Kārtot: Augošā secībā

Tēma: kvēlsvece iesprūdusi

Izurb caurumu, iedzen tajā kaut ko (piemēram trīsstūra vīli vai torx tipa uzgali) un mēģini izskrūvēt.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ursim daudz laimes dzimšanas dienā!

tas nekas ka tieši pusdienlaikā. labāk pusdienlaikā nekā sekša laikā.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Manam miestam arī pendeles!

mamma mia, šodien uz dziru nevaru paskatīties....

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sviestnesis rakstīja: Un vispār pēc 2 litriem šnabja siltā grīda ir visur!

pedec....

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Tagad es esu pillāks kā Jūrmalas vilciens jūlija vidū.

Tāda ir realitāte, un ar to mums jāsadzīvo.

t.sk. Ômei arī....

Tēma: SAAB ēras beigas

Ziemeļos nav nekas labāks par ziemeļbriežu pajūgu.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

p.s.

bankec turpinās, piedodiet, ja varat.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Parīt atkal lec.....

... varbūt.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Pirmais rakstīja: antifrīzu.... ja noklājas laikā, kad neviena nav mājās

+ papildus protams var pierubīt ģeneratoru, ja jau akurāt tiem leišmales stabā kāpējiem būs tāda akujennā krīze

Mj;a, visi bikšdibena deldētāji domā ka elektrība ir mūžīga....bet patiesībā tas ir tāds pats tehnisks process kā renaults - šodiem lec, rīt nelec....

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ho HO!

Alumīnija cūka!

Tūlīt tiks aplaistītas gluži svaigas šofera tiesības!

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Pirmais rakstīja: man pagaidām iztērēti ~15kls, vēl kādus 5 paredzams, ka vajadzēs

Nu tad es saprotu, kāpēc tu projektē no pirts uz dīķi braukt ar mašīnu. Baseinam vienkārši nepietiek naudas.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Ozz rakstīja: simpaatiska liekas japāņu pirts-

liels kubls zem klajas debess, tad kublaa samet iekšā karstus akmeņus un luukojas zvaigznēs, dzer sakē, speelee akordeonu un mazgaa māsīcai muguriņu

Kaimiņš uzcēla pirti. Viņš krievs, pirts krieviska - no baļķiem. Uz ziemassvētkiem skatos pāri žogam - nolicis tādu kublu kā tu saki pirts priekšā, sūknis blakām un divas šlūtenes nāk no pirts arā, caur sūkni tajā kublā. Tātad viņam ir modrernāk nekā japāņiem - viņam ir brīvdabas kubls ar centrālapkuri.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Es nezin cik dziļi būtu jāurbj Turaidas pilskalnā, bet tepat leišmalē rakām kapu kolēģa vecmuterei, rakām gandrīz kalna galā, knapi tikām līdz pus dziļumam kad parādījās ūdens.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

A kas tam Mārupes ūdenim vainas? Rīgas mēslu piegarša?

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Nja, siltumsūknim vajag 100 metrus, i tad neatsvērs uzrakto pushektāru.

Dzeramam ūdenim....kolēģis pirms pāris gadiem izurba ap 20 m, un viss notiek.

man sētā aka kādus 7-8 metrus dziļa. Ūdens pa pirmo.

Tēma: Passats karst

Ja nemāk pamērīt vai galva vērpta vai nevērpta, tad jāslīpē. Viennozīmīgi.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sky_Walker rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Tad jau cenas kritušās, nesen bija 4000. Vasarā tie kas urbj stāstīja ka šiem esot darbs līdz mūža galam, tagad ņikā.

Līčos nesen uztaisīja paziņām... pirms gada prasīja Ls 9000 ar silto grīdu,

Kāds sakars ūdens urbumam ar silto grīdu

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

man Ôme vienreiz no ķengurijas atveda alu...wot tas bija alus! 2 dienas ar viņu cīnījos, kamēr piebeidzu 0,7 litru pudeli!

Sātans nobāl....

Tēma: Passats karst

Ozz rakstīja: [cdiizelim labaaka kompresija buus...tur 6 katli rindaa,ļumiinija galva uz čuguna bloka....

šaubu nav....6 katli rindā ir daudz vairāk nekā 5, un dīzeļa alumīnija galva uz čuguna bloka ir pisam cita lieta nekā bendzīnieka alumīnija galva uz čuguna bloka....

Teorētiski, ja ir 6 cilindri 1 rindā, galvu jāslīpē ne retāk kā reizi nedēļā.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Auzinjsh rakstīja: ar ko tas mītavas atškiras no pārējām cēsu čurām

ar to, ka cita birka

ir gan Sviestam pills rublis!!!!!

Tēma: A6 VARIATOR epopeja turpinās!

Pirmais rakstīja: "granātas" staipās

taisnība.

Tēma: A6 VARIATOR epopeja turpinās!

Pirmais rakstīja: un leišmales drātētājam - tu toč esi pārliecināts, ka tur ir šlices?

Nē, itnemaz.

Bet jebkuram kardānam kaut kur jābūt garummaiņas iespējai, un bieži tas izpildīts ar šlicēm.

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja: Beidzot valdībā būs kāds personīgi pazīstams

Mēģināsi to kārbu remontēt caur valdību

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sky_Walker rakstīja:

nesēdi iAuto spamā, stājies Tautas Partijā

Dienas citāts!!!!!

Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika

Sretsked rakstīja: Jābrauc laikam uz Auci izskaidroties.

Viens nebrauc.Ņem līdzi to Kārbu. Ararats mums šite nav, bet varam viņu noslīcināt cūku vircas dīķī.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti