Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Neredzu nekādas reklāmas

Kāpēc man nerāda to ko citi redz

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Tagad nesaki man neko, es neesmu uz vietas.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sretsked rakstīja: Zini, man dzīvē 2 reiz ir bijis, ka zem galda mēģina glaudīt kāju un gramstīties gar kuli. Tie bija 2 pediņi,

Wou, vismaz 2x dzīvē tev ir bijis kaut kas jauks....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pastulbeni, Švarcs tika minēts vienkārši piemēram. Bet to jau ar programmētāja vienvirziena smadzenīti nesaprast

restorāns rāma arī tika minēts kā piemērs...

davaj moš aiziesim pusdienās šodien

Nu nepatīc tu man, nepatīc.

Viņš tak piedāvā TIKAI pusdienas....

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja: Beidz, man drīz akal uz Eiropu jādodas, bail biku.....

Ôme pirms nedēļas atbrauca no Portugāles, kas tā pati Meksika vien ir, tikai dīķa šajā pusē....

Vēl esam veseli, gripas ziņā protams. Par manām smadzeņu kaitēm - citā seriālā.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

10 minūšu telefonsekss ar meksikānieti - un cūku gripa būs tavējā!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Mums pirms kāda laika bija iespēja slēgt līgumu lai darba ķerru varētu izmantot personīgi bez ierobežojumiem.

laba lieta, ja var pēc tam izpirkt. Tiesa, ne jau Renaultus.

Finansiāli tas bija bonuss arī bez izpirkuma. Bet uznāca dižķibele, un bonusi izbeidzās. Bet līdz ar to mazliet tika atdzīvināts lietoto autombīļu tirgus.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja: un protams, +1000 Deksim:

S klasi ar Golfu salīdzināt var cilvēks, kuram auto kā tāds ir diezgan vienaldzīgs pasākums un kurš nekad nav iedziļinājies atšķirībās starp auto.

Mums pirms kāda laika bija iespēja slēgt līgumu lai darba ķerru varētu izmantot personīgi bez ierobežojumiem. Kolēģi bija starā par ķenguriem, es līgumu neslēdzu ar pamatojumu - nespēju to ķerru iedomāties kā ģimenes auto. Lielākā daļa mani nesaprata.....ko tev vajag - pārvietošanās līdzekli vai auto? Saku - auto. Njāāā, tad jau gan.....

Tēma: Chrysler 300m motora kapitālais remonts.

Jautājums Ronaldam - vai gadījumā pēc nopirkšanas nemainīji eļļu?

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Man šodien ir svētki - Meitai dzimšanas diena.

Wot tā.

Pateicos par apsveikumiem.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Pirmais mācētu visu pamatot aritmētiski precīzi.

Tātad - Otto Švarca zuppe ir tas pats audi - nesamērīga cena par renaulta kvalitāti.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Zoo rakstīja: Neirovīzija!

neticu, ka tu viņu skatījies.....

Es neskatījos, man ar nerviem šorīt viss kedā.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Otto Švarca zuppe ir vārīta no tā paša Daugavas ūdeņa kas samāriešu bezpajumtnieku zuppei.

Pie Otto jāmaksā par spoguļiem , tepiķiem un gardīnēm.

Tā izprieca ir makam, vēderam pilnīgi pô...tas pats ka no samāriešu zuppes.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ogo!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Nu gan čau.

neko neprasiet.....nebūšu uz vietas.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja:

Ozz rakstīja: katram pa ekonomiskam bencelim ar kosmiskaam apkopju izmaksaam!

maniem benceliem apkopes gadā Ls 200, Tavam auto ?

Ble, nu riktīgs ideots... apkopju izmaksas jārēķina uz nobraukumu, nevis gadā.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja: kurš teica, ka MB ir dārgs un neekonomisks ?

www.mbclub.lv/...

Nu, es tak vienmēr esmu teicis, ka MB ir lēts un neekonomisks.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ozz rakstīja:

ursis rakstīja: Ozjka,Snjikeljspaarni,ko tur fiderasi dara uz muusu tiltinja?

tieshaam buus reversaa satiksme?

tad pirmaa Latvijā?

es neskaitu to pagaidu ideju ,kas bija uz vantinieka.

kaut kas tur buus...

tikai kaa buus tiem, kas gribees no jaunciema uz vecmiilgraavi tiktjo ja brauc peec notiim, tad paarkaartoties varees tikai kaadus 20 metrus

A kāpēc jūs negribat braukt caur Limbažiem un Siguldu

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ozz rakstīja: tas benceļa dzineejs darbojas peec uudensdzirnavu principa

jo lielaaks kritums degvielai jo lielaaks PS

Nākošais solis Zigim - vadāt bendzīna kannu uz jumta, būs vēl lielāks kritums.

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Ideots rakstīja: a es, a es savan Opim uztaisīju motora tūnu

dubultā galvas blīve, !

Ā, tagad vari braukt ar 72. bendzīnu?

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Es te salasījos, ka Pozijam tērē tikai 6 l uz 100, tikai tāpēc arī pirku tādu auto......pietirsa viņš mani.

Pozjka - durak!

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

5 grūtām darba dienām renaultā...

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Bav. Mēzl. Wāgen jeb Zilais Valis tie lietots tikai wīkendu izbraukumiem - lai relaksētos pēc 5 grūtām renaultā. Nobraukums tuvojas 2 štukām, pagaidām galvenā rūpe ir tas caurums kurā jālej bendzīnu. Kas to būtu domājis, ka tāds mēzlwāgens tērēs gandrīz litru uz sotaka vairāk nekā četri apļi

Tēma: NSNF 175. Olu Ripinātāji jeb...mazliet

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Septiņpadsmit Pavasara Mirkļi kopā ar Renaultu, un nervi - čupā.

Nevajag tik daudz pavasara mirkļus baudīt, savādāk iesit pa galvu.

Tēma: Kauč kāda šaize ar stūrēšanu.....

msh rakstīja: Kaut kā līdz šim nācies mainīt tikai pirmās divas tevis nosauktās

Varu tev rekomendēt Pozija kontaktlēcu kantori.

nopērc, ieinstalē acīs un mainot pirmās divas ieraudzīsi ka tās nav vienīgās. Varbūt ieraudzīsi vēl kautko, kas līdz šim tev palicis nepamanīts.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti