Kaspersky rakstīja:
msh rakstīja: Audi 80
Pēdējo gadu otrais golfs [trešajiem ir tieksme uz pūšanu ]
Uzreiz var redzēt ar ko cilvēks ikdienā saskaras. Brīnums, ka pasāta universāls vēl nav pieminēts.
Okej, nosaucu B2 passāta GT universāli - jo tas ir audis ar 2.2 KV un q
Piedod, ar golfiem maz saskarsmes sanāk
Bet jo lielāka saskarsme sanāk ar šķībaču meistarojumiem, jo vairāk pārliecinos, ka mašīnas taisīt māk tikai vācieši, šķībačiem ir tieksme katrā mašīnā iekļaut vismaz dažus tirsas risinājumus
Pēdējais, kuram sanāca uzrauties - gondas civikam, tam, kas deviņdesmito otrajā pusē nāca, viduskonsole pie grīdas pieskrūvēta ar divām caurejošām skrūvēm, kur jāiespiež galva, lai kaut ko tādu izdomātu?

IkdienasViesi, bet tas takš nav svežaks kujdajs, tas mersis plīsīs vienā laidā, jo nav jauns

Audi 80
Pēdējo gadu otrais golfs [trešajiem ir tieksme uz pūšanu
]
uupis rakstīja:
M77 rakstīja: Bruģi varētu pārvietot uz Vecrīgu, kur ir pietiekami daudz asfaltētas ielas- tur bruģis iederētos daudz labāk. Ja paliek pāri, var pielietot kādas citas pilsētas vēsturiskajam centram.
No daudzām vietām Rīgā pazuda bruģis.... un parādijās dažā labā willā pagalmā... un praktiski par velti....
Lai jau zūd...
Man reiz patika viena kolēģa reakcija, ieraugot CTB sagāztās bruģakmeņu kaudzes liepājas komunālās daļas laukumā "ei dillēs, kas te par naudu..."

Pirmais
Viltnieks nu mļin kļūdas vajag nolasīt, tā izsaukuma zīme var nozīmēt ļoooti daudzas lietas...
Tev tas aparāts laikam C5?
ursis rakstīja:
otrs serviss Smerlja ielaa-kino studijas garazjaas. shim adresi nepateikshu-bet rezanatoru katalizatora vietaa liku tur.
un atceries ja tev MB ar katalizatoru,tad nododot veco katalizatoru tu vari atguut 50,-ls/kg.
Tas tas pats, kas noplēsa par to 60 latus?

Piebaldzens rakstīja:
msh rakstīja: Piebaldzēna iecienītā radiostacija un tēvē kanāls
klau SIIKAIS... Tu kaadreiz filtree KO raksti??? Un es nebuut LR2 neklausos... Man labaak FIT FM piestaav!
Klau LIELAIS DUNDUK, par tevi iepriekšējajā jau lapā ierēca 
Piebaldzēna iecienītā radiostacija un tēvē kanāls 
edzulis rakstīja: Mazos izmēros loģiski, ka nav vērts sūtīt...
Nu tad es jums parēķināšu normālam izmēram:
Dalans:
Dunlop SP Sport 01 275/30/19 - 360 lvl x2 = 720
Dunlop SP Sport 01 245/35/19 - 344 lvl x2 = 688
Zirgi nav nevienam, bet tu esi ēzelis 
Saldu dusu kinžalīt 
Nekauņas, nu!

Zapars vai vecā vabole arī ir četrvietīgi
Vienīgi tie ir divreiz zemāki un līdz pusotrai tonnai tur tālu 
S2 arī ir muca
Un atšķirībā no sāba, tam ir pareizā piedziņa 
Gregers rakstīja:
msh rakstīja: Tāds draņķīgs opeļa motors tev tam sābam patrāpījies
Nu pat kad vēl viņš bija Opeļa dzinējs viņš bija kudiš labāks par daudziem Audi vēlākajiem ražojumiem...+SAAB LPT+citi jaukumi kurus viņam sniedza SAAB inženieri...lieliski griežās, jauki ceļ no zemiem apgriezieniem, 315 NM, jauka skaņa salonā un praktiski nedzirdams no ārpuses, man patīk! Uzskati, ka tavam auto labāks dzinulis?
Vēl nav
Btw tie sliktie vārdi dzirdēti no citiem sābistiem, kuri brauc ar 2.3
Par sliktajiem audi bīdeļiem - jebkurš A90 tavam sābam ies garām pēc 500-1000 ls lielas investīcijas, un būs tur pieci katli un ļurba

krix rakstīja:
msh rakstīja: Haha Bet salīdzinājums ar golfu ir perfekts Renis domāts, lai izietu euroncap testus, golfs lai arī ar to brauktu
tam salīzinājumam ir arī otrs zemteksts: golfs jālabo krietni biežāk, tāpēc visam ir jāpiekļūst ātrāk un vienkāršāk.
Nu jā, spuldzītes golfam noteikti jāmaina vienā laidā 
Ko tad tu tur pagonkosi ar tādu kasti?
Un cik patstāvīga tā pilnpiedziņa tev tur ir - visu laiku griež pakaļas riteņus, vai tikai šad un tad pieruba, lai papistu mozgas?
Motors šķērsām vai garenvirzienā? 
cluber rakstīja: Tas kad jāmaksā tas jau skaidrs pēc būtības, jautājums jau bija par sekām, kas notiek, ja savlaicīgi nav apmaksāta kvīts. Zinot LV pieredzi var nemaksāt līdz TA apskatei. Maybe Igaunijā savādāk, un nerezidenta sods aiziet nebūtībā!!!
Sūdīga tev tā pieredze, latvijā nemaksāt var veselu gadu

Tāds draņķīgs opeļa motors tev tam sābam patrāpījies 