Pirmais rakstīja: viens praiders mani vakar pietirza....
sastiķējām pa trim, bet divi neatnāca
Paliki gribot
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Pirmais rakstīja: viens praiders mani vakar pietirza....
sastiķējām pa trim, bet divi neatnāca
Paliki gribot
![]()
Tēma: Augstspiediena mazgātājs
Arnis76 rakstīja:
Arnis76 rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Arnis76 rakstīja: nav pa īsu?
Uzraksti, cik gara šļūtene.
Tad pateikšu, vai nav pa īsu.
3 vai 3.5 metri + pistole.
Nu, kā izskatās, mērītāj?
Pa īsu, draudziņ.
Manam kērherim ir 15 metru šļūtene, un tad lielākai mašīnai gandrīz netiek apkārt apstaigāt.
Tēma: Augstspiediena mazgātājs
Arnis76 rakstīja: nav pa īsu?
Uzraksti, cik gara šļūtene.
Tad pateikšu, vai nav pa īsu.
Sretsked rakstīja: Tad tur būs kāds salējis medu. Jo-šad tad neizslēdzas tālās gaismas, tagad sāk neizslēgties miglas. Kas būs tālāk, pastāstīšu.
Vismaz interesanti.
Slīkonis![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Da jebkuru ceļmalas šašļiku ceptuvi kas atrodas viņpus Jēkabpils var saukt par Austrumu ēstuvi.
![]()
Sretsked rakstīja: Relejs saķēries??
visticamākais.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Uzsmērējam zeļonku, uztinam marli, uzvelkam prezervatīvu un to visu aptinam ar zilo izolācijas lentu.
Un galvenais - nekādus dzimumsakarus!!!!![]()
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ideots rakstīja: no motoriem iesaku B200 turbo
No drātīm iesaku mīksto cinkoto.
![]()
Tēma: A100 bremzes
Sretsked rakstīja: Esot jauni cilinderi. .
Kur tu to izlasīji?
Galvenais esot jauns.....
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ozz rakstīja: paartulko, luudzu no leišmales valodas!
Es jūtu vakariņas.....
Paldies par to ..khmmm..., karali....
![]()
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
Vai radars miglā uzlabo redzamību?
Ja tā, tad es ar gribu tādu nopirkt.
Tēma: NSNF diskusijas #170
Ozz rakstīja: plin, atnaacu uz egliiti un liek pie darba
Tev iedeva Sņegurkas kleitu un baltus slidzābakus![]()
![]()
Tēma: NSNF diskusijas #170
A man vakar bija migla Mītavas pilsētā.
Gandrīz iebraucu grāvī.
Bez pampakiem.....
Wot.
Labrīt.
Šorīt redzamība laba.
Tēma: A100 bremzes
Trumuļu bremzēm vienā darba cilindrā ir 2 virzuļi, šķidruma pievads uz abiem viens. Tur pietiek ar nelielu rūsas pleķīti uz 1 virzulīša, lai vispirms kustās tas kam mazāka pretestība, pēc tam otrs. Uz aci liekas ka strādā abi divi, bet reāli 1 kolodka nobremzē tikai tad, kad otrs ritenis jau ir apstājies.
Tēma: A100 bremzes
Zēni, tak rocene viņam strādā vienādi!
ne tur kolodkas, ne barabāni.....
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3