Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 377 >

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Labrīt.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Pirmais rakstīja:

man vajag nomainīt latvenergo skapī B automātu pret C....

Nu kā tu šitā....kāpēc uzreiz neprasīji C

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Elektrošoku pirms atvērināšanas vajag atslēgt no sprieguma, ka nedabū pats pa nagiemmm.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

matj ku labi!

pateicu!

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

edgars80 rakstīja: varbūt padziedam

vai tu kāds puišelis esi, ka gribi dziesmu dziedāt

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Uij, kamēr vēl nav vakars - šodien tak Aces!

Gratulējiens!

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Biljonāru skārusi krīze.

Būs jāuzrok zālājs pie Montekralo villas un jāstāda karfeļi.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Sretsked rakstīja:

edgars80 rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Re, pat F1 reno sasmērējies...ai ai, citadi uzvarēt nespēj, nu neiet tie mēsli.

Tu domā, ka jamie tur vienīgie sasmērējušies

Nu, tik smagi neviens cits pagaidām nav iesmērējies.

Un tas Pikē ir riktīgs salaga.

Briatorem par Pikē - salagu vajadzēja padomāt, pirms viņu uzmeta.

Tagad misters biljonārs varēs sūkāt ķepu, jo viņam itkā esot kaudze personīgi slēgtu līgumu ar šoferiem, bet šefte vairs nesanāks.....tā wot.....

Tēma: Jautājumi par w-124 izpūtējiem

IkdienasViesis rakstīja: Johaidī, mani tas mersītis (šeit aprakstītais) pēdējā laikā ir sakaitinājis - kaut kā visu laiku pārsūc degvielu. Jūtams benzina aromats, nevienmērīga dzinēja darbība, trokšni izpūtējā, atkārtoti dzinēju ļoti grūti iedarbināt. KAS tas ir ? Ko mersisti var ieteikt ? Vai ir kāds zinošs diagnostikas specs vai kantoris pašu vietējo mersistu vidū ? Jeb jārullē uz Latbemu ?

Sāc ar temperatūras devēju.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Nākošā topika nosaukums būs Veterinārs Kamieļu Fermā.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

matj ku labi pateicu!

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

edgars80 rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Re, pat F1 reno sasmērējies...ai ai, citadi uzvarēt nespēj, nu neiet tie mēsli.

Tu domā, ka jamie tur vienīgie sasmērējušies

šoreiz vienīgie.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Labāk iedzeriet piramidonu!

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Ideot, vai tev mājās ir ūdenskrāsas un mazā pindzelīte?

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Sretsked rakstīja: Jūs vispirms noformulējiet, kas tas ir- 'vadonis'

Tingeltangelis Nacionālajā teātrī.

Kritikas atsauksmes - ar banāli seklu saturu.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Visi 'jūs esat neveseli - gan tie kas zapti pastelizē, gan tie kas zapti ēd.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Pirmais rakstīja: man gan liekas, ka tā poga varētu pieslēgt rezerves riteni.....

Tādā gadījumā arī vācietis pirms manis to pogu nekad nav piespiedis, jo rezerves ritenis bagāžniekā ir pilnīgi nelietots. Riepai baudāms protektors.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Sretsked rakstīja: Centi, nu nesāc iedziļināties lietās, no kurām tikpat neko nsajēgsi. .

Tā jau būtu, pietiek ja zin kurā pusē bākas vāciņš, lai tankštellē nav jālūdz meitenei šļaukas pagarinājumu ja gadās piebraukt nepareizajā pusē.

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Ozz rakstīja: centis savaa pāķu ôpismaa vispaar to pogu nekad nav lietojis

Lietoju gan!

Vienreiz garāžā tīrot salonu nejauši ar putekļu sūcēja birsti to pogu piespiedu!

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Ideots rakstīja:

tas ir Kikdaunis. ta poga medz beigties un tad liekas, ka auto velkas

Wot vēl viens ar dīvainiem terminiem mētājas...

tad tu saki ka drīkst braucot to pogu nospīest?

Kā labāk - caur gāzes pedāli vai ar roku?

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: Atbilde centim.

Tas ir katapults, nespied pedāli līdz galam, braucot.

Katapults tas nevar būt, jo jumtā nav lūka.

kikdauns

A kas tas tāds ir

Kaut kas saistīts ar skābētiem kabačiem

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Sretsked rakstīja: Atbilde centim.

Tas ir katapults, nespied pedāli līdz galam, braucot.

Katapults tas nevar būt, jo jumtā nav lūka.

Tēma: Pārdod zemi pie Salacgrīvas

Kaksis rakstīja: Varu samainīt pret stacionāro fiskaru ar vismaz 3T celtspēju.

Kur problēma? Tavi bomži nemāk nozagt fiskaru

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Eu, jautājums tiem kas cērt kauliņu auto lietās:

bembim zem gāzes pedāļa ir tāda poga, kā slēdzis ar atsperi. Kad piespiež ar roku, tad viņš klikšķ. Ikurāt tāda pati poga kā gazikam tuvo/tālo gaismu pārslēgšanai. Ar pedāli es neesmu mēģinājis viņu spiest, nezinu kas tur var notikt?

Ja tas būtu gaismu slēdzis, tad kāpēc viņš palikts zem gāzes pedāļa apakšā?

kas tā ir par pogu? Žigulim tāda nebija, kaut gan žigus arī bija RWD??????

Tēma: NSNF 179. Rabarbers Ezerā.

Pašam tev smadzenes.

Pasaki vēl, ka kaut kādi francūži izdomāja FWD tāpēc, lai būtu labāka caurgājība sniegā....

ģešofka ir un paliek ģešofka.

Vot pabraucu mazliet ar bembi - gluži cita lieta, iet gandrīz tikpat smuki kā kādreiz žigulis.

< 1 ... 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti