Es kaķi turu istabā. Labprāt pat izvestu šad tad ārā, bet šamai tādas paniskas bailes no ielas trokšņiem, ka bļauj kā aizkauts, kad vedu pie vetārsta.
Un man nekas nav piedirsts, iet tikai uz kasti, "caurām dienām neņaud", pat naktīs ļauj gulēt un nesāk rosīties, kamēr no guļamistabas nelienu ārā, tobiš, netraucē pat mani, kur nu vēl kaimiņus.
Viens no antivakseru argumentiem, pie tam, manuprāt, kaut ck jēdzīgajiem, ir tas, ka ķipa vakcīna neesot pietiekami izpētīta - vajagot cik tur gadus (citi saka, 3, citi - 5, citi - 10). Bet, pirmkārt, tas jau vairāk tomēr no slimības ir atkarīgs. Otrkārt, cik lasīts par šo tēmu, lauvas tiesu laika jau neaizņem pati vakcīnas radīšana vai pat pētījumi, bet gan birokrātija, kurai jāiziet, lai medikamentu "izsistu" cauri institūcijām. Un tas jau neattiecas tikai uz vakcīnām, bet uz dajebkuru medikamentu. Un daudz kas ir atkarīgs arī no projektam paredzētā finansējuma. Covid gadījumā bez lieka bazara tika aizvākts birokrātiskais process, lai vakcīnu pieejamību padarītu pēc iespējas ātrāku, bet ar tādām pašām prasībām, kā jebkuram citam medikamentam. Un šeit, visticamāk, ir arī iemesls, kāpēc joprojām EMA nav devuši zaļo gaismu Zenecai.