Kaksis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kaksis rakstīja:
Sretsked rakstīja: kaksis ir āzis Starp fāzēm ir 380 V 3 fāzu sistēmā. Starp fāzi un nulli ir 220V, starp fāzēm 380V.
Blietes zaglis
Nevis 380, bet 400 un nevis 220, bet 230, teorētiķi...
Latvijā fāzes nominālais spriegums joprojām ir 220 volti.....praktiķi zagto instrumentu pircēj.
Izmēri Ir gadījies samērīt arī 240, attālākos nostūros. Tur gan bez stabilizatora neiztikt.
Tavām cāļa smadzenēm laikam nav saprotams, ko nozīmē "nominālais".
p.s. viduslaikos zagļiem nocirta roku, bet zagto mantu uzpircējiem izlaida zarnas.

Kaksis rakstīja:
Sretsked rakstīja: kaksis ir āzis Starp fāzēm ir 380 V 3 fāzu sistēmā. Starp fāzi un nulli ir 220V, starp fāzēm 380V.
Blietes zaglis
Nevis 380, bet 400 un nevis 220, bet 230, teorētiķi...
Latvijā fāzes nominālais spriegums joprojām ir 220 volti.....praktiķi zagto instrumentu pircēj.
turbopiile rakstīja:
7. par elektrību , ka laukos noder vairākas fāzes.. paskaties kadreiz cik vadi stabos
Tak palasi bik atpakaļ....viņš saka ka 0,4kV (nevis 0,22)līnija iet caur īpašumu!
0,4 kV var dabūt tikai no 3 fāzēm.
Modernam 21. gadsimtā ražotam renaulta kablukam ar 1,6 litru BENZĪNA motors...(
) kvēlsveces lampiņa iedegas vai mirgo tad, kad ir riktīgi sūdi ar motora elektroniku un tā ķerra vairs nav braucama.

VWfans rakstīja: Tad Jūs uzskatāt, ka mans zemes pleķītis ir necils, ja ?
Nesāc raudāt, turies kā vīrs!

Seene rakstīja: P.S. Un ko tev tādu SAABi nodarījuši, ka vienmēr jāreklamē?
Tev to nesaprast......

Sretsked rakstīja: krābiņa turētājs kabatslakatiņā-
Kaut arī man nav SAABs, šito tekstu es nesapratu.

VWfans rakstīja: ir jauki ievilkt malku.
Malkas ievilcējs......

Un , ja izbagarētu Lielupi, tad ostu varētu paplašināt līdz pašai Bauskai, tur uztaisa pieslēgumu Polockas trubai un Lemberģim apsolūts kirdik.
Šleseram tas būtu kā divus pirkstus.....

Tātad ziemā līdz tuvākajām civilizācijas pazīmēm jābrien 2 km.....
Pirmais neapdomīgi tev sasolījis pārāk lielu cenu.
Neesi dumš, pārdod viņam to pleķi kamēr viņš nav iznācis no dušas un izlasījis šo diskūziju.

Šļesakova un Ušlera individuālais uzņēmums "Naša Riga".
turbopiile rakstīja: ai štrunts ar derībam..
Pag pag, nelec nost!
Rīgas jaunā mēra ievēlēšanu tak nosvinēt vajadzētu, ne
Protams, Šļesakovs nav to vērts lai uz viņa ievēlēšanu tērētu 20 Ls par pudeli, bet kādu lētāku dziru

VWfans rakstīja: līdz jūrai ir taisnā līnijā 2,5 km. Nav taču tas gabals gluži kāpās.
Bet vai valdošie rietumu vēji no jūras nenes siļļku/reņģu smārdu
Vai tajā Salacgrīvas pleķī kartofeļi aug? Tur ie kāds grams melnzemes ar jebšu tikai plika smilts?
Sretsked rakstīja:
VWfans rakstīja:
Sretsked rakstīja: Kas tā par EPL ? Cik liela ?
Zemes robežu plānā rakstīts - 0,4 kV EPL josla - 44 m / 5 m - 0,022 ha. Sanāk, ka 220 kvadrātmetri no zemes gabala ir aizņemti ar šo joslu. EPL - vai tas nozīmē elektropadeves līnija? Katrā ziņā nekādi lieli vadi tur neiet.
Maza līnija, nekas kaitīgs.
Super! saimniecībā noderīgais spriegums! Atliek tikai izgatavot ātrā pievienojuma komplektu.

Pirmais rakstīja: kāds ir tās zemes patreizējais statuss un ko uz tā gabala var darīt nākotnē?
tobiš kas ir ģenplānā iezīmēts?
Piezvani Pēterim pa tālruni 29536031.
Tumšā laikā kamera automātiski pagriežas pret nummuru un ieslēdzas lampiņa, un nummuru apgaismo.
jo tumsā ar to kameru tikpat neko nevar redzēt.
msh rakstīja: Centis teiks ka jānovelk no sliedēm un jāvelk uz tolmetu
jefiņ, tak pacenties kādreiz iebraukt tekstā!
Tak skaidri uzrakstīts, ka loķene pati nolec no sliedēm, nav jānovelk tu āpsi!

A vai nav pofig, ka stāvoša lokomotīve grib nolekt

Crankshaft rakstīja: Jebshu "raznosa" rezhiimaa lokomotiive burtiski lec nost no sliedeem
Kā ta, no sliedēm....lokomotīvei dīzelis griež ģeneratoru, riteņus griež elektromotori. Tur pilnīgi pietiek pārtraukt elektrisko ķēdi lai nenolektu no sliedēm.
Tās akcijas mērķis ir pasargāt dzinēju no pilnīgas iznīcināšanas.
kliks rakstīja: Tika pielecināts ar esošajiem pričendāļiem. Pagaidām izskatās, ka aķis būs lietojams.
Vēl daži jautājumi:
1. cik bieži jāmaina eļļa?
2. kā noteikt bremžu šķidruma pietiekamību (disku bremzes)?
3. kur ir kāds kantoris, kas varētu zināt par ātruma ierobežotāja noņemšanu?
Mja, nopietni jautājumi.
Uz tiem atbildēt spēj tikai edgars.
p.s. uzņēmumu informācijas lapās tipa 1188 internetā var sameklēt kaudzi adreses kantoriem, kas nodarbojas ar skūteru apkopēm, remontiem utt.
anonimikis rakstīja:
jā, stereo skaņa ir fotoaparātam absolūti nepieciešama fīča ...
ja to aparātu izmanto kā mājas kinoteātri - tad obligāti!
Vai, cik daudz pierakstījuši
Varbūt edgars jau ir pastāstījis kā atdzīvināt aķi, varbūt vēl ne - nav laika tik daudz lasīt.
Pastāv tāda metode - akumulatora trenēšana. Uzlāde/izlāde, uzlāde/izlāde,....utt. ar I=0,1Inom.
Ja aķim nav aizgājuši plašumā sulfatizācijas procesi, ko šeit detalizēti aprakstīja Pirmais (viņš gan nav ģenerālkonstruktors), tad domāju ka 2 gadus nostāvējušu var adzīvināt.
Starp citu, edgar - kardāns tevi atradīs. Par pediņiem. To paturi prātā.