Rocenes sviru piesēju ar drāti pie grīdas, lai instinktīvi nepievelku pēc aizdedzes izslēgšanas. Citādi katrreiz jāņem nost pakaļējos riteņus.
![]()
Rocenes sviru piesēju ar drāti pie grīdas, lai instinktīvi nepievelku pēc aizdedzes izslēgšanas. Citādi katrreiz jāņem nost pakaļējos riteņus.
![]()
Septiņpadsmit Pavasara Mirkļi kopā ar Renaultu, un nervi - čupā.
![]()
Sūdīgā VAG koncerna izstrādājumam, kuram cena neatbilstoši liela mašīnas vērtībai, Škodai tātad, pēc 200kkm nobraukuma pakaļējie suporti nav jāmaina....un vēl ilgi nebūs jāmaina.....
Kā teiktu tēvocis Štirlics - informacija k razmišļeņiju.
![]()
ursis rakstīja:
P.S. LmY drapaks veel nav izjucis? (LmY -leishu males yonas).
Jēdzienam Drapaks atbilst manā lietošanā esošais renaults.
Izjucis vēl nav, bet pakaļējie suporti ir jāmaina gan. Gaidu kad servisam piegādās detaļas.
Informācijai - noskrējiens 80 kkm, no tiem max.10% jeb 8kkm pa zemes ceļiem - pa tiem pašiem, pa kuriem ar renaultu nedrīkst braukt.
renaulta kvalitāte rullē.
Jo lētāks, jo labāks.
![]()
Labrīt.
Priecīgu wīkendu.
Gulēt jāiet vakarā.
Uz darbu jāiet no rīta.
Maskavā ir auksts.
Pirmais nepazīst lētāko profu. (neticami, ka Pirmais kaut ko no lētākajām mantām nepazīst...)
Pozjka - durakk.
Uz redzēšanos.
Eu, servismeni! Tu tiešām nezini cik bukses tavai šķibajai mucai ar leišu numuriem ir pakaļgalā![]()
![]()
Ķiveri piekakās aiz dusmām ka noslīcinājis pulksteni podā.
msh rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
msh rakstīja:
RHINO rakstīja: Būtībā varētu pakaļējais tilts taisīt to peldēšanu , a būkšķis atpakaļgaitā varētu būt motora spilveni
Pakaļējajam tiltam tur ir tikai divas bukses kuras varētu izraisī tilta peldēšanu un tām tad būtu hvz kādā stāvoklī
četras gan, cienītais servismeni (ja nav kvatra).
Nu nu, uzskaiti, kuras tad ir tās četras
2 majatņikiem, 2 - Panāra svirai.
msh rakstīja:
RHINO rakstīja: Būtībā varētu pakaļējais tilts taisīt to peldēšanu , a būkšķis atpakaļgaitā varētu būt motora spilveni
Pakaļējajam tiltam tur ir tikai divas bukses kuras varētu izraisī tilta peldēšanu un tām tad būtu hvz kādā stāvoklī
četras gan, cienītais servismeni (ja nav kvatra).
axel182 rakstīja: Centi_ shamam stuures atdures nereguleejas- kaadas i, taadas ir.....
OK, ja ne tad ne.
tās manas garās penteres morāle: izgriežot stūri līdz galam uz amortizatoru darbojas spēks, kurš nesakrīt ar amortiņa asi, resp. - ar visas stoikas pagrieziena asi. Tur sanāk tas lauziens.
Ko es domāju....
Vai tu zini kāda ir priekšējās piekares ģeometrija?
Visiem tiem šaurajiem leņķiem pieskaiti klāt mašīnas svaru, ritenim pielikto griezes momentu, riteņa rotācijas plakni attiecībā pret mašīnas kustības virzienu utt. un dabūsi rezultanti.
Varbūt problēma nepareizi noregulētās atdurēs un tava stūre līdz galam ir par daudz līdz galam?
Pirmais, davaj sarēķini cik gāzbetona klučus var iemūrēt 5 stundu laikā.
Mašīna brīžam pa labi, brīžam taisni, brīžam pa kreisi visticamāk ka mūsu ceļu specifikas rezultātā. Kā jau te tika minēts - tādā valstī dzīvojam.
Tas brīkšķis - es par viņu satrauktos tikai tad, ja viņš traucētu vakaros iemigt.
Domāju ka topika autors pēc visas piekares pārlasīšanas tagad kādu laiku galveno uzmanību varēs pievērst degvielas ieliešanas caurumam.
![]()
Bucefals rakstīja: Pašam bija tāda problēma. Iesaku spēcīgāk pārvilkt nomainītos atbalstgultņus. Man palīdzēja. Pazuda i peldēšana i klunkšķis pie stūres izgriešanas.
Ko nozīmē Spēcīgāk pārvilkt gultņus?
Vai nu viņi ir pieskrūvēti, vai nav. Tur nav ko pārvilkt vai pievilkt.
Tev nebija pieskrūvēti?
Ozz rakstīja:
Sretsked rakstīja: Zigis bijis pie plastifikācijas meistariem, nabu pāršuvis.
kreisajā pacelē.
Pēc pirmās plastiskās operācijas, kad ķirurgs piestiepjot ādu mazliet pārcentās, Zigim naba bija uz pieres. Tagad pāršuva atpakaļ uz vēdera. Vot, bet visu to kas ir zemāk par nabu un tagad ir piestiepts pazodē, to gan vēl neatšuva atpakaļ.
Ideots rakstīja: liekam uz Pozija ?
mīksto![]()
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Nē. Atbalsta gultnis krakšķ pie jebkuras stūres pagriešanas, ja viņš ir kirdikt.
Pagriežot riteni līdz galam sanāk pārlauziens uz amortizatora štoku, ja amortizators padilis.... mainās arī riteņu izgāzums.
nav tā, ka jams drīzāk čīkst kā veca gulta ?
Kurš Jams? Atbalsta gultnis? Čīkst, krakšķ, ļerkst...sauc kā patīk. Vēlreiz - bojāts atbalsta gultnis trokšņo grozot stūri jebkurā pozīcijā, sevišķi - stāvot uz vietas.
Ja Jams ir amortizators, tad tieši tāds blīkšķis un tieši izgriežot stūri līdz galam un tieši mucai ir piedzīvots.
Sretsked rakstīja: Baigi gribās !!!
Tev var palīdzēt zvans draugam (Pirmajam).
axel182 rakstīja: Centi_ domaa atbalsta gultnis kkur iekjiilee?
Nē. Atbalsta gultnis krakšķ pie jebkuras stūres pagriešanas, ja viņš ir kirdikt.
Pagriežot riteni līdz galam sanāk pārlauziens uz amortizatora štoku, ja amortizators padilis.... mainās arī riteņu izgāzums.
Yetti rakstīja: Es sirmu kundzi, ar auto, notriecu gar zemi... kundze aizlaidās, es CPistus sagaidīju... šie no sākuma iesmaidīja, pēc tam piekrita...
Doma: kundze no gūtajām traumām beigsies, man pēc tam būs grūti iestāstīt, ka neesmu mucis... ar visām izrietošajām...
+1.
Nevajag kundzei nobeigties. Pietiks ja mazdēls mājās ieborēs, ka vajag tomēr ziņot policijai un izspiest sāpju naudu no "aizmukušā".