Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

1610 un 1611 bija labi. Un vēl 2110. Es to bez jokiem. Vēlāk jā - Siemens C35 un M35 bija kudiš pārāki par to 3310. C10 ar nebija slikts aparāts, man diezgan ilgi bija, bez tam tas iznāca trīs gadus pirms 3310.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Nezinu par LG, pieļauju, ka nav tas uzticamākais ražotājs. Ir pieredze pašam vai ģimenei ar Xiaomi, Samsung, Htc, Huavei, Sony - visām šīm markām nav novērotas nekādas īpašas problēmas (izņemot Samsung Xcover). Bija man vienu laiku Motorola - gļukainākais mēsls, kāds ir iedomājams, beigās izšķaidīju pret sienu. Meita ar Nokia arī diezgan mocās, bet zinu, ka citiem kalpo labi.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Xcover totāli mēsli - sievai pa 2 gadi izjuka rokassomiņā nēsājot. Cat var mētāt, var slīcināt, bet viņi nekādi netiek galā ar savām softa problēmām - vairumam tie telefoni šausmīgi gļuko.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Strādā viss kā nākas. Šis man ir otrais Xiaomi, esmu diezgan drošs, ka kādreiz būs arī trešais. Uzreiz pēc nopirkšanas bija šādi tādi softiski gļuki, kas ātri atrisinājās ar apdeitiem. Ļoti patīk Miui saskarne.

Tēma: Kādu mobilo telefonu jeb viedtālruni tu tagad lieto?

Xiaomi Redmi S2. Trubai jau divi gadi, bet dara visu, ko vajag.

Tēma: 2012 gada V50 1.6D2 84kw vibrācija

Visdrīzāk abas šīs lietas nav saistītas. Iespējams, spararats izbeidzies. Antifrīza šļaukas nav cietas? Balti dūmi nav? Eļļas līmenis nekāpj? Ja nē, tad meklē tikai, kur tek ārā.

Tēma: Fm parveidotajs

Ja stāsts ir par to, ka mašīnas maģī nestrādā radio, tad jēdzīgākais risinājums būs pieslēgt telefonu un laist radio no tā. Pa tiešo caur Aux In, caur Bluetooth, caur FM modulatoru, kuram var pieslēgt telefonu vai kaut caur kasetes pāreju. Tāds verķis, kas pats uztver radio un noraida to tālāk izvēlētā FM frekvencē vai caur USB, neeksistē.

Tēma: Fm parveidotajs

Es nesaprotu jautājumu. Autoram jau nevajag transmiteri, kas no fleškas spēlē mūziku automagnetolā, bet kaut ko pretēju. Tipa ielaist kasetniekā caur pāreju radio? Kāpēc?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vienīgā reize, kad es novērtēju krosovera priekšrocības, bija pēc operācijas. Mammas Mokā ar sagrieztu vēderu bija krietni vieglāk ielīst nekā Leonā

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Visskaistākās brauc ar močiem Bet vispār sievietēm tie džipi dod kaut kādu mistisku drošības sajūtu. Vairākas man ir apgalvojušas, ka, sēžot parketniekā, daudz labāk varot redzēt ceļu un vispār braukt esot vieglāk. Es to nesaprotu, bet tāds nu tas viedoklis ir.

Tēma: zivtiņš grib močīt ar lāzeriem

Tie droni bija jau aizpāgājšgad iepirkti, tikai netika izmantoti, jo "nebija normatīvo aktu, kas regulē dronu izmantošanu policijas darbā" Nepagāja ne trīs gadi, kad noteikumi, acīm redzot, ir izstrādāti un pieņemti, un vismaz viens drons lidinās. Nu... labāk vēlāk nekā nekad!

Tēma: Sludinājumu portāls ZIP.lv

Jā šis ir viens no lielākajiem aplauzieniem, kāds vien VIDam sanācis. Un nav jau tā, ka SS baigi rūpētos par saviem klientiem. Kā viņi paši toreiz skaidroja, tad viņi paši nekādu baigo statistiku nevāc, un lētāk un tehniski vienkāršāk bija pārcelties ārpus Latvijas, nekā izpildīt visas tās prasības: vākt statistiku, šķirot uzņēmējus no privātpersonām, stiept visu infu uz Vidu utt.

Tēma: Sludinājumu portāls ZIP.lv

Feisbūks der tikai, ja meklē ko ļoti konkrētu. Citādi tur viss ir izmētāts pa grupām un vienā putrā bez iespējas ko filtrēt vai pārslēgties pa kategorijām.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

+1 Viens traģisks, bet tai pat laikā neiedomājami muļķīgs negadījums, vēl nenozīmē, ka sistēma ir nepareiza. Tā ārā stāvēšana gan ir besīga, man vienmēr ir paticis pašam kopā ar inspektoru visu apskatīt un paraustīt. Šādi arī var sarunāt, ka palaiž cauri ar kādiem maznozīmīgiem defektiem (piemēram, caurs izpūtējs), ja tu izskaties ieinteresēts un apsoli visu salabot. A tagad nekā.

Tēma: Sludinājumu portāls ZIP.lv

Njā, zip sākotnēji izskatījās nopietnākais ss konkurents. Bet nu kaut kā neizdevās ieskrieties. Veiksmi!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Lietus laikā tur starp joslām jābrauc. Tizli, bet neko darīt.

Tēma: Upju nosaukumu ceļa zīmes

Nez, man patīk izlasīt, kas tas tāds par grāvi, kuram es braucu pāri, vai arī kādu nosaukumu nes kārtējais piecu māju puduris. Interesanti. Nekad nebūtu iedomājies, ka kādam var traucēt plāksnītes ar objektu nosaukumiem

Tēma: Citybee pieredze

Kad es tā padomāju... Bij man kādi 16, kad par atbildi, vai var paņemt autiņu un aizlaist ar čomiem nopeldēties, fāters vienkārši pameta Rekorda atslēgas ar tekstu: tikai netaisiet sūdus! Bet nu tie bija jautrie 90-tie, bez tam mēs vālējām pa vasarnīcu rajonu, ne jau pa pilsētu. Tagad citi likumi, citi tikumi, un satiksme arī cita.

Tēma: Citybee pieredze

Eu, spečuki, pakomentējiet, lūdzu kāds šo! sadursme.lv/jaunietis-vadot-koplietosanas-auto-izraisa-smagu-avariju/?fbclid=IwAR3H92pztgauCtnExjhCAiyxD7o43NtMV-IHS4sWkLPoJ_TnSNAbWWDH7m8 Par cik man pašam konta nav un pagaidām negatavojos tādu veidot, tad baigi gribētos uzzināt, kāda īsti ir tā procedūra un kā tiek pārbaudīts, ka es esmu es? Vai teorētiski pastāv tāda iespējamība, ka kāds izvelk man no maka tiesības, uztaisa kontu uz mana vārda un mauc? Tur tak bankas karte arī jāpiesaista? Es vienkārši neticu, ka senči tā mierīgi ļauj sīkajiem ar svešu auto vizināties (ar savu auto arī maz ticams, bet tas vismaz būtu vairāk saprotams).

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Man arī bieži nepatīk Vernons, bet šeit tev ir pilnīga taisnība.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Jau gara acīm redzu, kā Mārtiņš Staķis ar asfalta rulli mauc pa Čaka ielu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es jau nemaz baigi neraudu. Auto bija nosacīti lēts, un, ja pašam ir kaut cik sajēgas, kā arī daudzmaz uzticamu skrūvētāju izdodas atrast, tad viss ir taisāms. Es vienkārši par to, ka gadās visādi un ne visus defektus iespējams uzreiz pamanīt. Vēl bija tāds gadījums - brālis notirgoja savu Lexus parketnieku - auto godīgi bija absolūti ideālā stāvoklī, pārdots tika vienkārši tāpēc, ka gribējās ko citu. Un pēc dažiem mēnešiem zvanīja jaunais īpašnieks, ka automātiskā kārba noklājusies! Viņam gan nebija nekādu pretenziju, interesējās vienkārši par tehniskām lietām un detaļu pieejamību.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vecīt, nu neviens tev neieteiks uzticamu mašīnu tavā cenu kategorijā un gadā. Nekad tak nevar zināt, kas ar viņu iepriekš darīts, un kā remontēta. Reku man mašīnai izrādījās sista priekša, sapisti visi trīs radiatori, pa roku galam sataisīti tīri uz pārdošanu. Nu nevarēja pērkot to redzēt ne no priekšas, ne no augšas, ne no apakšas! A par tavām izvēlēm... Nu Alfa noteikti neskaitās uzticama mašīna, lai ko dažs labs neteiktu. Toties ir kolosāls izskats un braukšanas prieks. Pašam jāizlemj, kas svarīgāk. Nekur jau arī nav teikts, ka tas Mondeo būs bezproblēmu gāzējs.

Tēma: Škoda Octavia auto tests, atsauksmes un iespaidi 2020 / 2021

Bet nu cilvēkam tak gribās kaut ko ne tā kā visiem! Kad es izvēlējos pēdējo auto, es uzreiz atmetu VW un Toyotu kā šķiru. Tad atmetu Škodu. Beigās jau tāpat VAG izstrādājumu paņēmu, bet tomēr drusku interesantāku.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Alfas parasti pērk uzreiz divas. Tad ir cerība, ka vismaz viena visu laiku būs daudzmaz braucama. Vienam biedram te, ja nemaldos, ir trīs - ar vienu brauc, divas remontē. Konkrētais dzinējs gan laikam skaitījās tīri labs.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti