zhuks rakstīja: Kas var notikt, ja patiešām eļļas ir par daudz?
Var notikt tas, ka uz cilindru sienām saskalo tik daudz eļļas, ka eļļas gredzeni nespēj slaucīt nost, un sākas gredzenu iedegšana.
Bet kā tu teici? Ielēji - bija tikai čut par daudz, pabrauci un eļļas līmenis pacēlās
Ja kādu laiku pastāv, pēc iedarbināšanas eļļas lampiņa nedeg?
Tāpēc jau igauņiem nodokļi mazi vai nekādi.
Kamēr viņi sarēķina, kamēr bankas pārskaita...tikmēr inflācija to naudu jau apēdusi un tikpat tolka nekāda. Tad jau lētāk iztikt bez nodokļiem.
Es jau gan ar igauņiem biznesu netaisītu.
Viņi tak 3 dienas dara to ko var izdarīt divās stundās.
Sviestnesis rakstīja: es ar savu dzirdi -4, aizmugurē, tikai aplausus dzirdēju...
Uzvaicā Pozijam, vai viņš nevar tev pārdot ausīs bāžamas kontaktlēcas
... bet ,ak kungs, tā ir dzeja!
es lieku to nost,
Un ņemu, kur rakstīts par lopiem.
Tad nāku pa taciņu vieglots un tīrs,
ar domu šo tālu vēl eju:
ka ne es, bet gan tur tas kontaklēcotais vīrs
būs tas, kurš apgānīs dzeju.....
Labāk darīšu visu uz tausti, nekā pirkšu acīs bāžamus plastmasas sūdus no Pozija.
Es gribētu tikai 36 procentus.
Pārējo varat paturēt sev.
Pārdon, pareizais veikala nosaukums ir "Moņka, Pozijs un viņu dēli".

Kontaktlēcas no svaigi tēstas priedes mizas!
Sezonas nagla!
Tikai veikalā pie Moņka, Pozijs un dēli!
ja tev vēl nav kontaktlēcas, tad tu esi kā tāds lauku Sviests.
Uz redzēšanos.
Man šodien programmā orālās izdarības.
Kad es varēšu sākt saņemt savus procentus?
Labrīt.....
Ja kāds man var pasniegt padzerties, tad davaj1
Ja ne, tūlīt tīšos prom nedabūjis padzerties.
p.s. SuperpīZigim pašam ir spalvaina paduse.
baigie spriedēji par politiku...man vienkāºši ņirga nāk par jums.
Loši spriež par politiku...

Labāk parunājiet par attiecībām un attīstībām!

Kas i
Skauž ka pats neesi redzējis mērkaķa pakaļu?
Iemāci mērkaķim noliekties pēc ziepēm, un viss tev būs!

Nu kā jums var būt sniegs

Nav ne grama, viss pliks kā mērkaķa pakaļa....

Uz redzēšanos, loši!

msh rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Sajūgam ir ko regulēt, ir...mans mazais draudziņ msh.....
Regulējams ir atstatums starp pedāli un galveno cilindru, resp. - virzuļa gājiena garums.
Tu gribēji teikt - pedāļa brīvgājiens, ne virzuļa gājiena garums
Nē, dēls.....virzuļa gājienu gan.
Saliec kopā visus tos loriņus, vismaz virtuāli. Un padomā, cik tālu būs aizbīdīts virzulis tad, kad pedālis atdursies grīdā.
Sajūgam ir ko regulēt, ir...mans mazais draudziņ msh.....
Regulējams ir atstatums starp pedāli un galveno cilindru, resp. - virzuļa gājiena garums.
Ups..!
apēst...!!!!!!
bai...

Sviests, nu tu tak redzi, ka tev nav varianta pārdot to ķerru par iedomāto cenu.
Vai nu tu viņu pārdosi par lūžņu cenu vai nepārdosi nekad mūžā.
Tāda reiz nu ir dzīve.....
cūka kā krājkase ir labāka par sābu, jo to vismaz finālā var apēst.

Var jau kolekcionēt ko tik sirds kāro.
Pastmarkas, špicku kastītes, alus etiķetes, sniega lāpstas, Sābus......
viss ir OK.
Es piemēram kolekcionēju ieķīlējušos sābu īpašniekus.

Sviestnesis rakstīja: sēdi vien talāk mucā un sūkā banānu un neliecies traucēts...
Man ir normāla muca - apmēram 85 m2, ar visām ērtībām. Patīkami ir viņā sēdēt.
Savukārt banānus visi dietologi atzīst par veselīgu ēdienu.
Paldies, Sviests, ka novēli man patīkamu dzīvi!