Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Pirmais, ir iespēja pa lēto sapirkties reņus Ir arī 1,2 litru pilnpiedziņas kabluki
...
Lai Pirmais mani izlabo, bet man šķiet ka tos 4x4 brīnumus komplektēja tikai un vienīgi ar 1,6 litru spridzekli.
Un tagad viņi ir noņemti no slīdlentes.
laboju
arī 1.9 dci tajā antīkajā pilnpiedziņas renaultā tika stutēti iekšā
Mums tādus nepirka. Un labi vien ka tā, ar to jaudīgo dīzeļa motoru tas ķengurs vispār nebūtu valdāms.
Ā, ple, neizlasīju visu.....
Ķerrai nekas nav jākrāso?
Tev tas buferis būs 'jauns' vai taisnosi to pašu?
Sky_Walker rakstīja: vispirms jākonstatē, vai buferim nav vēl kkas PSC, ja nav, un ja vajadzēs tikai salāpīt un krāsot, tad jāpaskatās moš ko tas Yonasa švāģeris labu dara.
Kur jams ir ?
1)toni trāpa krāsu tirgotāji - jaucēji. Neviens pindzelētājs pats mūsdienās krāsu netonē.
2)jams ir 35 km no Rīgas- Ozolniekos.
ja sadomāsi - dod ziņu. Viņam arī ir rinda, bet varbūt varam sarunāt.
Sky_Walker rakstīja:
a klubam 5 gadu jubilejs drīz, nepaspēšu nokrāsot
Nja, tu jau gribēsi krāsot pie Dīlera....pie lauku zēna būs par prastu?
Kā jūtas Walkīras galvas lodbalsts?
Sky_Walker rakstīja: Renaults ir autobūves Brīnums
Labrīt, susļiki!
Labrīt kāmi.
Par autobūves brīnumu renaultu īsti nevar saukt. Es teiktu - mārketinga brīnums.
Ir jāmāk tādu s..... pārdot.

Sretsked rakstīja:
Pirmais, ir iespēja pa lēto sapirkties reņus Ir arī 1,2 litru pilnpiedziņas kabluki
...
Lai Pirmais mani izlabo, bet man šķiet ka tos 4x4 brīnumus komplektēja tikai un vienīgi ar 1,6 litru spridzekli.
Un tagad viņi ir noņemti no slīdlentes.

Sviestnesis rakstīja: a gāzi atvilkt no tuvakās pilsētas, kura ir 12 km aiz kalna
Nafig?
Kas, nemāki bez gāzes dzīvot? Aiztapos Puķins gāzes trubu - pats pirdīsi?
Vienīgā komunikācija ko jāpievelk meža vidū, ir elektrība. Visu pārējo par attiecīgu samaksu var noorganizēt uz vietas.
Personīgi es negribu dzīvot meža vidū.
Meitenes dos kūku.
Lai dzīvo starptautiskā Sieviešu diena!
Urā tovarišči!!!!

Tāpēc vienmēr vajag vadāt līdz drāti ar ko sasiet pārlūzušus pirkstus un izmaukušos šenkeļus.

Labais tonis neļauj piemīzt laivu.

Sviestnesis rakstīja: Es taisos vispār būvēt māju uz plosta, aizzairējies un kuru rajonu labāk patīk, un čurāt var pāri bortam,
vecs aņuks šai sakarā:
divi makšķernieki Peipusa ezera vidū kādus 8 km no krasta sēž laivā un izvelk zelta zivtiņu. Kā parasti - 3 vēlēšanās, no kurām pēdējā - lai ezerā ūdens vietā būtu alus.
Nu tik dzer, dzer, dzer.....bet tad sagribas čurāt...


Ne mana cūka.....bet parunāt jau var, ģedmokrātija...
Personīgi man tie ciemati ap Rīgu uzdzen drebuļus. Kas tas ir par formējumu? Lauku māja tā nav jo kaimiņa veļa žāvējas aiz mana ķēķa loga. Pilsētas māja? Ja ņem vērā kaimiņu tuvumu, tad-jā. Ja ņem vērā pilsētas infrastruktūras pieejamību - tad nē. Skolas tālu, ārsts tālu, sabtrans nav, pažarnieki atbrauc pēc pusstundas labākajā gadījumā, ātrie vēl vēlāk.....un tie paši netiek garām šlagbomim vienīgās ielas galā.
Ja uzsnieg kārtīgs sniegs - sūnu ciems, jo iebraucamo ceļu izšķūrē pēc 3 dienām. Tad jau pilsētas dzīvoklis kā dzīves vieta ir daudz labāks. Vai arī māja pilsētā vai māja laukos. Tos ciematus manuprāt vēlākā nākotnē sagaida tagadējo bijušo kolhozu/sovhozu ciematu liktenis. Mājas pamestas.
Pirmais rakstīja: madliena savulaik esot bijis kruts sovhozs
Iespējams. Tur ir kultūras nams un vidusskola.
Es tev tādus izņēmumus Daugavas šajā krastā varu noskaitīt bezgalīgi daudz.
Savukārt bagātajā krastā arī ir ne pārāk pārtikušas vietas....Madliena piemēram....

turbopiile rakstīja: P.S. sveiciens nikadienā
Paldies!
p.s. ja mašīnai kaut kas saplīst garantijas laikā - tas vēl nenozīmē ka ražotājs ir kļudījies konstrukcijās vai procesā. Tas nozīmē, ka ražotājs kļūdījies nosakot garantijas laika ilgumu.

Par to nabadzīgo pusi ir taisnība.
Nevar takš par bagātnieku uzskatīt cilvēciņu, kurš veselu banku pārdevis par 1 latu.

turbopiile rakstīja: pa 2 gadi neviena neparedzeta remonta..
Pastāsti, kā tu paredzi remontus?
Varbūt ražotājs ir iedevis tavam auto līdzi grāmatiņu, kurā rakstīts kurā dienā pulksten cikos nolūzīs spidometra bultiņa


Ja grib braukt, ir jāmaksā par mašīnu nevis izlaiduma gadu.
Ah Appetīt, ah Appetīt
Tu pastāvīga esi.....
Sveiciens no Šniceljaunkundzes!

Sretsked rakstīja: Centi,kvēlsvece ir augšā, virs virzuļa Tas šķidrums atmiekšķē,ja vajag, gredzenus.
Tvaiki....reāli ir tā, ka piemēram žigulim ar šo procedūru nokoda krāsu gaisa filtra vāka apakšai....