DeLorean taču bija no ņeržas! Tas bija viens no iemesliem, kāpēc tas auto sanāca pārmērīgi dārgs.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
DeLorean taču bija no ņeržas! Tas bija viens no iemesliem, kāpēc tas auto sanāca pārmērīgi dārgs.
Tēma: Lielu suņu īpašniekiem
Tev gan grūti... piedirsts veikals, skola... par pludmali vēl daļēji (ļoti daļēji) varētu piekrist. Bet tie, kas aiz sava suņa nevar kaku savākt, - tie ir paši lopi - tur nu es piekrītu par visiem 100!
Nu kā, zvanīt un zvanus saņemt var
Fočēt, mūziku klausīties var. Wacaps strādā. E-pasts un interneta pārlūks (varot arī Chromi uzlikt, ja akurāt vajag) ir. Visas spēles un pārējos dajebkādus apus var dabūt Huaveja storē. Ja nav nepieciešama sinhronizācija ar citām iekārtām caur Gūgli, tad problēmu nav.
Es vasarās fazendā šo skatos. Cik nu vispār tur TV skatos. Plakanais kineskopa TV Toshiba un lētais poļu Wiwa dekoderis, kurš tīri labi kalpo arī kā multimediju pleijeris. Galvenais, ka šo setupu nav bail pa ziemu tur atstāt.
Trešo gadu iet Xiaomi Redmi S2. Ja nekas negadīsies, netaisos neko mainīt. Sievai paņēmu augstāk minēto Huavei P40. Lite gan. Perfekts aparāts, ja gūgli nevajag. Starp citu, pats neesmu mēģinājis, jo nevajag, bet daudz kur esmu lasījis, ka cilvēki bez problēmām darbina SmartId un banku aplikācijas uz šī aparāta. GB12 jāparok dziļāk.
Jopt, šitā jau nav B klase, tā ir D klase!
Bet īstenībā man šādi sviesti patīk, iemetīšu wačlistē.
Nez kāpēc ārstiem manos rados viss kārtībā un kolēģiem, cik zinu, arī.
Lietotājiem vajadzētu vienkārši pašiem pie šī piedomāt. Ja atbildi uz postu kaut kur netālu no beigām, tad atbildi - visi atradīs. Bet ja kaut kur ellē ratā vai, nedod dievs, citā lapā, tad noteikti vajadzētu citēt. Esmu ievērojis vienu konkrētu lietotāju, kuram ir niķis pēkšņi kaut ko pierakstīt klāt diskusijā, kas sen jau ir beigusies un atrodas kilometra attālumā no beigām.
Es vislabprātāk ar sieviešu pētījumiem nodarbojos klātienē. Agrākos laikos sāku šos pētījumus kādā bārā vai klubā, ja pētījuma objekts bija ieinteresēts, tad turpinājās kādā dzīvoklī. Tagad pētījumi palikuši novārtā, jo sieva neļauj, da un vispār kovids un distancēšanās ![]()
Es aizpildīju. Viegli gan negāja, jo ēšanas sadaļā bieži nebija man īsti atbilstošu variantu. Es ēdu cik gribu, ko gribu, kad gribu un sveru 70 kg pie saviem 181 cm.
Man gan laikam rados visi baigie pagāni - atceros tikai vienas bēres ar mācītāju, un tas bija baaaigi sen - kaut kad 90-tajos - arī tad tas mācītājs bija atsaukts visdrīzāk modes pēc. Tie izvadītāji ir baigi dažādie - vieni bliež pēc gatavām klišejām, bet citiem tiešām sanāk tā dvēseliski un no sirds (vismaz prot tādu iespaidu radīt). Visvairāk man riebjas, kad tīši cenšas visus saraudināt, - tas ir pretīgi!
Es domāju, ka atlaižam Saeimu un miers! Nepietiek, ka viņi mums kovidu uzsūtīja, lai sačipotu, tagad vēl šitā nenormālā ziema! Kurš ministrs par to atbild, ka ir auksts un snieg? Sodīt!
kasinsh79 rakstīja: Par Spāniju un Itāliju piekritīšu. Paziņa foto bija kā cilvēks, tas mani samulsināja
Reizēm žēl, ka mums trūkst karstāku asiņu. Un ļaujam kāpt uz galvas ar ierobežojumiem un aizvien jauniem idiotiskiem lēmumiem. Tas sāk burtiski kretinēt ![]()
Ar tiem protestiem ir viena nelaime. Tādi kretīni kā ...s-ūdens, boikots, čiekurs jebkuru sakarīgu pilsonisku aktivitāti ir padarījuši par neiespējamu. Ja es aiziešu pie Saeimas un sākšu protestēt pret debīliem ierobežojumiem, tad automātiski tikšu ieskaitīts tai idiotu barā, kas cīnās pret čipošanu.
Vai ta dīzeļiem pēc filtra maiņas tur kaut kas jāatgaiso nebija?
Es arī pats un ar Remingtonu. Vienīgais - smuki ar to var dabūt tikai pavisam īsus. Normālu frizūru tāpat neuztaisīsi. Tādēļ ziemā, kad negribās bliezt uz 3-6mm, mēdzu tomēr aiziet pie friziera. Nu šogad nekā - izdzinu plikus sānus un pārējo uz galvas atstāju, lai nesalst. Izskatās inčīgi.
Es tā īsti nesapratu tavu mesidžu. Ja Amazon ellē ratā aiz okeāna nav nopirkuši nevienu ūdeņraža auto, tad tas norāda, ka ūdeņradis nekam neder un mums tādu arī nevajag?
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Noup. Drīz Rumbula būs pilna ar elektrošrotiem tikko no Vācijas.
Bet ja frizieris strādātu, ieturot divu metru distanci? Ar tādām baigi garām šķērēm? :D
Jasper savu mūžu nenokalpo. Esmu mēģinājis krāsojamo rullīti - puse griestu pūkās, pēc tam nolūza kāts nafig. Nezinu, kādam optimistam jābūt, lai kaut kādu elektroniku no viņiem pirktu. Un īstenībā ir citi lētie ražotāji, kas nemaksā neko dārgāk, bet kvalitāte kudiš augstāka. Tik jāzina, kur meklēt, un Depo nav tā vieta.
Nu jau tu arī nolaidies uz prastu demagoģiju! :-/
Volx varētu atbildēt uz diviem jautājumiem. 1) Vai tu tiešām tici, ka Pļaviņa ūdens tiek virpuļots kvantiljons reižu (viņa paša vārdi) un tādējādi iegūst dziednieciskas īpašības? 2) Vai tu gribi apgalvot, ka Valentīns un Marina prasti un nekaunīgi nemelo, bet Covids ir izdomāts un slimnīcā ārsti eksperimentē ar cilvēkiem, padarot tos slimākus un pat nogalinot? Nu, gaidu atbildi uz diviem vienkāršiem jautājumiem!
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
anoagask rakstīja: tā varētu būt. bet ņemot vērā, ka ātruma ierobežojums ir 50, bet saprātīgi aplī braukt ne ātrāk kā 30, tad stabilitātes jautājums nav īsti aktuāls
Prieka maitātājs! :D
Ir gadījies ziemā aizsaldēt kausējamās PPR caurules ar ūdeni zem spiediena. Viņas ir tik elastīgas, ka pilnīgi nekas slikts nenotika. Pavasarī sistēma atkusa un funkcionēja tālāk. Plastmasas spaiņi gan ir sprāguši gabalos.
Astrai es kaut kādu ATF-u lēju, tas pēc parametriem sanāca vispareizākais.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Interesanti būtu uzzināt - kuras ielas un ar kādiem auto jūs pašlaik Rīgā nevarat izbraukt? Es ar Leonu tieku visur - arī pa Āgenskalna un Čiekurkalna mazajām ieliņām, kur mūžā neviena šķūre nav bijusi. Nē nu ar džipu jau būtu bišķi vieglāk izbraukt un ērtāk kupenā parkoties, bet lai tikai tāpēc SUV pirktu?