Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 377 >

Tēma: Riteņu balansēšana

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Seene rakstīja: Es varu nomainīt riteni un esmu to darīijis.

Malacis!!!!!

Neaizmirsti vismaz vienreiz nedēļā izmazgāt riteņu diskus no iekšpuses un izlobīt no protektora akmentiņus. Tie svešķermeņi rada disbalansu, kura rezultātā pastiprināti dilst piekares bukses un amortizatori.

Visiem jau nav iespēja jāt darba auto pa labi un pa kreisi

Tu par to fiatu

Ne, tas ir mans...es par Renaultu

Oij, piedod...aizmirsu ka tu tak esi Darba Devējs....visgodīgākais darba devējs un vispār pilsonis visā valstī, tāpēc tev vienīgajam ir neapstrīdamas tiesības dalīt pareizas dzīves pamācības pa labi un pa kreisi.

Ja par Renaultu - es nejāju, bet normāli braucu. Nevis pa labi vai kreisi, bet tur kur uzskatu par lietderīgu. Un ja kāds man par to prasīs atskaiti, tad tas nekādi nebūsi tu, pat ja aiznesīsi iesniegumu uz policiju.

Tēma: Riteņu balansēšana

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Seene rakstīja: Es varu nomainīt riteni un esmu to darīijis.

Malacis!!!!!

Neaizmirsti vismaz vienreiz nedēļā izmazgāt riteņu diskus no iekšpuses un izlobīt no protektora akmentiņus. Tie svešķermeņi rada disbalansu, kura rezultātā pastiprināti dilst piekares bukses un amortizatori.

Visiem jau nav iespēja jāt darba auto pa labi un pa kreisi

Tu par to fiatu

Tēma: Riteņu balansēšana

Seene rakstīja: Es varu nomainīt riteni un esmu to darīijis.

Malacis!!!!!

Neaizmirsti vismaz vienreiz nedēļā izmazgāt riteņu diskus no iekšpuses un izlobīt no protektora akmentiņus. Tie svešķermeņi rada disbalansu, kura rezultātā pastiprināti dilst piekares bukses un amortizatori.

Tēma: NSNF 180 grādi

Ozz rakstīja: cieniitais Vadoni, Āzi vai kaa nu tur veel tevi sauc, par bazaru atbildeet nevari, tikai tukšpļūtīt monitorā.

Pfuij, Ozz, tu takš iri viens rupšš tēvišš!

Tēma: Riteņu balansēšana

TDIOTS rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Tā kā neesmu diži tehnisks cilvēks, radās jautājums.

Nomainīju autiņam apavus, tobiš, noliku gulēšanai vasaras R17 un uzliku ziemas R16. Vai ir riteņi jābalansē? Stūre nepurina (līdz 140 km/h pamēģināju, ātrāk pa slapjo ceļu neriskēju).

nau .

+1.

Tēma: Pirkt Renault Megane

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: ir elementārs zobstienis kā pirmajam žigulim (tikai alumīnija korpusā) ...

pirmajam žigulim, un otrajam, un trešajam, un ceturtajam piektajam sestajam septītajam nekad nav bijis zobstienis'

Bija gliemezis un zobsektors, pie tam tiešām alumīnija korpusā.

Atvainojos par offtopic.

man ir aizdomas, ka mēs runājam poar vienu un to pašu... moš neparaizi nosaucu... izlasot tavu tekstu es stādos priekšā, ka žigulim ir gleimezis, kuru galos ir piemontēti riteņi, to pasākumu bīda zobsektors (gabals no pilna riņķa, kuram malā ir zobi) kas ar kardānpārvadu pievienots pie stūres....

vai tā ir žigulim?

ups, sajaucu ar belarusu! Vazam zobsektora vietā ir rullītis un tas mehānisms ir tikpat līdzīgs zobstienim cik deksters švarcenegeram. Informācijai-gliemežpārvads ir pašbremzējošs mehānisms, tāpēc gliemezis ir primārais nevis tā kā tu iedomājies.

