man skauž
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Rievsiksnas slīdēšana
to aerosolu jāmeklē ar uguni, ne katrā bodē šams būs))) labāk tomēr ir nomainīt siksnas komplektu. samērā bieža parādība ir spriegotāja bukses dilums, tad spriegotāja rullis stāv šķībi, un spriego tikai siksnas malu, tā sašķobas, un sāk izslīdēt
ja ir normāli uzlikti, neko nevar pateikt... tiesa gan ļoti reti kāds saņemās normāli pastradāt
tie a6 nebij tikai usa. vispār mani posti bija bobkatam domāti, kā atbilde uz viņa striktajiem noteikumiem, ka kopā ar augstspriegumu jābūt tam tam un tam ))))))
zinu vairākus mersedesus, vienu audi, dažus volvo un vel dažus noteikti var atrast, kam ir ksenons bez lēcām. daudziem pirmajiem ksenoniem nav auto augstuma regulātors. daudziem, pat jaunajiem ksenoniem nav mazgātāju, kurus starp citu TA vairs neprasa.
un ko darīt desmitiem auto modeļu īpašniekiem kam oem ksenons ir bez lēcām un nav paredzēti oem mazgatāji???? koa? :D
ar šīm tām plāksnītēm vajadzēja sākt daudzus gadus atpakaļ. cik noprotu tās ir 1-1 ar usa standartu.
Tēma: Ceļojumi
auto ražotāju rūpnīcas un blakus esošie muzeji. audi, bmw. kenig ezers, esot augstākais kalnu ezers vācijā, ar smuku kuģīti vizina. cūkšpicē uzbraukt ir obligātā programma.
Tēma: Ceļojumi
nav nav. pirmajās pāris dienās pierod. vēlāk vispār baigi sāk patikt. jo satiksmes organizācija pavisam citā līmenī, mums nesasniedzamā līmenī :D
Tēma: Ceļojumi
ekskursija man asociējas ar prāmi, kur stundu var atpūsties ar skatu uz jūru, nevis kratīties vagonā par kosmosu :D smieklīgi, bija domāts maznozīmīgi.
Tēma: Ceļojumi
Anglijā braukt ir viegli,ja vien esi braucējs :D lpg aizliegumi ir smieklīgi. eirotunelis nafig nav vajadzīgs. maksā divas reizes dārgāk par prāmi, būtiski ātrāks par prāmi arī gluži nav. bez pazemes stāvvietām var mierīgi iztikt.
Tēma: Ceļojumi
braucu 2-3 reizes gadā. pasmīnu par lidotājiem. labākie iespaidi joprojām ir par bavāriju. kaut ir pabūts daudz kur. noteikti varu ieteikt Holandi, ziedu laikā, Somiju vasarā, bērniem Muminu sala ilgi paliek atmiņā. safari zoodarzi, kur var braukt ar savu auto, ir vairākās eiropas valstīs, konkrēti biju vienā iekš UK. ļoti svarīgi ir labi saplānot. dienā ne vairāk par 500km ja ir ātrgaitas ceļi, ja nav, labāk mazāk. ēst ieteiktu normālos krogos ar nacionālo novirzienu, viesnīcā parasti var kādu ieteikt. nejaukt ar balto galdau ietādēm. zolīdu *** viesnīcu var atrast par 70-90 eur robežās par 2+ numuru, caur booking.com ja rezervē vismaz pāris nedēļas iepriekš. diemžēl grozies kā gribi, galvenais nosacijums labam braucienam ir līdzekļu daudzums. tāpēc kamēr nav sakrāts kkāds noteikts čungurs, nekur nebraucu. jo vienu reizi aizbraucu ar stipri ierobežotu budžetu, un vairs nav tā prieka, kad jāskatās, vai vari atļauties to vai šo. un vēl. noteikti neņemiet līdzi nekādus draugus vai radus. 10-14 dienas kopā iekš auto iedzen plaisu iebkurās atiecbās :D
ir jau redzēti. tas tāpēc ka vairumu viena un divciparu numurus sadalija par naudu visādiem tirliņiem priekš garajiem numuriem
ja dalītu visiem parastajiem 3-4 ciparus, tad divciparnieki vel būdu pietikušī ilgam laikam.
Tēma: akkumulātors
msh rakstīja:
Slinkais rakstīja:
šokolāde ir dabūnama veikalā spriegumam nav tik lielas nozīmes ja gena ir mazjaudīgs
Tad jau manīs vai pirmajā veikalā būs 14v šokolāde 110A - mazjaudīgs?
varbūt esi no tiem kas domā ja auto ir 100zs dzinējs, tad tie lopi ir peejami visā taho diapazonā?
man domāt tie tavi 110a būs tikai pie redlaina. tā ir max. atdeve, nevis nominālā.
Tēma: akkumulātors
msh rakstīja:
Shiirs rakstīja: Emeshka, 13,5 V ir pamaz. Tas nozime ka tavs generators nav pilniga darba kaartiibaa. Jaabuut ir stabiliem 13,8 briivgaitaa.
Tu neesi neko jaunu pateicis - es jau rakstīju ka būs jāpameklē niknāka šokolāde.
Es neesmu iedziļinājies, bet kaut ko miglaini minos lasījis ka vecā tipa boša ģeņģeri brīvgaitā tik kādus 20-30A spēj attīstīt Atšķirībā no jaunajiem.
šokolāde ir dabūnama veikalā
spriegumam nav tik lielas nozīmes ja gena ir mazjaudīgs
Tēma: akkumulātors
šobrīd lietoju zilo Optima. parastajam mirstīgajam pietiktu ar dzelteno vai sarkano. cena protams nav draudzīga, bet vismaz ir cerība ka ilgi vilks
Tēma: akkumulātors
Kanibaals rakstīja: To cik ilgi kalpos atkarīgs no apstākļiem un aut lādēšanas sistēmas. Ņem tādu pašu un ceri ka kalpos tikpat ilgi, ko citu. Ja ziemā braukāsi tikai 5km līdz darbam un atpakaļ, tad neviens akumulators tādu spīdzināšanu neizturēs. Darbā kolēģis savam m(d)īzeļauto katru ziemu maina akumulatorus šī iemesla dēļ, ieskaidrot ka ja tik mazus attālumus braukā tad ir jāpalādē šim nevar.
Ilgāk kalpos tas, kuram starta strāva ir lielāka, jo ir rezerve. Tā kā ņem lielāko pēc izmēriem un parametriem, kas ielien atvēlētajā vietā un kalpos ilgāk. Protams ražotājs arī nav mazsvarīgs, lai uzrādītie dati nav viltoti.
viss pareizi, tikai daudz kas ir tieši otrādi
ņemt max lielu ko var iebāzt ir galīgi aplami. jo mazāks būs labāk uzlādēts pie sliktiem apstākļiem, nekā lielais. un mūsdienu satiksme ir viens vienīgs sliktais apstāklis. tieši neuzlāde nogalina aķi, tā ir viņa galvenā sāpe. situāciju nedaudz risina agm aķi, kuri bik labāk pacieš neuzlādi, unātrāk spēi uzlādēties, bet tas arī nav pilnīgi muļķu drošs risinājums. īss rezume, labāk ir mazāks aķis, bet ar pietiekamu strāvu.
nez, boulings lieks visai garlaicīgi. es balsotu par divu dienu braucienu ar laivām ![]()
Tēma: Autogāzes cenu kāpums?
nebrauc auzās. un turpini mēģinājumus paskatīties uz pasauli bez 80 gadu VAG-a prizmas ![]()
Tēma: Gofrētā caurule 52mm
vaz karburatoriem tads līdzīgs šlangs bija. papēti vaz veikalus. russobalt piemērām
nevis apdedzis, bet gan jau egr kolektorā ielaistās karstās gāzes un turbīnas mestā eļļa kopā sadarbojoties, saēd to gumiju ar laiku. egr izvadi jāmetina ciet obligāti tam drapakam
content20-foto.inbox.lv/albums/t/tdir5/09-12-2008-2/IMG-1474.sized.jpg?1406195816
Tēma: Gāzes apkure privātmājai
seaman rakstīja: da lāb! kad alko un pupi vairs neinteresē, par ko vēl plikpaurainiem večiem runāt!
labi pupi ir intersanti vienmēr ![]()
totāli lauki. par filtra maiņu neviena vārda. par eļļās specifikāciju arī.