sviestdienis rakstīja:
Pirmais rakstīja: audī sot ieviesis 4 dienu darba nedēļu, jo neviens tās mizas nepērk pat ar 30% atlaidi...
visi slavē, ka esot kruti autiņi.... bet nepērk...
arti tu tak esi ieciklojies,noklemmeejis ...
vienreiz pa ilgiem laikiem saprotams, salasāms un ļoti sakarīgs teksts no Urša!!!!!
Urā!!!!!


Varbūt šāvienu var paātrināt sekojoša recepte, kura ir izmantota gredzenu uzdeguma šķīdināšanai.
Karstā motorā ielej katrā cilindrā ~100 gr. šķidumu petroleja:acetons:motoreļļa = 2:1:1. Skrūvē caurumus ciet, atstāj uz vismaz 12 vai labāk visām 24 stundām. Tad šķiļ dziesmā, uzsilda un kādus 10-15 km nobrauc ar paaugstinātiem apgriezieniem. Pēc tam jāmaina eļļu un filtru.
Iedzer alu Aldaris
Būsi stulbs kā Nūdelis!
Daudz laimes Centim vārda dienā!
labrīt, nau laika , jāskrien pēc polša.
batka rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
batka rakstīja: .Bet es brauktu un gaiditu kad izšauj,kas ir maz ticams
Lai izšautu, ir jāuztaisa sprādzienu. Ieplūdē parasti ir retinājums.....
vai tikai jamais nav turbodīzelis
Tu lasi ar vai tikai raksti ?? Kvēlsvece ir CILINDRĀ, jefiņ.
GALVĀ.......jefiņ. Vajag lasīt.
Galvā ar 'ir stiepjams jēdziens. Ja viņa ir pirms ieplūdes vārsta, tad tā ir ieplūde.
Varbut ka ari kadam nak kvelene pirms varsta bet redzejis tadu neesmu
Es vispār neko neesmu redzējis.
Nostradamuss arī nebija redzējis pasaules galu, tikai fantazēja.

Sviestc rakstīja: un vispār tie renault kabluki ir komerctransports, kur komfortam un dinamikai tiek piešķirta otršķirīga loma....galvenais lai ir lēts eksplutācijā.....
.

vot rēku man parāva...lēts ekspluatācijā
Pērkot viņš ir lēts, pēc tam lati griežas. Man pofik, nav jau mani lati.

A renaultā sēžot atšķirība- gluds asfalts vai bedres - nekāda. Vienalga grab visās malās.
Renaultam nav ne vainas. Pa tām bedrēm kādas tagad ir piemēram Jelgavā braukt ar dārgāku mašīnu būtu ekonomiskais noziegums.
21. gadsimta renaultam pēc 2 gadu expluatācijas šofera durvju 'blīvgumija kirdikt.
20. gadsimta audim pēc 21 gada ekspluatācijas nea.
Renaults lepns. Kamēr neiespersi, līdz audi līmenim nenolaidīsies.
Audi nekvatras pakaļējiem riteņiem ir tik maza slodze, ka tur var likt gultņus no apses koka.
īpaši, ja Ursis sēž priekšējā sēdeklī, pakaļējie riteņi tikai pieskaras asfaltam.

ursis rakstīja: duuc originaalais gultnis(aizmuguree) ne germana virpotais...
labi ka kaa zinaadams uzreiz iepirku divus...
P.S. bet mani comi germanu lamaa no panckaam aaraa nu vismaz 1/2
Es gultņus pērku Saldū veikalā Vinnijs. Es saprotu, ka priekš tevis ir patālu, bet nu - tu prasīji kur mēs pērkam....


Ja iet ar kājām, tad par puscenu.
Sretsked rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
batka rakstīja: .Bet es brauktu un gaiditu kad izšauj,kas ir maz ticams
Lai izšautu, ir jāuztaisa sprādzienu. Ieplūdē parasti ir retinājums.....
vai tikai jamais nav turbodīzelis
Tu lasi ar vai tikai raksti ?? Kvēlsvece ir CILINDRĀ, jefiņ.
GALVĀ.......jefiņ. Vajag lasīt.
Galvā ar 'ir stiepjams jēdziens. Ja viņa ir pirms ieplūdes vārsta, tad tā ir ieplūde.
ursis rakstīja: mainiitaam nav OOOO simbolikas uz sviras. to arii servii pateica-ka originaalaa(abas).
It kā friču servisos nebūtu pieejamas oriģinālās detaļas...
Bet nu ja tev patīk ticēt ka nav mainītas, tad lai nav.
Nekas jau tāpēc savādāks nekļust.

Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Nikns atkodējs ir skābe. Uzlej etiķa esenci, vēl labāk sālsskābi.
skābe labāk šķīdina metālu, koksu sliktāk
Pofik ko viņa tajā kopsalikumā pašķīdinās, ja tikai objekti atdalās viens no otra.
batka rakstīja: .Bet es brauktu un gaiditu kad izšauj,kas ir maz ticams
Lai izšautu, ir jāuztaisa sprādzienu. Ieplūdē parasti ir retinājums.....
smaidiigais rakstīja: nolūza jau pirms 3 nedēļām. No tevis tullamors
Totalizators sākas no izsludināšanas brīža - šodienas.
Tev ir atlikušas vēl 18.

ursis rakstīja: 1. priekseejaa kreisaa svira... njuss to tad njemshu lietotu ar garantiju,jo no rezerves daljaam nikuja vinjas nevelk...
Man abas divas ir itāļu pa 25 lašiem. Viena ir noripojusi ap 75 kkm, otra kādus 50. Manuprāt normāls rādītājs, ja vēl ņem vērā ka atšķirībā no tevis es neraudu par grantenēm, bet braucu pa viņām.

Nikns atkodējs ir skābe. Uzlej etiķa esenci, vēl labāk sālsskābi.
smaidiigais rakstīja: jautājums - cik ilgi?
Taisam totalizatoru. Es saku ka turēsies 18 dienas. Pārējie lai ieliek savu variantu. Kas uzminēs, tam tu liec lielo tullamôri.
Tu sakki

smaidiigais rakstīja: vītne ir ārā
iekšā ir pati kvēlsvece, nolūza gals ar vītni
mož lai stāv?
lec labi
Tad es tā īsti nesaprotu - vītne ārā, iekšā gals bez vītnes
Uz kā tad viņš turās? Uz koksa
Kaksis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Izurb caurumu, iedzen tajā kaut ko (piemēram trīsstūra vīli vai torx tipa uzgali) un mēģini izskrūvēt.
Pēc tam ņem nost galvu un pūt ārā skaidas.
Urbi nosmērē ar solidolu.....praktiķi no RS.
Man šodien ir dikti vēla aizdedze.