atceramies tik ka nokia ir suuc, jo simbian ir pats pa sevi mega suuds. tom tom arii suuc. visadi citadi, iGO ze best. man gan uz WM6, ar vecaam karteem, bet tik un taa ze best. ekrana bildes, iespeju, un atruma zinjaa. izbraukata visa ojropa krustaam shkersaam. viss ar to iGO ir ze best 
ar ko tas kjinas kits buus labaaks? jobcik, cilveeks izdomaaja velo lai izmantotu savus muskuljus, nevis ar stulbu seju disnetu uz benmja un spiestu pogas. lai tas 100kg tauku pika labaak min pedaljus no sirds, veseliiba naaks majaas, un buus gandarijums par paveikto
bish stulba izvele. korsa visa sver kaa tavs V6. audi 100 ammo buutu labaka izvele. ja statnes diametrs atljauj, vispaar ideali. nogriezham no a100 statneet augshu ar izgriezni, piemetinam sev un dariits. ja diametrs neljauj ielikt a100 ammo, tad shtruntiigi
Pirmais rakstīja:
Yetti rakstīja:
Dark_Side:
nu bet kāpēc ne? garantija tak ir. un ja nebraukā pa puspasauli bet pa asfaltu vien... kas tad tur var notikt... un cena arī salda...
ķīnietis tāda krievu rulete...
kaut kas notiks, tad gaidīsi līdz ZSvētkiem rezerves daļas... un notikt tur var viss, sākot ar lūstošām metinājuma vietām un beidzot ar vidažādākajām elektrības "blusām"...
vencpilī varbūt.....
rīgā man pretī mājai ir veikals, kur var ieiet iekšā, nopirkt daļas un mājās salasīt rolleri....
p.n.
125niekam vajag močtiesības (ar bē kategoriju nepietiek ), vajag apdirsināšanu un arī tehnisko apskati vajag
kopsh kura laika? 125 pietiek ar B pravaam
exotikaa pasedeeju jaunajaa tojota LC, tas i pisec, vietas ir mazaak nekaa manaa audi 200. tizlums augstakajaa pakapee. cik jociigi nebuutu, visvairaak patika renault latitude. labs salons, benjkji, stikla jumts.
Hugo11712 rakstīja: Slinkais - ieteikumus vajag definēt precīzi. Nu un - man ir vīrietis. Pilnīga nulle autolietās, bez vadītāja apliecības. Man vajag cilvēku, kurš var dot reālu padomu par auto un ir pilnīgi vienalga vai viņš ir vīrietis pašos spēka gados, vecs onka vai tante.
vot reals padoms. nepeerc katalizatoru. bet vajag iemetitaam rezonatoru, tas taads izputeja paveids. izmaksas jau mineeju. ja auto ir citadi kartiibaa, tad atgazes buus normaa.
sarashkins rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
sarashkins rakstīja: . Workarounds neko neremontējot ir tāds - izņem termostatu, ar savilcējiem savelk tā atspiedējatsperi, ieliek katlā ar ūdeni, uzvāra > tagad termostats ir atvērtā stāvoklī un ciet nevērsies. Ieliek to atpakaļ un brauc ar dzesēšanu pa lielo loku,
Ja nav ko darīt, var ar kreiso roku urķēt labo ausi.
Termostatu var izņemt, flanci pieskrūvēt vietā un viss. Katlā vārīt vajag pelmeņus nevis termostatus.
Ne visiem auto ir tik vienkārši - ir kam izņemts termostats rada citus dzeses šķidruma plūsmas apstākļus nekā atvērts, jo atvērtā stāvoklī tas aizver mazā loka caurumu.
nekad nevienam auto neaizveras mazais loks. jo no taa barojas apsilde
Hugo11712 rakstīja: Citu nekādu simptomu kā troksnis jau nav. Bet manai dzirdei traucē. Vai tad benzīna mašīnām arī mēra atgāzes? Es neesmu ievērojusi
labakais ieteikums buutu, Iegadajies virieti 
blenjas. liidz 2001 gada auto var nelikt shamo. iemetina prastu rezonatoru vietaa. tas maksaa ap 30ls plus darbs ap 10-15. 2001 un velaak ir daudz stingrakas normas uz atgazeem, un tad gan nevar bez taa iztikt
Dark_Side rakstīja:
Slinkais rakstīja:
Dark_Side rakstīja:
Slinkais rakstīja: par tadiem sludekliem vaig kauninaat. ne diska parametri, ne reiepu modelis, ne razhoshanas datuma.
diska J nezinu. riepa Michelin. pirkta 05.2010 Melgā.
zinot muusu pardeveejus, arii 2010 gadaa var iepirkt 2005 gada riepu kas nav mazsvariigi
var, bet es pirku veikalā 2010 gadā. kas bija līdz tam nepateiks neviens...
neviens???
apskaties uz riepas razhoshanas datumu un viss buus skaidrs
Dark_Side rakstīja:
Slinkais rakstīja: par tadiem sludekliem vaig kauninaat. ne diska parametri, ne reiepu modelis, ne razhoshanas datuma.
diska J nezinu. riepa Michelin. pirkta 05.2010 Melgā.
zinot muusu pardeveejus, arii 2010 gadaa var iepirkt 2005 gada riepu
kas nav mazsvariigi
par tadiem sludekliem vaig kauninaat. ne diska parametri, ne reiepu modelis, ne razhoshanas datuma.
VWfans rakstīja: Duumi bija gaishi peleeki, smilshu kraasaa. Nedomaaju, ka Pasaats bija chipots, jo leishi nav taa kjerti uz paarmeeriigu jaudu kaa latvieshi.
ir vismaz mulkiigi nechipot ja var chipot
kungi, ziemaa klimata kopmressors vispabaa netradaa nevienam. tas saak sktradaat tik pie +4-5 vai nu kadaa siltakaa stavvietaa, bet taa pat tikliidz izbrauc kkur, araa, atkal amen.
rgcwtxkmt9729w9 rakstīja:
Slinkais rakstīja:
GB12 rakstīja:
rgcwtxkmt9729w9 rakstīja: 2. Golfs - riktīgs krīzmobīlis
Man nesen viens paziņa sūdzējās, ka 2. golpam vairs rezerves daļas šrotos nevarot dabūt... Ja grib krīzmobili, jāņem esot 3.
a kas tad shrotaa vajag tam golpam? jaunas detaljas ir 5ls spainii
Es domāju, ka ne jau bukses un kalotkas shrotā meklē, bet kādu spārnu vai durvis.
normalam braucejam nevajag mainiit ne sparnus ne durvis.
GB12 rakstīja:
rgcwtxkmt9729w9 rakstīja: 2. Golfs - riktīgs krīzmobīlis
Man nesen viens paziņa sūdzējās, ka 2. golpam vairs rezerves daļas šrotos nevarot dabūt... Ja grib krīzmobili, jāņem esot 3.
a kas tad shrotaa vajag tam golpam? jaunas detaljas ir 5ls spainii
Liepajniex rakstīja: Man 4 gab 225/45R17 ar 2mm protektoru ir Michelin Premacy
cilveki kas brauc ar noname riepaam reti aizdomajas izgrust naudu un dargiem brendiem
modena rakstīja:
M1A1 rakstīja:
ValdisM rakstīja: zinu ka Volvo740 varēja liet iekša gandrīz da jebko..
A kā ražojuma motors stāvēja tam iekšā?
VW D24
labāk jau Volvo 940... ar D24TIC, vai V70 ar audi r5 dīzeli.
raudi piecinieks nepanes bio
pljaaaa, pareizrakstiiba pakaljaa 
rudens68 rakstīja:
Slinkais rakstīja: sheit sedoshie laikam nekad nabrauks ar premium.. pat ne ar 10 gadiigu jo tas tachu neesot lietderiigi
Par to 10 gadīgu premium ... kaut kur reiz manīju diskusiju par lietotu auto izmaksām un par visnelietderīgāko kā reiz tika atdzīts kā reiz premium autiņš sākot no kādi 5 gadi . Vispār jau nerunājot par tīri tehniskām izmaksām , manuprāt pastulbi izskatās , finansiāli paknapam ļautiņam sēdēt vecā limuzīnā . Kad vēl braucu ar gāzi ,tad vienā gāzes uzpildes tankā ( pie ELVI veikala Jelgavā ) gāzes uzpildes operators bija nopircis A8 4,2 ........
un kas? tas a8 ar gazi ir varen baudaams auto. benzina ekvivalentaa pateree ap 10l to pashu pateree Gets, visadi renji un neskaitami suudi
ak jaa, japiemin ka arii cena tiem getsiem un reniem buus lielaaka, un uztureshana ir aptuveni vienaada ja vien nebrauz Mooleru. cerams ka sajutas nav jaraksturo braucot ar suudu vai premium? nu ok, tas ir bik galejiibaa, bet nu paskatiisiniem vismaz uz biznes klasi, a6, 5er.. neesmu neekads bagaats, bet nu neredzu sevi tajos letajos kramos sezham.
sheit sedoshie laikam nekad nabrauks ar premium.. pat ne ar 10 gadiigu
jo tas tachu neesot lietderiigi 
rgcwtxkmt9729w9 rakstīja:
Slinkais rakstīja: man sievas matei gonda ira, katru gadu eju vinjai skati, un katru gadu nolieku shamo tur pat atpakalj. auto gadaa videji noripo 150km...
Ar taksi nebūtu izdevīgāk?
nee. jurmalaa takshi maksaa kaa Monaco
auto shamai vajagot kaa droshiibas elementu, ka jebkuraa bridii var kkur braukt ja vajag, bet redz nevajag, jo ikdienaa brauc ar citu auto. tapeec staasts par vacu macitaaju un sveetdienas tirgus apmeklejumu reizeem ir patiess... 