farruhs rakstīja: Sidarasam Sentim sendele!
Eij sirst, sraķtuh!
![]()
farruhs rakstīja: Sidarasam Sentim sendele!
Eij sirst, sraķtuh!
![]()
Pirmais rakstīja: vispār sestajā augustā būs jau 5 (pieci) gadi, kopš par Pirmo Lohu#1 Pirmā Peintbola Pasākumā kļuva Sviestcs
Atgādināšu, ka Sviests Loha titulu nopelnīja nevis kā trāpīgākais peintbola šaudītājs, bet gan kā visvairāk apšaudītais - tātad - lūzeris.
Tāpēc visi nākošie Lohi, kuri maiku īslaicīgai pavalkāšanai saņēma pēc uzvarām kaut kādās aktivitātēs, ir viltvārži. Īstais Lohs ir lūzeris pēc definīcijas - tas kurš saņēmis tituli par tizlošanos (kā piemēram savulaik Yonas).
HIPPY rakstīja: Bedre neder – ripojot slāpst – te jāliek uz blūķīšiem ;D
Bedri jārok Gaiziņa pakājē.
pozitiivais rakstīja: biedri,
esat te galīgi tautu izlaiduši...nekāda respekta vairs te nav...iejaucas ar savām beztēmām nopietnās sarunās...un vispār pīkst, kad neviens viņiem to neliek...
kas ir...asums zudis? vai REDA reitingi visiem uz dvēseles karājas?
turat buru...
p.s. ja kas...mani vakar no sarkana Aužī sveicināja tāds vecloceklis kā Henessy...ja kas tad tas perdelis vēl dzīvs !!!
Neļerksti kā Sāba ķēde, labāk nopērc brilles!
Bucefals rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Iesper man!
Man joprojām tai šaha portāla ir profils PseidoDorisa
![]()
Vai tad tev tur nebija niks Duduu![]()
vai varbūt Krustmāte Agate![]()
es jau ar esmu aizmirsis....
Tēma: galvas blīves maiņa
Ja M12x1,5 skrūves vītne atbilstoši edgariņa fantāzijām 6 (sešos) vijumos būs izstiepusies par 'kaut vai par 0,1mm garāka', tad viņa no bloka izskrūvēsies kopā ar urbuma vītni.
Tēma: galvas blīves maiņa
i_edgars rakstīja: Bet vītnes pielaižu lauks ir zināms -
Kurā tehniskās literatūras šedevrā vītnes pielaižu lauks ir rakstīts "kaut vai par 0,1 mm garāks" ((c) iedgars)?
Varbūt par maizes krāsnīm tā raksta - kaut vai pusķieģeli šur vai tur....dzelžu pielaides izsaka konkrēti skaitļi.
Izskatās, ka tava tehniskā pieredze saistās ar zootehniku - vismaz raksti tu kā zootehniķis (lai man piedod šīs visnotaļ cienījamās profesijas pārstāvji).
![]()
Tēma: galvas blīves maiņa
i_edgars rakstīja: ar bīdmēru izmēri visu vītņu garumu, ja garums ir kaut vai par 0,1 mm garāks kā solis x vijumu skaits, tad iesaku skrūvi mainīt.
.
Tātad, 0,1 mm garāks pie vienalga cik vijumu vītnes? Gan 10, gan 50, gan 100 vijumus garai vītnei?
Pie tam - ja jau vairāk kā par desmitdaļu būs izstiepta skrūves vītne, tad tikpat izstieptai jābūt urbuma vītnei. Urbumi nav jāmaina pret jauniem?
Un tagad palasi savu pēdējo komentāru par auniem....
![]()
Tēma: Passat B5
Pirmais rakstīja:
un fofāgenam servīzes manuālī ir ierakstīts, ka sūknis jāmaina kopā ar zobeni,
Pēc cik km?
Škodai 1,4 mpivai tamlīdzīgam = 180 kkm
Normālas pļaujmašīnas ierodas objektā ar savu eļļu....nekas nav jāpērk.
Tēma: Passat B5
ja ļoti gribas ietaupīt santīmu, tad rullīšus var izjaukt, izmazgāt, sasmērēt un viņi ies otru mūžu. Sūknim nevar izdarīt neko.....
iz darba autoparka pieredzes - japāņu dīzeļiem ar 300 - 400 tkm noskrējieniem bija mainītas tikai zobenes, neviens rulītis, neviens sūknis.
Tēma: galvas blīves maiņa
Bija man reiz darīšana ar sačakarētu audi 2,3E galvu, nācās viņu noņemt un uzlikt apmēram 6 reizes pēc kārtas, un nebija nekādu problēmu ar skrūvēm.
Nesarežģījiet dzīvi, ņemiet visu vieglāk.
![]()
Tourers rakstīja: taču uzsveru-apgriezieni stabilizējas, tiklīdz riteņi apstājas!!!
Lūdzu precizē - riteņi apstājas ar vai bez bremzes palīdzības?
Varbūt apgriezieni stabilizējas tad kad tu atlaid bremžu pedāli?
Sviestnesis rakstīja: Tak nemūc prom!!!
Vai ta es mūku
Tak teicu - džast koll....zvani, ja kas!
P.s. man šodien dzimene, bet laikam Tu nepaspēsi uz banketu leišmalē.....ir jau vēls....rīt darba diena (kam ir ko darīt)
Man jāsaka - ja ir pietiekoša noslodze darbā un mājās, un apkārt ir cilvēki ar kuriem parunāt, bez iAuto var iztikt elementāri.
T'akā laikam es atkal uz kādu periodu atturēšos.
Ja briest strelka - džast koll.![]()
Sviestnesis rakstīja: A kur tas Auces Apstrāvotais bija pazudis
Sviestc man vienreiz atsūtīja SMS ar tekstu - tak beidz viņu kaitināt, mēs tak visi zinam utt. (pārējo arī rakstīt?)
Tā nu es pamēģināju pāris mēnešus nevienu nekaitināt.... gribēju kā labāk, sanāca kā parasti - atkal izbanots...![]()
Vai sakarā ar jaunā tramvaja ieviešanu pretim Sviesta hipermarketam Barona ielā ir vai nav atļauts apstāties?
Bucefals rakstīja: Starp citu redzēju radiovadāmu zāles pļāvēju - pļāva zāli uz dzelzceļa uzbēruma pretī Staoilam uz Valmieras ielas. Izskatījas forši, tīri labi visādiem kukuržņiem gāja pāri, diezgan resnus stublājus ņēma tā diezgan smuki un metāla stabiņu neaiztika.
Liels gan bija tas brīnums - varbūt pat metri divi diametrā.
Jelgavā ar tādu pļāva jau pagājšgad, tikai - radio vadāms nevis pa kabeli
nav svarīgi, bet viņš pļauj tādā nogāzē kur raideris būtu apmetis kūleni ar visu operatoru.
No šitā mums būs mācīties
Cik grūt' pa jūºu braukt.
Tourers rakstīja: Ja būtu infa par Sharan atsperes kravnesību, būtu iģeaļņiks. Infa par T4 atsperēm jau ir.
Infa par attiecīgo auto pilnu masu ir? Ko vēl vajag lai spriestu par atsperu kravnesību?
Sretsked rakstīja: Ja nu kādam pedālim nav skaidrs šis tas, tad smaids ir par Yonasa-Strūdeļa baisajiem solījumiem kādu te vajāt un panākt ko tik ne
Petuh, sūkā ledu
Sveiks , Straupes pakalpojumu abonent!
Es te nebiju rādījies vismaz mēnesi, varbūt pat divus. Bet nu redzu, ka mana parādīšanās ne pa jokam tevi satrauc. Tu visu laiku dzīvo stresā gaidot nepatikšanas? Vai tā nav grūti? Uzņēmējdarbība necieš?
Nestreso, nesteidzini notikumus - viss tev reiz būs.
Atsūti labāk kādu rupju SMS, nodemonstrē kā proti atšķirt spamu internetā no realitātes. Tu taču proti, vai ne? Tavā galviņā smadzeņu vietā tak nav ķīselis, vai ne?
Vakarā pirms gulētiešanas pamēģini dekstera recepti - siltu klizmu.
![]()