Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... 377 >

Tēma: nodoklis par dienesta auto

A6 rakstīja: Manuprāt nav ko cepties. Ir jāsagaida kad tas papīrs būs pieejams gala versijā,

+1

Pagaidām tā ir tikai žurnālistu interpretācija.....

meteorīts žurnālistiem arī bija kautkur nokritis.....

Tēma: NSNF 180 grādi

SuperZigis rakstīja:

Pirmajam begemotam bija tumša drēbe, reiz izlēju alu- nelaimīgs biju, knapi dabūju ārā to plēķi.

Priekš sivēniem paredzētas kūtis, nevis autombīļi.

Tēma: NSNF 180 grādi

Urā!

Mums beidzot ir sava televīzija, ko skatīties!

Garlaicībai gals!

Urā!!!!

www.lyngsat-address.com/...

Tēma: NSNF 180 grādi

SuperZigis rakstīja:

āda nav tikai krutumam vien. Ir neslīdzināmi ērtāk un vieglāk kopt salonu

Nu kā to ņem... pāris Āda - Audums...sēdeklis no ādas, bikses no auduma. Tāds pats pāris ir biksēm iekšpusē (ādas dirsa - auduma apenes). Tāpēc var salīdzināt.

Nu, es nezinu vai dirsu kopt ir vieglāk un ērtāk nekā iemest apenes vešmašīnā. Audumu grūtāk par ādu kopt tikai tad, ja dirsu vispār nemazgā, bet apenes maina pēc katras ēdienreizes.

Tēma: NSNF 180 grādi

A kā to vaļa priekšādiņu iegūst?

Tāpat kā no ebrejiem

Tēma: NSNF 180 grādi

Ozz rakstīja: bļā, tas nu gan ir viens varens solis cilvēces evoluucijaa:

auto.delfi.lv/...

Kā radīts, lai palaistu lejā no Ararata virsotnes.

Tēma: NSNF 180 grādi

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Vai skaidu granulām arī nav klāt kautkāda līmviela

Nav. No liela spiediena izdalās viela ( laikam lignīns) kas to masu salipina kopā. Tas pats kūdras briketēm, kaut kas tur izspiežas un salipina. Neesu to vielu redzējis tuvumā, bet briketes kopā turās.

Es vienu vasaru strādāju pie zāles miltu granulatora. Lai granulas turētos kopā un nedruptu, miltu masā pirms ieejas granulatorā smidzināja ūdeni.

Tēma: NSNF 180 grādi

Ozz rakstīja: es domaaju, ka ja tas materiaals ir riktiigi vecs, tad vai nu skaidas ar kaļķi

Varētu tā būt, ar kaļķi jauca lai skaidas nepūst.

Tēma: NSNF 180 grādi

edgars80 rakstīja:

lēmums pieņemts, pa ziemu ti 8 maisi jāsasvilina

Začem ždaķ celij god

(c) Ipoļits.

Tēma: NSNF 180 grādi

edgars80 rakstīja: es esmu agrāk jamo svilinājis, tā lēnām lēnām jams deg ar mazu liesmiņu...

skaidas kā tādas (zāģu skaidas) jau vispār ar lielu liesmu nedeg, viņas drīzāk gruzd.

Es domāju, ka nekas sliktāks par skaidām + kaut kāda līme tur nevar būt. Līdzīgi skaidu plātnei, tādas es esmu kurinājis, pat laminētās.... skurstenim nekas.

Vai skaidu granulām arī nav klāt kautkāda līmviela

Tēma: NSNF 180 grādi

Pirmais, varbūt tomēr iespringsti uz to klozetpodu

Ko tu zāģu skaidās, neesi taču kaķis.

Tēma: NSNF 180 grādi

edgars80 rakstīja: es domāt, ka tas nav fibrolīts..., smalkas skaidiņas, kā skaidu plātnē, tik nav tik stipri sapresātas, viegli lūzt

pamēģini kādu gabalu sadedzināt sētsvidū, paosti dūmus....ja tev nekas slikts nenotiks, skurstenim jau nu ne tik.

Tēma: BTAK 2009 jeb Boulinga Turnīrs.

Ozz rakstīja: Jautaajums- vai mums vajag naakamtrešdien veel vienu trenniņu un kurā zālē?

Es pas...man Ôme nedos to Reisegeld.

Bet uz turnieri es būšu kā štiks.

Tēma: Riteņu balansēšana

Crankshaft rakstīja: "Atspershaibas" lomu teerauda disku gadiijumaa speelee pats disks, kursh skruuves vietaa atsperiigi deformeejas.

Tam pašam ZAZam disks ir gluži plakans, nekā atsperīga tur nav.

Kā jau Tu teici par centru - diskam tas ir lielāka diametra par stupicu, lai vispār varētu dabūt virsū, tas pats ar skrūvēm /uzgriežņīem. Urbums diskā ir lielāks par skrūves diametru ne tikai par desmitdaļu , bet vairāk. Konuss ir vienīgais variants kā panākt, lai disks attiecībā pret stupicu nekustās , nekustina skrūves - resp, lai skrūves netricina vaļā.

Tēma: Pirkt Renault Megane

Pirms n gadiem iAuto bija topiks ar aptuvenu nosaukumu "No kā taisa 323.F"....īpašnieka žēlabu stāsts par to kā beidzās efinieces izvilkšana no pļavas atpakaļ uz ceļa.

Droši vien ka izdzēsts....

Tēma: NSNF 180 grādi

SuperZigis rakstīja: klau, cik pulsktens ir Ventspilī

Tevis kā simpātiska čoma dēļ varu ziedot savu laiku.

Aizbraukšu paskatīšos.

Pievakarē gaidi atbildi.

Tēma: Riteņu balansēšana

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: ...

Kādreiz PSRS ražoja tādu auto Moskvič-412, AZLK-2140, IŽ-2715 utt.

Tam auto riteņa disku vidus caurums nebija aplis, un centrējās diski tikai uz 5 skrūvēm. Nav gadījies dzirdēt, ka tāpēc kāds būtu palicis bez skrūvēm un bez riteņa.

tik salīdzinot slodzes, Maskaviešus varētu salīdzināt ar Daewoo Tico...

Ir ķerras ar 6 vai 8 riteņu skrūvēm.....

Centrs jau nepalīdz pārvadīt lielāku griezes momentu.

Savulaik zapiņam - atceries kāds bija centrs? ap 150mm, 4 skrūves, un tikpat sakarā ar mīksto diska materiālu urbumi izļurkājās ,uzgriežņa konuss atdūrās pret stupicu, ritenis sāk ļurkāties utt,...

Tēma: Riteņu balansēšana

Nu kas tur speciāls..

koniski uzgriežņi, tāpat kā koniskas skrūves citām ķerrām...atsperšaibas vai šplintes tak nav, kaut kā jānodrošina pret atskrūvēšanos, ne?

Tēma: Riteņu balansēšana

brmbrmm rakstīja: Ei nu, jokupēteri! Vai tad nebij tā, ka disks centrējas uz viduča?

Ja disks balstītos un centrētos tikai uz skrūvēm, tad, braucot pa bedrēm, ar laiku var palikt bez skrūvēm un finālā bez riteņa!

Kādreiz PSRS ražoja tādu auto Moskvič-412, AZLK-2140, IŽ-2715 utt.

Tam auto riteņa disku vidus caurums nebija aplis, un centrējās diski tikai uz 5 skrūvēm. Nav gadījies dzirdēt, ka tāpēc kāds būtu palicis bez skrūvēm un bez riteņa.

Tēma: Mitsubishi Pajero braukšanas režīmi

Pēc tam rodas vēlme vadāt līdzi lāpstu un vismaz tūristu klases rokas vinču.

Tēma: Mitsubishi Pajero braukšanas režīmi

Sapratne par "kas kā jāsaslēdz un jābloķē" atnāk meža vidū , ar ātrumu kas apgriezti proporcionāls attālumam līdz tuvākajam traktoram.

Tēma: NSNF 180 grādi

SuperZigis rakstīja: Kā arī strauji aug vajadzība pēc auto ar Skidras Tirsas efektu, lai ir kur visas šmotkas salikt

Renô Kengô!

Tēma: NSNF 180 grādi

Pirmais rakstīja: ir problēma...

pirmajā stāvā nav tualetes poda (nav kas pieliek), tātad dirsti jākāpj uz otro stāvu, bet tur atkal ir cita problēma - nav trepju

Vai tev neliekas mazliet dīvaini - nest pašam savu sūdu uz otro stāvu lai pēc tam pa trubu palaistu uz leju?

Racionālāk būtu sētsvidū noņemt septiķa vāku un dirst pa taisno rezervuārā.

Tēma: NSNF 180 grādi

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: ja nebūtu svarīga, es šeit neatrastos. Vienaldzība tā,laikam , nav.

Ceri, ka varbūt kāds tevi uzaicinās kopīgi pamakšķerēt kā savulaik Hammers?

oi, kur tas bija asprātīgi

Man neliekas ka tas būtu asprātīgi.....es drīzāk teiktu - samērā traģiski.

Hammera gadījums tikai kā piemērs.... ar to pašu Pirmo, kurš šeit atnāca un sačakarēja megaviktorīnu kāds no šī bara brauca vienā rallija ekipāžā.....

pofff.....ja gribi izskatīties traģikomisks - tava darīšana.

Viss, ar normālajiem vēl kādreiz tiksimies.

Tēma: NSNF 180 grādi

Sretsked rakstīja: ja nebūtu svarīga, es šeit neatrastos. Vienaldzība tā,laikam , nav.

Ceri, ka varbūt kāds tevi uzaicinās kopīgi pamakšķerēt kā savulaik Hammers?

< 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti