Savu Centi katram jāmazgā pašam.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Sviestc rakstīja: Pieprasu atgriezt šovā netaisnīgi izbalsoto Centi!!! Un lai Šamam ļauj arī disku iedziedāt ,kopā ar Pugačovu vai ar Ozolu,vai ar abiem vislabāk!!
Atbalstīts, jop tvaju'maķ.....
Informācija Sviestam, tam kuram interese par DM biļetēm:
DM nespēlē Raimonda Paula dziesmas!!!!
![]()
Da labi, nestreso.
Es tak saprotu ka Tev bija liels pārdzīvojums - braucamu benceli kāds atļāvies pārdot par metāllūžņu cenu.
![]()
Nē, tas ir pierādījums ka benceļa kvalitāte NAV pārākums.
Un - nekas.
Normāls ražotājs - kvalitāti sāk uzlabot tikai preses spiediena rezultātā.
Bet citādi - absolūti nekas.
p.s. bija viens 87. gada audi, kuram bij virsū oriģinālais izpūtējs (jo lai viņu nomainītu jāzāģē pušu truba virs pakaļ. balkas, nebija zāģēts - tātad oriģināls.), kuram trubas nebija cauras....
tas tā, relaksācijai.
Kādreiz noder atslābināties, Zigi.
![]()
spešelī priekš SZ/Pirdieņs/Ideota:
citāts no wikipēdas par "apbrīnojami nemaz nerūsošiem" mercedesiem:
In allen Baujahren treten häufiger Rostprobleme auf, es sind jedoch nicht alle Fahrzeuge betroffen, vielmehr hängt dies stark mit den Nutzungs- und Unterbringungsbedingungen zusammen (Salzreiches Gebiet; unbelüftete Garage etc.). Das Problem wurde seit etwa 2000 durch die Motorpresse aufgegriffen. Der Hersteller gewährt bei Fahrzeugen, abhängig von deren Gesamtzustand und bereits durchgeführten früheren Kulanzarbeiten, Kulanz bei der Beseitigung von Rostschäden, dies allerdings nur bis zum 8. Laufjahr und beginnend erst nach massivem Druck der Medien ab 2001.
msh rakstīja: Nebaidies, man ir jaukas bleķa tupeles - ērtas, izturīgas un cietas
-Mammu, nopirksi man zandalītes?
-Vēl nē dēliņ, vispirms novalkā slidiņas.
Kindzulis rakstīja: Kains Ābelu patiesībā esot nomušījis par veciem anjukiem
![]()
![]()
Tēma: S60 vs S80
druknais1 rakstīja: Principā visi auto atvasināti no zirga ratiem ...
Drīzāk gan no pirmās tvaika lokomotīves.
![]()
Ja salīdzina attiecību diametrs pret garumu, tad mednieku desiņa izskatās vēl nožēlojamāk nekā Rakveres cīsiņš.
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmdienis rakstīja: *******a bļā
Tu arī pamēģināji atzāģēt galu?
Pirmajās reizēs tā var būt, ka nedaudz sāp. Vēlāk pieradīsi.
Nu, rokas nedaudz sāp ja nav pierasts zāģi vilkt.
![]()
Pirmdienis rakstīja: *******a bļā
Tu arī pamēģināji atzāģēt galu?
Pirmajās reizēs tā var būt, ka nedaudz sāp. Vēlāk pieradīsi.
![]()
Nu nav jau tik traģiski, nav uzsprauduši.
Man ir atzāģēts staba gals labas taburetes augstumā, pienaglots polsterēts padirsenis no biroja krēsla "Prezident", uz tā tad es tupu.
Nav tik traki nemaz. Bet policistam arī nav viegli.
![]()
Suņa darbs un suņa dzīve tādam policistam.
Es neapskaužu, gandrīz tikpat sūdīgi kā tupēt staba galā.
Un kad paliek aukstāks laiks, tad jāvelk 2 vai 3 zeķes vienā kājā lai nesalst kad jāstāv uz krustojuma satiksmi regulēt.
Leišos var pirkt piemēram zeķes. Tur uz tirgus pārdod zeķes buntītēs.
Domā ka krīzes budžeta apstākļos policistam pietiek visam gadam ar kroņa dotajām zeķēm?
Tu domā ka ceļu policistam vajadzīgas tiesības?
Kurš tad viņu apturēs lai pārbaudītu? Pats sevi apturēs
Vienīgi - lai aizbrauktu uz ārzemēm, uz leišiem iepirkties piemēram. Tāpēc viņš iet kursos.
Sretsked rakstīja: Cik smadzeņu kroku ir šitādam nožēlojamam indivīdam, kurš ir izdomājis, ka no vestes ar uzrakstu 'POLICIJA" ir kaut kāds labums,ja to novieto mācību auto aizmugurējā logā un izkārto tā,lai uzraksts būtu redzams?? Manuprāt, pilnīgi infantils cilvēks....
A kas![]()
Policistam arī ir atļauts mācīties vadīt auto....
Un tā veste sviedrē muguru, it īpaši stresa situācijās, kādas topošajiem autovadītājiem atgadās nepārtraukti.
![]()
Kaspersky rakstīja: Kāda jēga pirkt labu eļļu, ja no rīta tā ir jau uz asfalta?
.
![]()
![]()
Jāpiesien ar alumīnija drāti zem motora siļķu bundžu.
Ja grib dikti apgreidotu sistēmu, tad tajā bundžā jāiebūvē neliels sūknītis kas eļļu iepumpē apakaļ motorā.
Kāpēc Prēmiuma markas autoražotāji paši nevar iedomāties par tik elementāru navarotu saviem ražojumiem![]()
![]()
Ja tā motoreļļa ir atrabotka, tad var sabojāt vēl vairāk Sviesta.
Vot, bet no Sviesta atrabotkas var iegūt biogāzi.
Ar vienu pilienu motoreļļas var sabojāt veselu spaini Sviesta.
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6