Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Focus, reizēm benzīns pienāk reizēm ne!?

Manam šrotam arī ir šprice bet šīs neērtības nav Galvenais, lai bākā ir zupa, nevis cik tās ir daudz

Tēma: Vājprāts uz D-pils šosejas!

VWfans rakstīja:

Ja jābrauc uz Daugavpili vai Krāslavu, tad iesaku vilkt caur Lietuvu pa maršrutu Rīga - Ķekava - Vecumnieki - Skaistkalne - Biržai - Rokiškis - Zarasai - Daugavpils. Šis ceļš visā garumā ir asfaltēts, turklāt Lietuvas pusē ar samērā mazu kustības intensitāti. Ceļa segums Lietuvā labāks nekā Latvijā, un tagad labums arī, ka vairs pie robežām nav jāapstājas.

Pasi vienalga vajag Četras pases - ceļā lieks litrs ķīseļa nokurināts

Tēma: Focus, reizēm benzīns pienāk reizēm ne!?

Pirmais rakstīja:

sūknis ir nobeidzies un negrib pildīt savu darbu - starp citu ražotājs neiesaka braukt ar tukšu bāku, jo sūkni dzesē benzīns

Jauno mašīnu neērtības

Tēma: Ko tauta iesaka - Tucson vai Sorento, . . .

rudens68 rakstīja:

Reto rakstīja: Nekādas diskusijas ar tādiem "droši vien" pārgudrajiem, kā Tu, nebūs!

Redzēju gan mašīnu, gan ekspertīzes.

ko teiksi par šo.......... www.delfi.lv/...

esot eksperīzi lasījis.....

Kas tur tik īpašs? Nu pārsniedza ātrumu, meta pa mēmiem un atlūza ritenis... Iedomājies, kas būtu, ja viņam braucot uz 20 kmph bremzējot tas ritenis būtu atlūzis

Tēma: FM modulātori

Nevis ar marķieri, bet ar diviem marķieriem un tipeksu Kas, man, audistam, būs bembistu jāmāca, kādas krāsas ir BMW logo?

Tēma: Tiek tirgots rover 618

Visi nav tik gudri lai no vācieša pirktu

Tēma: FM modulātori

Viktos rakstīja: PS tiek lietots : www.semicom.lv/...

tik uz pults ir vairaak pogu

Tam tavam BMW simbols virsū ir?

Tēma: Degvielas patēriņš Renault Lagunai

vmartini rakstīja: Ko gribu, to daru pie katras uzpildes!

Leju katreiz pilnu bāku un kompja rādījums sakrīt pat ļoti! Sākumā salīdzināju, taču tagad galvenokārt cenšos ieliet/piepilināt pilnus litrus bākā.

Patēriņš mainās arī no tā, cik daudz pasažieri ir iekš auto un kas bagāžas nodalījumā!

Jautājums degvielas ekonomētājiem - kas ir labāk divriteņu turētājs uz jumta vai aizmugurē pie bagāžnieka? Auto ir ar universāla virsbūvi.

Patēriņš mainās arī no tā, cik pilnu bāku pielej Vwfans noteikti brauc visu laiku ar rezervi

Tēma: Tiek tirgots rover 618

Deksi nepārspīlē, vairāk kā piecām Bet ja prāta nav, tad arī no vācijas var šķību atdzīt Es savējo nepirku tāpēc po Ir tak zināmas vietas, kur skatīties, un pat dižu aci nevajag

Rolands85 nav ko tādiem sīkumiem piekasīties Un, kā jau teicu, lūzni nomaskēt nevar - okej, var nomaskēt ar baisu špakteles krāsu piešpaktelētu spārnu Bet to arī var mēģināt ieraudzīt

Tēma: Tiek tirgots rover 618

Rolands85 rakstīja: reklāmas varianti:

1) Lūkas vai kondiškas nav

2) Bildes nav. Dīzelis. Lūkas nav. Latvijā nav ekspluatēta - pa lēto laikam iepirkta.

3) Nav elektrisko logu. Skate maz.

4) Fui sarkans

5) balts. It kā jau aprīkots ir.

6) gāze - sec. nekam neder

7) sarkans. Tikko no Šveices - pa lēto iepirkta

Pirmā izskatās, ka varētu pat būt ok, ja vien nebūtu placis.

Tikko atklāju, ka laikam esmu baigi izvēlīgs. Bet nu ja pērk, tad pērk.

Esi gan. Kāda šķirba, kāda krāsa? Galvenais, lai normāls krāsojums un bundža no visādiem brīnumiem nav sastellēta Un, ja ekstras nav, tās var ielikt Par gāzi arī jāskatās, kas tas par motoru un kas par iekārtu - varbūt par to ir tikai jāpriecājas

Tēma: Lielībnieku vācelīte !

matanz rakstīja: he he

visi lielās

es gribētu palielīt savu fordiņu!

V6 2.5 dohc nekad nebīju domājis, ka fordiņš var būt tik žiperīgs

Es jau nu tavā vietā būtu pakaunējies, ka fordelis, piedevām pajauns

Tēma: FM modulātori

CRDI laikam bija tas, kas sasipa to komentāru būšanu :@

Tēma: FM modulātori

ooPIS rakstīja:

msh rakstīja:

CRDI rakstīja:

Tas ka Tev ir tiesibas 2 gadi nenozime ka esi baisais autospecs, kur nu vēl draiveris. Lai varētu sevi saukt par spečuku autolietās cilvēki mācās 4< gadus plus prakse.

Kas ir tās tavas mistiskās "autolietas", kas 4+ gadus jāmācās? [/c]

njuhs, chujs un ponja lai gan kaadi 4 gadi? dazjsh nobrauc visu muuzju ... i taa i zaabaks paliek [/c]

Nē nu kas tad ir tās autolietas - braukšana vai mācēšana apieties ar savu šrotu? Ja brauc, tad braukšanu iemācās gada laikā pēc pravu nolikšanas - ir jau, protams, arī tādi, kas nemāk un arī nemācēs - es par muteri labāk mācēju braukt jau tad, kad tikko iemācījos braukt - neizjūt viņa ne mašīnas gabarītus, ne motoru...

Piebaldzēn, man ļoti patīk tavi bērndārznieka līmeņa ļoti smagi sašutušie komentāri Tu varētu iesākumam tikt pie mīkstinājuma zīmēm - tas aizņem ne vairāk kā dažus klikšķus ar peli Un man ir patiess prieks, ka tu beidzot tiksi pie savas tik ļoti gribētās šņākoņas

Tēma: FM modulātori

CRDI rakstīja:

Tas ka Tev ir tiesibas 2 gadi nenozime ka esi baisais autospecs, kur nu vēl draiveris. Lai varētu sevi saukt par spečuku autolietās cilvēki mācās 4< gadus plus prakse. [/c]

Kas ir tās tavas mistiskās "autolietas", kas 4+ gadus jāmācās?

Tēma: FM modulātori

mass rakstīja:

msh rakstīja: Nu nepērc sliktus maģus Kā jau teicu, lietoju desmitgadīgu kenwood maģi - neizskatās, ka taisītos atdot galus Ja atskaņošanas mehānisms atkostos, nu labi - nopirktu changeri

Tā transmiteru frekvenču josla - par to minēto frekvenču joslu vairāk vnk nevelk fm standarts Visiem krutajiem tjuneriem frekvenču josla ir apmēram tāda pati, sliktākiem ir vēl šaurāka. Un par to dzirdēšanu abos galos - ja tev ir pie kastes pieslēgta sistēma, kas līdz 20 kHz spēj pavilkt, novelc kādu progu, kas ģenerē skaņas un pārbaudi, līdz cik tu spēj sadzirdēt.

Bess es neredzu tolku katru minūti slēgāt maģi Piedevām manam šrotam ir Audi oriģinālā spooorta stūre, kuru ar kaut kādām pultīm izķēmot nevēlos

It kā jau nav mans karš, bet cienītais msh no Liepājas, kurš nesen ticis pie tiesībām un brauc ar veco, drausmīgo OOOO šrotu, vai tev nešķiet, ka tu te gudrāks par visiem izliecies? Dari kā tev patīk. Ja nav viedokļa, tad nav ko spamot savas trulības. Pats pirms desmit gadiem pirki to savu kenwood? Visticamāk viņš tajā laikā maksāja tavas ģimenes gada ienākumus. Ko tu zini par FM standartu? Kas tas tāds vispār ir? Ja tu domā, ka ar pie kastes pieslēgtām tumbām var pārbaudīt cik hercus tu dzirdi, tad aizej pie ausu ārsta uztaisi audiogrammu un pie reizes paskaties ar kādiem aprātiem to dara. Labāk ej spamo topikā par OOOO sporta stūrēm, jo tādu vismaz esi dzīvē redzējis.

Tik nesen, ka uz jāņiem pirms braukšanas varēšu vienu aliņu ieķert Ģimenes man arī nav un šaubos, ka tāds maģis tajā laikā maksāja ar četriem cipariem P.S. Ja neesi redzējis tehniku, kas līdz 20k velk, aizej kaut vai uz latgalīti - tur droši vien viens otrs Radiotehnikas tumbas pārdod - nav jau Bose, bet tomēr kaut kas ir

Tēma: Degvielas patēriņš Renault Lagunai

vmartini rakstīja: Par pēdējo komentāru - vidējais patēriņš=9,3 l/100km un vidējais ātrums ir 50,5 km/h

Ar tukšāku bāku patērēs mazāk!

Tēma: Mondeo 2000 ritošais

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja: Varens topiks matanz nav kaut kāds attāls dekša lauku radinieks? Teksti vismaz ir ļoti līdzīgi

Tu vari iet un izdrāzt kaimiņa kuci kārtējo reizi.

Man tavi paradumi nepiemīt

Tēma: Mondeo 2000 ritošais

Varens topiks matanz nav kaut kāds attāls dekša lauku radinieks? Teksti vismaz ir ļoti līdzīgi

Tēma: LTAB bonu-malus

Ak... Un? Deksis tak te ir tas, kurš ar savu vecumu kruto mētā Diemžēl ar vecumu parasti ir par maz...

Tēma: LTAB bonu-malus

Kādos vēl ratiņos?

Tēma: FM modulātori

Mešalka savu vietu tunelī arī nemaina

Nav bijusi un tuvāko piecu gadu laikā arī nebūs - nav vajadzības un tā kā nav vajadzības, nav iemesla izkropļot jauku stūri

Tēma: kur likt auto virsbūvi, A6, 1995

jurkins laikam būs tas kreisais kantoris

Tēma: FM modulātori

Ne vairāk kā tās tavas stūres pogas - kaut gan pogas vairāk - stūre ta tiek grozīta, bet maģim atrašānās vieta nemainās

Tēma: LTAB bonu-malus

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja: nu tas msh tak ir tukšpļūtis... man ir 13. BM klase,sanāk izdevīgāk nekā msh 6. klase

1) Man klases nav

2) Mana mutere četrus gadus brauc ar savu golfmašīnu bez avārijām [iepriekšējo corollu jama novākoja ], tātad tā klase ceļas, bet es esmu vienīgi no jamas dzirdējis, ka paliek arvien dārgāk - laikam gadā kādi 40 ls Tātad, kur ekonomija? Es nerunāju par jaukajām mīnusa klasēm

Laba ģimenīte...viens braukā ar leišu numuriem , otrs ar šrotu,jo iepriekšējais novākots...tradīcijas turpinās.

Kas tev pret leišu numuriem? Tev ir kaut kas pret lt numuriem tāpat, kā man pret tavām brillēm?

Un manas muteres golfmašīnas stāvoklis stabili ir labāks nekā tavam pontijakam kaut vai tādēļ, ka tas ir tavs pontijaks Pie manas muteres nobraukuma - 4 gados kaut kādi tur 40k km, ir pilnīgi paredzams, ka tas aparāts viņai būs vēl vismaz kādus piecus gadus - galvenā problēma spīd rūsa, nevis kaut kādi nolietoti mezgli

Tēma: LTAB bonu-malus

Seene rakstīja:

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja: nu tas msh tak ir tukšpļūtis... man ir 13. BM klase,sanāk izdevīgāk nekā msh 6. klase

1) Man klases nav

2) Mana mutere četrus gadus brauc ar savu golfmašīnu bez avārijām [iepriekšējo corollu jama novākoja ], tātad tā klase ceļas, bet es esmu vienīgi no jamas dzirdējis, ka paliek arvien dārgāk - laikam gadā kādi 40 ls Tātad, kur ekonomija? Es nerunāju par jaukajām mīnusa klasēm

1) Nu re. Līdz savai mašīnai neesi vēl izaudzis, bet jau strīdies ar pieaugušiem cilvēkiem.

Es nezinu, vai leišiem ir bonus-malus, bet kaut kā neesmu pamanījis, ka es varētu savu šrotu pieregot uz mana vārda Tā nu braucu ar leišu numuriem uz mana brālēna vārda - bet lietas būtību tas nemaina - mans šrots ir mans šrots

Lasītākie raksti

Jaunie raksti