Tēma: Pirkt Renault Megane

Pirmais rakstīja: ir elementārs zobstienis kā pirmajam žigulim (tikai alumīnija korpusā) ...

pirmajam žigulim, un otrajam, un trešajam, un ceturtajam piektajam sestajam septītajam nekad nav bijis zobstienis'

Bija gliemezis un zobsektors, pie tam tiešām alumīnija korpusā.

Atvainojos par offtopic.

Tēma: NSNF 180 grādi

Sviestnesis rakstīja:

Laikam vajadzēs piekārt Tavu bildi pie sienas,ar uzrakstu "Labais un gudrais Onkulis Zipsnis-Suteners" Ah jā,Labrīt!

Labrīt.

Es gribu Tev ieteikt tieši to pašu - audzināt puiku, izmantojot reālus,uzskatāmus piemērus no dzīves. Gan pozitīvus, gan negatīvus arī.

Atdod viņam datoru, bet ar noteikumu - lai viņš palasa dekstera komentārus un izdara secinājumus, pie kāda "inteliģences" līmeņa viņam ir iespēja nonākt...vai arī nenonākt. Un rezultāts lielā mērā būs atkarīgs tikai no viņa paša.

Tēma: NSNF 180 grādi

mirga rakstīja:

Bļin, kāds vispār spēj saprast, ka viss šitais bardaks sākās pec tam,ka Centis paziņoja, ka latvenergo šefs saņem krietni lielāku algu nekā ekonomikas ministrs, jo 'prot nopelnīt' .

atļaušos precizēt - šis bardaks sākās pēc tam, kad lasītnepratējs promgājējs Sretsked uzrakstīja, ka Centis tā ir rakstījis, ja tā nav, minētais tēls kurš tagad pārstāv topika sievišķo minoritāti drīkst sameklēt Centa tekstu un nocitēt. Nocitēt no topika, nevis ielikt pēdiņās savu interpretāciju . Un vēl šo to viņš uzrakstīja.....un pie tam gan tad, gan tagad izrāda savu analfabētismu.

Bet Vadonim vienmēr taisnība, tāpēc arī badaks.

smirdi vien tālāk.

Tēma: NSNF 180 grādi

Labrīt.

Pērkon - tas nav tas tēls, par kuru vakar runājām. Uzvārdu un vārda pirmā burta sakritība.....only...

Tēma: NSNF 180 grādi

mirga rakstīja: Un ar tās organizācijas peļņu varēja salikt kabeļus jau sen. Bet tad nesanāks resnajam galam algas

========================

mirga

21.10.2009 17:04

es redzu savādāk to visu atšķirībā no jums- darba ņēmējiem,

=========================

Eu, darba devēj....tavā kantorī algas maksā no peļņas

Tak pakonsultējies ar kādu grāmatvedi, pirms sāc spīdēt ar savu analfabētismu!

Pajautā, kas ir peļņa un kā tā rodas, kas ir nodokļi, kas ir budžeta iestāde....ir tak jums kāds grāmatvedis

Tēma: NSNF 180 grādi

brmbrmm rakstīja:

www.lmgtfy.com/...

Tēma: NSNF 180 grādi

Pirmais rakstīja: ekonomikas ministrs, kuram pieder celtniecības firmele, kurai sūdīgi gāja....

Tu esi bezkauņa un tev vienkārši skauž.

Tēma: NSNF 180 grādi

Kāds ministra čoms, tāds ministrs.

Tēma: NSNF 180 grādi

mirga rakstīja:

Nu tad lai Boss iet pie ministra un to sakārto. Ministram nav jāuzmin, kas kuram Bosam vajadzīgs.

Sūdīgs ministrs, ja nezin pakļautās nozares problēmas.

