Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 377 >

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

farruhs rakstīja: Sidarasam Sentim sendele!

Eij sirst, sraķtuh!

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

Pirmais rakstīja: vispār sestajā augustā būs jau 5 (pieci) gadi, kopš par Pirmo Lohu#1 Pirmā Peintbola Pasākumā kļuva Sviestcs

Atgādināšu, ka Sviests Loha titulu nopelnīja nevis kā trāpīgākais peintbola šaudītājs, bet gan kā visvairāk apšaudītais - tātad - lūzeris.

Tāpēc visi nākošie Lohi, kuri maiku īslaicīgai pavalkāšanai saņēma pēc uzvarām kaut kādās aktivitātēs, ir viltvārži. Īstais Lohs ir lūzeris pēc definīcijas - tas kurš saņēmis tituli par tizlošanos (kā piemēram savulaik Yonas).

Tēma: Nevienmērīga motora darbība brīvgaitā.

HIPPY rakstīja: Bedre neder – ripojot slāpst – te jāliek uz blūķīšiem ;D

Bedri jārok Gaiziņa pakājē.

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

pozitiivais rakstīja: biedri,

esat te galīgi tautu izlaiduši...nekāda respekta vairs te nav...iejaucas ar savām beztēmām nopietnās sarunās...un vispār pīkst, kad neviens viņiem to neliek...

kas ir...asums zudis? vai REDA reitingi visiem uz dvēseles karājas?

turat buru...

p.s. ja kas...mani vakar no sarkana Aužī sveicināja tāds vecloceklis kā Henessy...ja kas tad tas perdelis vēl dzīvs !!!

Neļerksti kā Sāba ķēde, labāk nopērc brilles!

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

Bucefals rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Iesper man!

Man joprojām tai šaha portāla ir profils PseidoDorisa

Vai tad tev tur nebija niks Duduu

vai varbūt Krustmāte Agate

es jau ar esmu aizmirsis....

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

Iesper man!

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

ko no laivas mēģināt?

To pašu ko tankā

Tēma: galvas blīves maiņa

Ja M12x1,5 skrūves vītne atbilstoši edgariņa fantāzijām 6 (sešos) vijumos būs izstiepusies par 'kaut vai par 0,1mm garāka', tad viņa no bloka izskrūvēsies kopā ar urbuma vītni.

Tēma: galvas blīves maiņa

i_edgars rakstīja: Bet vītnes pielaižu lauks ir zināms -

Kurā tehniskās literatūras šedevrā vītnes pielaižu lauks ir rakstīts "kaut vai par 0,1 mm garāks" ((c) iedgars)?

Varbūt par maizes krāsnīm tā raksta - kaut vai pusķieģeli šur vai tur....dzelžu pielaides izsaka konkrēti skaitļi.

Izskatās, ka tava tehniskā pieredze saistās ar zootehniku - vismaz raksti tu kā zootehniķis (lai man piedod šīs visnotaļ cienījamās profesijas pārstāvji).

Tēma: galvas blīves maiņa

i_edgars rakstīja: ar bīdmēru izmēri visu vītņu garumu, ja garums ir kaut vai par 0,1 mm garāks kā solis x vijumu skaits, tad iesaku skrūvi mainīt.

.

Tātad, 0,1 mm garāks pie vienalga cik vijumu vītnes? Gan 10, gan 50, gan 100 vijumus garai vītnei?

Pie tam - ja jau vairāk kā par desmitdaļu būs izstiepta skrūves vītne, tad tikpat izstieptai jābūt urbuma vītnei. Urbumi nav jāmaina pret jauniem?

Un tagad palasi savu pēdējo komentāru par auniem....

Tēma: Passat B5

Pirmais rakstīja:

un fofāgenam servīzes manuālī ir ierakstīts, ka sūknis jāmaina kopā ar zobeni,

Pēc cik km?

Škodai 1,4 mpivai tamlīdzīgam = 180 kkm

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

Normālas pļaujmašīnas ierodas objektā ar savu eļļu....nekas nav jāpērk.

Tēma: Passat B5

ja ļoti gribas ietaupīt santīmu, tad rullīšus var izjaukt, izmazgāt, sasmērēt un viņi ies otru mūžu. Sūknim nevar izdarīt neko.....

iz darba autoparka pieredzes - japāņu dīzeļiem ar 300 - 400 tkm noskrējieniem bija mainītas tikai zobenes, neviens rulītis, neviens sūknis.

Tēma: galvas blīves maiņa

Bija man reiz darīšana ar sačakarētu audi 2,3E galvu, nācās viņu noņemt un uzlikt apmēram 6 reizes pēc kārtas, un nebija nekādu problēmu ar skrūvēm.

Nesarežģījiet dzīvi, ņemiet visu vieglāk.

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

Piekontaktējies 12V aķim pie trešās celles.

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

Nu tad tu spēsi vai nespēsi

Paldies visiem!

Tēma: Nevienmērīga motora darbība brīvgaitā.

Tourers rakstīja: taču uzsveru-apgriezieni stabilizējas, tiklīdz riteņi apstājas!!!

Lūdzu precizē - riteņi apstājas ar vai bez bremzes palīdzības?

Varbūt apgriezieni stabilizējas tad kad tu atlaid bremžu pedāli?

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

Sviestnesis rakstīja: Tak nemūc prom!!!

Vai ta es mūku Tak teicu - džast koll....zvani, ja kas!

P.s. man šodien dzimene, bet laikam Tu nepaspēsi uz banketu leišmalē.....ir jau vēls....rīt darba diena (kam ir ko darīt)

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

Man jāsaka - ja ir pietiekoša noslodze darbā un mājās, un apkārt ir cilvēki ar kuriem parunāt, bez iAuto var iztikt elementāri.

T'akā laikam es atkal uz kādu periodu atturēšos.

Ja briest strelka - džast koll.

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

Sviestnesis rakstīja: A kur tas Auces Apstrāvotais bija pazudis

Sviestc man vienreiz atsūtīja SMS ar tekstu - tak beidz viņu kaitināt, mēs tak visi zinam utt. (pārējo arī rakstīt?)

Tā nu es pamēģināju pāris mēnešus nevienu nekaitināt.... gribēju kā labāk, sanāca kā parasti - atkal izbanots...

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

Vai sakarā ar jaunā tramvaja ieviešanu pretim Sviesta hipermarketam Barona ielā ir vai nav atļauts apstāties?

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

Bucefals rakstīja: Starp citu redzēju radiovadāmu zāles pļāvēju - pļāva zāli uz dzelzceļa uzbēruma pretī Staoilam uz Valmieras ielas. Izskatījas forši, tīri labi visādiem kukuržņiem gāja pāri, diezgan resnus stublājus ņēma tā diezgan smuki un metāla stabiņu neaiztika.

Liels gan bija tas brīnums - varbūt pat metri divi diametrā.

Jelgavā ar tādu pļāva jau pagājšgad, tikai - radio vadāms nevis pa kabeli nav svarīgi, bet viņš pļauj tādā nogāzē kur raideris būtu apmetis kūleni ar visu operatoru.

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

No šitā mums būs mācīties

Cik grūt' pa jūºu braukt.

Tēma: Multivan un Sharan atsperes

Tourers rakstīja: Ja būtu infa par Sharan atsperes kravnesību, būtu iģeaļņiks. Infa par T4 atsperēm jau ir.

Infa par attiecīgo auto pilnu masu ir? Ko vēl vajag lai spriestu par atsperu kravnesību?

Tēma: NSNF 184. Baltās pelītes padoms.

Sretsked rakstīja: Ja nu kādam pedālim nav skaidrs šis tas, tad smaids ir par Yonasa-Strūdeļa baisajiem solījumiem kādu te vajāt un panākt ko tik ne

Petuh, sūkā ledu

Sveiks , Straupes pakalpojumu abonent!

Es te nebiju rādījies vismaz mēnesi, varbūt pat divus. Bet nu redzu, ka mana parādīšanās ne pa jokam tevi satrauc. Tu visu laiku dzīvo stresā gaidot nepatikšanas? Vai tā nav grūti? Uzņēmējdarbība necieš?

Nestreso, nesteidzini notikumus - viss tev reiz būs.

Atsūti labāk kādu rupju SMS, nodemonstrē kā proti atšķirt spamu internetā no realitātes. Tu taču proti, vai ne? Tavā galviņā smadzeņu vietā tak nav ķīselis, vai ne?

Vakarā pirms gulētiešanas pamēģini dekstera recepti - siltu klizmu.

< 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti