Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

sviestdienis rakstīja:

Pirmais rakstīja: audī sot ieviesis 4 dienu darba nedēļu, jo neviens tās mizas nepērk pat ar 30% atlaidi...

visi slavē, ka esot kruti autiņi.... bet nepērk...

arti tu tak esi ieciklojies,noklemmeejis ...

vienreiz pa ilgiem laikiem saprotams, salasāms un ļoti sakarīgs teksts no Urša!!!!!

Urā!!!!!

Tēma: kvēlsvece iesprūdusi

Varbūt šāvienu var paātrināt sekojoša recepte, kura ir izmantota gredzenu uzdeguma šķīdināšanai.

Karstā motorā ielej katrā cilindrā ~100 gr. šķidumu petroleja:acetons:motoreļļa = 2:1:1. Skrūvē caurumus ciet, atstāj uz vismaz 12 vai labāk visām 24 stundām. Tad šķiļ dziesmā, uzsilda un kādus 10-15 km nobrauc ar paaugstinātiem apgriezieniem. Pēc tam jāmaina eļļu un filtru.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Iedzer alu Aldaris

Būsi stulbs kā Nūdelis!

Daudz laimes Centim vārda dienā!

labrīt, nau laika , jāskrien pēc polša.

Tēma: kvēlsvece iesprūdusi

batka rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

batka rakstīja: .Bet es brauktu un gaiditu kad izšauj,kas ir maz ticams

Lai izšautu, ir jāuztaisa sprādzienu. Ieplūdē parasti ir retinājums.....

vai tikai jamais nav turbodīzelis

Tu lasi ar vai tikai raksti ?? Kvēlsvece ir CILINDRĀ, jefiņ.

GALVĀ.......jefiņ. Vajag lasīt.

Galvā ar 'ir stiepjams jēdziens. Ja viņa ir pirms ieplūdes vārsta, tad tā ir ieplūde.

Varbut ka ari kadam nak kvelene pirms varsta bet redzejis tadu neesmu

Es vispār neko neesmu redzējis.

Nostradamuss arī nebija redzējis pasaules galu, tikai fantazēja.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sviestc rakstīja: un vispār tie renault kabluki ir komerctransports, kur komfortam un dinamikai tiek piešķirta otršķirīga loma....galvenais lai ir lēts eksplutācijā.....

.

vot rēku man parāva...lēts ekspluatācijā

Pērkot viņš ir lēts, pēc tam lati griežas. Man pofik, nav jau mani lati.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

A renaultā sēžot atšķirība- gluds asfalts vai bedres - nekāda. Vienalga grab visās malās.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Renaultam nav ne vainas. Pa tām bedrēm kādas tagad ir piemēram Jelgavā braukt ar dārgāku mašīnu būtu ekonomiskais noziegums.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

21. gadsimta renaultam pēc 2 gadu expluatācijas šofera durvju 'blīvgumija kirdikt.

20. gadsimta audim pēc 21 gada ekspluatācijas nea.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Renaults lepns. Kamēr neiespersi, līdz audi līmenim nenolaidīsies.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Audi nekvatras pakaļējiem riteņiem ir tik maza slodze, ka tur var likt gultņus no apses koka.

īpaši, ja Ursis sēž priekšējā sēdeklī, pakaļējie riteņi tikai pieskaras asfaltam.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Nekā personīga.

Labrīt.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

ursis rakstīja: duuc originaalais gultnis(aizmuguree) ne germana virpotais...

labi ka kaa zinaadams uzreiz iepirku divus...

P.S. bet mani comi germanu lamaa no panckaam aaraa nu vismaz 1/2

Es gultņus pērku Saldū veikalā Vinnijs. Es saprotu, ka priekš tevis ir patālu, bet nu - tu prasīji kur mēs pērkam....

Tēma: Tilts no Zviedrijas uz Dāniju

Ja iet ar kājām, tad par puscenu.

Tēma: kvēlsvece iesprūdusi

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

batka rakstīja: .Bet es brauktu un gaiditu kad izšauj,kas ir maz ticams

Lai izšautu, ir jāuztaisa sprādzienu. Ieplūdē parasti ir retinājums.....

vai tikai jamais nav turbodīzelis

Tu lasi ar vai tikai raksti ?? Kvēlsvece ir CILINDRĀ, jefiņ.

GALVĀ.......jefiņ. Vajag lasīt.

Galvā ar 'ir stiepjams jēdziens. Ja viņa ir pirms ieplūdes vārsta, tad tā ir ieplūde.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

ursis rakstīja: mainiitaam nav OOOO simbolikas uz sviras. to arii servii pateica-ka originaalaa(abas).

It kā friču servisos nebūtu pieejamas oriģinālās detaļas...

Bet nu ja tev patīk ticēt ka nav mainītas, tad lai nav.

Nekas jau tāpēc savādāks nekļust.

Tēma: kvēlsvece iesprūdusi

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nikns atkodējs ir skābe. Uzlej etiķa esenci, vēl labāk sālsskābi.

skābe labāk šķīdina metālu, koksu sliktāk

Pofik ko viņa tajā kopsalikumā pašķīdinās, ja tikai objekti atdalās viens no otra.

Tēma: kvēlsvece iesprūdusi

batka rakstīja: .Bet es brauktu un gaiditu kad izšauj,kas ir maz ticams

Lai izšautu, ir jāuztaisa sprādzienu. Ieplūdē parasti ir retinājums.....

Tēma: kvēlsvece iesprūdusi

smaidiigais rakstīja: nolūza jau pirms 3 nedēļām. No tevis tullamors

Totalizators sākas no izsludināšanas brīža - šodienas.

Tev ir atlikušas vēl 18.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

ursis rakstīja: 1. priekseejaa kreisaa svira... njuss to tad njemshu lietotu ar garantiju,jo no rezerves daljaam nikuja vinjas nevelk...

Man abas divas ir itāļu pa 25 lašiem. Viena ir noripojusi ap 75 kkm, otra kādus 50. Manuprāt normāls rādītājs, ja vēl ņem vērā ka atšķirībā no tevis es neraudu par grantenēm, bet braucu pa viņām.

Tēma: kvēlsvece iesprūdusi

Nikns atkodējs ir skābe. Uzlej etiķa esenci, vēl labāk sālsskābi.

Tēma: kvēlsvece iesprūdusi

smaidiigais rakstīja: jautājums - cik ilgi?

Taisam totalizatoru. Es saku ka turēsies 18 dienas. Pārējie lai ieliek savu variantu. Kas uzminēs, tam tu liec lielo tullamôri.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Tu sakki

Tēma: kvēlsvece iesprūdusi

smaidiigais rakstīja: vītne ir ārā

iekšā ir pati kvēlsvece, nolūza gals ar vītni

mož lai stāv?

lec labi

Tad es tā īsti nesaprotu - vītne ārā, iekšā gals bez vītnes

Uz kā tad viņš turās? Uz koksa

Tēma: kvēlsvece iesprūdusi

Kaksis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Izurb caurumu, iedzen tajā kaut ko (piemēram trīsstūra vīli vai torx tipa uzgali) un mēģini izskrūvēt.

Pēc tam ņem nost galvu un pūt ārā skaidas.

Urbi nosmērē ar solidolu.....praktiķi no RS.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Man šodien ir dikti vēla aizdedze.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti