Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais, ir iespēja pa lēto sapirkties reņus Ir arī 1,2 litru pilnpiedziņas kabluki

...

Lai Pirmais mani izlabo, bet man šķiet ka tos 4x4 brīnumus komplektēja tikai un vienīgi ar 1,6 litru spridzekli.

Un tagad viņi ir noņemti no slīdlentes.

laboju

arī 1.9 dci tajā antīkajā pilnpiedziņas renaultā tika stutēti iekšā

Mums tādus nepirka. Un labi vien ka tā, ar to jaudīgo dīzeļa motoru tas ķengurs vispār nebūtu valdāms.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ā, ple, neizlasīju visu.....

Ķerrai nekas nav jākrāso?

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Tev tas buferis būs 'jauns' vai taisnosi to pašu?

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sky_Walker rakstīja: vispirms jākonstatē, vai buferim nav vēl kkas PSC, ja nav, un ja vajadzēs tikai salāpīt un krāsot, tad jāpaskatās moš ko tas Yonasa švāģeris labu dara.

Kur jams ir ?

1)toni trāpa krāsu tirgotāji - jaucēji. Neviens pindzelētājs pats mūsdienās krāsu netonē.

2)jams ir 35 km no Rīgas- Ozolniekos.

ja sadomāsi - dod ziņu. Viņam arī ir rinda, bet varbūt varam sarunāt.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sky_Walker rakstīja:

a klubam 5 gadu jubilejs drīz, nepaspēšu nokrāsot

Nja, tu jau gribēsi krāsot pie Dīlera....pie lauku zēna būs par prastu?

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Kā jūtas Walkīras galvas lodbalsts?

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sky_Walker rakstīja: Renaults ir autobūves Brīnums

Labrīt, susļiki!

Labrīt kāmi.

Par autobūves brīnumu renaultu īsti nevar saukt. Es teiktu - mārketinga brīnums.

Ir jāmāk tādu s..... pārdot.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja:

Pirmais, ir iespēja pa lēto sapirkties reņus Ir arī 1,2 litru pilnpiedziņas kabluki

...

Lai Pirmais mani izlabo, bet man šķiet ka tos 4x4 brīnumus komplektēja tikai un vienīgi ar 1,6 litru spridzekli.

Un tagad viņi ir noņemti no slīdlentes.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Labrīt, meitenīt!

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sviestnesis rakstīja: a gāzi atvilkt no tuvakās pilsētas, kura ir 12 km aiz kalna

Nafig?

Kas, nemāki bez gāzes dzīvot? Aiztapos Puķins gāzes trubu - pats pirdīsi?

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Vienīgā komunikācija ko jāpievelk meža vidū, ir elektrība. Visu pārējo par attiecīgu samaksu var noorganizēt uz vietas.

Personīgi es negribu dzīvot meža vidū.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Meitenes dos kūku.

Lai dzīvo starptautiskā Sieviešu diena!

Urā tovarišči!!!!

Tēma: Audi B4

Tāpēc vienmēr vajag vadāt līdz drāti ar ko sasiet pārlūzušus pirkstus un izmaukušos šenkeļus.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Labais tonis neļauj piemīzt laivu.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sviestnesis rakstīja: Es taisos vispār būvēt māju uz plosta, aizzairējies un kuru rajonu labāk patīk, un čurāt var pāri bortam,

vecs aņuks šai sakarā:

divi makšķernieki Peipusa ezera vidū kādus 8 km no krasta sēž laivā un izvelk zelta zivtiņu. Kā parasti - 3 vēlēšanās, no kurām pēdējā - lai ezerā ūdens vietā būtu alus.

Nu tik dzer, dzer, dzer.....bet tad sagribas čurāt...

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ne mana cūka.....bet parunāt jau var, ģedmokrātija...

Personīgi man tie ciemati ap Rīgu uzdzen drebuļus. Kas tas ir par formējumu? Lauku māja tā nav jo kaimiņa veļa žāvējas aiz mana ķēķa loga. Pilsētas māja? Ja ņem vērā kaimiņu tuvumu, tad-jā. Ja ņem vērā pilsētas infrastruktūras pieejamību - tad nē. Skolas tālu, ārsts tālu, sabtrans nav, pažarnieki atbrauc pēc pusstundas labākajā gadījumā, ātrie vēl vēlāk.....un tie paši netiek garām šlagbomim vienīgās ielas galā. Ja uzsnieg kārtīgs sniegs - sūnu ciems, jo iebraucamo ceļu izšķūrē pēc 3 dienām. Tad jau pilsētas dzīvoklis kā dzīves vieta ir daudz labāks. Vai arī māja pilsētā vai māja laukos. Tos ciematus manuprāt vēlākā nākotnē sagaida tagadējo bijušo kolhozu/sovhozu ciematu liktenis. Mājas pamestas.

Tēma: Audi B4

arba rakstīja: nerūsē, ja nav bijis sists,

nerūsē arī sists.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Pirmais rakstīja: madliena savulaik esot bijis kruts sovhozs

Iespējams. Tur ir kultūras nams un vidusskola.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Es tev tādus izņēmumus Daugavas šajā krastā varu noskaitīt bezgalīgi daudz.

Savukārt bagātajā krastā arī ir ne pārāk pārtikušas vietas....Madliena piemēram....

Tēma: SAAB ēras beigas

turbopiile rakstīja: P.S. sveiciens nikadienā

Paldies!

p.s. ja mašīnai kaut kas saplīst garantijas laikā - tas vēl nenozīmē ka ražotājs ir kļudījies konstrukcijās vai procesā. Tas nozīmē, ka ražotājs kļūdījies nosakot garantijas laika ilgumu.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Par to nabadzīgo pusi ir taisnība.

Nevar takš par bagātnieku uzskatīt cilvēciņu, kurš veselu banku pārdevis par 1 latu.

Tēma: SAAB ēras beigas

turbopiile rakstīja: pa 2 gadi neviena neparedzeta remonta..

Pastāsti, kā tu paredzi remontus?

Varbūt ražotājs ir iedevis tavam auto līdzi grāmatiņu, kurā rakstīts kurā dienā pulksten cikos nolūzīs spidometra bultiņa

Tēma: Audi B4

Ja grib braukt, ir jāmaksā par mašīnu nevis izlaiduma gadu.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ah Appetīt, ah Appetīt

Tu pastāvīga esi.....

Sveiciens no Šniceljaunkundzes!

Tēma: kvēlsvece iesprūdusi

Sretsked rakstīja: Centi,kvēlsvece ir augšā, virs virzuļa Tas šķidrums atmiekšķē,ja vajag, gredzenus.

Tvaiki....reāli ir tā, ka piemēram žigulim ar šo procedūru nokoda krāsu gaisa filtra vāka apakšai....

Lasītākie raksti

Jaunie raksti