Kas te par huiņu notiek? Robots atkal postē?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
650, cilvēkam ar tavu humora izjūtu nevajadzētu būt tik viegli aizvainojamam un agresīvam :-/
Tēma: posts
Nezinu, vai tas ir posts, nelaime vai vispār sīkums, bet vecus postus izdzēst nevar. Un labi ka tā, jo tad gan būtu posts, kad visi savās garastāvokļa maiņās sāktu dzēst savus tekstus pa labi un pa kreisi.
Nekas nav simboliskāks par Audi 80 ar gāzi!
Esmu pa ausu galam dzirdējis... bet baigais offtopiks aiziet, kurš pilnībā pārklājas ar manis nosauktajā tēmā apspriesto.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Atlaidi var dabūt, online maksājot, tikai tai pašā e-csdd tā atlaide konkrētajam auto no sākuma ir jāpiesaka. Vispār es šokā: tu, kad apstiprini maksājumus, uz cipariem vispār neskaties? :D
Iespējams, ka šāds jautājums tiek uzdots, lai saprastu, uz kurieni to mašīnu vispār vilkt? Uz tevis minēto motorista darbnīcu vai pa taisno uz tolmetu? Vēl jau arī tas, ka iemest uzreiz citu dzinēju arī var izrādīties lētāk, nekā sākt jaukt esošo.
Eu, džeki, par elektrības ražošanu runājam ekoloģijas topikā, šis tomēr ir par autiņiem!
Vienīgā nelaime - odi kož!
Ar grabošu auto braukt nevajag, var jau noraut to aizsargu vispār nost. Bet jocīgi gan, ka šitāda laža ar OEM detaļu.
Da kad tev bijušas aizdirstas slimnīcas ar gripas pacientiem? Nu jau gan tu lej. Tā kā man rados ir mediķis, kas strādā tieši plaušu slimnīcā (un ne jau par feldšeri), tad šādu tādu informāciju iegūstu no pirmavota un zinu, ka vienu brīdi bija baigi traki, nekad un ne pie vienas gripas nebija šitā gājis. Tagad gan viss jau labu laiku kā nomierināties, kaut gan cilvēki turpina atstiept kājas, un nebūt vairs tikai veci večuki. Bet jā - pašlaik tas cilvēks ir pilnīgi par ierobežojumu atcelšanu. Bet simtprocentīgi arī par vakcināciju.
Da ko tur testēt? Tas vienkārši ir ūdens! :D
Barona ielā īstas velojoslas nav, bet jebkurā gadījumā arī pa to pseidojoslu ir ļoti ērti braukt, un jābūt diezgan dīvainam, lai tur līstu uz ietves.
Cik dzirdēts, tad Bruņinieku ielā dzīvojošie, strādājošie un preču piegādātāji ir "stāvā sajūsmā"! Kāds nezin, cik tieši veikali, kafejnīcas un citi uzņēmumi pēdējā pusgada laikā ir atvērušies Čaka ielā? Noteikti, ka daudz.
Tas jau būtu pats vienkāršākais, bet nedrīkst.
Vispār jau toreiz pirms gadiem tur kaut ko pārbūvēja un kļuva krietni labāk. Agrāk tie plūdi bija krietni trakāki jau pie mērena lietus un ūdens pēc tam stāvēja ilgi un dikti.
Prikols ta prikols, feisbukā pavisam nopietni tā štelle tiek apspriesta. Ļoti iespējams, ka kāds iesākumā vienkārši pajokojās, bet idiņu varza uzķērās un tagad pa nopietno vakcinētos ar bluetooth peilē!
O jā, šito es arī redzēju. Ar visu skrīnšotu, kur bija redzami vakcinētie cilvēki netālu. Tas ir vāks, kādi debiloīdi mums apkārt dzīvo!
Man galīgi pohuj, kur tu sēdi, bet par to zupas šķīvi... Pamēģini... :D
Jā, otrā versija ir tīri loģiska. Bet tās ir un paliek tikai teorijas. Man ir vēl viena. ASV specdienesti, kam bija pieeja Uhaņas laboratorijai, palaida vīrusu, lai vājinātu Ķīnu un pagrautu tās ekonomiku. Plāns nebija izplatīt pa visu pasauli, doma bija, ka ķīnieši pamocīsies un tiks galā. Paraugs tika ņemts no Uhaņas laboratorijas un palaists turpat, lai visi domātu, ka šiem pašiem kaut kas samisējies. Vai es pats šitam ticu? Visdrīzāk nē.
Da ko jūs tur ņemās, no sākta gala par 70% ir skaidrs, ka tā zaraza ir pasprukusi no laboratorijas. Tikai ko tas baigi maina? Jācīnās jebkurā gadījumā. Tam, ka speciāli palaista - tam gan neticu. Bet par visiem 100 arī nevaru apgalvot. Īsto patiesību zina varbūt kādi pārdesmit cilvēki visā pasaulē, kuri pilnīgi noteikti tur muti ciet, visi pārējie ir muldoņas.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Kreisais pagrieziens no Vienības gatves uz Ulmaņa. Stāvu rindā trešais. Aizbraucu pirmais. Pēc laiciņa spoguļos ieraudzīju džipu, kurš bija aiz manis. Tos pirmos divus tā arī vairs neieraudzīju :D
Kāds bišķis eļļas interkūlerī jau arī nemaz nav mirstamā vaina. Jautājums ir - cik daudz tur tās eļļas? Bet sākt varētu kaut ar kompresijas izmērīšanu - tas dotu vismaz kaut kādu poņu par dzinēja stāvokli. Bet, ja ir tā, ka jauda te ir, te nav, tad visdrīzāk jau, ka tiešām turbīnas vaina.