Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Vai tausts(ščups) melo? OctaviaII

zhuks rakstīja: Kas var notikt, ja patiešām eļļas ir par daudz?

Var notikt tas, ka uz cilindru sienām saskalo tik daudz eļļas, ka eļļas gredzeni nespēj slaucīt nost, un sākas gredzenu iedegšana.

Bet kā tu teici? Ielēji - bija tikai čut par daudz, pabrauci un eļļas līmenis pacēlās

Ja kādu laiku pastāv, pēc iedarbināšanas eļļas lampiņa nedeg?

Tēma: NSNF diskusijas #170

Tāpēc jau igauņiem nodokļi mazi vai nekādi.

Kamēr viņi sarēķina, kamēr bankas pārskaita...tikmēr inflācija to naudu jau apēdusi un tikpat tolka nekāda. Tad jau lētāk iztikt bez nodokļiem.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Es jau gan ar igauņiem biznesu netaisītu.

Viņi tak 3 dienas dara to ko var izdarīt divās stundās.

Tēma: Vai tausts(ščups) melo? OctaviaII

Filtrā eļļa ir?

Tēma: NSNF diskusijas #170

Sviestnesis rakstīja: es ar savu dzirdi -4, aizmugurē, tikai aplausus dzirdēju...

Uzvaicā Pozijam, vai viņš nevar tev pārdot ausīs bāžamas kontaktlēcas

Tēma: NSNF diskusijas #170

... bet ,ak kungs, tā ir dzeja!

es lieku to nost,

Un ņemu, kur rakstīts par lopiem.

Tad nāku pa taciņu vieglots un tīrs,

ar domu šo tālu vēl eju:

ka ne es, bet gan tur tas kontaklēcotais vīrs

būs tas, kurš apgānīs dzeju.....

Tēma: NSNF diskusijas #170

Labāk darīšu visu uz tausti, nekā pirkšu acīs bāžamus plastmasas sūdus no Pozija.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Es gribētu tikai 36 procentus.

Pārējo varat paturēt sev.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Pārdon, pareizais veikala nosaukums ir "Moņka, Pozijs un viņu dēli".

Tēma: NSNF diskusijas #170

Kontaktlēcas no svaigi tēstas priedes mizas!

Sezonas nagla!

Tikai veikalā pie Moņka, Pozijs un dēli!

ja tev vēl nav kontaktlēcas, tad tu esi kā tāds lauku Sviests.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Uz redzēšanos.

Man šodien programmā orālās izdarības.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Kad es varēšu sākt saņemt savus procentus?

Labrīt.....

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ja kāds man var pasniegt padzerties, tad davaj1

Ja ne, tūlīt tīšos prom nedabūjis padzerties.

p.s. SuperpīZigim pašam ir spalvaina paduse.

Tēma: NSNF diskusijas #170

baigie spriedēji par politiku...man vienkāºši ņirga nāk par jums.

Loši spriež par politiku...

Labāk parunājiet par attiecībām un attīstībām!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Kas i

Skauž ka pats neesi redzējis mērkaķa pakaļu?

Iemāci mērkaķim noliekties pēc ziepēm, un viss tev būs!

Tēma: NSNF diskusijas #170

Nu kā jums var būt sniegs

Nav ne grama, viss pliks kā mērkaķa pakaļa....

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ejiet tur.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Uz redzēšanos, loši!

Tēma: B3 ātrumkārba

msh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Sajūgam ir ko regulēt, ir...mans mazais draudziņ msh.....

Regulējams ir atstatums starp pedāli un galveno cilindru, resp. - virzuļa gājiena garums.

Tu gribēji teikt - pedāļa brīvgājiens, ne virzuļa gājiena garums

Nē, dēls.....virzuļa gājienu gan.

Saliec kopā visus tos loriņus, vismaz virtuāli. Un padomā, cik tālu būs aizbīdīts virzulis tad, kad pedālis atdursies grīdā.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Čau, loši!

Tēma: B3 ātrumkārba

Sajūgam ir ko regulēt, ir...mans mazais draudziņ msh.....

Regulējams ir atstatums starp pedāli un galveno cilindru, resp. - virzuļa gājiena garums.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Ups..!

apēst...!!!!!!

bai...

Tēma: NSNF diskusijas #170

Sviests, nu tu tak redzi, ka tev nav varianta pārdot to ķerru par iedomāto cenu.

Vai nu tu viņu pārdosi par lūžņu cenu vai nepārdosi nekad mūžā.

Tāda reiz nu ir dzīve.....

cūka kā krājkase ir labāka par sābu, jo to vismaz finālā var apēst.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Var jau kolekcionēt ko tik sirds kāro.

Pastmarkas, špicku kastītes, alus etiķetes, sniega lāpstas, Sābus......

viss ir OK.

Es piemēram kolekcionēju ieķīlējušos sābu īpašniekus.

Tēma: NSNF diskusijas #170

Sviestnesis rakstīja: sēdi vien talāk mucā un sūkā banānu un neliecies traucēts...

Man ir normāla muca - apmēram 85 m2, ar visām ērtībām. Patīkami ir viņā sēdēt.

Savukārt banānus visi dietologi atzīst par veselīgu ēdienu.

Paldies, Sviests, ka novēli man patīkamu dzīvi!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti