bet, lai brauktu mainīt lampiņas, gaisa filtru vai logu šķidrumu... nu kaut kā nelīmējas man tas.
Ja mazliet padomā - līmējas gan. Tev mājās ir gaisa filtrs? Man nav. Un jas saskaita kopā laiku, lai to iegādātos un nomaiņu (manam auto tas ir pieejams no apakšas), ātrāk un vienkāršāk ir aizbraukt uz servisu. Logu škidrumu, protams, ieleju pats, bet papildināt eļlas līmeni braucu uz servisu (vai pareizāk sakot iebraucu, kad snāk pa ceļam) - jo nav jāsatraucas par eļļu saderību un lētāk arī sanāk. Ja jāielej ~0.5l - nopirkt var tikai litru, kas maksā ~6Ls, bet serisā pielies ar visu darbu par 5.
tev ir audī??????
tā ir vienīgā man zināmā marka, kurai jāpielej eļļa starp maiņām....
Tad saremontē savu nokauto B4
Man pat vecajam, nokautajam 1.8 karburatorniekam nebija ne pili jāpielej
Šitam gan ir - jo šis ir vēl nokautāks
Bet nākamnedēļ būs tai lietai jāpieķeras - laiks padarīt to motoriņu par mierīgi lietojamu - vadoties tikai pēc spuldzītēm un rādītājiem, motortelpā neskatoties ![]()
Tēma: Nippon Auto
nomiks rakstīja: un cik bieži pečkas slēdzis ir jāmaina 10 gadīgam Civic un cik - tavai mucai?
Faktiski jebkura Honda un ne tikai iekabina tavai mucai vienos vārtos!
Tu savam Audi 80 himnu (odu) vēl neesi sacerējis?
Es savam vienu reizi nomainīju un pietiek
Gan jau līdz klimata ielikšanai izvilks
Bet tam civikam, gar kuru sanāca seksoties, bija zaļais slēdzī - kā lai savādāk nosauc to, ja nedarbojas, visu pārkravā, un tad viss, kā par spīti, skaisti darbojas... Divdesmitgadīgai mašīnai piedodami, bet desmitgadīgai?
Kaut gan pareizi, priekšā uz restes lielais H, viss skaidrs
I tur vēl pašā salonā interesanti pakaļas risinājumi
Par vieniem vārtiem - ja tā jebkura gonda būs civiks ar normāliem motoriem, tad jā, uz ceļa saliks - šķībači māk ražot zāģējamus mazmotorus
Bet tavam cirvim nespīd pat salikšana uz ceļa, par citurieni nemaz nerunājot
Es vispār esmu par Sretsked ideju - pārzināt savas mašīnas stāvokli un vajadzības gadījumā spēt par to parūpēties - tikai man tas nejauši aizgāja tālākā līmenī
Starp citu, mani iepriekšējie divi posti šajā topikā bija vērsti pret "nomiksēņošanu" - nespēju īpašnieka spēkiem novērst smieklīgus sīkumus
Kaut gan nomiks to nemaz nedrīkst - garantija kaput
Bet pārējajiem, kas, teiksim, kādus smieklīgus elektriskus sīkumus brauc novērst servisos - iesaku paskatīties, teiksim, šrotos, kā pārsvarā tiek uzliktas signalizācijas un padomāt
Tēma: Nippon Auto
TDI rakstīja:
Pirmais rakstīja:
TDI rakstīja:
msh rakstīja: Ak tu nabaga TDI
Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās ap*******. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav
ok ok , naaksi manai gondai ,par piechuku ,piem. kalotkas mainiit -pasham kautkaa nagripaas rokas kjeepaat un pofik man taa garantiju buushanu 'zaudeeshana'
galīgi stulbs?????
kā dīleris var atteikt garantiju, ja tu pats esi nomainījis kalodkas????
nu i nakui tādu servisu!
principaa es par to ka pasham mainiit kalotkas ira 'sapadlo' un nepik saliidzinaat simpi ar pirxtu tb 20gadiigus golpus ar jauniem autosiem
Pamatprincipi 20 gadu laikā nav mainījušies
Protams, manai mucai pečkas slēdzi svilpojot var izņemt, izskrūvējot dažas skrūves, kamēr desmitgadīgam civikam pusi priekšējā paneļa jānojauc
Bet princips tur vienalga tas pats ![]()
Tēma: Nippon Auto
batka rakstīja:
msh rakstīja: Ak tu nabaga TDI
Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās ap*******. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav
ta tev jau ari pa golfu neko labaku nevar dot remontet.Mašina sasipejs ibio
Pēc sevis spried? ![]()
Par tādu lietu kā "asuma dziļums", uz kā principa darbojas visi analogie ziepjutrauki, esi dzirdējis? ![]()
Tēma: Rùsins jàj!
Sretsked rakstīja: Cikos tas un kad būs? Piebraukšu ar Aprilia,varēsiet rūsiņus pameklēt
Labs nicks ![]()
Tēma: Rùsins jàj!
Plastmasas buferi un moldingi ir visām pēdējajos trīsdesmit gados ražotām mašīnām ![]()
Tēma: Nippon Auto
Ak tu nabaga TDI
Reku viens piemērs - opja golfmašīnai atkodās apmīzējs. Uz pakaļas loga mīž, uz priekšas ne. Nu ko - svilpodams paņemu dažus štrumus, dažas min, stūre nost, slēdži nost, nokasu kontaktus, sakrāmēju visu atpakaļ, zaibis, viss iet
Un tamlīdzīgas nodarbes par piecīšiem varu atkārtot arī citiem
Kamēr kas jums te notiek - seksojies ar nipponu, bīdies laikus un vēl beigās smuki maksā
TDI tak streso, jo pretargumenta tam nav ![]()
Tēma: Nippon Auto
nomiks rakstīja: niekalbi
Ja nemaldos, tad tu par šo defektu rakstīji jau labu laiku atpakaļ (kļūdos???).
Ko tad tik ilgi gaidīji?
Galu galā var jau arī kāu nedēļu vēl paciesties, kad Nippons sāks rullēt un tad jau garantijs remonts tiks veikts. Pie tam ar audio var mierīgi rīkoties arī ar viduskonsolē esošajām pogām.
Paldies Dievam manu FR-V un arī CR-V šāda liksta nav piemeklējusi!
[un smejos par to, ka sekss sīkumu dēļ
]
Tēma: opel combo spidometrs
Skaisti sarežģīta sistēma
Kad tie žopeļi paliks vecāki, vidējajam latvijas santīmjāklim nepatiks - ieseksots sanis uz ABS nozīmēs braukšanu pēc tahometra ![]()
Man ir dziļa pārliecība, ka no šajā topikā nopārdodamā sāba var uztaisīt šitādu pašu
Tēma: opel combo spidometrs
phenom rakstīja:
msh rakstīja: Atvieno tak datčiku
Tik vien - kā paliek ar apkopēm?
Vot tu pļa gudriniek - kādu datčiku ir jaatvieno ? Neesi lohs, pasaki līdz galam, a to vienmēr nopiržās un aizlaižās...
Kā tad mūsdienu žopeļiem ātrumu nosaka - ar spidometra datčiku, jeb vai kaut kur ir iebūvēts gaisa ātruma mērītājs?
![]()
Ideots rakstīja:
IkdienasViesis rakstīja: Nē, kārba ir mehaniskā. Bet tāda savāda - pirmais ātrums uz leju, bet otrais uz augšu. Darbojas un slēdzas bez problemām.
super, Tev ir Sportline spoguļkārba-liels retums iekš vecajiem MB
A kas tur ir super, ja tizla pārslēgšanās no otrā uz trešo? ![]()
A tādai kārbai visi robi uz otru pusi vai trešais kur normālām kārbām? ![]()
Kas tur smieklīgs?
Man ģeņģeris bik nīka nost - motortelpai uzkarstot spriegums sāka tuvoties divpadsmit voltiem... Kaimiņš sev šokolādi samainīja ["kur tas redzēts, ka ogles pārlodē, bla bla bla], jamam vecā bija bosch
Piedevām ar jau reiz pārlodētām oglēm
Uzlodēju jaunas, zaibis, laba šokolāde ![]()
Tēma: Rùsins jàj!
Pēc pirmo divu postu izkasīšanas sāku rēkt
Pēc tam prikola pēc izlasīju pirmo ![]()