Tēma: NSNF 180 grādi

mirga rakstīja: Cik jāsaņem Bosam, lai pie pirmā sniega un mazākā vējeļa drātis netrūktu ?

ministram ir jāpanāk, lai likumā izdara grozījumus un atļauj trases platumu lielāku par blakus augošo koku garumu.

Elementāra aritmētika, neraudi ,Pekausi.

Tēma: NSNF 180 grādi

Ozz rakstīja: ķipa bija doma uz Sibirj aiziet riitaa.

Labāk aizbrauc uz Munameģi!

Tēma: NSNF 180 grādi

SuperZigis rakstīja: Dinamo uz priekšu, Dinamo- met iekšā !!!!

Kamēr Kalvītis un Gunča šito megaprojektu nebūs iesmērējuši visas tautas īpašumā, es par viņiem nefanošu.

lai tik zaudē, lai tik maina trenerus un vārtsargus.

Kādam jābūt arī pēdējā vietā, visi nekad nebūs augšgalā (negribēju teikt pirmie, lai vienīgais īstais Pirmais neabižojas).

Tēma: NSNF 180 grādi

labrīt, Kundzuli!

saki lūdzu - kas ir rakstīts Tavā darba līgumā (protams, ja tāds tev vispār ir...)

?

Tēma: NSNF 180 grādi

mirga rakstīja: Tam malacim, kuram baisi savajadzējās 'sretsked' paroli nomainīt ( tātad ir interese ) , izvāc no turienes manas bildes.

Dažiem te vajag palasīt šo un pamēģināt sākt domāt

www.apollo.lv/...

'Raksturīgi, ka valdības locekļu iespējas uzlabot gan savu, gan valsts ekonomisko situāciju augstāk par citiem novērtējuši tie, kas no valdības stāv vistālāk — cilvēki ar zemākiem ienākumiem, ārpus Rīgas dzīvojošie. Te uzskatāmi redzam kārtējā mīta esamību — cilvēki, kas, sliktāk uztverot procesu kopsakarības, meklē un arī veiksmīgi atrod kādus nebūt «viņus», kas pie visa vainīgi. Tas, ka ir virkne problēmu, kur valdība tiešām ir vainojama, paver burvīgas iespējas to apvainot vēl neskaitāmās ļaundarībās.'

Tas ir tikai viedoklis, bet kaut kā ļoti pēdējā laikā domājošos cilvēkos izskanējis.

Centiņ, šefam sviestamaizi sasmērēji, saņēmi uzsitienu pa plecu ?

PS. Kruts 'spams', gluži Ursisks

dekster ar sievišķo niku, neesmu tavā profilā līdis.

Pajautā savam bijušam draugam redaktoram, viņš tak var palūkot, no kādas IP tas ir darīts.

Tēma: NSNF 180 grādi

SuperZigis rakstīja: Dinamo uz pakaļu, uz pakaļu met iekšā !

Ņe bogohuļstvuj, sin moj, a to dimilom jobnu!

Tēma: Močo šrots!

Mačo, nevis močo!

Mačo!

Tēma: NSNF 180 grādi

Sviestnesis rakstīja:

Ozz rakstīja: da nemiiz, buus jau labi, pekausi absoluuta Norma Tew nebuus, bet kaa jau teicu- atdošu Vislabaakajam Speciaalistam, tas arii pateiks, satraukaaties vai nee. Nekaada Megašaize Tev nav, gariigaas neliip un paareejaas ir aarsteejamas

Lai nu kā tur būtu, Paldies par mierinošiem vārdiem. Ja paskatos savu personas kodu, arī tas naf maz!

nemīz gan.....man Ozis pareizu diagnozi uzstādīja, kad es biju 100 km attālumā no viņa lokatora, un viš mani nebi redzējis.

Tēma: NSNF 180 grādi

jopcik bums!

Tēma: Pārdod zemi pie Salacgrīvas

Zemes fotogrāfijas....

Saujā, spainī, ķerrā....

< 1 ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti