Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 377 >

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Sviestnesis rakstīja:

Kaksis rakstīja: Latvija finālā spēlēs ar Krieviju

šahu

Trīs divi!!!!!

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

brmbrmm rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: tagad ir skaidrs no kurienes Pirmajam ir piķis lai celtu to šķibbūdu..

Šāmam tak aizjūras diplomāts maksā alimentus

www.kasjauns.lv/...

Starp citu, par alimentiem samuldēts: gulfnews.com/...

"During the trial, the bride asked the judge to dismiss the groom's lawsuit and demanded him to pay her alimony after the Arab called off the wedding party.

The court divorced the couple and rejected the groom's request that the pre-marriage gifts be returned."

Par alimentiem tiesas spriedumā nekas nav teikts, minēts tikai, ka līgava tos prasījusi.

[Stulbs komentārs].

Tēma: VW GOLF 4 (2002 universālis) čīkst

Kaksis rakstīja:

WALA rakstīja:

Kaksis rakstīja: Vienmērīgi nodilušus diskus ir diezgan grūti pamanīt.

Un bīdmērs ???

Bet tad uzreiz vajag pretī katalogu ar jauna diska biezumu un pieļaujamo nodilumu...

Uz bremžu diskiem, ja vien tie nav galīgs krūmu produkts, vajadzētu būt virsū cipariņiem.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Sviestnesis rakstīja: sukas bļā...

vot rakstīšu vidam...

"sakarā ar to, ka domes sd ir paralizējis, ar savām apstāties aizlieguma zīmēm, mūsu uzņēmumu darbību,

izprast situāciju, ka nodokļus maksāt nespēsim līdz brīdim, kamēr šis zīmes nebūs aizvāktas"

ar cieņu, mūsu kvartalā stradajošie

284 uzņēmumi.

Varbūt vienreiz izbeigsi īdēt un sāksi rīkoties?

jebšu gaidīsi nākošo valdību, kura būs labāka?

sāc taču beidzot pats ko darīt!

Paņem tabureti kur pakāpties, mazo kabatas nazīti un nodīrā tās miskastes plēves no tām papildplāksnēm nost! Tevi pat sodīt nevarēs, jo man šķiet ka tas nav aizliegts.....aizliegts ir bojāt un aizsegt ceļa zīmes. Atsegt vispārējai aplūkošanai tak nav aizliegts!

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: latvenerro nedrīkst prihvatizēt..... a st nav latvnergo

tāpēc jau ST nekas nepieder.....tikai plikas fifeles un dvēseles.

paživjom uviģim

laiks ir labākais tiesnesis

Protams....nevajag jau privatizēt tās drātis, pietiek ja privatizē procesus, tb.naudas plūsmu.

atnāks ekonomikas eksperts deksters, viņš tev izskaidros precīzāk.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

jesļi dub kujovij, a kuj dubovij....

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Pirmais rakstīja: latvenerro nedrīkst prihvatizēt..... a st nav latvnergo

tāpēc jau ST nekas nepieder.....tikai plikas fifeles un dvēseles.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

ursis rakstīja:

tad labaak noceko gultni,kas dazjiem ir spararataa,kur guljas kaarbas ass.

cik tad tas gultnis strādā? tikai tad kad sajūgs izspiests.....

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

ursis rakstīja: vinsh nemaz NAV no Latenergo,bet ir no ST

Ņe kizģi babuļa, deksters labāk zin kurš ir mans šefs!

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Ozz rakstīja: abi 2 saļņiki-kloķenes un kaarbas- cik???

Tek jeb profilaksei?

Ja netek - oriģināls ir oriģināls.......

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Labrīt.

Pa rādio teica, ka Albnis valkājot treniņbikses ar izstaipītiem ceļgaliem.

Pārējā drēbe esot kā tikko nopirkta.....nekas cits nav izstaipīts.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Ieliec internetā atejas bildes!

Tēma: Kad lādē, kāds sakars ar paneli?

Nu tad, ja saliekot atpakaļ paneli akumulatoru lādēs, arī būs zināms.

Ja nelādēs.... būsi kaut ko norāvis tur darbojoties.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

[Pajocīgi komentāri]

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Bazhix rakstīja:

nafigators rakstīja: pareizi sviest, pareizi - paliec krastā, uz ezera var ielūzt

Ir dzirdēts, ka ir ielūzuši ledū cilvēki, stiepjot zivju maisus krastā. Bet nav dzirdēts, ka kāds būtu ielūzis, stiepjot krastā tukšo pudeļu maisu

Bija gadījums uz robežupes Vadakstes - spirta kantorbandists ielūza ar divam pilnām somām. Bet nenoslīka, jo lūziena brīdī paspēja ieplest rokas, kā rezultātā ar abiem čemodāniem atbalstījās uz ledus. Ja būtu palaidis preci vaļā, būtu nogājis pa burbuli. Robežsargi izvilka.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

savu ielūzienu nedzird.....

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Fartuks rakstīja: Kak naščot izpist vienu aliņu un izjāt veceni?

[nesmuks komentārs]

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Ozz rakstīja: var, tikai apdziisi suņus

Drošāk ir skriet aiz suņa, nevis sunim pa priekšu....

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

ja ziemā nav sniega, tad ragaviņas neslīd.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Kā tur kādreiz teica Marks Tvens? Baumas par manu......blablabla....

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Ozz rakstīja: bet vispaar tie kamaniņu divnieki taada interesanta štelle...ja bračkas tad veel taa, bet ja divi sveši teevaiņi guļ viens uz otra un ļuminās pa trasi- skats jau nu baiss

Normāls krīzes laika risinājums - kāpēc pirkt katram savas ragaviņas, ja var sasēsties divi vienās?

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Malači puikas - renes šļūcēji.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Aizparīt man kapijas krūziņa izslīdēja no rokas....pret grīdu, un no visa spēka....

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Ozz rakstīja: kaa, pavisam nokrita???

Pavisam.

Virzienā no apakšas uz augšu.

Tēma: NSNF 182. Zoo-stūrītis.

Sviests, nu tātad - vispirms bija raksti vien, raksti vien, tad pacēlās priekškars.

Kantainā Švammesgalva sēdēja pie saimes galda ar vienu pastalu rokās un kliedza: Alfrīd, vai tu tos zarus jau apkapāji?

Tad ienāca Saimniece un piedāvāja Kantainajam pankūkas.

Tad bija zelta zivtiņas, libero, libresses un jaunā laika reklāma, un tad priekškaramais nokrita.

Viss, neko sevišķu tu neesi nokavājis. Gaidi nākošo sēriju.

< 1 ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti