Izurb caurumu, iedzen tajā kaut ko (piemēram trīsstūra vīli vai torx tipa uzgali) un mēģini izskrūvēt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: kvēlsvece iesprūdusi
Izurb caurumu, iedzen tajā kaut ko (piemēram trīsstūra vīli vai torx tipa uzgali) un mēģini izskrūvēt.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Ursim daudz laimes dzimšanas dienā!
tas nekas ka tieši pusdienlaikā. labāk pusdienlaikā nekā sekša laikā.
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Manam miestam arī pendeles!
mamma mia, šodien uz dziru nevaru paskatīties....
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Sviestnesis rakstīja: Un vispār pēc 2 litriem šnabja siltā grīda ir visur!
![]()
![]()
![]()
pedec....
![]()
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Tagad es esu pillāks kā Jūrmalas vilciens jūlija vidū.
Tāda ir realitāte, un ar to mums jāsadzīvo.
t.sk. Ômei arī....
![]()
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Pirmais rakstīja: antifrīzu.... ja noklājas laikā, kad neviena nav mājās
+ papildus protams var pierubīt ģeneratoru, ja jau akurāt tiem leišmales stabā kāpējiem būs tāda akujennā krīze
Mj;a, visi bikšdibena deldētāji domā ka elektrība ir mūžīga....bet patiesībā tas ir tāds pats tehnisks process kā renaults - šodiem lec, rīt nelec....
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Ho HO!
Alumīnija cūka!
Tūlīt tiks aplaistītas gluži svaigas šofera tiesības!
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Pirmais rakstīja: man pagaidām iztērēti ~15kls, vēl kādus 5 paredzams, ka vajadzēs
Nu tad es saprotu, kāpēc tu projektē no pirts uz dīķi braukt ar mašīnu. Baseinam vienkārši nepietiek naudas.
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Ozz rakstīja: simpaatiska liekas japāņu pirts-
liels kubls zem klajas debess, tad kublaa samet iekšā karstus akmeņus un luukojas zvaigznēs, dzer sakē, speelee akordeonu un mazgaa māsīcai muguriņu
Kaimiņš uzcēla pirti. Viņš krievs, pirts krieviska - no baļķiem. Uz ziemassvētkiem skatos pāri žogam - nolicis tādu kublu kā tu saki pirts priekšā, sūknis blakām un divas šlūtenes nāk no pirts arā, caur sūkni tajā kublā. Tātad viņam ir modrernāk nekā japāņiem - viņam ir brīvdabas kubls ar centrālapkuri.
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Es nezin cik dziļi būtu jāurbj Turaidas pilskalnā, bet tepat leišmalē rakām kapu kolēģa vecmuterei, rakām gandrīz kalna galā, knapi tikām līdz pus dziļumam kad parādījās ūdens.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Nja, siltumsūknim vajag 100 metrus, i tad neatsvērs uzrakto pushektāru.
Dzeramam ūdenim....kolēģis pirms pāris gadiem izurba ap 20 m, un viss notiek.
man sētā aka kādus 7-8 metrus dziļa. Ūdens pa pirmo.
Tēma: Passats karst
Ja nemāk pamērīt vai galva vērpta vai nevērpta, tad jāslīpē. Viennozīmīgi.
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Sky_Walker rakstīja:
Siksparnis rakstīja: Tad jau cenas kritušās, nesen bija 4000. Vasarā tie kas urbj stāstīja ka šiem esot darbs līdz mūža galam, tagad ņikā.
Līčos nesen uztaisīja paziņām... pirms gada prasīja Ls 9000 ar silto grīdu,
![]()
![]()
![]()
Kāds sakars ūdens urbumam ar silto grīdu
![]()
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
man Ôme vienreiz no ķengurijas atveda alu...wot tas bija alus! 2 dienas ar viņu cīnījos, kamēr piebeidzu 0,7 litru pudeli!
Sātans nobāl....
![]()
Tēma: Passats karst
Ozz rakstīja: [cdiizelim labaaka kompresija buus...tur 6 katli rindaa,ļumiinija galva uz čuguna bloka....
šaubu nav....6 katli rindā ir daudz vairāk nekā 5, un dīzeļa alumīnija galva uz čuguna bloka ir pisam cita lieta nekā bendzīnieka alumīnija galva uz čuguna bloka....
Teorētiski, ja ir 6 cilindri 1 rindā, galvu jāslīpē ne retāk kā reizi nedēļā.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Auzinjsh rakstīja: ar ko tas mītavas atškiras no pārējām cēsu čurām
ar to, ka cita birka
ir gan Sviestam pills rublis!!!!!![]()
![]()
![]()
Pirmais rakstīja: un leišmales drātētājam - tu toč esi pārliecināts, ka tur ir šlices?
Nē, itnemaz.
Bet jebkuram kardānam kaut kur jābūt garummaiņas iespējai, un bieži tas izpildīts ar šlicēm.
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Sretsked rakstīja: Beidzot valdībā būs kāds personīgi pazīstams
Mēģināsi to kārbu remontēt caur valdību
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Sky_Walker rakstīja:
nesēdi iAuto spamā, stājies Tautas Partijā
Dienas citāts!!!!!
![]()
![]()
Tēma: NSNF 173. Vācu Klassika
Sretsked rakstīja: Jābrauc laikam uz Auci izskaidroties.
Viens nebrauc.Ņem līdzi to Kārbu. Ararats mums šite nav, bet varam viņu noslīcināt cūku vircas dīķī.