Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF diskusijas #170

Pirmais rakstīja: viens praiders mani vakar pietirza....

sastiķējām pa trim, bet divi neatnāca

Paliki gribot

Tēma: Augstspiediena mazgātājs

Arnis76 rakstīja:

Arnis76 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Arnis76 rakstīja: nav pa īsu?

Uzraksti, cik gara šļūtene.

Tad pateikšu, vai nav pa īsu.

3 vai 3.5 metri + pistole.

Nu, kā izskatās, mērītāj?

Pa īsu, draudziņ.

Manam kērherim ir 15 metru šļūtene, un tad lielākai mašīnai gandrīz netiek apkārt apstaigāt.

Tēma: Augstspiediena mazgātājs

Arnis76 rakstīja: nav pa īsu?

Uzraksti, cik gara šļūtene.

Tad pateikšu, vai nav pa īsu.

Tēma: Padoms par elektroinstalācju

Sretsked rakstīja: Tad tur būs kāds salējis medu. Jo-šad tad neizslēdzas tālās gaismas, tagad sāk neizslēgties miglas. Kas būs tālāk, pastāstīšu.

Vismaz interesanti.

Slīkonis

Tēma: NSNF diskusijas #170

Da jebkuru ceļmalas šašļiku ceptuvi kas atrodas viņpus Jēkabpils var saukt par Austrumu ēstuvi.

Tēma: Padoms par elektroinstalācju

Sretsked rakstīja: Relejs saķēries??

visticamākais.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Na Kudīkinu Gôru!

Labrīt, PN.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Kvadrātišš, praktišš, gūūt.

Tēma: S 500 \'03

Kurš jefiņš izstaipīja lapu

Tēma: NSNF diskusijas #170

Uzsmērējam zeļonku, uztinam marli, uzvelkam prezervatīvu un to visu aptinam ar zilo izolācijas lentu.

Un galvenais - nekādus dzimumsakarus!!!!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ideots rakstīja: no motoriem iesaku B200 turbo

No drātīm iesaku mīksto cinkoto.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Nākošgad lai porcijā būtu par 15% karfeļu mazāk!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Pozjka - durak.

Tēma: A100 bremzes

Sretsked rakstīja: Esot jauni cilinderi. .

Kur tu to izlasīji?

Galvenais esot jauns.....

Tēma: NSNF diskusijas #170

Izdariet smuki!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Tagad ir forši.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Iešu pasēdēt.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ozz rakstīja: paartulko, luudzu no leišmales valodas!

Es jūtu vakariņas.....

Paldies par to ..khmmm..., karali....

Tēma: NSNF diskusijas #170

Radaris miglā!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Vai radars miglā uzlabo redzamību?

Ja tā, tad es ar gribu tādu nopirkt.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ozz rakstīja: plin, atnaacu uz egliiti un liek pie darba

Tev iedeva Sņegurkas kleitu un baltus slidzābakus

Tēma: NSNF diskusijas #170

A man vakar bija migla Mītavas pilsētā.

Gandrīz iebraucu grāvī.

Bez pampakiem.....

Wot.

Labrīt.

Šorīt redzamība laba.

Tēma: A100 bremzes

Trumuļu bremzēm vienā darba cilindrā ir 2 virzuļi, šķidruma pievads uz abiem viens. Tur pietiek ar nelielu rūsas pleķīti uz 1 virzulīša, lai vispirms kustās tas kam mazāka pretestība, pēc tam otrs. Uz aci liekas ka strādā abi divi, bet reāli 1 kolodka nobremzē tikai tad, kad otrs ritenis jau ir apstājies.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Kas' šodien par dienu

Priekšpusdiena vai pēcpusdiena

Tēma: A100 bremzes

Zēni, tak rocene viņam strādā vienādi!

ne tur kolodkas, ne barabāni.....

Lasītākie raksti

Jaunie raksti