Baigi labais forums te, ar dažiem izņēmumiem... izskatās ka veltīgi piereģistrējos...
p.s sjo što kančajitsa na O eto ga..no!
Tēma: No bypass uz Blow off
Baigi labais forums te, ar dažiem izņēmumiem... izskatās ka veltīgi piereģistrējos...
p.s sjo što kančajitsa na O eto ga..no!
Tēma: No bypass uz Blow off
Tāda doma bija.. vart kadu ieteikt Rīgā,Jelgavā varētu i pie viena kadus 10-15 zirgus piecelt- bloks ir T7 ![]()